Полицейския произвол на Вечното Дерби

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Re: цитат

Мнениеот etg » 20 сеп 2006, 12:49

Delija написа:
etg написа:Едно е да биеш лумпените, друго е да биеш наред. За съжаление нашата полиция практикува второто. Затова и няма уважение към полицията, че как да ги уважаваш, при тези неадекватни проявления.


А аз да те питам нещо :!: Защо нормалните фенове седят сред лумпените, или пък ги допускат до тях :?: ...........Като го правят, ще си носят и последствията :!: Аз, например, не ходя сред идиотите в Сектор"Г"(нямам предвид целият сектор, а тази част от него, които са такива :!: ) и нямам абсолютно никакви проблеми :!: Така че няма "невинни" :wink:


А пък аз да те питам теб нещо!
Защо нормалните хора ходят по Алабин , като там падат сгради?

Преди 3-4 седмици си купих от там фланелка и шалче.
Пред мен на опашката имаше хора от провинцията, баща с две деца, купуваха си шалчета за мача.... ами ако тогава отвън се бяха спречкали и умните Милиционери нахлуят и бият наред?

Какво ненормално има в кафето на фен клуба да пиеш по една бира или да си купиш шалче преди мача?

Ако бяха били червени лумпени и покрай тях и вас, друго щяхте дА говорите.


Но е време и самите фенове да покажат НЕТЪРПИМОСТ към лумпените сред тях.


21 век е, не е средновековието. Има полиция, прокуратура и съд. Кой съм аз , че да извземам закона . Как да покажеш нетърпимост, като се биеш по улиците или как? Дай предложение?
ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 14:12

Fenovete ne trqbva da budat biti. Nali nie hodim na ma4a za kakvo? Za da ni biqt li?

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 20 сеп 2006, 14:46

ЕЙ, Хора, разберете, че това което се случи е пълно безумие.
Говори се за лумпени в агитките и т.н. Даже и да са лумпени, никой няма право да ги бие, освен в краен случай, ако заплашват здравето и живота на други хора или полицаи. Но тук случая не е такъв.
Оставете клубните пристрастия.
Става дума за полицейски произвол, месеци преди приемането ни в Евросъюза.
Не може да се почва масов побой над хора, след като реално е приключило взаимодействието на двете агитки. Има 100 примера за тотален непрофесионализъм. Защо подобни възлови места не са под наблюдение, защо не се следи движението на големи групи фенове, защо лумпените от всички агитки не се индетифицират и не се контролира достъпа им до стадионите,защо се позволи мелето в Пловдив, явно уговорено предварително? защо :?: , защо :?: , защо :?:
И най-циничното в случая е, че ще бъдат наградени полицаи.
Боже господи, такива , особено полицейски началници трябва да бъдат съдени. :evil: :evil: :evil: ..но, страната на чудесата...и ние си я търпим, забатачваме се в дребнави цветни задявки: вашата агитка така, нашата онака - Орманджиев казава в ефир:" феновете на ЦСКА никога не биха направили нищо без провокация" - пълни глупости. :twisted: И не защото ги казва чеврвен функционер, ако беше го казал и левскар, пак така щях да реагирам.
Всички знаем, че във всяка агитка си има комплексарчета, социопати, изливащи гнева си от собствената нереализация чрез "фенска" агресия. Хората отдавана са ги изследвали тези явления и са открили ефикасни начини за противодействие, но нашите ченгета явно не са чували за тях.
Поредния позор, на който ставаме свидетели и ще преглътнем. :oops: :oops: :oops:
Шапка им свалям на унгарците...още през '56 показаха нетърпимост...Ама те са били част от Австро-Унгарската Империя, а ние...Може технически да влезем в Евросъюза, но след много, много години ще дораснем за там...Ако въобще някога това се случи :cry: :cry: :cry:
Последна промяна от mefkata на 20 сеп 2006, 14:49, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 15:06

I tiq hora ot rukovodstvoto se pitat za6to nqma hora.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 20 сеп 2006, 15:45

mefkata написа:ЕЙ, Хора, разберете, че това което се случи е пълно безумие.
Говори се за лумпени в агитките и т.н. Даже и да са лумпени, никой няма право да ги бие, освен в краен случай, ако заплашват здравето и живота на други хора или полицаи. Но тук случая не е такъв.
Оставете клубните пристрастия.


А според теб не са ли лумпени и не заплашват ли здравето на полицаи и други хора :!:

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Re: цитат

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 15:48

Delija написа:
mefkata написа:ЕЙ, Хора, разберете, че това което се случи е пълно безумие.
Говори се за лумпени в агитките и т.н. Даже и да са лумпени, никой няма право да ги бие, освен в краен случай, ако заплашват здравето и живота на други хора или полицаи. Но тук случая не е такъв.
Оставете клубните пристрастия.


А според теб не са ли лумпени и не заплашват ли здравето на полицаи и други хора :!:

Koy gamenite li? Emi da ama az otidoh na ma4a ama policaite me biha. Kvo da pravq?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 20 сеп 2006, 15:50

То какво стана :?: :!: Ти мене искаше да биеш, а накрая тебе биха :lol: :lol: :lol: :lol: ...........Да знаеш, друг път по-умерен ще тръгваш на мач :wink: :wink:

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 15:54

Delija написа:То какво стана :?: :!: Ти мене искаше да биеш, а накрая тебе биха :lol: :lol: :lol: :lol: ...........Да знаеш, друг път по-умерен ще тръгваш на мач :wink: :wink:

Abe az se bazikam 4e iskam da te biq nali znae6 zaka4ki.
Az postradah ot policaite ne postradah ot lumpenite.

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 20 сеп 2006, 16:00

Отговори ми в случая, в който феновете на ЦСКА са се изнесли по моста, хората пред клуба и в клуба кого точно са заплашвали и с какво?

Гледах при събитията в Унгария, и преди във Франция - полицаите седят на една линия. Точно пред тях хора мятат камъни, димки, един на 5 метра от полицаите палеше Молотов и чактогава излезе едно ченге, бутна го, удари го веднъж по гърба и се спря, онзи избяга, а можеше да бъде размазан. Има си точна методика какво прави полицията в такива ситуации.
И защо се хванахте, точно за думичката лумпени...Акцията беше показна...
На мача със Сиони се сбиха някакви от агитката на Левски по между си, блокираха изхода, онези гадни бетонни улеи, от които няма къде да избягаш при меле, което увлича всичко наоколо, доброволно или не, и ченгетата стояха, гледаха и не се намесиха, а момичета и деца бягаха панически да се измъкнат от биещата се тумба...
Слепи ли сте бе хора, какво се случва, утре ще стане и с вас, трябва ли да го търпим?
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 20 сеп 2006, 16:02

Виж, как може от мен да искаш да ти обяснявам каквото и да било от случката край кафето на НФК :!: Та аз не съм бил въобще там, единственото което съм чул и прочел са различните версии на едните и другите :!: Откъде да знам коя е истината.

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 16:04

mefkata написа:Отговори ми в случая, в който феновете на ЦСКА са се изнесли по моста, хората пред клуба и в клуба кого точно са заплашвали и с какво?

Гледах при събитията в Унгария, и преди във Франция - полицаите седят на една линия. Точно пред тях хора мятат камъни, димки, един на 5 метра от полицаите палеше Молотов и чактогава излезе едно ченге, бутна го, удари го веднъж по гърба и се спря, онзи избяга, а можеше да бъде размазан. Има си точна методика какво прави полицията в такива ситуации.
И защо се хванахте, точно за думичката лумпени...Акцията беше показна...
На мача със Сиони се сбиха някакви от агитката на Левски по между си, блокираха изхода, онези гадни бетонни улеи, от които няма къде да избягаш при меле, което увлича всичко наоколо, доброволно или не, и ченгетата стояха, гледаха и не се намесиха, а момичета и деца бягаха панически да се измъкнат от биещата се тумба...
Слепи ли сте бе хора, какво се случва, утре ще стане и с вас, трябва ли да го търпим?

Emi men si me biha ama az kvo da naprava?

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 сеп 2006, 16:05

Шева, ти на колко си години, питам за да разбера, полицията колко годишни хора млати?
Изображение

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 16:06

Wallace написа:Шева, ти на колко си години, питам за да разбера, полицията колко годишни хора млати?

Emi brato na 15 sam.

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 16:07

kranchar написа:
Wallace написа:Шева, ти на колко си години, питам за да разбера, полицията колко годишни хора млати?

Emi brato na 15 sam.

Sigurno za tova sa me bili 6toto sam po slab.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 сеп 2006, 16:07

Ами, евалата на полицията.... :?
По-малки от тебе биха ли?
Некой на 10.
Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron