Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 19:58

8 написа:Не е слух. Беше пуснато като новина. Друг въпрос е дали е вярно.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Хем не било слух, хем друг въпрос било дали било вярно. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


8 написа:Опровергавай го като не вярваш.


Това е като да кажеш "сестра ти е курва", па аз после да ходя и да го опровергавам, че дори нямам сестра ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 20:11

Не виждам защо се смееш като идиот. "Носят се слухове, че май Чичо Митко се е отказал от еди какво си" е едно, а друго е " С неплатените суми на Димитър Пенев няма проблем, защото се е отказал от тях". Второто е новина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 20:28

Смея се, защото неведнъж писа за този слух като за някакъв факт.

8 написа:А Чичо Митко не е прост за какъвто го описвате. Нали като се отказва от тези плащания си остава все така в клуба, а не изгонен, а там си е на добра заплата от 10 000 лева. Отказал се от някакви имагинерни 200 000, които за Стойчо са си истински (къде дават такава заплата от 50 000 бе, ти луд ли си, че да искаш и още толкова като обезщетение), но пък си остават редовно влизащите 10 000 лева с които в България се живее прекрасно. Нито е тъп, а в същото време е и голям цесекар.


Накрая сам призна, че не се знае дали е вярно.

8 написа:Не е слух. Беше пуснато като новина. Друг въпрос е дали е вярно.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 21:34

Нищо не съм признал.

Последното е специално за теб. Че ако нещо не е вярно, то самата новина не е (и е поръчкова), а не че се носят някакви слухове. Тоест ако въобще за нещо ще се хващаш то доказвай, че новината не е вярна. На мен такава новина ми е ясна и няма какво да й проверявам.

А че е много просто си личи от факта, че не става обратното, Пената да завежда дело и да си търси парите, нещо което явно на теб ти се струва за много вероятно да стане всеки момент щом като другото е слух.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 22:07

8, аз няма какво да доказвам по новина/слух, която въобще не съм коментирал. Ти даваш това нещо като някакъв факт и аргумент. Така, че е редно ти да докажеш, че е вярно, все пак неведнъж пъчиш това като довод. Аз нито казвам, че е вярно, нито че не е, като не знам, мълча си и не коментирам. Редно е и ти да го сториш.

А Пената, че досега не е завел дело може да значи хиляди неща, включително и това, че не му дължат нищо вече, или пък че постепенно му се издължават и т.н. Не прави такива манипулативни връзки, пред мен не минават.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 22:10

Ами никоя страна не е излязла и да твърди обратното, нито медия да пусне обратна новина. Следователно не е слух. Като стане нещо от горното ще призная, че бъркам. Междувременно ти си чакай да стане.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 22:14

Ясно, щом някой не реши за нужно да опровергава всекидневните слухове, които се пускат, ти решаваш, че са верни. Или по-точно решаваш за нещата, които ти изнася да приемаш за верни. Защото съм забелязал, че на някои други "новини" не вярваш така сляпо ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 22:17

Добре де, какво толкова има в тази новина, че не си толкова елементарен и не й се връзваш, а аз не го усещам и кълва като рибок? Кое е толкова странното?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 22:20

Просто не желая да ми даваш като аргумент някакъв слух, който един Господ знае дали е верен. И сам знаеш, че за ЦСКА всеки ден се бълват какви ли не "новини", повечето от които са чиста измишльотина.

Същото важи и за Жорката, който пръв пусна тая муха тук. :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 22:21

ами значи и това със Стойчо е слух-няма такова нещо да не са му изплатили заплатите, някакъв слух на който се връзваш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 22:37

:qipbj: :qipbj:

Че на Стойчо се дължат пари го потвърдиха всички - и Майкъли, и ТИТАН-и, дори скоро и делото май тръгва ..... как може да сравняваш двете въобще. #-o #-o

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 23:25

Ти откъде знаеш, че това не са слухове?

Просто не желая да ми даваш като аргумент някакъв слух, който един Господ знае дали е верен. И сам знаеш, че за ЦСКА всеки ден се бълват какви ли не "новини", повечето от които са чиста измишльотина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 22 апр 2013, 23:26

http://gong.bg/view_article.php?article_id=342031

„Дължим пари на Стойчо Младенов и Адалберт Зафиров, това са ни проблемите. Много сериозни пари са – за Стойчо говорим около 200 хиляди лева. Не се притеснявам за лиценза, защото не аз издържам клуба. Заплатите са по договори и трябва да се платят. Коментирал съм само, че неустойките винаги са били некоректни спрямо ЦСКА.“

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 23:27

скоро и делото май тръгва ..... как може да сравняваш двете въобще.

ами именно де, в случая на Пената пък никакво дело не тръгва-къде е разликата? щом тръгващо дело прави новината истинска за теб, за мен пък нетръгващо дело прави обратната новина също истинска, къде е опровержението на някой с твоята теза? няма такова.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 22 апр 2013, 23:27

Delija написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=342031

„Дължим пари на Стойчо Младенов и Адалберт Зафиров, това са ни проблемите. Много сериозни пари са – за Стойчо говорим около 200 хиляди лева. Не се притеснявам за лиценза, защото не аз издържам клуба. Заплатите са по договори и трябва да се платят. Коментирал съм само, че неустойките винаги са били некоректни спрямо ЦСКА.“



Това е слух. За мен пък Гонг не пускат новини, а всяка информация при тях е слух. Ти нали така си реши за други медии, та и аз така.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron