Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 12:47

Е все трябва да има причиа, ПевецО да не може да "хвърли" на повече от 5 метра... :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 13:01

На китаристО брат му. :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 30 окт 2009, 13:45

Pepi Petrov написа:Недоказани симпатяги :qipag: :qipag: , чудесно е да ти чета глупостите.


Да, а ти си вярваш на това което си пишеш.

Хайде попитай нашите сини приятели от форума какво им е мнението за Гай, който според теб е "доказан симпатяга". Аз мога да ти го кажа и то е без да ги иронизирам.

Тоя ли бе? (1) Гонзо крив го правеше и отбелязваше колкото гола си иска. (2) Да не говорим за каратистките му умения и не моженето да умерва топката.

И имат пълно право. Ти гледаш от червената гледна точка, която ми е ясна. Имал добри мачове. Да, но пропускаш да отбележиш, че това е след мнооооооооого години в ЦСКА и най-важното, когато целия отбор игра добре (срещу Ливърпул и Байер), а то тогава (като върви играта на един отбор) всички изглеждат великани. То и Цанко и Златко Янков изглеждаха великани ама покрай Стоичков. Като се замисли човек са далеч от класата на Джеки или Николай Илиев през 80-те ама нали там четвърти и всичко изглежда блестящо.

Имаш групово мислене (каквото мисли групата и ти подире). Смешно било мнението ми!? Напротив, мнението ми обхваща настроението на всички и мога да разбера Гай как се възприема от околните както и аз да го видя без червени очила. Ти обаче поддемаш някои реплики на Мичо от веселяшките спорове за психо осмака и ги редиш в тоя дух какъв невежа съм. Времето показва друго. Преди години пак в този форум само като се чуеше от осмака дума за уговорен мач следваше "бягай се прегледай, ти си за карлуково, жлъчки, осмак честно ти не си наред" и прочие. Тази есен осмака говори за честен футбол, но уви всички си имат съмнения, втори букмейкъри споменават, трети искат неотменните си доказателства. Това след мача ЦСКА-Миньор. Васко например казва "Осмак дано да си прав" (в наивните си разсъждения за честен футбол). А бяха други времена. Май осмака си е наред.

Разбира се може и ти да си прав. Казваш "за българското първенство са добре". Не знам какви са ти критериите. Според мен не е редно тук да обучаваме футболисти.

Хубаво ще е Уоли да ти отговори за Гай, но и Мичо върши работа. В случая няма нужда от слагане на цайси, Гай не е левскар и достатъчно прагматична оценка ще ти даде за качествата му. Мичо кажи си мнението за Гай :qipag: Дори и с мъка най-вероятно ще се изплъзне от устата му "както никога осмака е прав". Естествено за Бардон по обясними причини няма да се съгласи с мен, но това е друга тема на разговор :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Pepi Petrov » 30 окт 2009, 14:26

Не се сърди осмица :wink: , гледаш прекалено серт на нещата. Прекалено дългите постове не доказват някаква правота, количеството не ражда качество:wink: Ти си просто в коловоз, а аз не подемам нищо, не ми слагай думи, които не съм казал. Няма какво да питам този или онзи, в тази връзка вярвай повече на себе си, на преценката си. Държиш линия на поведение, която добра или лоша си е твоя и изведнъж- питай синята част на форума :shock: , `се едно да те питат теб за гОнзалия. Не това са аргументите, които ще докажат тезата. Казваш трябвали му много години, за да направи добри мачове, това е просто невярно, утвърди се моментално и беше рядко стабилен през целия си престой в клуба. Дребнаво е, заради отделни грешки да го определяш като лош футболист, най-малкото че гонзо не го правеше само него смешен, а цялата защита. Да, казвам че за българското първенство са си идеални, а и несамо, единия го взеха Звезда, а другия както ти споменах е играл, години наред в Лион. Ти кой очакваш да играе тук? :shock: Така че критерия ми по отношение на Агрупа е, като на всички останали- гледам докато започне съответния английски мач в събота. Така че, критерият ми по отношение на БГ футбола е занижен, `щото трябва да си пълен идиот, за да очакваш нещо. Тук не обсъждам колко си бил прав в прогнозите си преди една година, колко проникновени анализи си правил. Прескачаш от тема на тема. Накрая, както ти писах по-горе, е алогично да правиш левскарски постановки връщайки пенсионери, градейки отбор за бъдещето, най-малкото `щото имаш достатъчно. Може би това е сигурния ход, но на пръв поглед. По-трудното е да си вземеш обратно Старокин вместо Забавник +още двама трима, да продължаваш да ги сработваш и резултата няма да закъснее.
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 16:30

http://sportal.bg/news.php?id=202853

Още някой ще пита ли, как в ЦСКА няма пари, пък правят селекция за милиони?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Al » 30 окт 2009, 16:39

Бобич: Договорите са, за да се спазват.

:qipan: :qipan: :qipan: :qipan:

Не навсякъде Фредииииииииииии!

:mrgreen: :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 17:33

Да, каза. Иначе трябваше да коментира закъснението. А мислиш ли, че Събев му плаща заплатата на Бобич, заради някакви мили спомени, та ще му иззема функциите..
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Al » 30 окт 2009, 17:35

Ми да, той Бобич що да е наясно... Къв е тоя Бобич бе?!?!? :mrgreen:

Разбирам, че предпочиташ да вярваш на титана Борисов. Няма лошо.

Или Бобич пак нещо не е доразбрал ( :roll: ) или Борисов не е прав ( :^o ).

Изхождайки от това, че не плащате и на други клубове... :qipbl: :qipbl:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 18:04

Batkoto написа:....
като му дойде времето ще платят,не се кахърете излишно :qipad:

Това, горските, само такива срокове давате...
Да не трябва да връщате Борисовата след време...

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 18:43

Точно, точно....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 30 окт 2009, 20:35

Имате ги в главите си... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 30 окт 2009, 23:14

Pepi Petrov написа:Не се сърди осмица :wink: , гледаш прекалено серт на нещата. Прекалено дългите постове не доказват някаква правота, количеството не ражда качество:wink: Ти си просто в коловоз, а аз не подемам нищо, не ми слагай думи, които не съм казал. Няма какво да питам този или онзи, в тази връзка вярвай повече на себе си, на преценката си. Държиш линия на поведение, която добра или лоша си е твоя и изведнъж- питай синята част на форума :shock: , `се едно да те питат теб за гОнзалия. Не това са аргументите, които ще докажат тезата. Казваш трябвали му много години, за да направи добри мачове, това е просто невярно, (Гай) утвърди се моментално и беше рядко стабилен през целия си престой в клуба. Дребнаво е, заради отделни грешки да го определяш като лош футболист, най-малкото че гонзо не го правеше само него смешен, а цялата защита. Да, казвам че за българското първенство са си идеални, а и несамо, единия го взеха Звезда, а другия както ти споменах е играл, години наред в Лион. Ти кой очакваш да играе тук? :shock: Така че критерия ми по отношение на Агрупа е, като на всички останали- гледам докато започне съответния английски мач в събота. Така че, критерият ми по отношение на БГ футбола е занижен, `щото трябва да си пълен идиот, за да очакваш нещо. Тук не обсъждам колко си бил прав в прогнозите си преди една година, колко проникновени анализи си правил. Прескачаш от тема на тема. Накрая, както ти писах по-горе, е алогично да правиш левскарски постановки връщайки пенсионери, градейки отбор за бъдещето, най-малкото `щото имаш достатъчно. Може би това е сигурния ход, но на пръв поглед. По-трудното е да си вземеш обратно Старокин вместо Забавник +още двама трима, да продължаваш да ги сработваш и резултата няма да закъснее.


Бъркал съм, а ти си прав. С това аз се оттеглям от дискусията с теб.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Pepi Petrov » 31 окт 2009, 00:11

Благодаря ти! Твоето признание значи много за мен. Но моля те, не се отказвай дай си повече шанс! :qipag: :qipag: Можеш да ми уголемиш целия текст осмица, не се оттегляй толкова рано...
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 31 окт 2009, 01:35

Pepi Petrov написа:Благодаря ти! Твоето признание значи много за мен.


Моля, няма защо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Vik0 » 31 окт 2009, 10:08

8 написа:
Pepi Petrov написа:Не се сърди осмица :wink: , гледаш прекалено серт на нещата. Прекалено дългите постове не доказват някаква правота, количеството не ражда качество:wink: Ти си просто в коловоз, а аз не подемам нищо, не ми слагай думи, които не съм казал. Няма какво да питам този или онзи, в тази връзка вярвай повече на себе си, на преценката си. Държиш линия на поведение, която добра или лоша си е твоя и изведнъж- питай синята част на форума :shock: , `се едно да те питат теб за гОнзалия. Не това са аргументите, които ще докажат тезата. Казваш трябвали му много години, за да направи добри мачове, това е просто невярно, (Гай) утвърди се моментално и беше рядко стабилен през целия си престой в клуба. Дребнаво е, заради отделни грешки да го определяш като лош футболист, най-малкото че гонзо не го правеше само него смешен, а цялата защита. Да, казвам че за българското първенство са си идеални, а и несамо, единия го взеха Звезда, а другия както ти споменах е играл, години наред в Лион. Ти кой очакваш да играе тук? :shock: Така че критерия ми по отношение на Агрупа е, като на всички останали- гледам докато започне съответния английски мач в събота. Така че, критерият ми по отношение на БГ футбола е занижен, `щото трябва да си пълен идиот, за да очакваш нещо. Тук не обсъждам колко си бил прав в прогнозите си преди една година, колко проникновени анализи си правил. Прескачаш от тема на тема. Накрая, както ти писах по-горе, е алогично да правиш левскарски постановки връщайки пенсионери, градейки отбор за бъдещето, най-малкото `щото имаш достатъчно. Може би това е сигурния ход, но на пръв поглед. По-трудното е да си вземеш обратно Старокин вместо Забавник +още двама трима, да продължаваш да ги сработваш и резултата няма да закъснее.


Бъркал съм, а ти си прав. С това аз се оттеглям от дискусията с теб.

Осмак,да не си болен?Не е присъщо за теб(а и за повечето цесекари) да си признаваш грешките :shock: :shock: :shock:
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта