Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот Мичо » 19 юли 2017, 19:13

Че ти и сега така правиш. Кой се кефи на умреляци?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 19 юли 2017, 19:14

Нали сме Етрополе?...или и то вече умря? :roll: Ако е така казвай как сте ни кръстили този път, че не знам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 19 юли 2017, 19:19

Габриел Обертан в България: Това е голяма стъпка за мен


Поне цирка ще е пълен. Щом "скока" от Ман Ю в Левски е голяма стъпка ще очаквам с интерес предстоящото развитие на този щастливец. Що ми се струва, че някой ще плаче? Или е гола вода, щом е тук, и Левски ще плачат от този трансфер или ако е наистина добър той ще плаче очаквайки в Левски по-големи висини от тези на Юнайтед. Абе весело ще е при всички положения.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот Мичо » 19 юли 2017, 19:21

Осмак, аз не знам на кой сте фенове. Вие сте евтини курви, от ония, с бубите дето клечат по околовръстното. Вие сте утайките на фенството у нас. Разбери го.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот Христолов » 19 юли 2017, 20:57

8 написа:Че и с какъв патос го казваш #-o
Аз ако бях щях да се крия зад някой ъгъл и едвам щях да смутолевям на ухо само пред най-близките си "аз съм от Левски" :qipal: за да не ме чуят околните, че ще ми се смеят и ще бера голям срам покрай подвизите на този велик отбор :qipah:

To вече да кажеш че си педал е по-малко шокиращо и срамно от левскар :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 20 юли 2017, 16:48

Мичо написа:Осмак, аз не знам на кой сте фенове. Вие сте евтини курви, от ония, с бубите дето клечат по околовръстното. Вие сте утайките на фенството у нас. Разбери го.


Как да не знаеш? :shock:
Нали ти и подобни на теб елементи ни определяте какви сме? Я комунисти, я от Етрополе, я от Ловеч, а сега не бил знаел само защото се оплете в отговорите си и не се връзва едновременно да сме и да не сме ЦСКА. Я се стегни и погледни хубаво! Със сигурност ще ни видиш, че сме Чирпан, депутати или от Малко Търново.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 20 юли 2017, 16:50

Христолов написа:
8 написа:Че и с какъв патос го казваш #-o
Аз ако бях щях да се крия зад някой ъгъл и едвам щях да смутолевям на ухо само пред най-близките си "аз съм от Левски" :qipal: за да не ме чуят околните, че ще ми се смеят и ще бера голям срам покрай подвизите на този велик отбор :qipah:

To вече да кажеш че си педал е по-малко шокиращо и срамно от левскар :qipbj:


Има истина в това. Ако в чужбина кажеш, че си педал иди-дойди някак си ще те приемат. И там има такива. Няма да си някакво невиждано чудо. Обаче ако кажеш, че си българин е ужасно. Веднага правят асоциации с Левски зарадвал много еврпопейци :qipbl: На всичкото отгоре ме гледат учудено, че съм бял, а не мургав. Много ми се иска ако можем да скрием някак си надписите, че са българи като играят в ЕКТ.
Последна промяна от 8 на 20 юли 2017, 18:20, променено общо 2 пъти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 20 юли 2017, 16:59

Най-сетне нещо интелигентно в синьо. За пръв път да видя :shock:
То толкова далечно от обикновените сини, че дори не похвалиха инициатора на зарята вчера пред хотела.

Явно все пак някой в синия лагер чете книги (аз мислех, че всички са неграмотни и съм сериозно учуден) и е чел как по пътя към КЕШ през 65-та година Интер минава през получилия се хендикап на полуфинала. Първия полуфинал падат от Ливърпул с 3:1. На реванша бият с 3:0 и отиват на финала. Треньор е великия Херера. Това знае историята. Това което не се помни много е, че в нощта преди реванша около хотела на Ливърпул в Милано е било цяла нощ джумбаре организирано от тифозите :qipag:
И естествено за мача мърсисайдци излизат тотално недоспали и изморени. Кво да праиш. Два гола пасив не са малко за заличаване по пътя към защитата на спечелената миналата година КЕШ и хората го измислили.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 21 юли 2017, 05:57

Чудесно представяне на българските отбори! Класирахме два от два :qipbp: Единият отиде в 3 кръг на ШЛ, а другия в 3 кръг на ЛЕ. Като гледам други подобни държави от региона и бившия СССР не сме зле. Хубаво ще е и двата да отидат на плейофите в двата турнира.

Жалко, че и ЦСКА не участваше и щяхме да имаме три добре предстявищи се отбора. Административния Дунав отпадна, както се и очакваше и знаеше, от невзрачния Иртиш срещу когото вчера комшиите се разходиха.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот Христолов » 21 юли 2017, 09:01

хаха подуенци първо повели и накрая ги обърнали в последните 10 минути :qipag: добре че този път идиотията им се ограничи само в рамките на Балканите

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 21 юли 2017, 11:58

Ти остави другото ами беше и по-смешно. Мача беше обратен.

Вместо Левски да ги притисне изкъсо на преса и да гони това което търси, а онези да се надяват съперника да не издържи целия мач и да дойде и неговия момент...............играха обратно. Така и падна гола на Буш. Ще кажеш, че Хайдук гонеше нещо в този мач. Беше хванал изкъсо Левски, а Левски сякаш беше бил в първия мач и гонеше своя шанс и то пък взе, че се получи.

Това беше 80 минути. Накрая лъсна крайната некадърност на Левски, на Митов и слабата физическа подготовка. От тук нататък ако мача беше продължил на всеки 10 минути можеха да падат по 2 гола. Нещо като финала през 2015 между Атлетико и Реал. След като влезе в продължение Атлетико вече ги нямаше след тежкия шампионски мач с Барса и головете влизаха ей така, колкото си искат и откъдето си искат.

Такава тактическа грешка изиграна от два глупави отбора не бях виждал. Говоря за първите 80 минути. Хайдук сякаш бяха слушали тактически указания за Левски, а Левски за Хайдук.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 21 юли 2017, 12:10

Фенове на Левски нападнати и бити в София от 20 маскирани


Ма те наистина са ви взели за клошари. Където ви видят ви бият ей така за спорта.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 21 юли 2017, 12:12

Великият Левски да позасили трансферите и да премине от играчи на Ман към такива от Барса и Реал та барем издрапа до някой по-почетен резултат и точка от сблъсъците срещу хамави балкански отбори.

Така или иначе цяла България трепери след решението на Обертан да направи скок в кариерата си и да премине от Ман в Левски. Пардон, великия Левски :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот 8 » 28 юли 2017, 00:10

Лудогорец бяха дотук. Живеят в миналото, че ще е като преди. Отбора се изчерпа. В най-добрия случай при пълен потенциал и пълен късмет могат да реализират миналогодишното постижение, но играчите вече не са жадни за това. Игрово са слаби, а не го виждат. Дотук биха Жалгирис и ЦСКА, което е пълна заблуда. Жалгирис биха с едно полувреме благодарение на по-голямата класа, но това не е положително. Три полувремена нищо не можаха да сторят, а като ножа опря до кокала вярно успяха да покажат по-големите качества, но срещу отбор с който можеше. Далеч повече са отборите с които при подобна ситуация няма да те чакат три полувремена и да ти позволят накрая да успееш. ЦСКА пък навлезе този месец в слабост и победата не е показателна. Да го бяха били между средата на март и средата на юли щеше да е нещо добро, но сега червените зациклиха. Домуса изтърва и да впише българи там. Сега беше последния срок. Там е направо професионална среда. Играе се, бие се, вземат се пари. Когато това спре играчите, наистина с добри качества, ще отидзат просто в други добре платени източно европейски отбори да правят същото. Лудогорец обаче няма база от която да продължи. Още миналия сезон вече трябваше поне трима български футболисти да вкарат в състава, този още толкова и ето му в края половин отбор. Чичо Митко лесно ги прави тези неща. Сега Лудогорец като се разбие просто ще имаме друг съвсем нов отбор, а не продължител с малко промени.

Иначе добре са подковани, защото освен, че не е невъзможно да бият израелците при загуба ще са поставени в плейофа за лига Европа и на книга би трябвало поне там да влязат без проблем и могат да задържат добро ниво и тази година, но ако наистина процеса е тръгнал и не бъркам вече всичко върви надолу и няма и там да успеят. Имат и друг бонус при издънка. Коефициента им няма как да се влоши, а може само да се подобри при нещо повече в лига Европа и догодина пак ще са като сега или по-добре. Обаче ако предните години коефициента беше срещу тях и трябваше да се надскачат, за да бият Стяуа и Цървена и постепенно и Базел, сега ще е точно обратното. Коефициента работи за тях, но пък отбора върви надолу.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Лудогорец, Левски, ЦСКА, Ботев-Европа 2017-2018!

Мнениеот Христолов » 02 авг 2017, 22:44

Резаците отпаднаха от другите резаци :qipag:


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron