Европейски клубни турнири - ШЛ и ЛЕ, сезон 2015/16

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Stinkata » 25 юли 2015, 19:23

Какво прави Баялцалиев не знам. Знам, че взимаше по договор, пари от ЦСКА, докато беше действащ съдия... Сещам се и за една друга съдийска бригада в "Час пик", ако не бъркам заведението...

Не схващаш основната идея на мнението ми... Това, което прави Гела, няма някой, който да не го е правил. Няма случаен президент на футболен клуб. Просто се получава така, че когато президентът е на нашия отбор, е ОК...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 25 юли 2015, 19:23

Stinkata написа:
bat_jori написа:Той ги направи полушампиони ,а те го гонят. За пари ли се лишават от капацитет като Петев? От събличането на герена колко взе? Има ли неустойка и мъжкарство?

Ами за пари. Били са под мониторинг и им е дошъл малко в повече... И като споменаваш Левски - с какво Петев заслужи това отношение???

как им дойде повече ,той ги прави полушампиони -22 чужденци не са им в повече ,но капацитета петев е отгоре.с това,че е прекалено голям капацитет за герена.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 25 юли 2015, 19:28

Stinkata написа:Какво прави Баялцалиев не знам. Знам, че взимаше по договор, пари от ЦСКА, докато беше действащ съдия... Сещам се и за една друга съдийска бригада в "Час пик", ако не бъркам заведението...

Не схващаш основната идея на мнението ми... Това, което прави Гела, няма някой, който да не го е правил. Няма случаен президент на футболен клуб. Просто се получава така, че когато президентът е на нашия отбор, е ОК...

Ако не бяха детелин и компания ,какво ли щеше да ни застигне.И колко мача изкара детелин на двата фронта ,би ли ми ги припомнил?
Дано ,ако цска има проблем в Б група -БФС да вземе да промени малко устава си в името на футбола.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Stinkata » 25 юли 2015, 19:31

Значи, фактът е, че отборът водеше в решаващия мач и ставаше шампион. Факт е, че фенове на същия отбор, уцелиха хора от скамейката на другия отбор и мачът беше прекратен. При преиграването, отборът на Петев падна. Сега, кой е бил в повече, не знам. решили са да го махат. Това, което питаше е защо са го изгонили със скандал. Отговорих ти. И в Левски повечето така ги гонят, но ти никога не си видял вина в треньора, или играча. Все Левски са виновни. Странно как реши, че тук Петев не е ставал...
За Детелин ти казах - Взе пари от ЦСКА, докато беше съдия.
Ти като си толкова паметлив, помниш ли един съдия със син анцуг???
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 25 юли 2015, 19:53

за кой години става дума ?има спомени за едни съдии / бивш анализатор по тв7 / след мач на герена си тръгнаха с чанти мобилтел :qipaz: :qipaz: стиви 'о и той ли на два стана бичеше?
ми рибейро има ли вина ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот VILIO » 26 юли 2015, 08:47

Със сигурност Петев е по-добър треньор от п*тката Стоев.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 27 юли 2015, 11:41

Stinkata написа:По жокер 3
Според много хора в Стара Загора, Таско е човек на Литекс...


в събота вечерта се доказа ,че определено е човек на литекс .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 27 юли 2015, 11:46

VILIO написа:Със сигурност Петев е по-добър треньор от п*тката Стоев.

Петев: Швеция не е това, което беше

колко да е добър -след като говори такива глупости .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Stinkata » 27 юли 2015, 12:35

bat_jori написа:в събота вечерта се доказа ,че определено е човек на литекс .

И как стана това?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 27 юли 2015, 16:11

не знам,ти кажи :qipaz: :qipaz:
Голът на Литекс беше чист, но не бе зачетен. Вероятно ще има някаква санкция за Таско Тасков, може и за рефера зад вратата. Но още е вторият кръг на първенството. Дайте да не тръгваме с голямата лопата за наказания. Повтарям - може би ще има санкции. От Левски сигурно имат претенции за дузпа. Но мисля, че трудно може да се отсъди наказателен удар в такава ситуация", обясни Никола Джугански пред "Тема Спорт".
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Stinkata » 27 юли 2015, 16:20

В случая, не е ли виновен този цървул зад вратата ? И страничния? Таско е на около 40 метра от гол линията. Не мисля, че неговите действия са грешни в случая. Има си страничен, има си и човек на гол линията. Те трябва да му сигнализират за гол. Но дори и да приемем, че нарочно си е затворил очите - това само подкрепя мнението ми, че винаги има някой недоволен и винаги съдиите са подозирани в пристрастия. Ето, ти го прикачи към Лудогорец. Преди време Берое ревнаха, че е близък с Литекс. В събота, стана от Левски... За незачитането на този гол на Литекс, не мисля, че вината е негова. Виж за избора на екип си носи отговорност и едно наказание би било резонно... Факт е, че в повечето случаи негодуването е срещу главния съдия..
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот bat_jori » 27 юли 2015, 16:44

По принцип си прав,вече над 1 година се видя колко без мислено е присъствието на тези съдии зад вратата в България .Таско си е избрал дружинката ,така че ще си носи кръста -поне има доста мачове през този шампионат да изгрее още по -силно.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Stinkata » 28 юли 2015, 07:15

http://www.sportal.bg/news.php?news=559136
Реферът Никола Попов, който не видя редовен гол за Литекс в двубоя с Левски, ще бъде изваден от нарядите за един месец. ..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Санкция ще понесе и главния арбитър Таско Тасков, но той вероятно ще бъде наказан за по-кратък период. Шефът на съдиите Никола Джугански призна грешката на реферите.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските отбори и Лудогорец в ЕКТ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Al » 28 юли 2015, 08:46

То па остана и да не я признае. Дори аз с моите снайпери я видях безпроблемно. :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Европейски клубни турнири - ШЛ и ЛЕ, сезон 2015/16 ....

Мнениеот Delija » 28 юли 2015, 11:23

Промених заглавието, за да ми е актуална темичката. :qipab: :qipab:

И стига сте писали повече за тея бездарници, това е тема за европейски футбол, пишете за Йелгава, не за Литекс и Левски. [-X


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron