Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Al » 01 окт 2014, 22:53

Безобразно слаб Реал. Адско разочарование.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 01 окт 2014, 23:52

Христолов написа:
8 написа:Казвам си мнението и то е, че Реал ще бие леко

Сега кажи и че слънцето ще залезе след няколко часа...


С което искаш да кажеш, че нищо съществено не казвам ли? Е, ето! Не биха лесно. Кво праим сега с твоето глупаво мнение? Излиза, че си казал, че слънцето няма да залезе :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 01 окт 2014, 23:56

Роналдо никога няма да е голям, а за дузпите, дори и да ги има, ще ме извинявате ама 3 дузпи срещу противниците на Лудогорец току така няма да се свирят за 2 мача и то все във възлови моменти, последна минута или за обрат веднага след като са ти повели.

Лудогорец играха страшно добре, може би реалностите са срещу тях и наистина няма на какво да се надяваме (точки), но и да се появи такъв шанс е видно, че УЕФА такова нещо не пуска. Сори ама Реал не играе срещу 3 дузпи на 2 мача и да показва колко е голям, а от друга страна срещу такова нещо че Лудогорец не се справил няма как да е иначе. Та то Милан не се справи срещу дузпите на Барса, че Лудогорец да се справи с тези на Реал!?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Samp » 02 окт 2014, 08:18

Не може да сте сериозни :roll:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 02 окт 2014, 12:07

Al написа:Безобразно слаб Реал. Адско разочарование.


Играят толкова колкото противниците им позволили гласи максимата. Ако е почетен гол на Левски е исторически момент, а ако е цели равностойни двубои на Лудогорец противниците му били "безобразн слаби" ...... обаче левскарското и софийското си ви е като вградена платка в мозъците. Все сте най-добрите, най-умните и т.н. Друг не може да е.

Няма как да ти мине през акъла, че Левски беше смешен и унижение, а Лудогорец и на най-високото стъпало все така се играе футболни двубои къде повече къде с по-малко успех, но не се различава от съперниците независимо че им вдигнахме ранга вече до европейски шампиони.

Истината е, че са стойностен отбор. Силен за нашите разбирания и напълно съпоставим за средните евопейски. Това вчера не беше прецедент, че да правиш такива заключения. Два мача с най-силните европейски отбори заслужаваха да не паднат и просто им липсваше късмет, а и съдиите имаха влияние. Преди това пък със силните отбори от наша черга биеха. Като компилираш цялата информация от какъв зор вчера да не е тяхно достижение, а противника им да бил адски зле както си мислиш? Излиза, че всички са зле и на никой не му се играе срещу Лудогорец.................ех да беше Левски какви щяхте да ги дрънкате.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Al » 02 окт 2014, 12:20

Гледаш на нещата от обратната страна. Нито за момент не съм намесил Лудогорец. Представиха се повече от добре. Заключението ми се базира на други мачове на Реал през последно време, които съм ГЛЕДАЛ. И в сравнение с тях играха безобразно слабо.

И това дали съм софиянец или марсианец няма никакво отношение към играта на Реал...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Мичо » 02 окт 2014, 12:22

Осмак, ти беше ли на мача със зелено шалче в ръка и кренвирш в задника? :qipag: :qipag: :qipag:

:? Абе, виде ли вчера тия орки-селяндурите, как ни нападнаха чудния квартал, а, Осмак? Ей затва такива като нас с теб, кореняци софиянци от лозенец трябва да си пазим своето. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 02 окт 2014, 12:33

Видях :qipbl:

Беше ужас, отидох да си купувам цигари на Журналист точно след мача............не е истина каква паплач беше плъзнала из квартала. Не знам от страната ли, от крайните софийски квартали ли беше, но беше ужас :qipaq:
Кварталчето си ни е такова едно тихичко и спокойно, особено по това време надвечер, но се появиха диваци :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 02 окт 2014, 12:54

Говорейки сериозно ясно е че не съм кореняк софиянец и въобще не съм такъв, но тук в Лозенец по изключение признавам софийското и то само тук в долната част, нагоре си е като останалата София. Ама то това е онова най-старото софийско. От преди войната, баш софиянци, а не тези дошли след 44-та и за едно поколение превърнали се в "софиянци".

И тук са нервиращи крадци като ги гледам като влизат в магазина на жена ми и пият като са жадни през деня по два фреша (бутилки литрови), а българина за толкова работи цял ден, не за да утоли жаждата си и то само един път през деня ама то оправия с това няма. Хубавото е, че квартала е спокоен, което ме връща за ужас на Весито в соц времената, в добрия смисъл на думата, не мога да повярвам, че съм в града и второ местните софиянци са от сой, не търпят всичко наред, не само диви провинциалисти, а и други софиянци със селско поведение. И имат една хубава черта. При цялата им надменност гледат само себе си, наред с егоизма това има едно много добро качество, никой не те гледа и не го интересува какъв си и какво си, което на другите места за съжаление е масова черта на българина. Живял съм във Варна, Шумен, Габрово и други части на София и навсякъде съм го видял това, а и не само където съм живял.
Тук се е запазил социализма. Спокойствие, малките магазинчета, заведения, фризьорски салони по уличките, точно както преди 89-та или както е в задвижените и симпатични западни икономики (без гета, нищета, паплач), примерно в Австрия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Al » 02 окт 2014, 13:00

:qipaf:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Мичо » 02 окт 2014, 13:01

:qipaf: :qipaf:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Stinkata » 02 окт 2014, 13:56

Дейба :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 03 окт 2014, 01:44

И при теб не е лошо, нали си в Яворов? Там съм работил няколко месеца близо до БФС и градинката пред него. Спомням си, че си купувах редовно там едни щоколадови ядки от едно павилионче. Също добър квартал.

В него помня, че съм ял най-вкусния хляб в демокрацията, когато вече го няма онзи хубавия от преди 89-та. Като тръгнеш от БФС нагоре в посока орлов мост от дясната страна имаше една хлебарница, където сутрин май и закуски правеха. Хляба беше малко по-скъп, в смисъл цената почти същата като другаде, но грамажа по-малък, обаче беше хубав. Естествено съдя по трайността му. Истинският хляб и след дни нищо му няма и пак е вкусен (ако е бил такъв).

Съжалявам само че така и не случих на някоя окупация на фенове или да видя Венци, Лечков, Перуката или друг тъпанар докато бях за малко в него офис на фирмата.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 03 окт 2014, 01:55

Онзи ден обаче посетих култовия квартал на София за първи път след толкова години. Люлин. Досега бях ходил в квартала преди Западен парк откъдето се вижда Люлин, модерни преградия ли беше, не помня.. Да еба, при предния ми престой. На следващия ден при разходка в парка мацката ми показа в далечината блокове и ми каза, че това е Люлин. В самия парк май и релси имаше и не знам ама май и някой влак минава по тях. Чудна работа. И дива де, нищо общо с южен парк. Аз там ходех на екскурзия за уикенда, тя също така идваше при мен, щото бяхме много далеч, аз в Младост. В петък вечер единия отиваше до неделя вечер при другия.
Дет съ вика за едно ебане само хич не ми се ходеше. То тогава нямаше метро и беше още по-голям ужас. По 2 часа на отиване и връщане и ебането и къпането и отиде половин ден. Без такива. Ако ще ходя си отивах да получа сладостите в пакет =D> За уикенда наведнъж няколко пъти. Плюс вкусно ядене, щото като не се ебем и не сме на разходка тя готвеше и беше много странно, все питаше какво ми се яде, а аз си избирах манджички, че после през седмицата сам в Младост лошо :qipbl: (тогава се виждахме само на кафета в града-обедни почивки и след работа).

Сега обаче бях вътре, в Люлин 3. Вече с жена ми. Отмина времето на любовниците :qipav:

Между другото Люлин е по-малко лош отколкото очаквах. Все едно съм си във Варна. Нова Варна, не онази преди години. Грозна, застроена, големи магазини. Или в София в Младост като бях.
Обаче въпреки това мисля, че надеждите са по-грозни или поне там където съм минавал. Очаквах от Люлин нещо още по-лошо, но май не е толкова зле, а само зле, типичния български голям град с неориентирано наблъскани неща.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Христолов » 03 окт 2014, 08:21

:qipag: този разказ се получи добър!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron