Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот drvasko98 » 23 сеп 2014, 08:46

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Ако нещо се вижда, че го има, то най-вероятно го има, ако се вижда, че го няма, не е сигурно, по въпроса с камерите. Тоест може само на една от 10 камери да се вижда, че е фаул, то е фаул. По тази причина (като изключим пристрастните съдии) повечето неправилно отсъдени неща са недадени (дузпи, голове, когато топката е влязла, но съдиите не са видели), отколкото свирени без да ги има. Иначе сега вчера се завърнах и не съм гледал мача, а само кратък репортаж, но явно Лудогорец са се справили отлично в мача.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Delija » 29 сеп 2014, 11:44

8 написа:Поредният малоумник, който си съчинява. Циганин, не се въртя. Виж ми първоначалното мнение. Може да се даде, може и да не се даде. Нещо в този дух написах. И сега продължавам да твърдя, че ако не се даде не е голяма работа. Ще мине под мотото така я видял съдията, а не извършил е престъпление срещу Ливърпул, защото същата тази дузпа при обратна ситуация много трудно щеше да я даде за Лудогорец.


Първоначалното мнение:

8 написа:Ако Левски беше направил наполовина това от вчера щяха да станат от най-силния отбор в България (при срамни загуби) в един от грандовете на Европа. Да не говорим пък след тази скандална дузпа как Батков и лумпените от медиите и сектор Б щяха да писнат, че пак целия свят им завиждал и подтиснали летежа на Левски.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Мичо » 29 сеп 2014, 16:32

:qipag: :qipag: :qipag:

Ей го осмака как се върти. :qipap: Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 29 сеп 2014, 20:46

8 написа:Ми за мен не е много дузпа. Да, може да се даде, но неутрално погледнато аз не бих я дал. Решаващ момент, последна атака, тънка работа и ти я свириш. При обратната ситуация Ливърпул ще пропищи.


Всеки си избира каквото му е удобно, аз също.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 01 окт 2014, 00:41

Триданта нещо се изниза с наакано дупе и не ги ниже сега коментарите преди мача. Сякаш Реал няма потенциала на Ливърпул, че да се разприказва. Да си кажа аз мнението.

Тук Лудогорец няма никакъв шанс. Нищо че този път е дори у дома. Не е и заради това че срещу тях е европейския шампион. Гледах мача им с Валенсия и ми направи впечатление, че онези не просто спечелиха мача, а ги смазаха тактически. При това с човек по-малко. Е, сега идва далеч по-силен испански отбор, Валенсия бяха среден европейски отбор. Просто няма никакъв смисъл. Това не са онези псевдо футболисти от острова. Никакъв шанс. Просто реалностите са наистина други.

Мачът има потенциала за разгром. Щом Базел бяха разсипани на ходом като последни нещастници не по-малко може да се случи и на Лудогорец. Единствения шанс да няма разгром е Реал просто да си подсигури победата без много игра и да не играе очаквайки следващите мачове. Нещо като Витоша-Милан с холандците 0:2. Напълно достатъчен резултат тогава за първи мач като гост преди реванш, а сега дори е само за трите точки. И толкова. Спряха, защото просто не им трябваше повече. Те дори и за двата гола не играха кой знае колко да си ги постигнат. Та това трябва да се случи и сега ако няма да има разгром. Всичко си зависи от Реал. Колко ще поиграе.

Така всяка загуба под два гола Лудогорец може да си я брои като успех.

Тук битката е ясна и тя е за второто и третото място. Лудогорец едва ли може да изпревари и двата други отбори, но може да пробва единия, за да продължи в ЛЕ. Базел ги смачкаха и сега може и да влязат за малко в дупка и това трябваше да се използва. Струва ми се, че победния гол на Ливърпул в първия мач ще се окаже фатален накрая за Лудогорец. Ако и Ливърпул беше поспрян при първите двубои можеше да се мисли за нещо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Delija » 01 окт 2014, 01:15

Мичо написа: Изображение


Тази емотиконка я използвах в другия форум, оттам ли ми я открадна ?? :qipaq: :qipaq:

8, цитирал съм точно първоначалното ти мнение, другото е писано след това, престани да се излагаш :!: Факт е - нарече една очевадна дузпа .... скандална.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Христолов » 01 окт 2014, 09:39

8мак, къде слагаш пестеливите жабари от средновековието с мадридската машина за реклама. Гелалдо и Гейл ще се напъват да вкарват, за да ги снимат повече и да гонят рекорди. Всъщност няма да се "напъват", то им се получава с лекота, но няма умишлено да се мотат.

Ливърпул изненадаха много хора, ама ти не каза нищо конкретно, когато те попитаха. Само "не сте прави, няма да стане така" и се фръцна и изниза.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот tridant » 01 окт 2014, 10:40

Да , прогнозата ми за мача с Ливърпул беше пълен крах , признавам си. След мача им с Тотнъм играта им се срина , което си пролича и във вътрешното първенство след това.
Чак сега започват леко да се стабилизират -с Евертън горе долу сносно го изиграха мача.

Каква е тази прогноза , осмак ? Реал щял да бие . Ами това не е много трудно за предвиждане.
Тука трябва да предвидиш CR7 с колко грама гел ще излезе , с колко грама фон дьо тен , дали ще си е епилирал краката -такива работи.

А по сериозно ще кажа , че CR7 наистина гони няколко рекорда , така че не бих се учудил ако вкара 3+
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Христолов » 01 окт 2014, 10:52

tridant написа:Тука трябва да предвидиш CR7 с колко грама гел ще излезе , с колко грама фон дьо тен

:qipag: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 01 окт 2014, 11:41

Може и да не се разиграят и Лудогорец да не отнесе разгром. Не е сигурна тази рекламната кампания, която я описваш. Да побъркат Лудогорец каква реклама им носи!? Най-вероятно ако се пестят ще блесне един който ще направи няколко неща (голове, асистенции) и това е напълно достатъчно. Роналдо, Бейл, Рамос, знам ли кой. Другите ще го гледат и ще му се радват, едва ли ще се разтичат.

Каква е тази прогноза , осмак ? Реал щял да бие . Ами това не е много трудно за предвиждане.

Ама стига вече де! Аз не играя игри! От кога мненията в темите трябва да са с точни резултати? Сигурно и на полувремето ще искате резултата. Казвам си мнението и то е, че Реал ще бие леко, не като Ливърпул. Дали с много или малко, тоест дали ще играят или не толкова, не знам.

За Ливърпул също не съм изказвал точни прогнози. За себе си мислех, че или ще вземат измъчена победа или по-малко вероятно дори равен ще завърши. Какво точно не съм си блъскал главата за някакъв джакпот в някаква игра. Във всеки случай онези 4 гола и нагоре ми се видяха крайно странни преди мача като очаквания.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Христолов » 01 окт 2014, 12:17

8 написа:Казвам си мнението и то е, че Реал ще бие леко

Сега кажи и че слънцето ще залезе след няколко часа...

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот VILIO » 01 окт 2014, 13:10

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Al » 01 окт 2014, 13:12

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот bat_jori » 01 окт 2014, 22:45

реал имат късмет ,че ако ги побара левски ще издухат супата .много бозав футбол от реал,толкова очаквания а едно голямо нищо.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот tridant » 01 окт 2014, 22:47

Отличен мач за Лудогорец и много лошо съдийство.
Имат пълни основания да се чувстват ощетени . Но въпреки загубата -отлично изиграха мача.
Изображение


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron