Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Al » 23 окт 2014, 12:32

Лудогорец играят, няма спор тук. Нормално (ако визираме вчерашния мач) е да се възползват от численото си преимущество. И в другите мачове имаха добро представяне. Мен проблемът ми е в БЪЛГАРСКИЯТ ОТБОР, НАЦИОНАЛНАТА КАУЗА, ДЕЦАТА НА СТАДИОНА, БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ и тем подобни. Просто не е вярно.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот drvasko98 » 23 окт 2014, 13:06

Абстрахиарйте се от това и гледайте мач. Аз на техен мач в ЕКТ не съм ходил, нищо че ми е на 2 километра, и няма да отида, но в 21,42 си пускам компа и гледам и ми харесва това, което правят. В събота и неделя съм против тях и те така.

Пък в крайна сметка не е лошо да ходят и деца на мачовете и двойки, и бивши и настоящи девойки и такива, които не се интересуват по принцип от футбол. Може би това не е футболната публика, но и футболната (към която смея да се причисля) отдавна не ходи масово по мачове заради малоумщината, която се шири там, а останаха някакви дрогирани типове с изкривени погледи. Това също не е нормално, даже е по-ненормално

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Delija » 23 окт 2014, 13:19

Хич няма истерия сред платените медии, хич ....

ВЕЛИК ЛУДОГОРЕЦ И ЙОРДАН МИНЕВ ПРЕНАПИСАХА ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ


ЧУХА ГИ И В КОСМОСА: ГОООООООООООООООЛ! (АУДИО)


Случи се! България може да се гордее със своите първи три точки от Шампионската лига! Заслугата за това изцяло е на родния евробоец-Лудогорец, който в типичния си стил постигна повече от драматичен успех над Базел с 1:0!


България в делириум, велик Лудогорец написа история


Лудогорец продължава да пише историята на българския клубен футбол.


Само малка част от цялата истерия и медиен слугинаж, целящ да изкара Лудогорец = България. Дане казвам преди обед какво чух и по Бурса ТВ .....

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Мичо » 23 окт 2014, 13:25

drvasko98 написа:Абстрахиарйте се от това и гледайте мач. Аз на техен мач в ЕКТ не съм ходил, нищо че ми е на 2 километра, и няма да отида, но в 21,42 си пускам компа и гледам и ми харесва това, което правят.

Мен ми е на 200 метра ама спя в дружба като имат мач да не се заразя нещо. :qipac: Че е пълно с разни осмаци с калпаци. :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Христолов » 23 окт 2014, 13:34

Al написа:Лудогорец играят, няма спор тук. Нормално (ако визираме вчерашния мач) е да се възползват от численото си преимущество. И в другите мачове имаха добро представяне. Мен проблемът ми е в БЪЛГАРСКИЯТ ОТБОР, НАЦИОНАЛНАТА КАУЗА, ДЕЦАТА НА СТАДИОНА, БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ и тем подобни. Просто не е вярно.

1. Българският отбор - който трупа точки за България, който всички по света броят за представител на България и т.н.
2. Националната кауза - едно от малкото неща с намесени българи, които ни носят радост и изобщо ни карат да ги обсъждаме без да се отчайваме и псуваме
3. Децата на стадиона - децата трябва да гледат и оттам да се запалят да играят спорт (активен физически спорт на открито), а не да висят в опушените билярди и/или да смотанясват пред компютрите
4. Българи-юнаци - когато си неутрален и отидеш на техен мач и се запалиш от тръпката нормално е да викаш нещо обединяващо, когато не си им фен и не искаш да им пееш песните

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 23 окт 2014, 18:23

Хич няма истерия сред платените медии, хич ....


Софиянци не могат да простят в нещо да са втори и след провинцията. При това с по-малко пари направено, но пък много по качествено от Чорни и Череп проектите. Да си некадърник е едно, но да ти липсва благородство и великодушие е още по-ужасна черта.

Явно трябва да се плюе по Лудогорец, за да се приемат за нормални възхвали.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Stinkata » 23 окт 2014, 18:57

Софиянци пълнят стадиона за мачовете на Лудогорец!!! :idea: :idea: :idea:
Можеш да се поинтересуваш, по колко са получили коментаторите на тези мачове от Домусчиев за правилен коментар...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Delija » 23 окт 2014, 20:29

Какво му обясняваш на този варненски палячо и боклук, това си е някакъв негов филм, аз лично никога не съм делял хората на София и провинция, важно е дали струваш като човек, а не къде си роден.

А зализаната мутра-престъпник, с чийто капитали съществува "националната кауза", която така яростно защитава варненската карикатура, е .....

Кирил Домусчиев е роден на 18 април 1969 година в град София, България.


:qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 23 окт 2014, 23:51

Простотията обаче е вечна. Хиляди пъти повторих, че не харесвам софийските боклуци, в това число и възпитаника на френската гимназия, но уви, бил ми любимец. Тъпук, кой последно ми е любимец? Бенитес, Хайнкес, АВБ, Домусчиев, Гришата и т.н.

Относно отношението ви е видно. Може да не го усещате, но това не значи, че то липсва. И в другите сфери е така. Изключително нагла пасмина, въпреки че като я питаш "никога не деляла хората". Кво да ги делиш като ти си крадеца? Той и американеца не ги дели хората по света, все им набива канчетата.
Пример. Един софиянец няма с някаква положителна окраска около Лудогорец. Дори умерени фенове като Ал с някакво нежелание пускат постове "добри са ама....". За останалите няма какво да говорим. Имам чувството, че всеки един софиянец говори със стиснати зъби и стаен гняв в тази тема. Ама всички до един. Това не е молба да се промените, но си нямате на понятие колко е смешно отстрани.

Стинка, софиянците заради Лудогорец ли пълнят стадиона или за да видят Роналдо? Айде стига като в живота сте се изявявали като някакви гардове на останалите. Гледате си само собствени келипир и нагло погазвате другите. Като подкрепяте Лудогорец да вземете да ходите по чужбина още при първите им сблъсъци с отбори като Слован. Не се пишете за нещо което не сте.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот VILIO » 24 окт 2014, 08:10

Osмане, ако не бяха тези пропаганди по медиите, хората щяха коментират само спортно техническите елементи при Лудогорец. Но цялото това медийно промиване на мозъците, направи някои хора хейтъри.Капиш?
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот Stinkata » 24 окт 2014, 08:38

8 написа:
Стинка, софиянците заради Лудогорец ли пълнят стадиона или за да видят Роналдо? =.

Роналдо в сряда не игра. А когато игра, стадионът беше пълен с български знамена и подкрепяше Лудогорец. А и Роналдо да подкрепят, хората пълнят касичката на Лудогорец. Което си е доста важно...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 24 окт 2014, 09:29

Че какво са виновни Лудогорец, че им пълниш касичката!? Сякаш трябва да падат, за да не вземе някой да си даде "скандално" парите за тях. Един вид "падаме, щото иначе ще извършим нещо неправомерно, обираме хората". Сякаш това е пристрастеност като тютюнопушенето и няма отърване. Ако не отидеш на мача ще ти се вие свят.

По тази логика, като правиш нещо хубаво, което привлича и затова си виновен, аз пък съм недоволен от подредена Швейцария. Заради красотата ме влече натам и им пълня касичката. Редно е да станат крадлива и мръсна държава, защото иначе ми обират парите :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 24 окт 2014, 09:36

VILIO написа:Osмане, ако не бяха тези пропаганди по медиите, хората щяха коментират само спортно техническите елементи при Лудогорец. Но цялото това медийно промиване на мозъците, направи някои хора хейтъри.Капиш?


Не, не капя.
Първо си оправи обръщението, защото ти си по-близо до делиормана.
Второ каква пропаганда трябва да има? Негативна? Който и да е български отбор ако прави това ще бъде широко и позитивно отразяван. По същия начин. Не виждам нещо специално при Лудогорец, което например при Литекс не би го имало и да е специфичен елемент само за разградския отбор, че да ме дразни.

Тук обаче простотията достигна невиждани размери на дребнавост. Стигнахме до парадокса червени и сини да са обединени в плюенето и да се защитават само защото печелившия не е софийски отбор. Такова обединение дорипри националния в най-големия му блясък при четвъртите е нямало. Смятай за какви душици става дума. Култови защити на Левски от 2006 от Дели, че било подобно на Лудогорец. Да паднеш от смях е малко. В омразата към Лудогорец, Левски стана симпатичен. Обединени крясъци, че са селяни и не подкрепяли както софийските фенове (вероятно трябва да чупят стадиона). Въобще уникални моменти на глупотевини, които и ти си попил.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот drvasko98 » 24 окт 2014, 09:38

ТамЪн си му е обръщението :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българското участие в евротурнирите сезон 2014/2015

Мнениеот 8 » 24 окт 2014, 09:53

И ти си прав. Превежда се като "избраният измежду многото от племето на храбри и благородни хора", "честен", "искрен", "истински", "привлекателен", "грижовен".
Мисля, че добре ме описва. Смешният елемент само е, че ме обрисува с термини от арабския свят. Вероятно има някаква причина, че знанията му са там. Може би не е християнин, а също и не принадлежи към европеидната раса, но това не е проблем, защото не съм расист.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron