ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот bat_jori » 09 авг 2014, 11:29

осмак има утеха .
И така след като приключихме рано рано всички бг отбори в ЛЕ и след като се изигра и следващия квалификационен кръг, излезе че зимбру са били най-стойностни.... Само те продължиха за последната пресявка преди групите...
И унгарците и австрийците /пьолтен/ си отпаднаха... Малко утеха за армейските сърца....
Догодина си трябва сериозна лятна подготовка / по-ранна/ и навременна селекция и да сме готови в началото на юли, ако искаме да видим групите отблизо....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот drvasko98 » 09 авг 2014, 12:01

Ама пък

Черноморец Одеса - Сплит 0-0 и 0-2
Динамо Загреб - Аалборг 0-2 и 1-0
ПСВ - втородивизионния Санкт Пьолтен 1-0 и 3-2

Май групата миналата година в Лига Европа не е била много силна :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 09 авг 2014, 12:17

bat_jori написа:осмак има утеха .
И така след като приключихме рано рано всички бг отбори в ЛЕ и след като се изигра и следващия квалификационен кръг, излезе че зимбру са били най-стойностни.... Само те продължиха за последната пресявка преди групите...
И унгарците и австрийците /пьолтен/ си отпаднаха... Малко утеха за армейските сърца....
Догодина си трябва сериозна лятна подготовка / по-ранна/ и навременна селекция и да сме готови в началото на юли, ако искаме да видим групите отблизо....


Не знам откъде е това, но със сигурност е на някой фен на Стойчо. Такова нещо никога не съм наблюдавал. Дори синята секта, най-лудата, като е отпадала смешнишки някак си им нагарча в писанията, айде там като секта не си псуват олигофрените обаче нашия случай надхвърли всичко. Не само няма огорчение ами се говори най-спокойно. Догодина споко, ще проведем там лятната подготовка. И това е не заспал отбор, който да се кефи на резилите си като левскарите, а отбор който чупи, режи греди, бие по бензиностанции, въобще нулева търпимост към излагации, а сега надминава всичко.

Признавам, червената секта в частта й където е влюбена в Стойчо е по-дива от синята секта, английската секта и всякаква друга секта. При това което стана най-малкото което се очакваше, да кажем от някой възпитан червен Васко, беше да се каже, че голям резил брахме............а те нашите бичат напред и пеят оди за Стойчо. Ненормална работа. Изключително ненормална. Сега се сещам и за надаловата секта. Ми и тя пасти да яде. Свирките на нашите са неповторими.

При такъв култ е редно да се направи специална отделна тема за сектата и отивам да я правя.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот VILIO » 15 авг 2014, 11:31

bat_jori написа:
Delija написа:И е чудесно, че спомена Ред Бул ..... супербогатият Ред Бул. Те не само паднаха от Карабах, ами преди няколко години отпаднаха и от люксембургски отбор. Подчертавам - люксембургски отбор.

Ама едва ли са правили такива нечовешки трагедии. И затова са толкова добре. Ние, дето едва свързваме двата края, отпаднахме от едни молдовци и вече дойде краят на света, цяла година ще се пищи и оревава орталъка ...

и сега пак ще почват да строят нов стадион ,да покажат на футболна европа ,че се развиват.


Добре бе мозък я ми обясни защо Байерн се премести на нов стадион,а не остана на Олимпийския? Защо Борусия,Сити и Ювентус направи същото? Защо други отбори като Челси, Тотнъм, Рома, Ливърпул, Барселона и други имат проекти за нови стадиони? Защо други отбори постоянно подобряват базата си и стадионите ако това няма значение?
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот bat_jori » 15 авг 2014, 12:14

за да се развиват и да могат да печелят двубой в европа ,бе ти обяснено доста по назад от делчо.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 16 авг 2014, 23:40

VILIO написа:Добре бе мозък я ми обясни защо Байерн се премести на нов стадион,а не остана на Олимпийския? Защо Борусия,Сити и Ювентус направи същото? Защо други отбори като Челси, Тотнъм, Рома, Ливърпул, Барселона и други имат проекти за нови стадиони? Защо други отбори постоянно подобряват базата си и стадионите ако това няма значение?


А ти би ли обяснил как построяването на стадион от Барса, Челси и т.н. прави загубата от Зимбру и Мура не резил и Стойчо не некадърник?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот Христолов » 21 авг 2014, 19:18

Сега Мъдри как ли обяснява на казахите що е то правилен футбол :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 21 авг 2014, 21:56

Зимбру, след като елиминираха 3-ия в австрийското първенство в предния кръг, сега бият у дома и ПАОК с 1:0.

Ах, тези "смешници" Зимбру .... :qipam: :qipam:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 22 авг 2014, 00:48

Това няма значение. Те и Байерн могат да бият. Ние ги срещнахме със статута на аматьори. Ако бият наред де що видят ще се съглася. Както Жеков се е чудил как силното ЦСКА пада от неизвестния Аякс обаче после казва "откъде да знам, че те от там са тръгвали към три КЕШ". Така да, иначе не. Те и левскарите се оправдаваха с влизането на комбайнерите в ЩЛ ама беше смешно. При теб е същото, че и повече. Те се вживяваха заради отбора, а ти заради треньора. Виждал съм сектанти на първенство и на отбор, но на човек не бях.

По твоята хамава логика ако Зимбру прави успехи и това оправдава нашето отпадане от тях, аз пък ще ревна, че сме много силни и трябва да бием другите отбори в Европа, тоест догодина силен рейд трябва да направи Стойчо дори и с този състав, както и е непростимо да падаме от Лудогорец. Това пък по хитрата логика, че Зимбру са силни, ти ги изкарваш такива, а аз добавям, че сме не по-малка сила след двата равностойни мача с тях.

Престани да чакаш седмици и месеци, виждам че това правиш, за да изкараш някой успех на Зимбру, за да оправдаеш любимеца си. Вече сме отпаднали и отпадането е срамно. Другото са фантасмагории.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 22 авг 2014, 01:08

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот bat_jori » 22 авг 2014, 08:39

зимбру сa евробойци от където и да ги погледнеш ,бая народ намериха утеха в това. .една малка поправка третият в австрия не игра в евротурнирите .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 22 авг 2014, 10:08


tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот tridant » 22 авг 2014, 12:11

Ехе Дели, това е несериозно ,което твърдиш.
Аз на тия Зимбру им гледах последните 20 минути от мача с ЦСКА , ами те са страшни ботуши.
Не знам как са били ПАОК и то със суха мрежа, но мисля,че няма да продължат-прекалено са бездарни.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 22 авг 2014, 12:16

Нека са ботуши, ами ние какви сме, бразилци ли ?! :qipag: :qipag: Виж, че нивото у нас е такова, че вече и "ботушите" ни задминаха, безпаричието еба мамата на целия ни футбол, само в Разград има пари и съответно правят нещо.

ЦСКА още не може да се оправи от бакиите на ТИТАН, Зимбру ни е последният проблем, то е успех, че стигнахме до Европа дори, като се има предвид, че бяхме с единия крак в гроба преди 1 година.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛИГА ЕВРОПА 2014/2015 г.

Мнениеот tridant » 22 авг 2014, 12:24

Аз за нашите даже не говоря -те и от Зимбру са по зле в момента.

Мисълта ми беше ,че и Зимбру не струват, ритаха топката нагоре като пълни малоумници и това беше.
ПАОК не съм ги гледал скоро, но би трябвало да нямат проблем в реванша.
Изображение


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron