ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 12:56

Аз не мога да разбера защо ми се дават примери и сравнения със Сити и Челси ...... нека и в Арсенал дойде някой руски олигарх или арабски шейх, който да изсипе несметни богатства, пък тогава сравнявайте.

И пак казвам - чисто исторически Арсенал не е някакъв супер гранд, че да се иска отчет защо не валят трофеи сега. Венгер дойде в един 110 годишен клуб, който имаше едва 10 титли и 6 купи дотогава. За 110 години не смятам, че са нещо кой знае какво. Вие пишете тук за провали, все едно Венгер е поел някакъв гранд и му е секнал успехите.

И не е тайна, че стадионът на Арсенал погълна голяма част от средствата, които трябваше да използва Венгер за трансфери през последните години. Това нямаше как да не се отрази, понеже Юнайтед, Челси, Сити и Ливърпул хвърляха луди пари за нови попълнения.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот drvasko98 » 29 окт 2013, 13:02

bat_jori написа:2006г. я помня и за мен е най -черна и най- болезнената загубихме финала ,а аз колко срам брах.с калъфките престиж и уважение не се печели ,защото идват истинските мачове и арсенал винаги излиза наведен .ако бяхме взли купата на лигата 2011,нещата щяха да една идея по -добре.



Къде е излязъл наведен, бе момче, осъзнай се малко? С 10 човека Арсенал беше равностоен на Барселона във финала. А през второто полувреме при 1-0 Анри изтърва две положения, които ги вкарваше със затворени очи в други мачове. Какво да направи повече треньора от това? В крайна сметка уважение се печели по много начини, не само с титли, макар че и от тях има Арсенал. Ти като не ги уважаваш, аз ги уважавам, както и повечето от отборите, които са дали нещо на играта, независимо че някои са ми по-симпатични от други.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 13:09

Венгер с много по-малко средства се бори с тимове като Юнайтед, Челси и Сити. Не знам колко тъп и прост трябва да си, за да не го оценяваш и само да плюеш и сереш.

Глупакът се срамувал от калъфките и берял срам. #-o #-o :qipbj: Ти затова ли си от Арсенал, заради купите и титлите ??!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Al » 29 окт 2013, 13:13

Когато станах фен на Арсенал, причината беше начина им на игра. Наложен от Венгер и спазван (макар и по-неуспешно) и до днес. Венгер/Арсенал не позволиха да затънат в милиони дългове, построиха и изплатиха (май) нов стадион. Факт е, че липсват купите. Ако погледнеш и чисто статистически в последните издания на ШЛ, Арсенал бяха отбора, който преди 2 сезона беше най-близо до отстраняване на тогавашния хегемон Барселона, както и миналия сезон до отстраняване на сегашния - Байерн.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 13:15

то от тая суша и от толкова калъфки заради това ще съм от Арсенал.пари си има видя тази есен кой се взе и за колко.арсен е съсредоточен да взима мангали и некадърни и пъпчиви младежи .с парк ,бентдер и саного и иртиш ,че останат със суха мрежа.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Христолов » 29 окт 2013, 13:16

Delija написа:Венгер с много по-малко средства се бори с тимове като Юнайтед, Челси и Сити. Не знам колко тъп и прост трябва да си, за да не го оценяваш и само да плюеш и сереш.

Глупакът се срамувал от калъфките и берял срам. #-o #-o :qipbj: Ти затова ли си от Арсенал, заради купите и титлите ??!

ще видим и манчо ако се задържат в същата форма за 2-3 сезона как ще им оредеят фенчетата :) :)

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 13:18

Al написа:Когато станах фен на Арсенал, причината беше начина им на игра. Наложен от Венгер и спазван (макар и по-неуспешно) и до днес. Венгер/Арсенал не позволиха да затънат в милиони дългове, построиха и изплатиха (май) нов стадион. Факт е, че липсват купите. Ако погледнеш и чисто статистически в последните издания на ШЛ, Арсенал бяха отбора, който преди 2 сезона беше най-близо до отстраняване на тогавашния хегемон Барселона, както и миналия сезон до отстраняване на сегашния - Байерн.

колко да са близо ,това го помниш ти ,ама след време се забравя оставят шампионите и купите.не случайно всички знаят ЦСКА,не заради стилът му на игра ,а заради титлите.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 13:20

Нека оредеят, бе, кур за азиатските туристи и останалите славолюбци.

Жоре, какви пари е имало, бе, стига лъга нагло. Венгер години наред разполагаше с ограничен бюджет за трансфери, защото стадионът трябваше да се изплаща. През това време Челси, Юнайтед, Сити и Ливърпул хвърляха чудовищни суми за трансфери.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 13:25

bat_jori написа:колко да са близо ,това го помниш ти ,ама след време се забравя оставят шампионите и купите.не случайно всички знаят ЦСКА,не заради стилът му на игра ,а заради титлите.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това е големият проблем, Жоре, важно е да има титли и купи за помнене. :qipbj: :qipbj: Ти затова гледаш футбол, заради титлите и купите, ако няма титли и купи, какъв е смисълът да се играе ?! #-o #-o

Аз пък ще помня мачове като онзи реванш между Арсенал и Милан преди няколко години, като Ливърпул - Арсенал 4:4, Интер - Арсенал 1:5 и т.н., за мен това е истинският футбол, пък нищо, че не е довел до някаква тенекия в края на сезона.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 13:26

2006 се преместихме ,2009 всичко бе изплатено и отбора беше готов да е играч на пазара .арсенал беше тимът с който се спекулираше при трансферите на всички мега звезди в големите топ тимове това тим без финансов гръб няма как да постигне.мосюто си гонеше 4 място и си караше без трансферчета,този човек даде достатъчно за Арсенал -тима има нужда от нов мениджър.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 13:28

Delija написа:
bat_jori написа:колко да са близо ,това го помниш ти ,ама след време се забравя оставят шампионите и купите.не случайно всички знаят ЦСКА,не заради стилът му на игра ,а заради титлите.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това е големият проблем, Жоре, важно е да има титли и купи за помнене. :qipbj: :qipbj: Ти затова гледаш футбол, заради титлите и купите, ако няма титли и купи, какъв е смисълът да се играе ?! #-o #-o

Аз пък ще помня мачове като онзи реванш между Арсенал и Милан преди няколко години, като Ливърпул - Арсенал 4:4, Интер - Арсенал 1:5 и т.н., за мен това е истинският футбол, пък нищо, че не е довел до някаква тенекия в края на сезона.

сега чакам да видим при мойс ,как ще помнят големият му мач със стоук и обрата в края.май наистина си прав :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 13:48

Какво за Мойс, бе, Жоре, аз лично няма да хленча всекидневно като путка ако ще и 5 години Юнайтед да не види трофей.

bat_jori написа:2006 се преместихме ,2009 всичко бе изплатено и отбора беше готов да е играч на пазара .арсенал беше тимът с който се спекулираше при трансферите на всички мега звезди в големите топ тимове това тим без финансов гръб няма как да постигне.мосюто си гонеше 4 място и си караше без трансферчета,този човек даде достатъчно за Арсенал -тима има нужда от нов мениджър.


Аха, ясно, понеже по медиите се спекулирало, че Арсенал иска този или онзи, ти съдиш, че имало много пари. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Венгер бил фрашкан с пари за трансфери, но сам се стискал, нали ??! :qipbj:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 18:10

то при тая доминация и 20 год суша да има ще се преживее.не само медиите борда няколко пъти го обяви ,че могат да бъдат сила на пазара,опита с трици ама не става/по -миналата зима /
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 окт 2013, 22:22

Първо Арсенал не са чак толкова безобиден отбор колкото ги изкарвате. Не са втория исторически отбор на Англия, но като цяло във всеки един момент са втория. При хегемонията на Ливърпул те ги атакуват, при последвалата на Ман те им бяха основно най-големия съперник през тези над 20 години. Аз не виждам във времето момент, когато Ман и Ливърпул едновременно са първия и втория. Може и като цяло да са, но великите им епохи по някакъв странен начин съвпадат с някакъв средняшки период на големия съперник и от там не мога и да го нарека такъв. Арсенал е този който носи ролята на кучето което да лае по най-силния.

Второ. Аз не броя само трофеите. 2006 за мен е силна година на отбора и мениджъра, така както и 2007 финала на ШЛ на Ливърпул и Рафа. Направо са си постижения макар и без трофея ШЛ.

Трето. Аз и Венгер на го отричам докрай. Какъвто и да е спор да водите не вземайте периода преди 2006, защото аз не го оспорвам. Говоря за след това. При това не бързам да го зачеркна, а говоря 7 години по-късно. Мисля, че е доста време вече минало, за да има смяна на поста.

ПП. Съра оваканти трона. А да видим кой като най-нагъл ще го заеме. Ливърпул като другия голям отбор на Англия усещайки, че големия съперник започва да отстъпва позиции, лисицата Моу усещаща влаковете и отбора с добър потенциал Челси, неразгърнатия потенциал на милионите от Сити или.............Венгер с Арсенал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 окт 2013, 22:29

А всъщност нямам и нищо против Венгер.Защо пък и да не успее в края на сезона така както върви добре засега. В крайна сметка аз не съм ултимативния специалист (последна инстанция) и може и да бъркам. Просто споделям моето мнение, което не е продиктувано нито от страсти покрай този отбор, нито набързо (например през 2007).Разбира се накрая ако се окажа прав няма да пропусна, че отдавна съм го говорил това.

Ал поне може да се прехвърля към Дортмунд. Невероятно симпатичен отбор. Хем виждат, че са по-слаби от Байерн и пак навсякъде са на 1 см зад тях, буквално почти колкото тях и равностойни и само един косъм ги дели. Още една гаранция между другото за предстоящи успехи на Байерн. Няма как да се отпуснат при такава конкуренция и могат само да са благодарни какви чудеса прави Боруся и да изглежда на 99% като тях.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта

cron