ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот tridant » 29 май 2014, 20:29

Аз виждам , че ти не си ме разбрал отново . Не ми разтягай дъвки и локуми ,
а отговори на простичките въпроси

Колко мача изгледа през сезона на Ливърпул ?

Колко мача изгледа на Атлетико ?


Заплюл си ги бил :qipbj: :qipbj: :qipbj: 100 % идиот
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 май 2014, 20:31

Ти какво си очаквал друго ??! .... задаваш му конкретен въпрос, вместо ясен и точен отговор, върху теб се излива словесен водопад. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Все пак, поздравявам те, ако наистина си изчел романа му. :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот tridant » 29 май 2014, 20:38

Не съм, разбира се :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 30 май 2014, 00:49

tridant написа:Аз виждам , че ти не си ме разбрал отново . Не ми разтягай дъвки и локуми ,
а отговори на простичките въпроси

Колко мача изгледа през сезона на Ливърпул ?

Колко мача изгледа на Атлетико ?


Заплюл си ги бил :qipbj: :qipbj: :qipbj: 100 % идиот


Е, в такъв стил написано отговора е прост.

0

0

Това отговоря ли на изискванията (без дъвки и локуми и като за идиот)?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 30 май 2014, 00:53

Delija написа:Добре, добре, нека е така .... аз съм крив, ти си прав ..... че гледам пак си изписал 117 реда #-o #-o (пиша го произволно, не съм ги броил)


Не се прави на девица. Не съм казал, че си крив. Ти обаче определяш мнението на другия като простотия.
Аз просто защитавам моето, не съм дошъл да те светвам колко е просто твоето. Правя сравнение, защото не виждам разлика между двете.

Защо не си преброил редовете? #-o
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 30 май 2014, 00:55

Delija написа:Ти какво си очаквал друго ??! .... задаваш му конкретен въпрос, вместо ясен и точен отговор, върху теб се излива словесен водопад. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Грешката е моя. Помислих, че е нормален и сериозно ме пита, въпреки че знам, че не отстъпва в акъла на другите трима.

Сега вече има ясен и точен отговор. Така добре ли е? Не съм го избягвал, просто не знаех каква беше целта му. Ако знаех още тогава щях да напиша това, а не да си губя времето.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот tridant » 30 май 2014, 07:29

Сега разбираш ли колко нелепо изглеждаше като се изтъпани с това “Аз съм за Ливърпул“ ?

Надявам се да напрегнеш могъщия си интелект , да се погледнеш отстрани и да видиш що за клоун си всъщност.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 30 май 2014, 09:12

Разбирам :(

Обаче нали ти оправи нещата и аз се осъзнах, така че всичко е отново наред.

За мен ясно. Да питам кой има право да държи за Ливърпул?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 30 май 2014, 10:14

8 написа:Правя сравнение, защото не виждам разлика между двете.


Точно там е големият ти проблем, правиш мега абсурдно сравнение. Само ти си ги виждаш еднаквите неща, защото двата мача бяха коренно различни като живец и поведение на двата отбора. Пак ти го пиша - футболът не е математика.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 30 май 2014, 10:16

tridant написа:Сега разбираш ли колко нелепо изглеждаше като се изтъпани с това “Аз съм за Ливърпул“ ?


И то се изтъпани късно през сезона, когато видя в лайвскора, че Ливърпул и титла може да хванат. :qipag: :qipag: :qipag: Преди това не им симпатизираше нещо. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Христолов » 30 май 2014, 10:19

tridant написа:Аз виждам , че ти не си ме разбрал отново . Не ми разтягай дъвки и локуми ,
а отговори на простичките въпроси

Колко мача изгледа през сезона на Ливърпул ?

Колко мача изгледа на Атлетико ?


8 написа:Е, в такъв стил написано отговора е прост.

0

0


Изображение Изображение

ей, задавих се от смях и се закашлях чак

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 31 май 2014, 02:55

Delija написа:
tridant написа:Сега разбираш ли колко нелепо изглеждаше като се изтъпани с това “Аз съм за Ливърпул“ ?


И то се изтъпани късно през сезона, когато видя в лайвскора, че Ливърпул и титла може да хванат. :qipag: :qipag: :qipag: Преди това не им симпатизираше нещо. :qipag: :qipag:


Ако става дума за прогнози аз посочих Сити като шампион в началото на сезона, така че знаейки какво дебните не мога да разбера мисленето ви. Та точно при Ливърпул шампион щяхте да имате възможност да псувате. Сега излиза, че трябва да ми се кланяте.

Просто за Ливърпул държах. ТОВА НЕ Е ПРОГНОЗА. За Сити ли трябваше да съм като не са ми симпатични?
И да, най-логично е да се накефя, когато излязоха начело. Уроди ли сте, че не можете да го проумеете!? Кога да се израдвам, в 12 кръг ли или там някакъв друг произволен момент? Съвсем сериозно почваш вече да ми приличаш на Триданта. Такова завеяно лайно няма. Ей го пуснал прогноза за световното, а на снимката му не се виждат половината осминафиналисти. Ама ти? Че си дребнав ясно ама разсеян не си.

Понеже знам, че си видна къртица като ровиш търси нещо от сорта на "Сити и Челси са най-вероятните отбори които могат да станат шампиони, давам им по равни шансове, но предвид треньора на Челси (слабостта му) залагам на Сити". Нещо в този дух търси. Не мога да помня точно думите си от преди близо година.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 31 май 2014, 03:07

Delija написа:
8 написа:Правя сравнение, защото не виждам разлика между двете.


Точно там е големият ти проблем, правиш мега абсурдно сравнение. Само ти си ги виждаш еднаквите неща, защото двата мача бяха коренно различни като живец и поведение на двата отбора. Пак ти го пиша - футболът не е математика.


Аз нямам проблем.

Никой разумен човек не можеш да убедиш, че мач 1:1 е решен, а 2:1 е висящ (за два гола, не просто за равенство) КОИТО И ОТБОРИ НА СВЕТА ДА ИГРАЯТ. Само в твоята глава я има тази сигурна ситуация и че аз съм нямал чувство. Ми нямам.

Още повече, че ти и в двете ситуации подценяваш един и същи отбор (като води не е никакъв победител, но като му изравнят, не да му водят, е ясен губещ). Отборът е Атлетико Мадрид, при това сезон 2013/2014. Иди и обяснявай на който искаш, но не и на мен, че в този сезон Атлетико е ясен губещ и без да пада и несигурен победител дори и като води. Аз отказвам да поема такова тъпоумие. Тоест ДА, нямам чувство към играта. Не ми и трябва обаче точно такова.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 04 юни 2014, 18:09

8 написа:
Delija написа:
tridant написа:Сега разбираш ли колко нелепо изглеждаше като се изтъпани с това “Аз съм за Ливърпул“ ?


И то се изтъпани късно през сезона, когато видя в лайвскора, че Ливърпул и титла може да хванат. :qipag: :qipag: :qipag: Преди това не им симпатизираше нещо. :qipag: :qipag:


Ако става дума за прогнози аз посочих Сити като шампион в началото на сезона, така че знаейки какво дебните не мога да разбера мисленето ви. Та точно при Ливърпул шампион щяхте да имате възможност да псувате. Сега излиза, че трябва да ми се кланяте.

Просто за Ливърпул държах. ТОВА НЕ Е ПРОГНОЗА. За Сити ли трябваше да съм като не са ми симпатични?
И да, най-логично е да се накефя, когато излязоха начело. Уроди ли сте, че не можете да го проумеете!? Кога да се израдвам, в 12 кръг ли или там някакъв друг произволен момент? Съвсем сериозно почваш вече да ми приличаш на Триданта. Такова завеяно лайно няма. Ей го пуснал прогноза за световното, а на снимката му не се виждат половината осминафиналисти. Ама ти? Че си дребнав ясно ама разсеян не си.

Понеже знам, че си видна къртица като ровиш търси нещо от сорта на "Сити и Челси са най-вероятните отбори които могат да станат шампиони, давам им по равни шансове, но предвид треньора на Челси (слабостта му) залагам на Сити". Нещо в този дух търси. Не мога да помня точно думите си от преди близо година.


Тюфлек, ясно съм се изразил - смея се не на това кого си прогнозирал за шампион, а на това, че стана от Ливърпул когато видя, че гонят титлата. Пак си изписал една камара тъпотии, нямащи нищо общо с цитираното мое мнение.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 04 юни 2014, 18:13

8 написа:
Delija написа:
8 написа:Правя сравнение, защото не виждам разлика между двете.


Точно там е големият ти проблем, правиш мега абсурдно сравнение. Само ти си ги виждаш еднаквите неща, защото двата мача бяха коренно различни като живец и поведение на двата отбора. Пак ти го пиша - футболът не е математика.


Аз нямам проблем.

Никой разумен човек не можеш да убедиш, че мач 1:1 е решен, а 2:1 е висящ (за два гола, не просто за равенство) КОИТО И ОТБОРИ НА СВЕТА ДА ИГРАЯТ. Само в твоята глава я има тази сигурна ситуация и че аз съм нямал чувство. Ми нямам.


Глупако, да ти напомня ли, че точно ти написа, че при 1:1 на реванша между Челси и Атлетико ти бил ясен вече крайният изход ?! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Точно ти го написа, най-разумният човек тук. :qipbj: :qipbj:

А сега ти било смешно ....


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron