ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот drvasko98 » 28 май 2014, 19:07

8 написа:Ще ме карате като вас да ровичкам.

drvasko98 написа:Един, дори и съвсем случаен гол може да обърне тотално играта и настроението в двата отбора, дори и да има 7-8 минути до края. Такива случаи мога много да ти изреждам. Да е говорим, че и по-скондални неща са ставали като Юнатед-Байерн 1999, където през целия мач баварците смазаха англичаните


По-нататък ми дава и други примери с Дортмунд-Малага. Обаче на Реал изравнителния гол е апокалиптичен. Няма вариант дори и случаен гол на Атлетико след това да обърне мача. Няма вариант за обрати в развоя. Нищо няма. Има единствено ако е на друг мач и 8 е заел тази позиция. В този случай не става.

Същото като ТВ феновете. Който гледа в България мачовете е лаик, но който гледа английските по Диема е разбирач. Как става този номер, не знам. Знам само, че зависи кой изразява някакво мнение. То или е крайно вярно или крайно невярно, дори едно и също да е, но в две различни ситуации. Просто зависи кой го изразява, а от там аз няма как да приемам такива мнения на сериозно.

Сега знам, че имате обяснение (винаги има). В мача на Челси имало положения и на двата отбора и всичко можело да стане. Затова специално осмака не е прав. Да ама за мен финала е еквивалентен с това пък че и двата отбора нямаха кой знае какви положения, тоест статуквото е същото......ноооооооооо тук картината е различна. Общото между двете е разбира се, че осмака не ги е гледал и двата мача. Що да гледа последните фази и на испанци!? Той предпочита мачовете от групите и ако може на англичани.

Не ми се спори. За мен е ясна работата. Критерият е хлъзгав и според зависи.


Извинявай на теб трябва да ти се обяснява с картинки. Случаен гол за по-високо котирания отбор. Например миналата година Берое-Левски на финала, като бяха Левски с 10 човека и си губеха като пичове, но падна едни гол ей така и веднага след него втори. Обратните случаи като на Германия-България на Световното се броят сигурно на пръстите на двете ръце. И по принцип отборът, който го натискат (и това обикновено е по-слабия/неопитен) е уязвим като (ако) получи гол. Дори играта на по-силния да не върви при един гол в негова полза нещата много лесно могат да се обърнат. Докато обратното не винаги, дори много рядко се случва. Примерно ако в този финал Реал беше повел, Атлетико да обърне мача.
И това при цялото ми уважение към Атлетико, но просто не достига чисто индивидуална класа при целите им колосални отборни усилия, които могат да бъдат само аплодирани. Това не значи, че не можеха някак и да запазят резултата. Реал обаче имаха положения, не знам как ти реши, че нямаха. Бейл изпусна два пъти, Роналдо веднъж, още един удар с глава имаше доста опасен, не мога да се сетя на кого точно.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот drvasko98 » 28 май 2014, 19:07

8 написа:Ще ме карате като вас да ровичкам.

drvasko98 написа:Един, дори и съвсем случаен гол може да обърне тотално играта и настроението в двата отбора, дори и да има 7-8 минути до края. Такива случаи мога много да ти изреждам. Да е говорим, че и по-скондални неща са ставали като Юнатед-Байерн 1999, където през целия мач баварците смазаха англичаните


По-нататък ми дава и други примери с Дортмунд-Малага. Обаче на Реал изравнителния гол е апокалиптичен. Няма вариант дори и случаен гол на Атлетико след това да обърне мача. Няма вариант за обрати в развоя. Нищо няма. Има единствено ако е на друг мач и 8 е заел тази позиция. В този случай не става.

Същото като ТВ феновете. Който гледа в България мачовете е лаик, но който гледа английските по Диема е разбирач. Как става този номер, не знам. Знам само, че зависи кой изразява някакво мнение. То или е крайно вярно или крайно невярно, дори едно и също да е, но в две различни ситуации. Просто зависи кой го изразява, а от там аз няма как да приемам такива мнения на сериозно.

Сега знам, че имате обяснение (винаги има). В мача на Челси имало положения и на двата отбора и всичко можело да стане. Затова специално осмака не е прав. Да ама за мен финала е еквивалентен с това пък че и двата отбора нямаха кой знае какви положения, тоест статуквото е същото......ноооооооооо тук картината е различна. Общото между двете е разбира се, че осмака не ги е гледал и двата мача. Що да гледа последните фази и на испанци!? Той предпочита мачовете от групите и ако може на англичани.

Не ми се спори. За мен е ясна работата. Критерият е хлъзгав и според зависи.


Извинявай на теб трябва да ти се обяснява с картинки. Случаен гол за по-високо котирания отбор. Например миналата година Берое-Левски на финала, като бяха Левски с 10 човека и си губеха като пичове, но падна едни гол ей така и веднага след него втори. Обратните случаи като на Германия-България на Световното се броят сигурно на пръстите на двете ръце. И по принцип отборът, който го натискат (и това обикновено е по-слабия/неопитен) е уязвим като (ако) получи гол. Дори играта на по-силния да не върви при един гол в негова полза нещата много лесно могат да се обърнат. Докато обратното не винаги, дори много рядко се случва. Примерно ако в този финал Реал беше повел, Атлетико да обърне мача.
И това при цялото ми уважение към Атлетико, но просто не достига чисто индивидуална класа при целите им колосални отборни усилия, които могат да бъдат само аплодирани. Това не значи, че не можеха някак и да запазят резултата. Реал обаче имаха положения, не знам как ти реши, че нямаха. Бейл изпусна два пъти, Роналдо веднъж, още един удар с глава имаше доста опасен, не мога да се сетя на кого точно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 28 май 2014, 20:57

8 написа:
Delija написа:Тъпак, ти сам вкара тоя малоумен спор, така че вземи ти се успокой, да те еба в селяка.


Ти от Столипиново ли си? Казах циганин.


Знам кого визираше, но всичко тръгна от моето мнение за финала, с което ти реши да се заядеш. 2 страници тъпотии се изписаха, само и само да докажеш, че мачът Челси - Атлетико е бил решен не знам си кога още. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 28 май 2014, 22:03

Как определи, че Реал са по-силни от Атлетико?
Би ли ми казал и кой е по-силен от Байерн-Реал и Атлетико-Челси, че да съобразя при гол на кой отбор може да има обрат (и да не се излагам) и при кой не? :roll:

Сега разбрах защо не съм бил прав. Има някакви конфигурации на силни и спрямо тази ранглиста са възможни и невъзможни обрати. Аз в случая на Атлетико съм взел отбор от неправилната страна, но на финала е друга история. Пуснете ми ранглиста на силата на отборите, че друг път да не правя такива грешки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 28 май 2014, 23:40

Осмака ме кефи обаче, как с някаква мазохистична последователност води войни/спорове из целия форум ....... аз, Триданта, Вильо, Васко, Христола, Рафаелис, Весела, чат-пат Мичо ....... :qipag: :qipag: :qipag:

Броди из всички теми и неуморно търси конфликта, пред никого не се спира и огъва. :qipay:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 04:23

Не бе, просто питам. Васко каза, че в единия случай са наред нещата, щото било ясно, че Реал бил по-силния. Махайки изключенията като България-Германия (тук също малко се зачудих как Стоичков и Балъков са слаби, но щом Васко казва значи е така), където бил по-несилния, попитах как ги определя тези неща.

Щото на мен нищо не ми куца при Атлетико-Челси освен явно, че съм хванал по-несилния :( и от тук вместо да ръся велики мисли като вас съм изтърсил пълна глупост. В допълнение (за да не се излагам в бъдеще) не е лошо да ми пусне една таблица на силните и да я гледам преди да пиша глупости.

ПП. Лично теб бих попитал как така при 1:1 кой да е мач бил свършил? :shock:
Аз имах не по-различни мисли от теб, и за мен ситуацията беше или Атлетико бие или ако Реал изравни мача е свършил, но такива мисли не се долюбват от форума и се осмиват. Чисто теоретично мача е като при започване 0:0, а да се обявява такъв за свършил дори и при явен фаворит не е правилно. Все някога не свършва както се очаква......самия Васко, който ме съветваш да следвам, казва "някой случаен гол и мача се обръща".

А имам и друг отговор за теб, но почакай малко, че трябва да поровя като къртица :? (трябва да ме научите на този ваш клошарски занаят, че никак не ми е приятно ей така за глупости да търся по 20 минути даден пост).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 04:51

Delija написа:На тоя в главата му е пълна каша. Не е истина какви простотии ръси.

Като при 1:1 ти е бил вече ясен изходът на Челси - Атлетико, всичко било решено, защо не влезе да го напишеш тук, след мача е лесно.


Сменяш "тоя" с "Дели" и "Челси" с "Реал" и четеш цялото точно както го е написал човека когото цитирам.

И пак е интересно. Едно и също нещо ще се разтълкува по различен начин. Там (на полуфинала) е бил прав, но тук ако осмака каже същите думи вече не е прав, нали? :qipag:

И вие сте ми заговорили за въртения на мнения. Васко и той ми натяква след финала някаква си негова прогноза сякаш не повторих 1914 пъти, че моя фаворит за ШЛ беше Байерн. Обаче не. Непрестанно ми се доказва нещо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 05:10

Взе да ми харесва клошарския занаят и мисля да отворя отделна тема :qipbp:
Така тотално ще оставим дискусиите и мненията и ще затвърдим статуквото. Който каже нещо после го псуваме при най-малката грешка или другия вариант на писане ще е само скучния, който явно ви харесва, трябва да са безгрешни нещата. Имаш право да казваш нещо само след като е станало. Примерно при 3:1 след мача да констатираш, че еди кой си бил.....с 3:1 :qipbp:

Обратно в кофите за боклук :qipay:

drvasko98 написа:И другите евроидиоти пак творят

Евроидиоти в годината на 1/8 финал с Валенсия =D>

1- Юнайтед ще отпаднат от групата. Мойс няма опит в Европа и колкото го има е супернеуспешен. Съперниците им са изключително неприятни отбори.
2. Да, но все пак да имаме предвид, че Юве не играе силно в групите по принцип. Датчаните сав ужасна форма и са на изпадане. Затова преките мчове Юве-Галата могат да са важни и съм сигурен, че няма да са никак леки.
3. От тази група ПСЖ и тук трябва да се потърси белгийски пробив. Време им е, отдавна не са класирали отбор в Шл напролет. По-добра група от тази няма да имат.
4. Няма начин Сити да не се класират, все пак зависи и от програмата, която не съм проверявал. Но по принцип очаквам именно Сити да стигне най-даблеко в турнира от англичаните, а това е някъде полуфинал.
5. Базел играе успешно срещу англичани в ШЛ и то много, а Челси трудно в Германия. това наалява много шансовете на Стяуа. За мен ще минат Челси и Базел, а Шалке ще са последни.
6. Арсенал досега винаги са минавали групата. Еми сега няма как да го направят. Отборите срещу тях са много силни и със солидни треньори.
7. Атлетико ще се класира, Порто - може би.
8. Да, съгласен съм, че групата изглежда страшно, но всъщност нищо интересно няма да се случи на практика, освен борбата за третото място.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да не си играете да търсите мои мнения. Признавам грешките без бой. Нямам чувството, че съм непогрешим. Все пак съм писал преди двубоите, което включва елемента грешка. Не съм казал след двубой, че при 1:1 било "ясно", че следва победа.

Всъщност всичко си е като преди. Просто открихте фронт "грешни мнения" на осмака, когато нещата са казани ПРЕДИ и аз просто го доразширявам. Ровя из кофите за грешки. Солидарност да има и всички да попадаме на огневата линия от псувни.

Понеже пишещите мазници СЛЕД събитията не търпят критика и явно това са ценните мнения да кажа и аз, че при 2:1 за Реал имах усещането, че мача ще завърши 4:1 като ми се привиждаше последното попадение да е от дузпа. Просто нервите на някой играч от Атлетико нямаше да издържат и щяха да спънат Роналдо. То си беше ясно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 05:16

Не само мненията, а и емоциите са обект на псувни :qipbo:

Спомням си, че Ливърпул като излезе начело в таблицата и се зарадвах, един много умен човек го приравни това като "осмака твърди че Ливърпул ще е шампион, какъв е мазник, изчака да излязат начело в таблицата и си смени мнението". Не съм твърдял такова нещо и просто се зарадвах, но уви, всяка радост вече се наказва и се приравнява на мнение ако от това можеш да понапсуваш събеседника 8)

Сега разбрах защо във форума намаляха писанията. Просто са забранени дискусиите преди мачове, а едва ли хората горят от желание да пишат след мачовете, че те свършили при резултат Х, когато цялата аудитория е видяла резултат Х.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот tridant » 29 май 2014, 11:16

:lol: :lol:

Добре де , ако ти задам следния въпрос : Ти колко мача на Ливърпул изгледа през сезона ? какво ще отговориш

И понеже за всеки тук отговора е ясен ,
хайде обясни какви бяха критериите ,които те накараха да започнеш да симпатизираш на Ливърпул в деня в който оглавиха класирането.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2014, 11:45

Първо не знам защо реши, 8, че отбор без никаква евроидентичност и представителност като разградския може да завоюва приза евроидиот. За тях няма да е скандално да си паднат от когото и да е. Казах ти, че някои се интересуваме от повече отбори. В случая Селтик падна 2-0 от някакви казахи.

Да, в групите доста неща не познах, но един корифей твърдеше, че важните прогнози били в напредналите фази и колкото по-напреднали били, талкова били по-важни, а там се представих доста добре.

За силата на отборите? Пак ми е лесно. Същият корифей скоро писа, че в ШЛ имало десетина големи клуба, които постянно участвали в напредналите фази на турнира. Струва ми се, че Челси е сред тях и след 3-4 години пак ще бъде сред тях. Атлетико не е и след 3-4 години пак няма да е. Та от тези 10.-ина отбора могат да се чакат чудеса. Включително да се заличат преднините с по 3-1 на Наполи или ПСЖ, да се обърне от 0-2 Барселона на нейния терен с 10 души, или да се бие Байерн насред Мюнхен във финален мач с гол в последните минути. Същото може да се очаква да направят Байерн, Реал, Юнайтед, Барселона, Милан, Ювентус, ако са изправени до стената. Ами Атлетико не спадат към този сорт отбори. Затова ако на някой му се е сторило, че Атлетико (замести ги ако искаш с Арсенал, Рома, Валенсия, Шалке) при 1-1 губи мача, а при 2-1 в Лондон не е съвсем сигурно, че ще го спечели, е оправдано. Това мога да обясня и повече няма да се занимавам с темата.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 май 2014, 12:51

8 написа:
Delija написа:На тоя в главата му е пълна каша. Не е истина какви простотии ръси.

Като при 1:1 ти е бил вече ясен изходът на Челси - Атлетико, всичко било решено, защо не влезе да го напишеш тук, след мача е лесно.


Сменяш "тоя" с "Дели" и "Челси" с "Реал" и четеш цялото точно както го е написал човека когото цитирам.

И пак е интересно. Едно и също нещо ще се разтълкува по различен начин. Там (на полуфинала) е бил прав, но тук ако осмака каже същите думи вече не е прав, нали? :qipag:


Няма смисъл да ти обяснявам, както вече писах - ти не умееш да гледаш футбол, да усетиш ритъм и пулса на един мач, за теб всичко е математика - при 1:1 еди какво си, при 1:2 еди що си ...... който е гледал двата мача, знае каква беше разликата в поведението на отборите и защо са несравними нещата, може да ги сравняваш само ти, поради гореописаните причини.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 18:58

tridant написа::lol: :lol:

Добре де , ако ти задам следния въпрос : Ти колко мача на Ливърпул изгледа през сезона ? какво ще отговориш

И понеже за всеки тук отговора е ясен ,
хайде обясни какви бяха критериите ,които те накараха да започнеш да симпатизираш на Ливърпул в деня в който оглавиха класирането.


Ами не мога да ти обясня. Това е субективно мнение. Всеки намира някаква причина.

В началото на сезона си заплюх Атлетико. Не защото съм знаел какво ще стане през сезона, но много ме кефиха и се радвах на всеки техен успех. В мини план и в Англия ме кефеше Ливърпул. Защо?....Не знам. Мога да кажа някои неща, но те не са аргументи.

Отбележи си, че и в двата варианта нещата са временни, а не след 10 години пак същите отбори да ми харесват. Това някои го наричат глори хънтърване ама не е. Аз не търся победителя или поне не със сигурност. Просто ме кефи съответния отбор. Атлетико направи нещо много вълнуващо, което преди години ме грабна при Валенсия и дълго след това, дори при изключително грозния им дефанзивен стил през последните години си ме кефят. Бяха големи пичове (и офанзивни тогава-само виж по колко гола вкарваха на Лацио и Барса на 1/4 и 1/2 финала). Атлетико сега са ми същите. Ливърпул пък са плюти, ритани, но някак си спокойно и тържествено стария гигант се събужда и това кефи. Кефеше например и преди четвърт век ей така на майтап как Уимбълдън измина 4 дивизии, всеки сезон влизащ в по-горната и като влязоха в Първа (сегашна Висша лига) дори не бяха аутсайдери, а попляскваха от време на време силните. Дори май взеха и някаква купа (на страната или на лигата). Ми кефи ме. Примери такива бол мога да ти дам. Алавес какви веселяци бяха и разбиха всякакви представи за сериозен футбол. Излизаха, играеха с душа, все едно сме в махалата и за кеф и биеха. На финала пък това доведе до голеада с Ливърпул. При малко тактика от тяхна страна щяха и купата да вземат, но не, мач да става.

Не ме кефят мазниците, въпреки че не приемам нещата съвсем по детски и само за футбола. Кефи ме когато някой отбор дори и гонейки само резултата го вземе с ум. Например Италия срещу Германия на полуфинала 2006. Такива класики, когато уж не трябва да успееш, но излизаш над всички неща срещу теб се помнят и има много. Интер-Байерн 1:3 реванша 1988, същата есен Холандия-Германия 1:1 и други. Разбира се често немците участват в такива класики.

Сега разбра ли ме? Поне частично? :qipag:

Конкретно за Ливърпул се накефих, защото големите фаворити бяха Сити и Челси и отделно Ливърпул са "умрели". Те нали винаги не стават шампиони. Когато обаче се противопоставиха на това статукво, но не със селекция за няколко стотин милиона тип Реал, просто гъделичка от кеф.

Миналия сезон пък Боруся бяха перлата. Байерн всички бие в Европа и някакъв си домашен съсед, а не друг голям отбор от Европа, все им се вреше между краката и макар и по-слаб от време на време ги жилеше като пчеличка. Много сладко.

Аз самия съм нестандартен. Харесвам победите, успехите, първите места като всеки, но харесвам творците, бунтарите, срещу правилата, тези които "не трябвало да успеят", но успяват напук. Затова и ме кефи Стоичков. Затова и без да ми е любима (нито противна) музиката на Мадона, самата Мадона ме кефи. Кучка, не знам си каква ама ги слага в джоба си. Онзи селянин от Харманли бил ама не му пукаше от най-добрите отбори в света. Не харесвам лиготии тип Бербатов.

Сега на световното няма как да знам, но ако излезе някоя весела дружинка играеща извън правила и норми и бие ще ме накефят. Във форума ще го нарекат връткане от моя страна. За мен не е. Кефи ме хубавото. Не знам кой ще го поднесе. Извън ЦСКА и България с две ръце за готиното независимо от кой отбор идва. Иначе ще тръгна с някакви нагласи. Примерно към аржентинците, но лесно могат да се променят в хода на световното. Испанци, холандци, немци също някак си предварително съм настроен положително към тях. Италианци, англичани, французи като цяло не. Не пречи обаче на отделен случай да се кефя и на тях. Сега като някой направи нещо хубаво си е хубаво. Както казах класиката на италианците от 2006, да биеш Германия насред Германия ,изцяло подредено и умно, възход на правилно играния футбол, но и те винаги са били силни в тактиката.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 19:24

Delija написа:Няма смисъл да ти обяснявам, както вече писах - ти не умееш да гледаш футбол, да усетиш ритъм и пулса на един мач,


В голяма заблуда си. Не умея да усетя твоя ритъм и пулс, но света не се върти около теб. Също като теб с някакви чувства, очаквания, настроения си гледах мача и за мен той свърши при вкарването на дузпата и 1:2. Свърши с тази категоричност с която доколкото разбирам при Васко се е развила при 1:3. Не смятам да ходя на лекар и да ми бият инжекция, която да оправи възприятията ми и да не чувствам нещата така при 1:2, а при 1:3.
При 1:1 не съм имал категоричността, но вече за мен беше почти ясно, че ако не стане нещо доста странно Атлетико ще е. Това вероятно пък сте имали като чувство при 1:2, нещо такова трябва да е. Опитам се да го пресъздам през твоята гледна точка (щото гледаш само себе си), за да се опитам да ти опиша какво съм чувствал аз.

Иначе тук може да си дрънкаме по циганско-столипиновски какво чувствали всички около него (другите цигани), но това не е отправна точка за мен. Аз гледам и си формирам собствено мнение. Такива глупости "признай си, имам един приятел цесекар/левскар (от другия на твоя отбор), който дори той си призна" са ми смешни.
По тази логика имам 10 приятели от челси и с тях гледах мача и всички при 1:2 си "признаха" :qipag: , че са загубили. Един вид чувствайте се тъпо и гузно, защото не разбирате, ето, самите челсари са признали нещо, а вие толкова ми разбирате от футбол. Някакво тънко насаждане на вина от моя страна.

И няма да си променя мнението. Не съм имал такива усещания след 1:2, че още се "играе" и че има смисъл и няма и да кажа обратното на вече казаното. Да, добре. Целият свят приемам, че е стоял заинтригуван до 1:3 и дори и след 1:3, но аз не.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2013 - 2014

Мнениеот Delija » 29 май 2014, 20:20

Добре, добре, нека е така .... аз съм крив, ти си прав ..... че гледам пак си изписал 117 реда #-o #-o (пиша го произволно, не съм ги броил)


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта

cron