Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Al » 14 мар 2014, 18:52

8 написа: Ал тотално млъкна щото към Левски имаме и Боруся и Арсенал и тук направо е бардак.


Моята е лесна. Аз съм привърженик на Левски от 35+ години. С настъпване на демокрацията и гледане на много мачове на чужди отбори ми хареса играта на Дортмунд (принципно си падам по германския футбол и харесвам националния им отбор откакто гледам футбол) и на Арсенал (играта им се различаваше коренно от тази на другите английски отбори). Имам фланелка на Дортмунд, която ми е подарък за рожден ден (1997 г. :qipbp: ). На Арсенал имам от съвсем скоро един сувенир, който ми го подари едно дете. На Левски съм имал/имам/ще имам доста повече неща, които си купувам сам. Предполагам, улавяш разликите. Но да - безусловно харесвам и другите два отбора. Че то на ниво национални отбори, все едно да не може да ми харесва Германия, Бразилия или някой друг. Аз лично не виждам нищо чудно. И с българските отбори е така. Има отбори, които са ми по-симпатични и такива, които са ужасно противни. Но в никакъв случай не съм "за" тях. И що се отнася до мачове в Европа няма обща формула за предпочитанията ми. Ако някой бг отбор, който ми е симпатичен, играе с чужд - ще му стискам палци. И обратното - когато противен български отбор играе с чужд, не е задължително да съм за него.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот blazev1992 » 14 мар 2014, 19:03

Това, че подкрепяш, да речем, Левски и Лацио, не виждам никакво противоречие. Те не делят нищо, за да викаш против другия. Пък ако се срещнат-викаш си за тоя, който си те влече повече. Макар че то е ясно-единият е съвсем реален, можеш всеки ден да се докоснеш до него, стига да искаш, докато другия-я го посетиш веднъж, я не. Освен това, за да подкрепяш някой отбор, трябва по някакъв начин да се идентифицираш с него.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 19:19

Два въпроса.

1. Как така да подкрепяш Левски и Лацио няма противоречие, а дори не да подкрепяш Левски и Лудогорец, а само Левски, като за Лудогорец си само в отделен мач, вече е противоречие?
2. Хубаво ми разяснихте любовта към чуждите отбори (след като Дели оклепа работите с курвите трябва по някакъв начин да се изчистите). Тук въпроса ми е защо няма форумни фенове в Испания "Венци Стефанов мадридист" (мадридист е самия фен, но е сложил отпред едно име), в Германия "седемте ястребинчета" (почит към чужда нация, по подобие на Делия), а в Англия "Ултра локомотивец"? По-важният въпрос. Защо и за тях не е логично да подкрепят български (чужди) отбори и местен. Така както ние имаме шматки Левски-Челси, те защо нямат примерно Ман-ЦСКА (някакъв местен вариант на Вильо). Вие се пишете на нормални. Те какви са тогава? Според мен те са нормалните, пет пари не дават за България. Други са ненормалните и тук вече Дели най-добре ще опише какво е това (лапане, връткане и т.н.).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 19:39

Ал, няма нужда да ми отговаряш. Не си ми цел. Просто доразвивам теорията на Дели за курвите докъде достига. Иначе с написаното от теб съм съгласен за БГ отборите. Или ги подкрепяш или не, на който както му дойде. За чуждите отбори, хайде меко да го кажа, съм с "по-особено" мнение.

97.......Карл-Хайнц-Ридле, Ларс Рикен............ееееех хубави пари спечелих..........че и няколко часа по-рано от финала за купата на България капна някой лев. Облог с цялото поделение (за финала в ШЛ) всеки срещу мен. За тях някаква мижава сума (нещо от сорта на 10-20 днешни лева), за мен 1-2 работни заплати да отговоря на всеки.

Тя математиката беше проста. 94 Милан спечели, а 95 падна на финала. 95 Аякс спечели, а 96 падна на финала. 96 Юве спечели, а 97 бяха на финала...........още от тогава си бях анализатор :qipay:
Просто и ясно. Който спечели ШЛ догодина отива на финала и го губи.
Последна промяна от 8 на 14 мар 2014, 19:42, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Al » 14 мар 2014, 19:42

И аз бях в компания, в която преобладаваха феновете на дъртата кранта. Кееееееееееееф... :qipbp: :qipbp:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 19:46

Те бяха фаворита. Дел Пиеро беше там, не помня Раванели и Виали имаше ли ги още. Помня обаче, че около мен бяха много надъхани като почна мача. Хайде и още да залагаме, а аз отказвах. Те си мислеха, че ме е страх, а аз си правех сметката, че нямам толкова пари (мои и заеми ако взема) и просто няма да мога да се разплатя, а не искам да се лъжем...........и след два корнера и два пъти Ридле тв залата се умълча. Е писнаха малко Дел Пиеро като намали, но при Ларс Рикен беше върховния кеф. Гуруто на футбола, що спорите с него. Нещо такова беше надменното ми поведение.

Прочети по-горе (в предния пост добавих) по каква логика заложих за тях, но все пак не заради това мислех, че ще спечелят. Просто при Боруся беше назрял момента след онези паметни мачове с Наполи години по-рано. Бяха готови за трофей и то от ряз най-големия. А и немци са и не се съмнявах, че ще използват получилите се дадености, въпреки че не подценявам италианците.

Хитцфелд от там тръгна и заради това го взеха и после Байерн. Ларс Рикен пък в него момент беше голяма надежда, но стана .........рапър (издаде албум) :shock:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот drvasko98 » 14 мар 2014, 21:39

Ювето ги мачкаше жълтите къртици навсякъде, където ги хванеше и логично ги подцени на финала, където Виери изпусна няколко положения в началото

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 21:49

:qipbp: :qipbp: :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 21:50

8 написа:Два въпроса.

1. Как така да подкрепяш Левски и Лацио няма противоречие, а дори не да подкрепяш Левски и Лудогорец, а само Левски, като за Лудогорец си само в отделен мач, вече е противоречие?


Ти наистина си тъп и нищо не вдяваш.

Левски и Лацио не делят нищо, те не са съперници. Левски е твоят любим отбор, а Лацио е просто симпатия. Няма нищо лошо да симпатизираш и на някой чужд отбор, това са различни държави, различни първенства, нямат нищо общо.

Левски и Лудогорец са съперници, конкурират се, плюят се, мразят се ... в Разград им викат "Кур за Левски", псуват ги, обиждат ги .... нормално е да не можеш да си обърнеш сърцето и да почнеш да харесваш омразния ти противник само защото играел в Европа.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 21:54

Левски е твоят любим отбор, а Лацио е просто симпатия.


Наистина съм тъп и не разбирам. Явно да изпитвам симпатия (ама как ги връткаш понятията :qipad: ) за Лудогорец в ЕКТ е забранено. Какво деля по този начин с ЦСКА?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 21:57

Да, тъп си и го доказваш отново.

Не е нормално да изпитваш симпатия към онези, които те мразят и плюят.

И ти давам жокер - не, не са Лацио тези, които те мразят и плюят.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 21:58

Хайде да започнем отначало. По твоята (вашата) схема. Както вие я подредите. За мен е несъстоятелна както и да я въртите, но искам да се полюбувам на финтовете.

И така идва мача Лудогорец-Валенсия. В крайна сметка разбрах, че съм курва. Все едно сме върнали лентата назад с една седмица и аз съм силно загрижен да не ставам курва. Искам да разбера кое е подволено и кое не за една некурва. Питам, а ти ме светвай.

Първи въпрос. Разрешено ли е да гледам Лудогорец-Валенсия? Питам сериозно. Може пък да е лапане на рязани пишки според теб. Исказм да съм наясно с всичко. Разясни ми го.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 22:00

8, ти подкрепяш ли Левски, когато играят в ЕКТ ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 22:01

И ти давам жокер - не, не са Лацио тези, които те мразят и плюят.


Извън специфичния случай Левски останалите отбори са ми еднакви. Нямам като теб карта с разяснения кой да мразя и кой не. Дори по-скоро ще ме подкрепят останалите БГ отбори отколкото западните, но забрави това. Вече не питам. Слушам с разясненията как се държат морално гражданите, за да не са в очите ти курви.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Христолов » 14 мар 2014, 22:01

bat_jori написа:че ще е срам сравнение с лудогорец.

именно затова е всичката злоба към тях от синьо-червената мъгла


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron