Българските резили в евротурнирите - лято 2013

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот drvasko98 » 18 мар 2014, 15:20

8 написа:[
drvasko98 написа:От това ЦСКА няма как да спечели, може само да загуби. Колкото по-напред стига Лудогорец, толкова повече пари печели и е по-възможно да ги инвестира в силни бъдещи трансфери, които да отдалечат още повече останалите в т. число ЦСКА.


А ти последователен ли си в това? Да си винаги против всички български отбори в ЕКТ, защото от това "Левски няма как да спечели, може само да загуби, защото спечелените от другите пари могат да се инвестират в силни трансфери и т.н.".

Ако не го правиш последователно и срещу всички БГ отбори имам допълнителен въпрос. Защо точно срещу Лудогорец трябва да се прави, а не примерно срещу Ботев?



Не, не го правя винаги срещу всички български отбори, а зависи от конкретните условия и нивото на моя отбор и на българския футбол като цяло. Защото не всички отбори разполагат с огромните ресурси на Лудогорец на този етап (спрямо останалите у нас, иначе в европейски план и техните ресурси не са кой знае какво). Например ако да кажем в момента ЦСКА стигне 1/8 финал в ЛЕ аз няма да го приема като заплаха, защото нищо в клуба не показва, че може да даде началото на някаква непреодолима хегемония или пък Берое например. Не че ще се радвам много на ЦСКА, но няма да се притеснявам.
Докато за Лудогорец е опасно и отсега казвам, че догодина ще се надявам да НЕ влязат в ШЛ, защото не всички са тъпи и алчни кратуни като Мустака.
Мисля, че ти дадох отговор и то директен.

П.С. Сега видях другия ти пост. Да, не се влезли в ШЛ, но има някакъв значителен по-реален шанс да го направят отколкото миналата година.
И дори в този случай есента си бях за тях в групата на ЛЕ, но пеенето на Мила Родино и призивите ца национални каузи ми дойдоха в повече

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Samp » 18 мар 2014, 15:54

Абе вие само в черно и бяло ли виждате бе? За вас няма ли други цветове? Или подкрепяме Лудогорец или сме срещу тях - а не може ли просто да са ми безразлични?
На мен лично ми бяха безразлични, докато не станаха "националната кауза", докато не почнаха да ме приканват да ги подкрепям, щото представяли България, докато куцо и сакато не станаха най-големите футболни фенове. След тоя момент вече бях против тях.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 18 мар 2014, 17:41

Ми, Сампи, нали и аз същото съм написал. :qipag: :qipag:

Delija написа:
8 написа:Ако толкова си фен на ЦСКА не ги подкрепяй и не се занимавай с тях, не би трябвало да ти пука за тях.


Не бих се занимавал въобще с тях, не ми и пука принципно, но ми писна да ме облъчват отвсякъде с платената си пропаганда и чудовищните глупости, които ражда .... "София има нов любимец", "Милиони вече живеят с идеята Лудогорец", "Най-великият мач в историята на Балканския полуостров" и т.н. олигофрении.

Човек и да не иска да им обръща внимание, не го оставят намира, отвсякъде те зоват да подкрепиш "националната кауза" със скъпоплатените чужденци.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Samp » 18 мар 2014, 18:51

е ти да не мислиш, че ще ви чета цялата дискусия - чукча писател,чукча не читател :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Още нещо по темата ( може и да го има де :mrgreen: )
Най-често задаваните въпроси на ст."Васил Левски" снощи:
7 - Ако свършат така ще има ли дузпи?
6 - Това ли е седалка номер 45? Извинете, но сте седнали на моето място!
5 - Мило, а тез знамена малките на ъгъла на тревата за какво са?
4 - при 0:1 - Въййй, амчи първият мач как свърши, уе?!
3 - После метрото или 280 ще ловиме?
2 - Абе на тебе как ти излиезе тоз стадион, аз ни мога да са тагна нещу!?!
1 - Зелените са нашите, нали?!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 18 мар 2014, 19:27

Добре, дошло ви в повече, но вие го преекспонирате, а не че Лудогорец са прекалили. Били безразлични, но като дошла мила родино и вече се отвратили, дошло им в повече. А какво ви пречеше в този момент да запазите същата позиция на безразличие? Нищо. Такива призиви като на Лудогорец всеки прави. Да припомням ли Наско в 3 кръг на ШЛ срещу Галата за какво говореше? Там да отмъщаваме за Шипка, демек дори отиде и по-далеч. Не просто всички българи да се обединят около някаква кауза ами и тя е не само футболна, а политическа (всеобща). Демек няма значение дали въобще гледаш футбол, грабвайте байраците и всички за България.
И що си помислихте, че "другите" (като мен) след тези призиви са се почувствали някак на национално ниво, което се представя от Лудогорец? Не, просто подкрепях поредния български отбор в ЕКТ.

Вашата реакция (дори и правилна) беше нереципрочна. Как да го обясня? Може би със следния пример. Да ме излъжат в грамажа на купените домати, а аз да извърша убийство. Някак не се връзва. Да са посегнали на живота ми да го направя, но аз изхвърчам в крайно нереципрочен отговор. Та и вие така. Отдавам го на тоталната слабост и скука около ЦСКА и Левски. Кво друго да правите освен да се нахвърлите яростно върху Лудогорец като не ви предлагат нищо вашите отбори. Между другото така давайки им и много висока оценка (никой не се занимава с безгласни букви). Аз уж "предателя" съм по-студен към тях. Викал съм за тях в Европа и толкова. Да не си въобразяват нещо повече. Така дори и обвиненията в подкрепа не само не приемам, а вие им давате далеч по-силна оценка.

И в края на краищата истинското безразличие се изразява в поведение като на други форумци, които въобще не пишат по темата, въпреки че Лудогорец не им допада. Мичо, Стинката и други подобни. Като не те вълнуват далеч от тях и толкова, а не да си най-активен по тази тема и заради измама при тегленето на домати (призиви за национални каузи) да извършваш убийство (да си центъра на вниманието дни наред и само Лудогорец да ти е в устата).

И стига вече с Лудогорец. Смятам, че прекалено много внимание им обърнахме. То въпроса за или против тях стана основен в България вместо традиционния Левски или ЦСКА. И това вие го направихте. С жалка и комплексарска природа. Ама точно като в икономиката и маркетинга. Нещо без качество просто се появява, вдига се шум, задължително и скандал и без да е качествено вече става едната от двете големи страни и си за или против него. Примерно Моу. Сега пък Лудогорец го направихте такъв. ЦСКА и Левски са вече едно цяло (от едната страна на барикадата), а не дилема.

И за финал написаното от Самп в 7 точки. Затова става дума като говорим за софиянци. Неподплатено самочувствие. Нямам и намерение да се обяснявам, но на футболен език означава Хетафе да прави оценка на Юве или МЮ защо няма да вземат ШЛ тази година. Естествено като фен на МЮ или Юве въобще няма да се занимавам с някакъв ниско разреден фен, който се мисли за нещо, а всъщност е нищо. Жалко, че сте точно вие. При други можеше и България да не изчезне, но при такива галфони ни е спукана работата. Тя и в момента е. Как пък случихме на столица едно от най-тъпите населения :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Samp » 18 мар 2014, 19:40

Написал си един милион глупости, които нямам никакво намерение да оборвам - тъни си в невежество :qipag: :qipag:
Знаех си, че ще се засегнеш за 7-те точки. Нормално, все пак ако беше на стадиона, сигурно и ти щеше да ги задаваш :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 18 мар 2014, 20:27

Не, не съм се засегнал. По-високо се целя от сравнение със софиянци, въпреки че те сигурно си мислят, че всеки "провинциалист" това му е мечтата, да е като софиянец. Освен това, но не заради това, съм от Варна, не виждам за какво да търся сравнение с някаква си София. По-хубав си ми е града. Дори обаче да бях и от някаква селска махала пак нямаше да се трогна.

Нормално, все пак ако беше на стадиона, сигурно и ти щеше да ги задаваш

Виж, тук сами си правите някакви много "интересни" (само на вас) филми изпълнени с драми, емоции, екшън. И сега предстои поредния след отговора ми. Сега ако ти кажа, че твоето изречение е грешно и в двете твърдения нали се сещаш, че онзи сръбския ще писне "ааааааааа, той затова скача така като ужилен по темите за Лудогорец".........и ето ти поредния филм с много латино емоции, курви, патриоти, мила родино, в повече дошли, свирки, домуси и т.н.

Малко в повече ми идват тези неща. Повече и от жените. Не съм вярвал, че някой може повече от тях да се вживява и да коментира някакви глупости като най-важното нещо и то дни наред като развален грамофон, а то точно на това ставам свидетел.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 18 мар 2014, 21:01

Мисля, че е крайно време в българския раздел Мичо да пусне тема "Лудогорец" (дори и като важна и да стои винаги отгоре). В крайна сметка го създадохте този гигант. Всичко в главите ви се върти около тях. ЦСКА и Левски от друга страна могат да бъдат слети в една тема. Гледам, че има солидарност във възприятията "анти-Лудогорец". Съответно целия раздел "вечното дерби" може да отпадне и вместо него да има нов с теми Лудогорец-София 1 и Лудогорец-София 2 мачовете. Там някъде ако може и като бонус да се пусне една тема специално и само за Стойчо Младенов цена няма да имате. Като безплатен подарък за всеки нов форумец може да предлагаме и уроци по португалски в тази последната тема, които да могат свободно да се свалят от сървъра.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 18 мар 2014, 22:12

8 написа:Не, не съм се засегнал. По-високо се целя от сравнение със софиянци, въпреки че те сигурно си мислят, че всеки "провинциалист" това му е мечтата, да е като софиянец.


Тоя пробва с темата за секса, не му мина номерът, сега пак го обърна на софиянци/провинция. #-o #-o

Бахти идиота, братко, тоя вЕрно е душевноболен.

п.п.: аз лично стисках палци за провинциалния Литекс и се радвах на победите им през сезон 2005/06. Но и хората го караха нормално, без излишни напъни да се изкарват национална кауза и обединител на нацията.

Така се печелят симпатии.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 19 мар 2014, 04:14

Delija написа:Тоя пробва с темата за секса, не му мина номерът, сега пак го обърна на софиянци/провинция. #-o #-o


Самп, това е за теб. Визира 7-те точки, които доведоха до коментари за софиянци.

аз лично стисках палци за провинциалния Литекс


Но и той пак кривва настрани така че не му се връзвай на оплакванията.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 19 мар 2014, 13:15

Точно този отговор очаквах. :qipag: :qipag:

Осем, 7-те точки не важат само за провинциалните курви, дошли да подкрепят националната кауза, в тях има и за софийските им колежки, и за кифлите, иначе не стъпвали досега на стадион и т.н., но ти, нали все те гони провинциалният комплекс, веднага се хвана за част от точките, по-точно онези, които касаят мьекащите и мякащите. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 19 мар 2014, 14:15

=D> =D> =D>
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 19 мар 2014, 15:22

http://gong.bg/view_article.php?article_id=412207

Ужас! Предадоха ЦСКА. Курвите са плъзнали из цяла Европа :qipag:

В същото време и лудост! Човекът залага на победа с 4 гола за Лудогорец (той няма друга причина да е за Лудогорец освен тази че се е втурнал да гони победителите).

Къде остана сръбското достолепие и достойнство! :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 19 мар 2014, 17:04

Разбира се, курвата си е курва, където и да отиде да живее. От себе си не може да избяга.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 19 мар 2014, 21:23

Край, залови го! Нищо не ти убягва :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron