Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 19:49

Ясно. Разбрах те. Ти и когато всички е в твои ръце се хлъзгаш. Във форума не ми пречиш ама такива помияри в живота отбягвам.
Всичко ограничено при мен да не навреди на крехката ти особа, всичко ти дадено да се развихриш и ти пак се завърташ като путка. Ясен си.

Един такъв малоумник пребих като куче в казармата. Просто така не става. Вредиш на околните. Ти обаче предполагам не си стъпвал в казарма. Днешните лекета понятие си нямат от някои мъжки черти. Много ми е интересно коя ще се събере с теб, защото и най-големите шматки (сред жените) си искат мъжкото. Там като каже нещо си е това и толкова. Ти ставаш за приятелка. Да лалаш там безкрай и безмислено.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 19:52

А иначе от цялата работа стана ясно. че фен най-малко на 3 клубни и 2 национални отбора счита фен на 1 клубен и 1 национален отбор за продажник и курва ходеща по различните отбори. Абсолютен смях. Точно ти да заговориш за това.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот drvasko98 » 17 мар 2014, 20:25

8, мисля, че е пределно ясно, че Лацио и Левски или Манчестър Юнайтед и ЦСКА не са конкуренти по никакъв начин, освен ако случайно не се срещнат веднъж на 20-30 години в ЕКТ и то пак не може да има някакво притвоборство между тях. Докато "симпатиите" към Лудогорец пречат на любимия ти отбор. Както като беше Съра на власт, Ливърпул залезе, докато беше Гуардиола в Барселона, Реал им дишаше праха, въпреки че имаха чудесен отбор. Просто в едно първенство няма място за два суперотбора (да кажем, че Лудогорец са направили суперотобор за нашите мащаби). Винаги единият остава в сянката на другия. От това ЦСКА няма как да спечели, може само да загуби. Колкото по-напред стига Лудогорец, толкова повече пари печели и е по-възможно да ги инвестира в силни бъдещи трансфери, които да отдалечат още повече останалите в т. число ЦСКА. На това може да се отговори само с още повече пари и оганизация, но в България чукотските милиардери ги няма засега. Докато силата на Дортмунд или Манчестър Юнайтед не пречи по никакъв начин на Левски или ЦСКА. Ако и това не е ясно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 20:40

Няма да те разбере тоя чвор, заеби, по-добре на стената го обясни.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 20:44

8 написа: Много ми е интересно коя ще се събере с теб, защото и най-големите шматки (сред жените) си искат мъжкото. Там като каже нещо си е това и толкова. Ти ставаш за приятелка. Да лалаш там безкрай и безмислено.


Глупако, ти май имаш големи комплекси на тема секс. Гледам все натам те влече, спорим, спорим за футбол, но нашата курва все на секс гледа да го обърне .... как той бил големият ебач, а останалите сме някакви мухльовци. И акъл ни дава дори, без някой да му го е искал. :qipbj: :qipbj:

Аз проблеми и комплекси на тази тема нямам, затова и не възнамерявам да обсъждам по форумите сексуални тематики и да се перча какъв ебач съм, или не съм,, така че, ако обичаш, не ме занимавай със сексуалните си комплекси. Разбрахме, че си пълен мухльо, не е нужно да го доказваш още.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 20:51

Моля те, гнус ме е от теб. Ходи рови там по кофите за линкове от преди години.
Не ставаш, помияр си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 20:54

Ще се ровя и всички ще продължават да ти се смеят как си противоречиш, не се безпокой. :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 21:01

drvasko98 написа:Ако и това не е ясно.

Не, не е ясно. Имам питания.

drvasko98 написа:Докато "симпатиите" към Лудогорец пречат на любимия ти отбор.

Това означава ли, че трябва да държа за Валенсия? Звучи логично от твоето твърдение. щом за Лудогорец пречат на моя отбор. Още по-логично е ако обичам отбора си да парирам това (да показвам пречещи емоции в полза на Лудогорец) и да заема обратните подпомагащи отбора ми.

drvasko98 написа:От това ЦСКА няма как да спечели, може само да загуби. Колкото по-напред стига Лудогорец, толкова повече пари печели и е по-възможно да ги инвестира в силни бъдещи трансфери, които да отдалечат още повече останалите в т. число ЦСКА.

А ти последователен ли си в това? Да си винаги против всички български отбори в ЕКТ, защото от това "Левски няма как да спечели, може само да загуби, защото спечелените от другите пари могат да се инвестират в силни трансфери и т.н.".

Ако не го правиш последователно и срещу всички БГ отбори имам допълнителен въпрос. Защо точно срещу Лудогорец трябва да се прави, а не примерно срещу Ботев?

ПП. не съм се сетил да стискам палци лятото за швабите, защото от техен неуспех "ЦСКА може само да загуби".

И аз се опитах да бъда ясен.
Дискусията обаче е малко встрани. Ще я продължа с теб, но тя не дава обяснение на другото, как онази курва от 3 отбора определя, че е продажно да си фен на 1 отбор. Дори и да си прав ти показваш само ползите от фенство за Лацио или Лудогорец (кое е по-полезно за ЦСКА/Левски), но не отговаряш на моралната страна на въпроса. Подръжка на 3 отбора си е подръжща на 3 отбора без значение какви ползи има за ЦСКА, а не някакъв дрисльо да се пише за отговорен и последователен към 1 отбор и да се срамувал от тези които били от 1 отбор и подкрепили в една вечер и друг.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 21:04

Delija написа:Ще се ровя и всички ще продължават да ти се смеят как си противоречиш, не се безпокой. :qipbp: :qipbp:

Не се и съмнявам. Качествата ти ги знам. Ровене назад в безмислени подробности, никога не се дава точен отговор, въртели до безумие, първо се съставя мнение и после се търсят аргументи за него (не само във футбола).

За подобни неверни обвинения от твоя страна към мен веднага ти дадох открит лист в който да уточниш изискванията си, но ти избяга. Нещо което обратно, от теб, никога няма да стане, защото си долна мастия. Аз и сега съм готов да бъда тук за спор по твоите правила, но да се спазват правилата.

Ами няма друг вариант. Ако се сещаш как да привлечем въртелива курва на която са й дадени всички права и въпреки всичко тя пак върти дупе кажи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 21:08

8 написа: Ровене назад в безмислени подробности,


Хихи, безсмислени подробности ..... години наред повтаряш като мантра за резервите на Удинезе, и за разпродадената Артмедия, а сега се оказва, че резервите на Лацио и разпродаденият ПСВ са безсмислени подробности. :qipag: :qipag: :qipag:

Хич не си намазан, ама хич. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 21:20

Повтаряне на нещо, не е ровене. Опазил ме господ да си губя времето какво казал Х на 17 май 2012 година. Ако си спомням добре, ако не казвам по памет каквото помня. Не си обаче толкова важен, че да ти отделям един час, за да търся някакъв си твой пост (моля те не се е пиши на значим какъвто не си). Дори напротив, точно ти си маловажен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 21:24

Като съм толкова маловажен, защо изписа 68 поста да ми отговаряш ?? :qipag: :qipag:

Ето, нали ти написах, че си мазна и хлъзгава курва, пак си противоречиш. :qipag: :qipag: Постоянно доказваш това, което всячески се опитваш да отречеш. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 21:45

Ами падам си малко националист и затова ти обърнах повече внимание. Не си обикновена отрепка. хайде стига вече с теб сме се занимавали, защото на хората им се зави свят все да тичат в други посоки. Нито един път не прие открито предизвикателство.

Сега по темата, която не е за сръбския бардак. Тоест към Васко. Разбирам тезата ти и се опитвам да си помисля, че разума те е накарал да мислиш така, но по-задълбочено като помисля не е така, пристрастен си. Логиката е следната. Преди години Спартак в русия и Спарта в Чехия бяха това за което говориш. Играят в ШЛ и после имат всичко, вземат каквото искат от съперници или чужбина, имат най-големи бюджети и догодина пак същото. Те са в ШЛ, не друг, а после пак те имат всички възможности и т.н. и т.н. Естествено това развитие пречи на ЦСКА М или Славия Прага.

Но не си прав, защото:
1. Лудогорец не играе в ШЛ. Преминаването на Валенсия (и то ако беше станало, а то не стана) носи някъде около половин милион от УЕФА. С или без този половин милион Лудогорец има в момента по-силно финансиране от Левски или ЦСКА. Да намаляваше провала бюджета им десетократно да държа за Валенсия ама не е така.
2. Това е епизодичен случай. Не е като горе споменатото нонстоп участие в ШЛ години наред. Лудогорец не са стъпили в някакъв клуб на големите и да се върти до безкрай превъзходството им в България. Те правят опит да са сред големите. За първи път. При това пак повтарям това не са големите от ШЛ, тоест дори и сред тези големи да стъпи (Валенсия, Юве) е почти все тая.
3. Остави всички аргументи. Чисто фенски не знам какво ти пречи друг български отбор срещу някакъв нищо общо нямащ с нас чуждестранен отбор? Айде ако е цесекар спрямо Левски или левскар спрямо ЦСКА ми е ясно. Просто ми е противен другия отбор и дори и да не съм срещу него някак си ми е безразличен (поне това да бяхте в случая на Лудогорец). Обаче какво толкова ви жегва Ботев, Берое, Локо, Славия, Морето, Литекс, Лудогорец и кой да е от другите, че такова свирепо отявлено остро и негативно да сте мотивирани до степен срещу тях надминаваща сигурно някои случаи степента в която сте били за своя отбор
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 17 мар 2014, 22:17

8, ще ти го обясня с прости думи. Един моряк може да има по няколко жени, но трябва да е само една на конкретно пристанище. Капиш?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 18 мар 2014, 03:49

Отделните първенства не са отделни пристанища, че да ми развиваш мазната теория на помияра, че то като е друго първенство "не се брои".

Тогава аз съм фен на Ливорно, Хетафе, Йънг Бойс, Брага, Аик, Нотс Каунти :qipbp: , Сошо, Адмира Вакер, Зулте Вареген и Орхус. Моля да бъда припознат като най-респектиращо верния фен, а това че поддържам 10 отбора не се брои. Те са от "различни пристанища".

Същевременно на ниво национали си падам и по Албания и ще стигна до там, че ще си сложа ник на някой албански революционер. Лапането на цигански патки трябва да е пълно, за да мога после да се изтряскам пред всички и да казвам, че съм принципен, а останалите непоследователни курви.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта

cron