Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 14:15

VILIO написа:Хората по целия свят викат за чужди отбори, защото са от големи и комерсиални първенства.Това е напълно нормално. Както е напълно нормално примерно даден фен на баскетбола или хокея да има любимци в НБА или НХЛ. Все пак това са най-комерсиалните лиги в тези спортове.


Така и като подкрепяш няколко отбора (и приемем, че е нормално както казваш) от какъв зор излизаш и обявяваш за курви тези с повече от един отбор като ти самия по твоята схема си точно това? На всичкото отгоре хващаш едно от изключенията с един отбор и му набиваш схемата си и твърдиш точно обратното, ти си бил принципен с един, а той с много отбори.

А иначе друг въпрос е, че тезата ти не е обяснителна. Просто от онази страна си и се чудиш какво да напишеш. По подобие на теб всички млъкнаха, щото дели косвено ги нарече курви. Сега как да дойдат и да "разясняват", че с повечко отбори е курви като много добре знаят, че подкрепят повече от един? Е някои не мълчат, но вкарват абсурдни аргументи. Големи отбори, НБА, името на лелката която живее над нас е точно Пенка, а не някое друго, защото събота е шестия ден от седмицата и такива. харесваш си нещо което нищо не значи и го казваш.

Ти сега как мислиш, подкрепящите повече от един отбор курви ли са? дай някакъв отговор, какъвто и да е и смеха ще продължи, защото ще уточняваме ама то симпатии ли е, брои ли се и т.н., ще те бомбардирам с арсенала на Дели.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 15 мар 2014, 14:18

Ти не разбираш ли,че подобно нещо го няма никъде по света? Никой няма да тръгне да си губи гърлото за не любим отбор само защото е от неговата страна.
Викай за който си искаш, просто не се опитвай да пробутваш колко сме смотани ние,че не викаме за Лудогорец или да казваш колко е нормално да хората да изпадат в истерия по Лудогорец.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 14:31

Ето го и другия идиот. Говори на мен, а всъщност Дели има предвид.

През цялото време не съм агитирал никой да вика за Лудогорец. Щеше да е спокойно ако сръбския дивак беше направил същото с обратен знак. Просто да не вика за Лудогорец и да не се занимава с тези които ще го подкрепят. Той обаче дойде, натресе си позицията и обяви другите за курви. Какво очакваш? Нормална реакция е да му се отговори.
Щях да бъда като него ако се бях изтъпанил с "аз ще викам за тях, това ме прави точен човек (щото примерно съм патриот), а който не ги подкрепя е курва".

повтарям, защото явно и ти си глупав.

8-който иска подкрепя, който не иска не подкрепя (плюс, минус всеки си избира)
Дели-искаш не искаш не трябва да ги подкрепяш задължително, а който ги подкрепя също задължително е курва (едното е хубаво, а другото лошо, аз сърбина определям кое какво е и кой е истински българин)

Прочети си пак глупостта към мен. "Викай за който се искаш". Аз това казах. Стана и ти като кончетата и думбитата. Казва човек нещо и после го атакуват със същото и му бучат, че не бил прав. Аман от простотия.

ПП. Моя въпрос си остава и не искам да ми обясняваш как стоели световните въпроси, големите отбори и кой какви права имал да си избира какво да прави. Кратко и ясно. Който подкрепя повече от един футболен отбор курва ли е или не? Да или не? Кажи ми мнението си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Христолов » 15 мар 2014, 14:36

най-накрая малка утеха за антибългарите, след като смениха десет "любими" отбора, най-накрая някой би Еврогорец. едва във втория си сезон в евротурнирите достигнаха до само едно ниво под успеха на Мъдри&НСПП (при който аз изобщо не бях срещу "левски" - тогава наистина си заслужаваха поздравления и подкрепа а не злоба и завист).

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 15 мар 2014, 14:43

8 не говоря за тебе,а за разни псевдо патриоти, които ламтят на ляво и дясно как не било нормално да не се вика за Лудогорец. Същите тези дрънкат глупостите за нац. каузи. Също така тези хора изкарват на показ техния псевдо патриотизъм заявявайки,че сме длъжни да викаме за тях.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 14:44

Не, те не са анти-българи. Ако е Морето или Ботев или някой друг така в първите кръгове ще го потупат по рамото и "браво" (нека и малкия да се радва, да го похвалим). Не е мотива в държавата. Друг е. При Лудогорец много напреднаха и това вече заплашва любимия голям отбор. Тук вече няма браво, комплексите тресат и се плюе наред. Тоест готин си докато правиш някакви успехчета, големи за твоя отбор, не кой знае какво за софийския. Когато обаче настъпиш неговите постижения няма браво, има огън и жупел към теб, не може то така някой да гони най-добрите постижения на твоя отбор.

Тоест не са анти-българи, а става дума за комплекси.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 15 мар 2014, 14:47

Точно за комплекси става дума. Хора които си нямат голяма радост или емоция в живота са се вкопчили в успехите на Лудогорец,че да има на какво да се радват в жалката ни държава. Същото беше и с всенародната любов/омраза към Бербатов.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 15 мар 2014, 20:34

8 написа:
Delija написа:8, това твоето е псевдо-патриотизъм и фалш.

Като сте такива велики патриоти и милеете за клета майка България, бъдете патриоти за всички, а не да ми обясняваш как за Лудогорец е патриотско да бъдеш, а за Левски било "специфичен случай". :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Какво се смееш като насран? Ти си за смях.


Не ми обяснявай, курво, да те еба във фалшивия патриот. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Всички виждат как мазно се извърташ и откачените ти логики важат при едни, а при други не важали. Ти никога не застана като мъж на една позиция и да я защитаваш, вечно се хлъзгаш според това как ти изнася.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот drvasko98 » 15 мар 2014, 20:49

Христолов написа:ниво под успеха на Мъдри&НСПП (при който аз изобщо не бях срещу "левски" - тогава наистина си заслужаваха поздравления и подкрепа а не злоба и завист).


Така е, като са силни си засужават подкрепата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Точно това казва и Дели.
Кто ги няма след 5-10 години Лудогорец ставаме от друг, нормао е за "фен" на отбор с име Велбъжд Пловдив

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Христолов » 15 мар 2014, 21:56

много плиткоумно. отдавам го на късния час в почивния ден.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 15 мар 2014, 22:36

Не се обяснявай, ма, путко. Правиш ми се на патриот, обиждаш нас на анти-българи, че сме били срещу разградските турци, ама лятото стискаше палци срещу Левски и съгражданите ви.

Точно вие сте най-гнусните, фалшивите патриоти, дето са патриоти, ама само за определени отбори, а срещу другите български тимове стискат палци до посиняване. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 16 мар 2014, 08:15

Пак лъжеш (абе ти наистина си май циганин). Пет пъти повтори, че сме се правили на патриоти, а ние сега разбираме от теб какво сме правили. Подкрепях Лудогорец в мача му срещу Валенсия. Толкова. Никъде не съм казвал и не държа да бъда наричан заради това патриот, нито съм оценявал не подкрепящите какви били. Оценявам тъпанарите като теб, които хем не подкрепят, хем ще ме определят аз какъв съм бил.

Кажи сега, ако човек подкрепя повече от един отбор курва ли е? Знам, че няма да дадеш отговор като типичен циганин.

И понеже от шикалкавянията ти ми е писнало и просто не ставаш (боклук си) задавам въпроса към Васко, а и към който иска да отговори. Който подкрепя повече от един отбор курва ли е?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 16 мар 2014, 10:31

Ти специално си курва по всички параграфи, но най-вече си личи по един:

Delija написа:Всички виждат как мазно се извърташ и откачените ти логики важат при едни, а при други не важали. Ти никога не застана като мъж на една позиция и да я защитаваш, вечно се хлъзгаш според това как ти изнася.


Твоите "логики" ги знаем, и потеглящите влакове, и играещите с резерви съперници, и т.н. ....... важат само когато на теб ти изнася, в други случаи ни обясняваш как не било същото и собствените ти логики не важали за тях. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Пишеш по 100 реда фермани, пълни с глупости, с едничката цел да замажеш лайната си.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 17 мар 2014, 07:04

Задай конкретен въпрос и ще ти отговоря. Аз не съм като теб. Уточни и какъв отговор искаш-само да или не, с възможно кратко обяснение до максимум 2 реда, свободен отговор без ограничения. Ето всички опции са в твои ръце. Въпросът е изцяло свободен от теб, отговора е изцяло по твоите правила от мен.

Направи го защото пишеш общи неща и няма конкретен въпрос на който да ти отговоря. Влаковете не са въртения, а лично мнение (ако някой е хванал влака, а друг не за нещо което на теб ти изглежда като същото, тоест си мислиш, че се въртя различно при две еднакви ситуации). Щом го пиша значи така го мисля. Дали е правилно е друг въпрос, но това ми е било мнението.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 17 мар 2014, 19:18

Не аз пиша общи неща в рамките на 80-редови буламачи. Аз пиша кратко, ясно и сбито това, което имам да кажа.

Ти си този, който с петкилометров пост ни разказваш как при Моуриньо все тръгвали влаковете и той нямал почти никакви заслуги за успехите си, докато при Бенитес никога не тръгвали влаковете, той сам ги тръгвал. :qipag: :qipag: :qipag:

Всичките ти работи са такива, сам си съчиняваш някакви логики и теории, и пак сам си ги прилагаш избирателно ...... в зависимост кого харесваш или не харесваш.

Абсолютно изпърдян мозък.


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта

cron