Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 22:02

Delija написа:8, ти подкрепяш ли Левски, когато играят в ЕКТ ??


Предният ми пост ти дава отговор на въпроса обаче остави тези неща. Дай да видим правилното държание на правилните фенове. Попитах нещо, не ми отговаряш.

ПП. И въпреки всичко е имало мачове в които съм бил за тях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 22:02

8 написа:
И ти давам жокер - не, не са Лацио тези, които те мразят и плюят.


Извън специфичния случай Левски останалите отбори са ми еднакви.


Защо правиш изключение за Левски ??

Нали и Левски са българи, а ти си български патриот ??
Нали и 1/4-финалът на Левски прославя България ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 22:06

Мога да ти отговоря, но не ми се излиза от темата. Мога ли да гледам мача Лудогорец-Валенсия? Това предателство ли е към ЦСКА?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 22:10

Не ти се излиза, нали ??!

Значи да бъдем срещу Левски в Европа е нормално, ама срещу Лудогорец - не. :qipag: :qipag: :qipag:

Осмашки извод:

Левски не са българи и успехите им не прославят България.
Лудогорец са българи и успехите им прославят България.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 14 мар 2014, 22:13

1. Твои изводи.
2. Не отговаряш на прост въпрос.
3. Могат да се приложат при много щури имена, защото ти явно отричаш Левски като кръвен враг и от тук нататък могат да се правят много шантави изводи освен ако не прокараш щурата идея, че имаме два смъртни врага и Лудогорец е втория. Чак толкова не ги издигай. Малко по-скромно да го дават.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 22:17

8, това твоето е псевдо-патриотизъм и фалш.

Като сте такива велики патриоти и милеете за клета майка България, бъдете патриоти за всички, а не да ми обясняваш как за Лудогорец е патриотско да бъдеш, а за Левски било "специфичен случай". :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 14 мар 2014, 22:22

Ето го и патриотът Христолов, мачът е Иртиш - Левски 2:0.

Христолов написа:ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛлллллл


Христолов написа:ааа 2-0 в десетата минута! кур за левски але аел алеееее


Преди Пловдив 2010 - Зрински:

Христолов написа:
дано паднат, че иначе ще трябва да не отваряме спортни сайтове в близките 2 месеца

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот sasho_1989 » 14 мар 2014, 22:29

drvasko98 написа:Ювето ги мачкаше жълтите къртици навсякъде, където ги хванеше и логично ги подцени на финала, където Виери изпусна няколко положения в началото

и 2 отменени гола на финала...
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Al » 14 мар 2014, 23:07

Отмениха един гол при резултат 2:0.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот blazev1992 » 15 мар 2014, 10:25

8 написа:Два въпроса.

1. Как така да подкрепяш Левски и Лацио няма противоречие, а дори не да подкрепяш Левски и Лудогорец, а само Левски, като за Лудогорец си само в отделен мач, вече е противоречие?
2. Хубаво ми разяснихте любовта към чуждите отбори (след като Дели оклепа работите с курвите трябва по някакъв начин да се изчистите). Тук въпроса ми е защо няма форумни фенове в Испания "Венци Стефанов мадридист" (мадридист е самия фен, но е сложил отпред едно име), в Германия "седемте ястребинчета" (почит към чужда нация, по подобие на Делия), а в Англия "Ултра локомотивец"? По-важният въпрос. Защо и за тях не е логично да подкрепят български (чужди) отбори и местен. Така както ние имаме шматки Левски-Челси, те защо нямат примерно Ман-ЦСКА (някакъв местен вариант на Вильо). Вие се пишете на нормални. Те какви са тогава? Според мен те са нормалните, пет пари не дават за България. Други са ненормалните и тук вече Дели най-добре ще опише какво е това (лапане, връткане и т.н.).

Е барем вземи да четеш какво пиша преди теб. За да подкрепяш някой отбор, трябва да се идентифицираш с него. А почти всеки обича да се идентифицира с победителите, или най-малко силни отбори. Заради това и виждаш Ултра Ливърпул, а не Ултра Уотфорд. Когато Левски/ЦСКА/Лудогорец достигнат нивото на Реал/Барса/Байерн, тогава и в чужбина може да видиш подобен ник. Няма как, когато са на нивото на Милуол и Уигън, да очакваш някой да ти се идентифицира с тях.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 13:41

Феновете на споменатите от теб Уотфорд и Уигън не се индентифицират с други отбори (да ясно не български) нищо че са малки. Така че отпада това обясние за липсата на големи в душицата ви. Явно може и без него да се живее. Друга е причината обаче бягаме като дявол от тамян от нея, да признаем чуждо поклоничеството.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 13:48

Delija написа:8, това твоето е псевдо-патриотизъм и фалш.

Като сте такива велики патриоти и милеете за клета майка България, бъдете патриоти за всички, а не да ми обясняваш как за Лудогорец е патриотско да бъдеш, а за Левски било "специфичен случай". :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Какво се смееш като насран? Ти си за смях.

Левски и Лудогорец нямат еднакъв статут в моите очи. Кой ти каза, че в България са три големите отбора :qipan: ? Лудогорец за мен е както Литекс, Ботев, Берое, Морето и всички останали. Не е в другата група, на Левски. Нямам усещането, че с тях деля Бълария или че са ми кръвен враг. Нещо си изперкал.

Толкова се оплете в глупости, че написа най-невероятните неща. Бил срещу Лудогорец щото викали кур за ЦСКА. Да не би по другите стадиони да викат о богове от ЦСКА? Същата работа, псуват си ни. Вземайки твоя аргумент с Лудогорец излиза, че трябва да изпитваме някаква отявлена ненавист срещу всичко живо българско в ЕКТ. Останалите не са по-различни от Лудогорец! Твоите разсъждения са на малоумен. Остави, че са български отбори ами нямам си аз друга работа ами ще плюя де що сваря Литекс, Ботев, Локо, Славия, ЧМ и всичко различно от ЦСКА. Малоумна работа.

ПП. И между другото аз не съм луд като теб да те призовавам да ги подкрепяш от патротизъм. Казах който иска го прави, който не не го прави. Странно ми е само който няма да го прави и да бъде видимо активен срещу тях. Просто не се занимаш с тях и това е. Липсва при мен твоята квалификация "който не е като мен е курва", аз допускам да не бъдат подкрепяни. Ти обаче си хард лайнер. Не просто не може да се подкрепят ами трябва да бъдем и против тях. Много комплекси имаш момче.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 13:58

Понеже се посмях на безпомощността ти реших да скалъпя нещо от твоите луди-луди аргументи :qipbp:

Мичо, ще те помоля да оцениш изпълнението ми на пилона. Гледай и се чуди на изящното изпълнение изпипано отвсякъде. Такива чупки в кръста не си виждал.

Значи намислям си 10-тина любими отбора. Аз съм най-точния фен, не като другите курва, които си имат един отбор. Сега ще ти обясня защо се получава така с 10-те. С нищо не е разклатен железния ми имидж. Всъщност ЦСКА е любимия ми, а другите "не се броят", защото влизат в някакви други групи:
1. По симпатии (същото като с ЦСКА, но го кръщаваме с друго име, за да се направи финт).
2. Големи отбори (разбираш, всеки харесва големите).
3. Към някои съм приятелски настроен.
4. Други жегват онази чувствителна нишка в сърцето ми.
5. Към следващите съм доброжелателно настроен и т.н.

Друг финт за измъкване е следния:
1. Те не се броят за любими, защото са чужди. Щом не играем в българското първенство с тях значи не се брои.
2. Тук ("гениите" не се сетиха и това да добавят) мога да направя и друго деление. На групи. В края на крайщата ЦСКА през годината играе колкото със западни отбори, толкова и с представители на Б, В и останалите групи. Значи нищо че са български и тях измъкваме.

Ако пък нямам никакво от горните хиляди обяснения (и е нещо сръбско) просто от малък съм си ги харесал по някаква причина. Това "от малък" оневинява всичко. И те не се броят.

Значи мога да имам 102 любими отбора, но ти ме брои като верен и последователен фен на един отбор. Другите вече обяснихме (симпатични, големи, не били в БГ първенството, не са в първата група, от малък са ми любими). Кажи сега не съм ли точен пич? :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 15 мар 2014, 14:07

Хората по целия свят викат за чужди отбори, защото са от големи и комерсиални първенства.Това е напълно нормално. Както е напълно нормално примерно даден фен на баскетбола или хокея да има любимци в НБА или НХЛ. Все пак това са най-комерсиалните лиги в тези спортове.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 15 мар 2014, 14:08

Delija написа:Левски е твоят любим отбор, а Лацио е просто симпатия.


Това най ми хареса от всичко. Ако някой каже "Лудогорец е просто симпатия" вече е курва. Да не говорим, че въпреки подкрепата в един мач не са ми никаква симпатия. В другия случай с лацио говорим за години и съзнателен живот обаче там не се брояло. Беше много сладък. Като няма отговор едно "просто симпатия" по детски искрено трябваше да мине.

Но ми харесва. Ако някой съдия свири поръчково за нас вече знам какво да кажа във форума. Нещо като невинен е, просто симпатия, не се въздържал човека.

Ако не си разбра къде е смеха казвам ти го в два реда. Идваш и налагаш някакви норми (кой бил курва) като в основата ти стои схващането за броя на отборите, които се подкрепят, а всъщност това ти е слабото място. Човек с няколко отбора атакува човек с един и му обяснява, че тези с един са отговорни, а с много курви, но и добавя огледално, че точно той с многото подкрепял един, а оня с единия няколко. Накрая като не знае какво да каже и вместо едно благородно "извинявай, увлякох се" следват някакви отговори без обяснения, "просто симпатия", демек "разбери ме, нищо не мога да измисля и затова приеми това като обяснение"

Взема и аз като теб да използвам кодови думи като "просто симпатия". Значи ако нещо не ми излиза казвам "асансьор" (да кажем това ще е моята дума) и другите някак си като я чуят трябва да отстъпят. Тя е сигнал "не знам какво смислено да кажа, но съгласете се някак си, че съм прав".
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта

cron