Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 08 авг 2013, 22:40

Delija написа:
8 написа:
Лудогорец държавен отбор ли е?!?! :shock: :shock: :roll:


:)


Не...............но е данъкоплатец.



А тези 50 000 не са ли данъкоплатци ??? Защо те трябва да се местят, само заради един самозабравил се олигарх и петте му рейса платени фенове ?!


Вече отговорих. Са данъкоплатци, но съоръжението е спортно съоръжение, а не естрадно.
Тези 50 000 нямат вина и който не е съобразил ситуацията да ги обезщетява. От позицията обаче на парите и многото хора да отстъпват другите няма да стане. Тази държава е на 7 милиона българи. Да си ебат майката всички тъпунгери, които си представят, че като платят нещо в повече и трябва да се съобразяват останалите с него. Това не е частна собственост, че да си правиш каквото искаш. То утре някой може да плати 10 пъти повече на АЕЦ отколкото плащаме населението с уговорката да не пуска ток на другите хора. Може и икономически да е по-ефективно, но няма да стоим без ток заради някакъв идиот.

Спирам. Знам, че сега следва детайлен отговор на всяка моя реплика. Не ми се четат глупостите. Имаш отговор на всичко. И Стойчо Младенов да съм вероятно няма да се спреш.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот ludyakon » 08 авг 2013, 22:41

ШШШШШШШШШШШШШШШТутгард. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 22:41

8 написа:
Смешник. Националният стадион не е софийски. Нещо бъркаш понятията. Ако го ползва някой не ползва "нещо от София". Толкова го даваш ти, колкото и аз и всеки българин.


Селяк, на концерта ще има и хиляди хора от провинцията. Личи си, че си един прост селяк, който нито по мачове е ходил, нито по концерти.


На мача на турците колко ще дойдат от провинцията ?? 5 платени рейса, нали ??!

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 08 авг 2013, 22:41

Delija написа:Ебати кефа, как мазно отпадна тимчето на ДПС. :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Иначе на това се вика "с минимум усилия, максимум резултат". Щутгарт е 15 класи над турците, но дори не се и напъна, за което можеше и да пострада. Как да е, важно е, че ДПС е аут.


Бахти колко ти е гаден живота щом два провинциални отбора ти бъркат толкова дълбоко. Съжалявам те понякога докато ти чета умствените диарии изпълнени с омраза.
Пожелавам ти един ден да изпиташ истински радостта от добрата игра, на който и да е от хилядите отбори, които подкрепяш!

Бих казал добра игра за Ботев, липсваше малко рутина, опит и спортен шанс. Достойно представяне!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 22:45

8 написа:
Вече отговорих. Са данъкоплатци, но съоръжението е спортно съоръжение, а не естрадно.


Навсякъде по света стадионите са и естрадни съоръжения. Затова и днес Щутгарт прие ДПС в някакво село, а на спортното съоръжение имаше концерт.


8 написа:Тези 50 000 нямат вина и който не е съобразил ситуацията да ги обезщетява. От позицията обаче на парите и многото хора да отстъпват другите няма да стане. Тази държава е на 7 милиона българи.


За кое да ги обезщетяват ??! За да дойде една мутра и на 44-хилядния стадион да се играе мач пред 1 000 човека ??!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот ludyakon » 08 авг 2013, 22:46

НЯКОИ ОЩЕ СИ ЖИВЕЯТ В ЕРАТА НА КОМУНИЗъМА-ЛЕНИНИЗМА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 22:48

ultra_LIVERPOOL написа:
Бахти колко ти е гаден живота щом два провинциални отбора ти бъркат толкова дълбоко. Съжалявам те понякога докато ти чета умствените диарии изпълнени с омраза.
Пожелавам ти един ден да изпиташ истински радостта от добрата игра, на който и да е от хилядите отбори, които подкрепяш!

Бих казал добра игра за Ботев, липсваше малко рутина, опит и спортен шанс. Достойно представяне!


Аз съм изпитвал наслада с моя отбор, каквато ти не можеш и да си представиш, така че не бери грижа за мен.

Относно другото - когато сееш омраза, такава и ще пожънеш, майничке.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот 8 » 08 авг 2013, 22:48

Delija написа:
8 написа:
Смешник. Националният стадион не е софийски. Нещо бъркаш понятията. Ако го ползва някой не ползва "нещо от София". Толкова го даваш ти, колкото и аз и всеки българин.


Селяк, на концерта ще има и хиляди хора от провинцията. Личи си, че си един прост селяк, който нито по мачове е ходил, нито по концерти.


На мача на турците колко ще дойдат от провинцията ?? 5 платени рейса, нали ??!


То пак си знае неговото. Все гледа бройка, пари в нещо което няма никаква връзка с това. Стадионът е национален. Не е на Батков или титаните, че да пускат това което им носи повече пари и ще имат най-голяма далавера.

Ти вярно освен черно и бяло друго не знаеш. Забелязал съм го и в други дискусии. Свобода и частна инициатива не значи 100% всичко да става както дойде. Държавата дори и в САЩ и навсякъде другаде има някакво участие колкото и минимално да е то (а то и не е, поне 30% е).

50 000 зрители, не знам си колко милиони печалби........кво ме ебе, тук не говорим за икономически закони, това не е частен бизнес.

А днес Щутгард гледам който не игра на стадиона си игра на съвсем нормален стадион в Германия, просто с по-малък капацитет. И отделно от концерта на техния стадион ще вземат пари, защото е техния (не национален). Къде сравнявате Лудогорец с тях!? Нито им давате възможност да играят в България, нито са за тях приходите от концерта. Било същото и не можели ли като Щутгарт. Хамава логика, която е толкова хамава, че същата не можете да си я представите за Левски или ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот ludyakon » 08 авг 2013, 22:49

http://www.donbalon.eu/exclusive5718.html

ЕДИНСТВЕНАТА СТАТИЯ ДЕТО КАЗВА НЕЩАТА ПО ВЪПРОСА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ -ПРАВО КУМЕ В ОЧИ. =D> =D> =D> =D> =D>
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот blazev1992 » 08 авг 2013, 22:52

Осмак, случайно да имаш представа къде се проведе националното по лека атлетика преди 1 седмица. :roll:
Отговорът е....Правец. :D На Васил Левски поискаха 10 хиляди, федерация отказа да плати и си го проведе в Правец. Или и тук трябваше без пари да го дадат.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 22:54

8 написа:То пак си знае неговото. Все гледа бройка, пари в нещо което няма никаква връзка с това. Стадионът е национален. Не е на Батков или титаните, че да пускат това което им носи повече пари и ще имат най-голяма далавера.


Да, стадионът е национален, а не на Домус Паша и мутренското му клубче. Затова и интересът на 50 000 е по-важен от този на 1 000. 1 000, на които ако местният феодал не им плати пътя, няма и 100 да дойдат.

8 написа:50 000 зрители, не знам си колко милиони печалби........кво ме ебе, тук не говорим за икономически закони, това не е частен бизнес.


А за какво говорим, за мутренски интереси ли ??

8 написа:А днес Щутгард гледам който не игра на стадиона си игра на съвсем нормален стадион в Германия, просто с по-малък капацитет. И отделно от концерта на техния стадион ще вземат пари, защото е техния (не национален).


И Лудогорец си има стадион. Никой не им е виновен, че не искат да вложат пари и да си го направят годен. Домус Паша като иска да прави европейски отбор, да почне с базата. А не да се цигани.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 22:59

ludyakon написа: http://www.donbalon.eu/exclusive5718.html

ЕДИНСТВЕНАТА СТАТИЯ ДЕТО КАЗВА НЕЩАТА ПО ВЪПРОСА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ -ПРАВО КУМЕ В ОЧИ. =D> =D> =D> =D> =D>


Домуса хубаво да прочете точно това:

Вторият аспект се състои в самата политика на клуба от Разград. Вместо да дава заплати от по 20-25 хиляди евро месечно, Кирил Домусчиев можеше да инвестира всички тези пари в наистина европейска инфраструктура, която да позволи на отбора да играе всички домакински мачове в собствения град. Явно обаче за Домусчиев бе по-важно да спечели две бързи титли у нас, отколкото да започне своя проект с инфраструктура и нормален стадион. От това ще загубят и самите фенове на орлите - колко от тях ще дойдат от Разград до София за мач? 1000 най-много, още толкова софийски запалянковци ще дойдат и така съставът на Стойчо Стоев ще се бори за ШЛ пред тихи и празни трибуни. Докато в Разград арената щеше да се пука по шевовете...

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот ludyakon » 08 авг 2013, 23:01

8 написа:50 000 зрители, не знам си колко милиони печалби........кво ме ебе, тук не говорим за икономически закони, това не е частен бизнес.


Не знаех че Лудогорец е националния отбор на България? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот VILIO » 08 авг 2013, 23:17

Има договор за концерта от преди години! Домусчиев ако е знаел,че ще има концерт е трябвало да оправи стадиона на отбора си,а ако пък не е знаел тогава още по-зле...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските резили в евротурнирите - лято 2013

Мнениеот Delija » 08 авг 2013, 23:30

То, ако не са тези концерти, националният стадион ще фалира сигурно. Мачове се играят чат-пат през годината, като 20 000 си е истинска рядкост да събереш.

Естествено, Домус Паша и 8 няма да извадят пари, за да не фалира обектът, но иначе устите им много знаят за какво трябвало да се ползва.


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron