Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 19 дек 2010, 10:49

Hristolov написа:сигурен съм че и сам знаеш колко си неспособен но пишеш колкото да се отчетеш че си отговорил нещо :qipbj:


Не, цигане, точно ти си неспособно и до ден-днешен да ми отговориш на онзи въпрос - защо Валенсия с няколстотин милиона дългове към банки, бивши играчи и държавата, не е изхвърлена от ЕКТ и Примера, нали много ги разбираш нещата?! Айде, чакам си още отговор на този въпрос....

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот ludyakon » 20 дек 2010, 08:37

ЧАК ПЪК И КЪМ ИГРАЧИ :qipad: :qipad: :qipad: :qipad: :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 20 дек 2010, 12:45

Да, И към играчи...... (бях пускал 2-3 пъти тук съответният линк, та да го прочетат някои тъпоглави)

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Доктор Н » 20 дек 2010, 16:58

Отговорът е елементарен. Дълговете се обслужват и ответната страна е доволна. При вас досега беше също така. Галчев, Лечков и т.н. си мълчаха, а Митьо Селския го прееба държавата, но чакането не е вечно и сега вече явно ще липсва търпимост. Не постигнат ли отново договореност с хората и клубовете, на които дължат кинти ще изгорят. Делата в граждански съд няма да ги спасят, защото УЕФА има устав създаден именно да защитава организацията от "правораздавателни" системи на държави като Беларус и подобни.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Toru » 20 дек 2010, 18:15

Не,Батков е виновен и пак той ще им вземе лиценза. :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 23 дек 2010, 18:02

lachupakabra написа:и двата мача бяха протоколни.. кел файда като сте ги били :lol:


Чисто технически не си прав. Аз мога да посоча резултат (примерно 0:3), който ако бе станал нямаше да се спази никакъв протокол и Ливърпул щеше да види на кукуво лято ШЛ.
В другия случай обаче за твое съжаление си е точно протоколно още преди да са излезли на терена. И победа със 1914 на 0 не променя по никакъв начин нещата.

Оставям настрана други две разлики, които едва ли като левскар виждаш. Едното е домакинство, другото гостуване, едното срещу средняк от Португалия, другото срещу най-добрия отбор на континента Европа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Chelsea_69 » 23 дек 2010, 18:08

Аз мислех ,че най-добрия отбор на континета е Барселона ? За един и същ ли континент говорим :?:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 23 дек 2010, 18:08

paralesa написа:прасенца,радвайте се на Спасчо и не обсъждайте Левски.
хубави победи иначе в последните години-Лацио,Спортинг,Удинезе,Марсилия...


Мисля, че си сбъркал реда.
Удинезе, Спортинг, Марсилия, Лацио е във възходяща градация несериозното отношение на съответните отбори към мача с Левски.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 23 дек 2010, 18:09

Chelsea_69 написа:Аз мислех ,че най-добрия отбор на континета е Барселона ? За един и същ ли континент говорим :?:


Много мислиш :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Chelsea_69 » 23 дек 2010, 18:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 23 дек 2010, 18:14

Blue Religion написа:престижна победа,макар и в мач без интрига (за класиране),а и Спортинг имаха отсъстващи титуляри (не сме като едни други да го отричаме) :qipad:

но все пак Спортинг Лисабон си е Спортинг Лисабон и за историята остава,че Левски София ги е бил в евротурнирите с 1-0 в групова фаза,взимайки 3т. от тях. :wink: най-вече съм доволен от хъса,с който играха наште момчета,можеше да излязат тотално демотивирани,но излязоха на макс. и играха за Левски и феновете! това е радващото... ако запазим състава и го подсилиме с още 2-3 попълнения,тепърва ще предстоят добрите резултати. мн е важно напролет да станем шампиони,въпреки организацията на Литекс и да пробваме да атакуваме ШЛ или поне да влезем пак в ЛЕ :wink:

между другото с коеф. 14 и нещо (който натрупахме с победата над портулаците) има доста голям шанс да сме поставени на жребия за плейофа на ЛЕ и догодина :qipbo:

за самия мач - видя се колко необходими на Левски са Тасевски и Дембеле... уникални футболисти. единият е за мен човека,който прави играта на Левски,плеймейкъра,криейтора на отбора - Дарко Тасевски. другият е... машина. няма кво да говоря за него,то се видя тази есен... реално и днес гола беше негов,макар че се води на Младенов.

редом в кефа от голямата победа,има и (не)малка доза тъга за онзи нелеп завършек на мача с Лил в София,защото ако Иво не си беше набутал онзи автогол сега щяхме да сме в пролетната фаза на ЕКТ. но представянето ни е повече от достойно,а и 7т. не са никак малко (в някоя друга група с толкова точки направо се и класирахме).

САМО ЛЕВСКИ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИКАЗНА СИНЯ КОЛЕДА! 8)


Уникално. Религията най-свестен от левскарите. Само простотии от останалите.

Съгласен съм с написаното. Успеха си е успех, а и коефициента си оправихте.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 23 дек 2010, 18:30

Доктор Н написа:Отговорът е елементарен. Дълговете се обслужват и ответната страна е доволна. При вас досега беше също така. Галчев, Лечков и т.н. си мълчаха, а Митьо Селския го прееба държавата, но чакането не е вечно и сега вече явно ще липсва търпимост.


Тъп отговор. Типично по левскарски издиша от логика.

Твоите разсъждения не са никакъв отговор на въпроса на Делия с Валенсия. Ако правиш някакъв паралел, то трябва едва сега да се отнеме лиценз, а не преди две години и половина. Нали ти самия го казваш? Казваш, че при тях нямало наказания, защото имало някакви изплащания макар и не целите. Ами и при нас е така ама наказанието последва моментално. Ако ще правиш паралел трябва въпреки разплащанията на Валенсия отбора моментално да бъде изхвърлен на момента, когато се появят задължения........и дори и по-рано. Още преди да е свършил сезона, когато ще стане ясно, че имат задължения, някой съперник на Валенсия да обяви спокойно, че в края на сезона Валенсия няма да участва в ЕКТ, а те ще му вземат квотата.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron