ЛЕВСКИ-АИК

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот ludyakon » 15 юли 2010, 21:46

Stinkata написа:Все едно пък Тампере не беше... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

В СРАВНЕНИЕ С ТИЯ БАРМАНИ-СИ БЕХА ФУТБОЛИСТИ. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Delija » 15 юли 2010, 21:52

ludyakon написа: НО НАДАЛИ ИМА ЧОВЕК КОЙТО ДА Е ИГРАЛ ФУТБОЛ ИЛИ ПОДКРЕПЯЛ СВОЯ ОТБОР-БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ НА КАКВО НИВО СЕ ИГРАЕ- ДА НЕ СЕ РАДВА НА ПОБЕДА,ОСОБЕНО С МНОГО ГОЛОВЕ. :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:


Аз лично не изпадам в никаква еуфория от мачове като ЦСКА - Портадаун 5:0, ЦСКА - Балцерс 8:0, ЦСКА - Конструкторул 8:0 и т.н., защото те не са никакъв показател. Не знам, сигурно някои много се кефят на подобни разгромни победи, но за съжаление скоро разбират каква е реалността. Та в този ред на мисли ме учуди тая свръхрадост на Герена, защото съм сигурен, че скоро пак ще има Батков-курво..... от същата тази публика от днес. :qipbl:

Как да е, де, така или иначе и тая година ще е пълна отврат за всички наши тимове, убеден съм.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот marto » 15 юли 2010, 22:06

Умрял мач, умряла организация, ако ни хване някои здрав отбор, ще ни направи на нищо, отзад сме адски зле.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот ludyakon » 15 юли 2010, 22:21

ДЕЛИ,ЕУФОРИЯТА НЯМА НИЩО ОБЩО С РАДОСТТА ОТ ПОБЕДАТА. :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: А ТОЧНО ТИЯ ДЕТО СА КАЗАЛИ, ЧЕ ЛЕВСКИ БИЛ ЕДИ КАКВО СИ,СА СЪЩИТЕ ПРАЗНОГЛАВЦИ( между другото нашия президент е от това село),ДЕТО СЛЕД ПЪРВАТА ЗАГУБА ЩЕ ПСУВАТ ОТБОРА.
РАЗНИ ХОРА-РАЗНИ ИДЕАЛИ. :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот tridant » 15 юли 2010, 22:31

Ей сега се връщам от мача.
Доволен съм,горе долу.Левски играха добре.
Да,Дъндолк са слаби. Доста е вероятно и там да ги бием.
Но аз съм доволен от новите попълнения и от това,че Левски не изглежда като миналия сезон. :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Христолов » 15 юли 2010, 22:48

tridant написа: Доста е вероятно и там да ги бием.

това като някакъв чутовен успех ли трябва да се приема?? :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот 8 » 16 юли 2010, 00:29

tridant написа:Да,Дъндолк са слаби. Доста е вероятно и там да ги бием.

А дано да успеете :qipay:
Ще продължите да пишете история. След победите над люксембурски и андорски отбор като гост може би сте на прага на чутовен успех-победа и над кръчмари като гости и всичко това само за 96 години история =D>

Между другото днес бихте учудващо. Не, че ония не са последни леваци ама вие от такива отбори по принцип си падате (че дори и в двата мача). Жалко за кръчмарите. Няма да имат шанса на скиорите, трактористите, негърчетата, пчеларите и всички онези знайни и незнайни отборчета имали шанса да се докоснат до синята магия :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Blue Religion » 16 юли 2010, 01:41

ЛЕВСКИ БИЕ,ЛОШО БИЕ 8)


слабаци,неслабаци - разбихме ги. не знам откога БГ отбор не е вкарвал 6 гола в 1 мач в Еуропата...

миналата година "армейците" със същите слабаци от Дери Сити се измъчиха жестоко...

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Казуса » 16 юли 2010, 06:01

marto написа:... ако ни хване някои здрав отбор, ще ни направи на нищо, отзад сме адски зле.

tridant написа:Но аз съм доволен от новите попълнения и от това,че Левски не изглежда като миналия сезон. :qipaz:

Айде, разбере се, какво точно мислите за отбора :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот ludyakon » 16 юли 2010, 06:53

Казуса написа:
marto написа:... ако ни хване някои здрав отбор, ще ни направи на нищо, отзад сме адски зле.

tridant написа:Но аз съм доволен от новите попълнения и от това,че Левски не изглежда като миналия сезон. :qipaz:

Айде, разбере се, какво точно мислите за отбора :qipag:

ВСЕКИ МИСЛИ СЪС СОБСТВЕНАТА СИ ГЛАВА,А НЕ КАТО ПРИ ТЕБ-КАКВОТО НАРЕДИ ХОДЖАТА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот tridant » 16 юли 2010, 07:13

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipay:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот drvasko98 » 16 юли 2010, 07:42

Казуса написа:
marto написа:... ако ни хване някои здрав отбор, ще ни направи на нищо, отзад сме адски зле.

tridant написа:Но аз съм доволен от новите попълнения и от това,че Левски не изглежда като миналия сезон. :qipaz:

Айде, разбере се, какво точно мислите за отбора :qipag:


Няма никакво противоречие. Пак не сме много добре /най-вече защото в БГ защитници няма/ и аз лично смятам, че няма да влезем в групите, но от миналата година сме по-добре. Което значи да ходиш да купуваш тубите с вазелина, докато не са свършили, че 1 август наближава :qipbo:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Samp » 16 юли 2010, 08:20

Общо взето добра игра срещу слаб противник. Хубавото е, че имаше някаква идея какво да се прави с топката, а не да се центрира безцелно като миналата година. Дани Младенов се включи чудесно в титулярния състав. Дано да продължи така.

svo написа:Заслужаваше си борбата да стана абонат на Булсатком... Дори и по БТВ Комеди няма да мога да гледам такива смехории като тази довечера :qipag: :qipag: :qipag:

Надявам се, че си се забавлявал :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Delija » 16 юли 2010, 08:52

tridant написа:Но аз съм доволен от новите попълнения и от това,че Левски не изглежда като миналия сезон. :qipaz:


Мен точно това ме учудва, как вадите генерални заключения за състоянието на Левски от подобно мачле, с отбор от средата на класирането на и без това изключително слабото ирландско първенство.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЛЕВСКИ-Дъндолк

Мнениеот Samp » 16 юли 2010, 09:16

ами сигурно щото миналата година се мъчихме срещу изключително силните Сант Жулия и Баку и цял сезон нямаше никаква идея в играта. Вчера се опитвахме да играем разнообразно в атака и доста често успявахме срещу един отбор играещ с 10 човека в защита. Нещо което беше страхотен проблем през изминалите няколко години :qipad:


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта

cron