Литекс - Дебрецен

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот bluehope » 14 юли 2010, 09:07

А бе Литекс не си взеха това , което им трябваше, иначе в края на мача нямаше да бързат толкова и Николов и Барт да играят като централни нападатели. При 2:0 всичко щеше да е ясно, ама ... Видя се, че са поне с една класа над Рудар, но и черногорците ще играят по друг начин у дома. Дано Литекс не излязат да пазят резултата, но според мен ще продължат - залога е голям - пари и поне още 4 мача в ЕКТ.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот Христолов » 14 юли 2010, 10:35

Kaizer написа:Някои злобеят гледам,други са по-умерени. На реванша черногорските ще гонят задължително попадение,Литекс ще ги цакат на контри. Hristolov ,
за коя "сбирщайн" говориш бе мен? Предполагам за оня Клаксон-даксон дето газът му е по-голям от моя и всеки полусозен ви прави на маймуни? Тва съм го слушал,ама слушал, та чак ми е поникнал на ку*о. И после има Две, Три, Четири ,Отличен 6 и там кво още беше. Бъди поне за малко реалист,кажи поне веднъж браво на хората за стадиона, желанието , атмосферата или поне за старанието или си просто един злобар-тъпанар. #-o

никога няма да бъдете успешен отбор с тия чужденци на килограм, наемници, бездушници и нови треньори всеки сезон. иначе браво за стадиона, за безплатния вход, за кепапчетата и томболите.

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот Kaizer » 14 юли 2010, 21:58

Злобата човешка няма почивен ден, а ти специално точно паради тази причина много,много тук не си долюбван виждам.
То щото вие изобщо си нямате чужденци на килограм и колко от тях показали стойност успявате да задържите? Треньорите ви изобщо не ги сменяте всяка година както и собствениците и забравих най-важното всяка година се борите да не изпаднете. Сега ще го видим тоя Бузьо кво ще направи.
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот Христолов » 15 юли 2010, 00:00

много ясно че ще сменяме често играчите и треньорите след като сменихме 5 собственика за 5 години , само да ти разясня извода какъв е - събитията на Лаута през последните 5 години доказват че в колкото и лошо положение да сме, винаги ще се намери собственик и ще изплуваме, докато вие дължите всичко постигнато на един човек който след като си замине, ще изчезнете още на следващия ден.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот 8 » 15 юли 2010, 06:45

Почват се резилите. Няма начин уникално простата игра от миналата година да не даде "резултат".
Очаквам и при Левски поредния, а при ЦСКА първия срам от отбор анонимник. Този път и името няма да ни спаси.
Между другото до това положение (да ни елиминират някакви селяци, скиори, трактористи или не знам там какви ще са) ще ни докара левскарщината от годините на прехода. Те хубаво ни обяснявят как сега било честно, истинско и хубаво, но аз съм на мнение, че през последните 20 години във футбола навлязоха корупционните практики, административните подходи, лъжите, доносите, гнусотиите и това няма начин да не даде резултат за целия български футбол. Първоизточникът на всичко грозно вече редовно си го получава от 15 години насам, но за съжаление заразата ще достигне и останалите. Май е време да си понесем последствията от съжителството в една страна с една гнусна сган. Дори и да закрият Левски е вече малко късно, но все пак би било положителен знак към останалите, че спираме с измамите и има смисъл да погледнем към футболните аргументи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот Мичо » 15 юли 2010, 08:37

:qipaq: Като се закрие панчаревската турска сган, а такива шизофреници като червените фенове бъдат депортирани веднага някъде отвъд Босфора, тогава ще се оправ и футбола и държавата. :qipaq:
ВЪН МРЪСНАТА ТУРСКА ИЗМЕТ! :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот G8 » 15 юли 2010, 23:34

Тихо ефенди, тихо. 8)

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот skorpinoks » 16 юли 2010, 09:32

Мичо написа::qipaq: Като се закрие панчаревската турска сган, а такива шизофреници като червените фенове бъдат депортирани веднага някъде отвъд Босфора, тогава ще се оправ и футбола и държавата. :qipaq:
ВЪН МРЪСНАТА ТУРСКА ИЗМЕТ! :qipbp:



Да,да,да,да :qipaz:
на кой отбор най - добрите ,всепризнатите футболисти които ги искат в Реал,Юве,Милан,Барса отиват в братската си -Анадола ...
На кой отбор драги ми Мичо ..? :qipav:
Футбалери с имена -А.Александров ,Г.Иванов ,Д.Иванков ,Хичо случайно да ти са известни ....
пп- хубаво е когато човек пише да погледне фактите :qipbl: да ама НЕ както беше казал един Български политик ,защо ли :qipan:
Ами защото фактите на Герена са други ,факти нямащи нищо общо с реалноста :qipac:
ЦСКА

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот drvasko98 » 16 юли 2010, 10:01

Ето ги и вероятните съперници на Литекс. УЕФА реши да раздели на две и отборите в ШЛ. Не ми е много ясно защо :shock:

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

По-опасните отбори като Омония, БАТЕ и АИК са в другия поток. Лех Познан е най-тежкият възможен съперник, който за мен е непреодолим от Литекс в момента

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот Христолов » 16 юли 2010, 11:32

drvasko98 написа:Ето ги и вероятните съперници на Литекс. УЕФА реши да раздели на две и отборите в ШЛ. Не ми е много ясно защо :shock:

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

По-опасните отбори като Омония, БАТЕ и АИК са в другия поток. Лех Познан е най-тежкият възможен съперник, който за мен е непреодолим от Литекс в момента

първо на първо, литекс са на 60% шанс да продължат, а ако го направят, всички отбори освен последната двойка са ако не по-силни от тях, то поне равностойни

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот skorpinoks » 16 юли 2010, 12:53

http://gong.bg/view_article.php?article_id=146259
Литекс с ГОЛЯМ шанс за Шампионска лига
Успех :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот vill_1 » 16 юли 2010, 13:43

skorpinoks написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=146259
Литекс с ГОЛЯМ шанс за Шампионска лига
Успех :qipaz:

Има още един предварителен кръг,къде видя този голям шанс отсега още? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот skorpinoks » 16 юли 2010, 15:13

vill_1 написа:
skorpinoks написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=146259
Литекс с ГОЛЯМ шанс за Шампионска лига
Успех :qipaz:

Има още един предварителен кръг,къде видя този голям шанс отсега още? :roll:



Вярно ,
нормално е да се мисли както се казва крък за кръг НО има разлика в класите и всеки който и малко хваща от тази игра -Е ВИДЯЛ ТАЗИ РАЗЛИКА .
А и нали знаеш че съм доказано добър в прогнозите за разлика от теб ... [-X погледни темата за Световното и се увери :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот vill_1 » 16 юли 2010, 16:10

Изобщо не ми говори за класите.
1.Литекс има малка преднина,не е сигурен за следващия кръг!
2.Жилина не са слаб отбор,това се видя скоро!
3.Не се знае кой ще е следващия съперник,ако Литекс премине през тези два!
С две думи,поредното ти глупаво изказване....
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Рудар (Плевля)

Мнениеот 8 » 16 юли 2010, 16:15

vill_1 написа:Изобщо не ми говори за класите.
1.Литекс има малка преднина,не е сигурен за следващия кръг!
2.Жилина не са слаб отбор,това се видя скоро!
3.Не се знае кой ще е следващия съперник,ако Литекс премине през тези два!
С две думи,поредното ти глупаво изказване....


Обаче Литекс имат и един голям коз. Не им е треньор Мъри :qipaz:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта

cron