ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Казуса » 08 сеп 2009, 21:55

Delija написа:Той не пише да го духа руската държава, пише да го духа руския народ, кьорави ли сте???!

За победителите над Полумесеца, за поооо-чест! :qipaz:
http://www.youtube.com/watch?v=nygWSXaF ... re=related
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 22:26

Delija написа:
Да го духаш ти, долен турчин :!:


Не съм турчин.
А ти Дели,имаш детски разум.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 22:29

А ти имаш турски "разум".

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 22:46

Delija написа:Щото е долен неблагодарник. Как може да викаш кур за онези, дето са си оставили кокалите по нашите земи, за да е свободен днес тоя мизерник??!


те са ни освободили по политически причини.Русия и Турция са водили войни и преди това.
да не мислиш,че са си казали давай да ги освободим тези българи защото няма какво да правим друго.в резултат на освобождението руснаците са властни над нас и до ден днешен.толкова много са ни ебали,че ти явно си нямаш на представа.
знаеш ли,че точно преди да нахлуят руснаците,турците са искали да ни отделят и направят самостоятелна държава със собствен парламент и всичко останало :?:
благодарение на спечелената война руснаците завоюват територия,нашата.и от 100 години насам правят каквото си поискат с нас.използват ни.ние сме зависими от тях в какво ли не отношение.промишлено,енергийно,военно...сега в последните години се крием зад нато и ес но влиянието на русия над нас не е малко.
най-пресния пример е нефтопровода Бургас-Александруполис.от това ние ще вземем 10 мил.евро. при милиардите които ще текат.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 22:48

Delija написа:А ти имаш турски "разум".

какво разбираш под турски разум,дете наивно :?: и кога съм показал такова,смехурко :?:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 22:52

Думбенце, по-добре си затрай, спри да се излагаш. Дори и не намирам вече за нужно да отговарям на откровените ти антибългарски глупости, турче.

Гнусно е, че съществуват подобни "българи" като теб, затова сме и толкова прост народ като цяло....

Давайте, отричайте и оплювайте всичко - Батак, Освобождението, Ботев.....

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Казуса » 08 сеп 2009, 22:55

Toru написа:

да не мислиш,че са си казали давай да ги освободим тези българи защото няма какво да правим друго.

Горе-долу може и така да се каже... не че са нямали какво друго да правят, но цялото руско общество с ентусиазъм прегръща идеята за Свещената война в името на освобождението на братятя славяни и източнопраовославни християни. Символ на което е Самарското знаме. Ако не ти е известно, чети историята. Всъщност такъв общонационален подем в защита на българите няма аналог в историята. Случва се само веднъж и само в Русия.
Toru написа:в резултат на освобождението руснаците са властни над нас и до ден днешен.толкова много са ни ебали,че ти явно си нямаш на представа.

Празни приказки. Опитай се с нещо да си докажеш твърденията. Защото дори и трите ми изречения реплика са прекалено много като усилие от моя страна.
Toru написа:знаеш ли,че точно преди да нахлуят руснаците,турците са искали да ни отделят и направят самостоятелна държава със собствен парламент и всичко останало :?:

Празни приказки. Или си объркал нещо с едно от политическите течения сред предосвобожденската българска интелигенция, или някой имам здраво те е обработвал при последната ти петъчна молитва.
Toru написа:благодарение на спечелената война руснаците завоюват територия,нашата.и от 100 години насам правят каквото си поискат с нас.използват ни.ние сме зависими от тях в какво ли не отношение.промишлено,енергийно,военно...сега в последните години се крием зад нато и ес но влиянието на русия над нас не е малко.
най-пресния пример е нефтопровода Бургас-Александруполис.от това ние ще вземем 10 мил.евро. при милиардите които ще текат.

Годините не са 100, а 130, ако трябва да сме точни.
Ама като те чета, по-скоро не руснаците са у нас, а ти си в Русия :qipag: :qipbj: :qipap: Изображение
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 22:58

Delija написа:Думбенце, по-добре си затрай, спри да се излагаш. Дори и не намирам вече за нужно да отговарям на откровените ти антибългарски глупости, турче.

Гнусно е, че съществуват подобни "българи" като теб, затова сме и толкова прост народ като цяло....

Давайте, отричайте и оплювайте всичко - Батак, Освобождението, Ботев.....

.виж колко тъпо ми отговаряш.не можеш да ме обидиш със глупавите си нападки.аз съм чист българин.родословното ми дърво го доказва.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 23:00

Руснаците ни били ебали.....

Аз не знам на Берлинския конгрес, няколко месеца по-късно, кой ебава майката на Сан-Стефанска България..... дали руснаците, чиято пролята кръв още не е попила в българската почва, или тъй любимите ви британци и немци......

И не знам кой бомбардира напълно безсмислено София. Дали руснаците, или някои други......

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 23:02

Toru написа:.виж колко тъпо ми отговаряш.не можеш да ме обидиш със глупавите си нападки.аз съм чист българин.родословното ми дърво го доказва.


Нищо подобно, ти си долен анти-българин. :qipat: :qipat: :qipat:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 23:03

казусе, аз тука ти говоря за политика не за самарското знаме.
естесвено,че са властни над нас.50 години соц.не ти ли стигат :?:
казусе,цялата история ли знаеш :?:
да години са 130,не се хващай за глупости.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 23:04

Delija написа:
Toru написа:.виж колко тъпо ми отговаряш.не можеш да ме обидиш със глупавите си нападки.аз съм чист българин.родословното ми дърво го доказва.


Нищо подобно, ти си долен анти-българин. :qipat: :qipat: :qipat:

и защо така мислиш :?:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 23:06

Тъп си като гъз, Думбенце.....

Научете се най-сетне, че СССР не е Русия, той е само малка черна част от историята й.

Така както и Третият Райх е само малка черна част от историята на Германия, нищо повече.

Толкова ли е трудно да го проумеете???!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Delija » 08 сеп 2009, 23:08

Toru написа:и защо така мислиш :?:


:arrow:

Toru написа:Да го духа руския народ :!:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯТА И ШАМПИОНИТЕ

Мнениеот Toru » 08 сеп 2009, 23:09

Delija написа:Руснаците ни били ебали.....

Аз не знам на Берлинския конгрес, няколко месеца по-късно, кой ебава майката на Сан-Стефанска България..... дали руснаците, чиято пролята кръв още не е попила в българската почва, или тъй любимите ви британци и немци......

И не знам кой бомбардира напълно безсмислено София. Дали руснаците, или някои други......

нито британци нито немци са ми любими.и аз говоря за политика не за военни действия.


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron