ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот VILIO » 29 май 2011, 21:42

И как да си го представя!? Роналдо като напускаше Ман го направи търсейки още по-голямо предизвикателство отивайки в най-силното първенство в света.


ТЕзи неща върви ги обеснявай на някой първолак. В момента Юнайтед финансови затруднения,а Реал са богат отбор. Който има пари той печели.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 21:51

Delija написа:
8 написа:Барса срещу Реал е подобно на Барса срещу Ман. Рисуваш някакви картини гледайки мача само от страната на Реал.


И в кой от четирите мача тази пролет Барса смачка Реал както Юнайтед снощи???

Отговорът е в никой. Само в първия мач от ШЛ, когато изгониха Пепе и останаха с човек повече. В цялото останало време, 360 минути грубо, резултатът е ..... 2:3 за Реал.

8 написа:Литекс-Калиакра вчера 0:0. Можеш да вадиш същите изводи, че ако било честно първенството, при числено равни състави и т.н. каквото ти харесва какво щяло да бъде.


Боже Господи, как може да ми даваш за пример Литекс и Калиакра, когато говорим за Барса и Реал?!?!


В 3 от 4-те мача Барса си натисна и си държа така сврян Реал в защита, докато не вкара гол след което нямаше защо да продължи с усилията, защото в два от трите случая нямаше какво да се случи (първенството и финала в ШЛ бяха сигурни). Последваха равенства, които теб явно те надъхват за някаква равностойност.
По същия начин вчера без гола на Вия едно 2:1 може да изглежда равностойно ама като игра въобще не беше. Имаше един отбор на терена, който мачкаше.......и слава богу, че нямаше изгонен англичанин преди това, че щяха да отрекат победата на Барса, защото попаденията на Педро, Меси и Вия са невъзможни ако въпросния играч е на терена.
На края на мача пък щяха да ни навират някакъв безмислен факт от сорта на "при числено равни състави Барса не бие. ФАКТ!"

Естествено, че ще давам спокойно за пример Литекс-Калиакра. Визирам спокойствиоето от осигурените неща при съпоставките. Не виждам какво е нелепото в сравненията. Никой не говори за качествата на играчите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 21:55

PyyHu написа:Чичарито е все още неопитен и няма самочувствието за такива мачове, все пак това му е първия сезон на толкова високо ниво.Направи няколко добри мача в ПШ и в ШЛ, но е прекалено млад и вчера се видя, че яко се беше спекъл.От друга страна пък Бербатов не веднъж се е нааквал в такива мачове от толкова високо ниво.Според мен Юнайтед трябваше да започне с 5 халфа, а отпред само с Рууни.


Подкрепям. Единията е неопитен, другият не става за такива мачове. Предложението с един нападател е най-доброто. Друг въпрос е, че и то не е спасение. Барса щеше да бие без значение на схемите на Ман.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 29 май 2011, 21:57

В двата мача с най-важен характер - финалът за купата на Краля и първият двубой от ШЛ, не видях Барса да "си натисна и си държа така сврян Реал в защита, докато не вкара гол". Във Валенсия си загубиха направо, а в Мадрид червеният картон на Пепе обърна нещата.

Айде, другите два, по две различни причини, бяха с по-малък залог. Но в гореспоменатите два, нямаше нищо такова, за каквото пишеш.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 21:59

VILIO написа:
И как да си го представя!? Роналдо като напускаше Ман го направи търсейки още по-голямо предизвикателство отивайки в най-силното първенство в света.


ТЕзи неща върви ги обеснявай на някой първолак. В момента Юнайтед финансови затруднения,а Реал са богат отбор. Който има пари той печели.

:qipan:

Изглед от Бразилия:

Изображение

Не изглежда на най-богатото място в света.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот VILIO » 29 май 2011, 22:06

#-o #-o #-o
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 22:09

Delija написа:В двата мача с най-важен характер - финалът за купата на Краля и първият двубой от ШЛ, не видях Барса да "си натисна и си държа така сврян Реал в защита, докато не вкара гол". Във Валенсия си загубиха направо, а в Мадрид червеният картон на Пепе обърна нещата.

Айде, другите два, по две различни причини, бяха с по-малък залог. Но в гореспоменатите два, нямаше нищо такова, за каквото пишеш.


Ама как ги определи важните срещи..... :roll:
Според мен пък купата на Испания е най-маловажна ама не ми се спори.

Във Валенсия, единствения мач при който го нямаше това навиране на Реал в половината му, Барса беше в края на една мини криза започнала от началото на март и която няма никаква връзка с Реал (видищ ли Реал я провокирали). Въпреки това обаче второто полувреме беше огледално, тоест и при кризата Барса не е била по-слаба. В продълженията отново Барса натискаше, което съвсем засилва впечатленията, че на Реал беше моментен онзи период от първото полувреме. Започна да изглежда, че в по-малка част от мача са имали преимущество. Отзад обаче ги нямаше и титулярния вратар и капитана в защита. С всички тези условия, липсващи играчи, криза при Барса, Реал го докара до едва-едва равностоен мач, но не и по-силен да са. При това 50:50 можеше всичко да стане, и Реал да бие с един гол, и Барса да бие и дузпи да има. Абсолютно на кантар бяха нещата.

В останалите мачове Барса си взе своето. В два от трите нещата бяха и решени (само някакви супер теоретични шансове за изненади) и нямаше какво и да натискат. Мога да се хвана на бас, че това реми при единствената среща в Барселона, Реал щеше да види на кукуво лято ако нямаше друга алтернатива за Барса освен победа.
Не виждам нищо слабо в отбор, който повежда и допуска да му изравнят при положение, че в единия случай има 8 точки аванс, а в другия и още два гола преднина.

При мача пък 2:0 това с Пепе не върви като обяснение, не поне и пред сериозните хора. Най-малкото точно тези два отбора дни по-рано показаха какво става при 11 срещу 10, точно обратното. Тези зависимости, които си ги вадиш никъде ги няма на практика. Аз поне не знам какво става като изгонят някой. Поне да беше и Роналдо, а ти ми вадиш Пепе като някакъв великан. Пепе-Мепе, Шави не можеш да го спреш и съответно владеенето на топката на Барса, а оттам и как за върви мача.

И стига с това колко положения има ли до изгонването. Ами ако вчера ги нямаше 2-3 удара през първото полувреме и гола това означава ли че по-късно не могат да дойдат втория и третия гол или дори само един по пкъм края на мача или пък да се вади твърдението, че Барса не превъзхождала щом нямало много положения?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 22:11

VILIO написа:#-o #-o #-o


И аз се хванах за главата като чух как пари=успехи ама не се жалвам на никого от глупостите с които ме засипват.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 29 май 2011, 22:14

Пепе изяде с парцалите Меси до тая 60-ата минута, не ми обяснявай как нямал значение картонът му, с 10 или 11, едно и също щяло да стане....

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот sasho_1989 » 29 май 2011, 22:24

8 написа: Барса щеше да бие без значение на схемите на Ман.

E защо не сложи апартамента като толкова ги разбираш?Нали е било абсолютно сигурно и кристално ясно - заплатата да беше заложил - на думи всеки е силен особено при свършил мач :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 22:40

Защото на този свят няма 100% неща (с изключение на техниката ми в секса). Те и Барса 94 бяха стопроцентови ама ..........
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 29 май 2011, 22:42

Delija написа:Пепе изяде с парцалите Меси до тая 60-ата минута, не ми обяснявай как нямал значение картонът му, с 10 или 11, едно и също щяло да стане....


На Меси пробива не мисля, че има някакво значение Пепе и въобще който и да е.

На Афелай пък пробива беше породен от смяната, а не от изгонването, това че тичаше бързо, рязко навлезе отдясно и точно намери Меси за гола не би станало ако беше на терена от 60 минути по-рано и би станало (скоростта му няма да намалее) ако Пепе беше там.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот PyyHu » 29 май 2011, 23:19

Срещу Меси само с пушка се излиза, друго решение няма :qipap:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот marto » 29 май 2011, 23:51

8 написа:Защото на този свят няма 100% неща (с изключение на техниката ми в секса). Те и Барса 94 бяха стопроцентови ама ..........


Осмак, нали знаше които много се хвали ... :qipag:
Иначе за мача напълно заслужена победа за Барселона :qipaz:
Уникален жест направих в края към Абидал =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 30 май 2011, 11:31

marto написа:Уникален жест направих в края към Абидал =D> =D> =D>

Браво Марто =D> , личи си, че си джентълмен :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта

cron