ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Христолов » 02 юни 2011, 23:29

:qipbj:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Al » 03 юни 2011, 08:06

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 03 юни 2011, 11:40

Delija написа:Ами откъм голови положения си беше напълно равностоен.

[-X [-X [-X

Ако съдията не беше изгонил Пепе, последния щеше да направи със сигурност и гол след 60-тата минута. Той дотогава загряваше, което се изразява в непускане на играчите на Барса до положение, но след това щеше да премине и в атака, а Дани Алвеш знаеше много добре, че само Пепе може да ги матира и затова му изкара червен картон. Не виждам къде е равностойността. Бъркаш. Мачът си вървеше в посока на Реал и по-конкретно Пепе щеше да направи всичко и в защита и в нападение. Както и ти си забелязал той може всичко. Ако някой има възражения по въпроса следва контра "а защо барса не водеше до 60-тата минута с Пепе на терена", по-сигурно от това доказателство на света няма.

Ако пък на някой не му се струва минимална победа в Мадрид достатъчна, то за реванша също има необоримо доказателство. Моуриньо :qipay: . Няма как най-великия да позволи на Барса и два паса да вържат.

Така, че няма никаква равностойност. Абсолютното доказателство е финала за купата....щото там били 11 на 11, а Реал бил. Божествен извод! Следователно Реал винаги ще бие освен ако няма числено неравенство.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 03 юни 2011, 14:48

Нещо не ти се получава иронията. Най-малкото защото никъде не съм твърдял, че Реал ще бие със сигурност при 11 на 11.

Единствено твърдях, и продължавам да го правя, е, че червеният картон повлия изключително сериозно на развоя на мача, който е гледал двубоя обективно, няма как да не го е видял.

Ти ми твърдиш буквално, че Реал бил обречен предварително и картонът на Пепе нямал никакво значение, нищо особено не станало с изгонването му.....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 03 юни 2011, 15:44

Ами, че обречен си беше. При това и без картона на Пепе.

Я да видя твоите разсъждения. Какво щеше да стане без картона на Пепе? Ама не ми се измъквай "то е футбол всичко може да стане". Това ясно, остави го обаче, какво най-логично би станало.

Можеш да започнеш с пробива на Афелай, защото то е първото нещо за което се сещам след 60-тата минута. Доразвий нещата ако обичаш до 90-тата на Ноу Камп.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Mike Bibby » 03 юни 2011, 16:47

Когато отборите са равностойни и когато става дума за такова високо ниво - полуфинал в ШЛ, една отделна ситуация, един детайл, може да реши мача. Така и стана. Меси е страхотен, но ако Пепе бе останал на терена не се знае какво можеше да се случи. :qipab: Барселона може да е най-добрият отбор в момента, но:

1. не са извънземни.

2. защо са нужни съдийски подаръци и симулации, като са най-добрите?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 03 юни 2011, 18:30

Какво би станало не бих могъл да кажа, понеже мачът беше адски закучен, почти нямаше положения пред двете врати (само по едно за Реал и Барса). Можеха много неща да се случат - равен (най-вероятно), победа за Реал, победа за Барса.... Това, което го твърдиш, че всичко било решено, с 10 или 11, Реал бил обречен да загуби, е мегакомично и нелепо.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 03 юни 2011, 20:04

Биби:
Излагаш се. Изгонването на Пепе било "най-малкия детайл решил мача". И във второто изречение излагация. "Съдийски подаръци".

Дели:
Няма нищо мегакомично и нелепо в разсъжденията ми. При такъв натиск (без значение колко положения има в него) логично очаквам победа на Барселона. Обратното, да не стане, е чудо на чудесиите и се помнят такива мачове. Интер, на които много повече бих заложил да не пуснат гол 90 минути, също не успяха. Това за което говоря не са мои свободни съчинения, а фактите от футбола през многото му години история.
Второ, дори да приемем, че мача завърши наравно при единствения мач на Ноу Камп каталунците ще ги отвеят и ще си вземат своето. Та те в мач в който всичко беше решено и подритваха тренировъчно топката ПАК бяха (така без да се напрягат) по-силния отбор тръгнал да търси гола, а ако някой трябва да натиска и да търси нещо се очаква да е Реал. Реал не успя при лежерна обстановка в Барса. Представям си какво щеше да е ако концентрацията беше пълна като на Уембли.
Това също са факти от останалитке мачове на Барса (с Реал, с Ман, с други).

Твоето е измъкване или за да излезеш прав трябва да се получат някакви шокови анти-логични неща. Отделно като си такъв ербап с този картон как променил нещата айде обясни първия мач и картона на Реал.......довел до изравняване при намалени състави. Излиза, че или разсъжденията ти от третия мач са въздух под налягане, защото не се връзват със станалото в първия или ще дойдеш на мойта, че в първия мач станало, защото има много просто обяснение, Барса като цяло си контролираше нещата в почти всички мачове (само за купата имахме равностойни съперници) и от там лесно допуснаха гол, който нямаше никакво значение....но тогава, при този втори вариант пък трябва да се съгласиш, че щом контролират нещата на терена, много-много няма значение със или безПепе си срещу тях.

Разбира се знам, че ти ще измислиш трети вариант като обяснение на червения картон и развоя от първия мач.
А Пепе нищо не можеше да направи при двата пробива довели до гол дори и да е на терена. Особенно при първия какво прави? Хем догонва току що влезлия Афелай и го стига :qipbj: , хем пази Меси.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 03 юни 2011, 20:09

А и отстрани ако те гледам (и без да разбирам спора) издишаш. Когато някой е убеден в нещо го твърди, а когато не е е готов на отстъпки.

Според левскарите " и Гунди и Стоичков са добри, всеки за времето си" (любимо обяснение).
Според цесекарите няма такъв фокус, "категорично Стоичков е най-големия".

Дели "Не знам какво ще стане, до там имам равностоен мач".
8 "с Пепе или без Пепе Барса си контролираше нещата, по-силния отбор бяха и щяха да продължат със сигурност".
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 03 юни 2011, 21:01

"При такъв натиск"...... какъв натиск бе, Осем, почвам да се хиля вече, човек като чете и ще рече, че е било апокалипсис пред вратата на Реал. Ебем ти великия натиск, едно положение за 60 минути, направо голът не на косъм, а не знам на какво висеше. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 03 юни 2011, 21:04

8 написа:А и отстрани ако те гледам (и без да разбирам спора) издишаш. Когато някой е убеден в нещо го твърди, а когато не е е готов на отстъпки.

Според левскарите " и Гунди и Стоичков са добри, всеки за времето си" (любимо обяснение).
Според цесекарите няма такъв фокус, "категорично Стоичков е най-големия".

Дели "Не знам какво ще стане, до там имам равностоен мач".
8 "с Пепе или без Пепе Барса си контролираше нещата, по-силния отбор бяха и щяха да продължат със сигурност".


Да, 8, не знам какво щеше да стане натам. Не съм врачка. Ако ме беше питал и в 60-ата минута на финала за Купата на краля, пак щях да ти кажа, че не знам какво би станало до края. Както видя, можеше да стане всичко, и Барса да бие, и Реал да бие (което и стана), а в редовните 90 минути си завърши 0:0. Такива мачове не могат да бъдат определени ей така с лека ръка, сто на сто тоя ще бие.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 04 юни 2011, 00:06

Не се измъквай с финала :qipad: ...въпроса беше за първия мач.
Ами обречен да в смисъл на губещ. Не, че ги подценявам ама няма как да надвият Барса. Номерът стана в един мач и то там беше и с липса на титуляри. В ШЛ е абсурд да успеят.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот VILIO » 04 юни 2011, 10:06

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот Delija » 05 юни 2011, 20:54

8 написа:Не се измъквай с финала :qipad: ...въпроса беше за първия мач.
Ами обречен да в смисъл на губещ. Не, че ги подценявам ама няма как да надвият Барса. Номерът стана в един мач и то там беше и с липса на титуляри. В ШЛ е абсурд да успеят.


Хихи, Моуриньо е надвивал Барса и с Челси, надвивал ги е с Интер, надви ги и с Реал за Купата на краля..... да кажеш, че негов отбор е обречен срещу Барса, е нелепо.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2010/2011

Мнениеот 8 » 06 юни 2011, 00:28

Голям праз от тези успехи. С Челси до нищо не доведе, с Реал до най-слабото утешение от серията мачове, с Интер успя, но и имаше късмет от вулканс плюс съдия в първия мач.
Големият победител :qipbj: Като си отвори устата есента го разпраха с 5:0. Пролетта пък имаше повече домакинства, а взе почти нищичко, но ти му викаш успех. Що броиш взетото, а не невзетото? За теб взе купа на края...за мен пък не взе шампионат и ШЛ, а е по-логично моето да гледаме, щото нали е големия треньор и следователно гледам към големите неща как е.

Барса пък от Моуриньо няма никакъв страх. Това е някакъв твой мит.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron