ТОП 10 от мачовете на българските отбори в Европа

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 28 май 2007, 21:03

drvasko98 написа:Няма го Клинсман там, ще видя за следващия сезон. Да, следващия играе и започва да бележи още от втория кръг


Значи започва да играе и прави първите си голове около сблъсъка с Левски.

Какво общо имат следващите сезони и 79-те му гола Мородин (няма да отвърна с обиди и да се държа също като селянин).
Тогава Клинсман е точно това за Щутгард, което и Стоичков 85 за ЦСКА. Мисля, че много точен пример дадох. Ако ще плашиш някой 85-та със Стоичков ми се вижда смешно.

Големите звезди бяха братята Фьорстер и по-специално Карл-Хайнц.

Говорите глупости, а можете да си ги спестите само ако се замислете кога е роден Клинсман.

Бил звезда тогава и пъпчивия админ започва да вади някаква статистика от следващи години :?

Ми то тогава по синята хахо логика и Харманли са имали световна звезда. Ако не вярвате ще извадим справка от следващи години в Барса.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 28 май 2007, 21:14

Осмак дреме ми на .... дали Клинси е бил важен за Щутгарт в сезон 84/85 г. спора е за друго, а именно че говориш на изуст и обикновено говориш глупости.
И аз си направих труда да проверя де в първия мач е бил титуляр, а във втория не игре.
Левски

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 28 май 2007, 21:28

Вие май наистина сте сериозно разбалансирани в сивото вещество #-o

Сега разбирам, че имало спор за мое говорене наизуст :-k . Ми да беше казал, а не само ти да си го знаеш.

Ставаше дума, че е смешно да броите някакъв дебютиращ играч за звезда. Спомни си, че тийна се обади с "и Клинсман и Клинсман е там".

Забрави да се измъкнеш с общоприетия отговор "комплексар". Какво е това "не ставаше дума за Клинсман"? Имате си там догми, които трябва да следвате \:D/
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 май 2007, 21:30

:lol: Кой ти е казал за сиво вещество,явно в клиниката са ти обяснили,че и такова нещо имат някои хора. :lol:
Пухльо. :lol:
При това Пухльо-сирак.Сиреч без отбор. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 28 май 2007, 21:36

8 написа:Вие май наистина сте сериозно разбалансирани в сивото вещество #-o

:lol: :lol: :lol: Това колко често го чуваш по твой адрес на ден :?: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 28 май 2007, 21:36

споменах само, че Клинсман игра на Герена през 1984г. - факт, който осмака оспори... (било налудничаво да мисля нещо, което съм видял с очите си... ) ;) :D :D :D :D :D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 28 май 2007, 21:40

Понеже нямах никакъв спомен за него допуснах, че е възможно да е бил привлечен в мъжкия състав точно тогава.

8 написа:Клинсман да е бил там, когато са играли срещу вас :shock: !? Много налудничаво ми се вижда освен ако не е гонел топките по пистата или в най-добрия случай да е бил някоя последна резерва, привлечен от юношите при мъжете.


Сега се хвани за точните думи, че не съм бил допуснал и че е в игра.

Много измествате темите. Генерално идеята за която писах е, че Фьорстер са добри, а Клинсман не. Какво значение има дали е бил там или не, ако е бил дали е играл или не като той не е никой тогава? Изведнъж хвръквате към статистики (смятайте какво значение има присъствието на Клинсман щом правим справки, а не се сещаме веднага) и хоп "ето осмак! точно затова не си прав!"....съвсем на друго място отлитате.
Диалогът щеше да е смислен ако бях направил твърдението "Клинсман не е играл тогава (и не говорим въобще за Левски и Щутгард, а именно за присъствието или не на определен играч)". Въобще не ви тече логично мисълта, а избирателно и напосоки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 май 2007, 08:32

8 написа:Въобще не ви тече логично мисълта, а избирателно и напосоки.

Ай, ай, ай... armataz_01_05
armataz_01_11
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 29 май 2007, 09:16

emevev написа:да добавим и Клинсман, щом ще изброяваме играчи на Щутгарт от тогава... ;)

8 написа:Клинсман да е бил там, когато са играли срещу вас :shock: !? Много налудничаво ми се вижда освен ако не е гонел топките по пистата или в най-добрия случай да е бил някоя последна резерва, привлечен от юношите при мъжете.

emevev написа:еее.... това ти го казвах вече (неведнъж): вече трябва да си установил, че спомените ти се губят често - започни да четеш... ;)

аз бях на стадионите тогава (през 1983 - на "В.Левски", през 1984г. на Герена), а Клинсман игра в София през 1984 ;)

Мичо написа:
Юрген Клинсман - един от най-добрите германски нападатели. Голмайстор на “Щутгарт” през сезона 1983/1984 г.


8 написа:Значи не споря, но предполагам, че източника ти бърка, а аз съм прав.
...
Емевев:
Ами и там да е бил през 84 влиянието на Клинсман за Щутгард е също толкова голямо колкото това на Стоичков за ЦСКА през 85.

Morodin написа:....според теб голмайстора на отбора има ли влияние върху отбора :?: Мичо ти пише че е голмайстор на Щутгарт за сезона 83/84 г. обаче дебелата глава са малкото мозаче продължава да бълва глупости :lol: :lol: :lol:
...
Откога голмайстора няма влияние върху играта на отбора :shock:

8 написа:Значи започва да играе и прави първите си голове около сблъсъка с Левски.

8 написа:
Ставаше дума, че е смешно да броите някакъв дебютиращ играч за звезда. Спомни си, че тийна се обади с "и Клинсман и Клинсман е там".

:shock: :shock: (благодаря за комплимента, ама леееко съм прехвърлил тийнейджърската възраст) ;)
emevev написа:споменах само, че Клинсман игра на Герена през 1984г. - факт, който осмака оспори...


8 написа:Диалогът щеше да е смислен ако бях направил твърдението "Клинсман не е играл тогава (и не говорим въобще за Левски и Щутгард, а именно за присъствието или не на определен играч)". Въобще не ви тече логично мисълта, а избирателно и напосоки.


следва повторение (въртим се в кръг):

8 написа:Клинсман да е бил там, когато са играли срещу вас :shock: !? Много налудничаво ми се вижда освен ако не е гонел топките по пистата или в най-добрия случай да е бил някоя последна резерва, привлечен от юношите при мъжете.



ЧУДЕСЕН СИ!!! armataz_01_34

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 29 май 2007, 11:31

Stinkata написа:
8 написа:... Отделно Киево не е отбор от зона ШЛ, но се появи там.
Я ме светни защо...

Още чакам......

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 30 май 2007, 06:46

Нищо не разбрах от произволно извадените цитати.
Тийна е админа (виж проявите му във форума, ако не гледаш сериозно на него и да ги приемаш за дебилни, а си представиш, че е едно дете всичко се връзва).
Между другото това за голмайстор 83/84 сериозно ли е? Ако не се лъжа Клинсман е набор някъде 65 или 66. Или пък голмайстор ама там сред 3-4 играчи с по я има, я няма 10-тина гола, той е начело. Щото те и Черноморец Бургас София щат не щат и те имат голмайстор в сезон 06/07. Въобще всеки отбор има ама въпроса е къде се вписва той като цяло.

Говориш по тема, която не съм засягал и не ми е интересна. Намери си друг с който да коментираш кариерата на Клинси. Има си и Гугъл, правете си справки, уточнявайте си нещата. Аз не говорех за това, но виждам, че сектата пак си знае нейното. Е не мога да го обясня по-простичко, но аз не коментирам Клинсман. Вие от от Левски през Щутгард, от там през Клинсман, можете да продължите до Тотнъм, английско първенство, Челси, Абрамович, новата му изгора и в крайна сметка да коментираме грима й. На тъпотиите сте царе, това ми е ясно.

Стинка какво да светвам!? Сякаш не знаеш какво стана с класирането в италианското първенство.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 30 май 2007, 07:28

Чиче,ЩутгарТ,бе,нещо много станаха тия "случайни грешки",всеки път ли "случайно грешиш или просто си тъп и неграмотен. :? :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 30 май 2007, 09:10

просто за пореден път говориш глупости... ;) спориш, без да имаш представа от темата, а накрая "гордо" обявяваш, че темата не ти е интересна... ;)
с горното показах колко много пъти писа тъпотии за Клинсман, преди темата да ти стане "безинтересна"

а иначе: прав си - шега е, че е бил голмайстор на отбора си през 1983/1984 - просто е вкарал 15 гола (срещу 16 на тогавашния голмайстор) в първия си сезон за Щутгарт. Клинсман е набор 1964 ;) (роден е в Гьопинген - само хубави хора се раждат в този град! ;) )
и не сравнявай шампиона на Германия с Черноморец- Бургас (София) - пак ставаш смешен! :oops:

колкото до: кой за какво говори - ти написа няколко имена, аз допълних и Клинсман - оспори го и оттам тръгна приказката... ;) (тук щях да напиша: "Не се прави на луд!", ама навреме се усетих, че няма как да стане... ;) ) :D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 30 май 2007, 10:18

А сега 8 напиши и че Роналдо и Рууни не са никакви играчи и нямат никакво значение за Ман Юнайтед, защото са набор 85 :wink:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 май 2007, 11:18

8 написа:....
Стинка какво да светвам!? Сякаш не знаеш какво стана с класирането в италианското първенство.
Какво стана?


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта

cron