ТОП 10 от мачовете на българските отбори в Европа

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: цитат

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:20

Delija написа:Абе, Мичо, що говориш наизуст. Първо, те още от началото на сезона си тръгнаха зле(отпадане от Левски, после от Брага, редовен бой в Серия А):

Та кой говори наизуст..... :oops:
Аз това и казах,след като отпаднаха от Левски,тръгнаха на зле. :wink:
А Киево са средняшки отбор от Италия,миналата година направиха страхотен сезон,имаха много добри футболисти,които ако бяха задържали-нямаше да отпаднат.И това много добре го знаеш.
А относно десетка и т.н.,има си лична преценка човека,факт е,че победата над Киево и стократно по-ценна отколкото победата над Ливърпул.Най-малкото с 4 000 000 евро някъде.Факт. :lol:
А вашите комплексарщини край нямат.



Едит.Осмак,пак ти казвам-ходи и провери,писна ми от дървените ти философии без покритие.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:23

8 написа:И отделно защо, когато вече Левски го няма и спокойно заявяваш, че с други играчи отбора бил вече слаб и логично падал!? Я си спомни Удинезе, Арт, ОМ-при тях другояче разсъждаваше при същите ситуации на липса на играчи :wink:

Ама ти съвсем изпуши вече,в Карлуково не ти ли спират нета нощно време? :oops:
Относно изброените от теб отбори,какво ми дреме на мен кой е отсъствал?
Ми и Левски игра в ШЛ без нападение(Домо и Бабангида-двамата голмайстори) и вратаря(което си е половин отбор) повечето мачове,ама това не виждам дълбоко комплексираната ти душичка някъде да го е отбелязал докато изпада в поредния душевен оргазъм от загубите на Левски...Все пак ти си цесекар(малко смешен-не виждал наживо ЦСКА,но все пак цесекар),имаш всяка седмица нов любим отбор..Всеки,който играе срещу Левски.
Последна промяна от Мичо на 27 май 2007, 23:25, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 май 2007, 23:23

Ама, че веселяк :wink:

Мичо, с един мач не се затвърждава слабост. Ако не вярваш погледни шампионите в отделните първенства. И те имат загуби, но след една загуба вместо да изпаднат.....станали шампиони :shock: .
Слаб се става след поредица от слаби и неуспешни мачове. Или ти си помисли, че дойде Левски и хайде край, победи и с това обрече Киево цял сезон да пада?

Няма и как да не са първите им загуби от вас, при слабо начало на сезона, просто защото първия им официален мач (по средата на подготовката им) е срещу вас. Едва 20 дена по-късно привършиха подготовката си (отдавна отпаднали от вас) и тогава започна шампионата в Италия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:26

Дрън-дрън-дрън,празни приказки,виж играчите,които напускат Киево след отдпадането,тогава плямпай. :wink:
Аз ти говоря с факти,а ти говориш глупости.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 май 2007, 23:26

Спирам дискусията. Явно искаш да ме убедиш, че Киево е някакъв сериозен отбор. Не ми се спори.

Вие доведохте до отпадането им от Серия А, а преди това те са си били един средно силен отбор, както казваш и са в ШЛ не защото изпонаказаха силните италиански отбори.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:27

:wink: Ще спреш я.
Санитарите ли дойдоха? :lol:
Аз какво искам да кажа-съм го написал.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 май 2007, 23:28

Мичо написа:Дрън-дрън-дрън,празни приказки,виж играчите,които напускат Киево след отдпадането,тогава плямпай. :wink:
Аз ти говоря с факти,а ти говориш глупости.


Аз говоря с факти, а глупостите са твои приоритет.

Обори факта, че по време на подготовката си я прекъснаха, за да играят мачовете с вас, после си я довършиха и няколко седмици по-късно дойдоха следващите им официални мачове в 1 кръг в Италия, доста след отпадането.

Айде лека нощ, че ми стана скучно да те слушам, като няма какво да кажеш и лепваш едно "комплексарщина" и готово.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:30

Льольо,всички отбори от Италия,Англия,Германия и сие правят същото по това време на годината. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Даже да ти припомня великия Ливърпул,че си направи тренировка след мача на Армията,явно не беше се натоварил достатъчно... :oops:
Но не всички си продават всички добри играчи(някои от световна класа ама няма да ти кажа кои,това ти е домашно :lol: ) след първите два мача. :wink:
Много поздрави на сестрата. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 27 май 2007, 23:32

Мичо написа:Много поздрави на сестрата. :lol:

:roll: :roll: :roll:
От къде познаваш сестрата бе Мичо
:lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 май 2007, 23:32

:lol: Във всяко болнично заведение има сестра. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 27 май 2007, 23:33

Осмак гадно а :?: :lol: :lol: :lol: Няма Милко Балев няма КЕШ гадно а :?: :lol: :lol: :lol: Няма военни отбори няма титли а :?: :lol: :lol: :lol: Много гадно а :?: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 27 май 2007, 23:39

Мичо написа::lol: Във всяко болнично заведение има сестра. 8)

Aз това много добре го знам,но ми се струва че сестрата от Карлуково ти е позната.Признай си :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 27 май 2007, 23:54

Мичо написа:Даже да ти припомня великия Ливърпул,че си направи тренировка след мача на Армията,явно не беше се натоварил достатъчно... :oops:


Чудно, аз не помня някога Ливърпул да са играли на "Армията" :roll:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 28 май 2007, 00:07

Осмаче, мило. Като говорим за Киево, бих искал да те подсетя 2-3 неща.

1. Да си чувало случайно, че италианското първенства е смятано от мнозина за най-силното в света? Би ли ми казал от коя страна са актуалният световен шампион и актуалният европейски клубен шампион?

2. Срещу Левски в състава на Киево бяха Амаури, Симоне Тирибоки и Андреа Дзанкета - двамата основни нападатели на веронци + плеймейкъра им. Тези тримцата напуснаха отбора. Веднага след мачовете с Левски си тръгнаха Амаури и треньорът Джузепе Пилон. Амаури бележеше гол след гол за Палермо преди да се контузи тежко. В негово отсъствие Палермо се срина тотално. Другите двама може и да не са някакви звезди от световна класа, но за отбора на Киево бяха с ключова роля.

3. Отстраняването на Киево може и да не е някакво грандиозно постижение, но за български отбор е достатъчно голямо и престижно. Още повече, когато залогът е участие в ШЛ. Но на вас италианските отбори и ШЛ са ви толкова далечни в момента, че няма как да го проумеете.

4. Ако току-що изпадналият отбор на Киево ви хване, какъв ще е резултатът, според теб? Може би ще ги смачкате на техния стадион и ще ги биете на 0 на "Армията", а? :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: цитат

Мнениеот Мичо » 28 май 2007, 07:23

Delija написа:
Мичо написа:Даже да ти припомня великия Ливърпул,че си направи тренировка след мача на Армията,явно не беше се натоварил достатъчно... :oops:


Чудно, аз не помня някога Ливърпул да са играли на "Армията" :roll:

Абе понеже имаше 15 000 та все си мислех,че е на Армията,не ми се струваше реално да се играе на полупразен,но мерси,че ми припони,на Васил Левски...
А за тренировката нещо си мълчиш. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron