ЛАЦИО

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

ЛАЦИО

Мнениеот 1914 » 12 юни 2005, 06:17

Всичко за ЛАЦИО тук :)



Паоло ди Канио остава в Лацио

05:54 12.06.2005г.
Агенция "Фокус"

Рим. Легендата на Лацио Паоло ди Канио ще остане в клуба за поне още един сезон, съобщиха италианските медии. Нападателят бе помолен лично от президента на “орлите” Клаудио Лотито да преподпише. Любимецът на тифозите възнамеряваше да прекрати кариерата си в края на този месец, но сега е готов да преосмисли решението си. Най-вероятно Ди Канио ще парафира за още 12 месеца. Преди дни за старши треньор бе назначен Делио Роси, след като Джузепе Пападопуло отказа да продължи договора си. “Ди Канио може още да ни помогне. Той обича безумно Лацио и дава всичко от себе си за успеха. Такъв футболист ми трябва”, похвали ветерана Делио Роси.
БАН

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 12 юни 2005, 06:25

Изображение Изображение

Изображение

Изображение Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Малко OLD SCHOOL :lol:

Изображение

Изображение

Изображение
БАН

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 14 юни 2005, 16:05

Трябва ли да ме е срам, че съм фен на ЦСКА и "Лацио"? Мисля че не...
Фен съм на клуба заради дивата му публика :twisted: Иридучибили са най-адската агитка в Европа! Супер ме кефят! Освен това не мога да съм от "Рома", при положение че там играят нарцисите Тоти, Касано, Монтела...
FORZA LAZIO
КЗЛибия

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 14 юни 2005, 18:40

hi6ten написа:Трябва ли да ме е срам, че съм фен на ЦСКА и "Лацио"? Мисля че не...
Фен съм на клуба заради дивата му публика :twisted: Иридучибили са най-адската агитка в Европа! Супер ме кефят! Освен това не мога да съм от "Рома", при положение че там играят нарцисите Тоти, Касано, Монтела...
FORZA LAZIO


Само не разбрах защо и Монти го намесваш. Между впрочем Ди Канио е много скромно момче, така ли? :lol:

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 14 юни 2005, 21:42

Ди Канио далеч не е скромен, но май доста по-малко време прекарва пред огледалото от Монтела :lol: И е супер сърцат и вдъновяващ играч! Не може да се сравнява с 'Монти'... Пък и е почитател на Дучето :twisted:
КЗЛибия

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 14 юни 2005, 22:02

hi6ten написа:Ди Канио далеч не е скромен, но май доста по-малко време прекарва пред огледалото от Монтела :lol: И е супер сърцат и вдъновяващ играч! Не може да се сравнява с 'Монти'... Пък и е почитател на Дучето :twisted:
За звездата: айде да сменим емблемата на ЕС, тя е пълна с комунистически символи, т.нар. петолъчки :lol: Или на ШЛ емблемата... Или знамето на САЩ... Тия к'ви гадни комуняги са, просто не е истина... :lol: С ваш'те истории ще ме съсипете, чак корема ме заболя от смях :lol:


Eй, ти се изказа! Много ще ми е интересно да науча откъдде знаеш колко точно време прекарва пред огледалото Енцо. А Ди канио няма и как да стои по-дълго от 10 секунди пред огледалото - то вече коса не му остана на момчето. :lol:

А иначе не се учудвам, че Монти ти е "любимец" Все пак момчето ви вкара в един мач на полувремето толкова голове колкото цялото ви отборче не си спомням някога да е вкарвало на Рома в три поредни мача. :twisted:

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 14 юни 2005, 22:07

Ми честно казано нямам никакво отношение към него, освен че ми е противен като нарцис. Това че е вкарал нам-си-колко гола в един мач не ме вълнува особено. Аз така или иначе не се интересувам дълбоко от италиански футбол (мно'о грозно игра'ат тия 'ора, бе). Дори Лацио ми е 2-ри любим клуб от там, след Интер. Както казах, харесвам Лацио най-вече (да не кажа само) заради Иридучибили!
КЗЛибия

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 14 юни 2005, 22:15

hi6ten написа:Ми честно казано нямам никакво отношение към него, освен че ми е противен като нарцис. Това че е вкарал нам-си-колко гола в един мач не ме вълнува особено. Аз така или иначе не се интересувам дълбоко от италиански футбол (мно'о грозно игра'ат тия 'ора, бе). Дори Лацио ми е 2-ри любим клуб от там, след Интер. Както казах, харесвам Лацио най-вече (да не кажа само) заради Иридучибили!


Лошо няма, аз не съм казал, че Лацио и Интер не са ми симпатични, просто когато има заяждания по адрес на Рома аз се чувствам призван да отговоря. :wink: А за футбола в Италия не си прав. Примерно аз гледах един мач тоя сезон, точно между Лацио и Лече на Олимпико. 3:3, страхотгни голове (1 на божинов, плюс още един шедьовър, незаслужено отменен), открит футбол, сума ти голови положения. Италианците ме дразнят по друга линия. Ако си гледал последното "дерби" между Рома и Лацио значи знаеш какво имам предвид.

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 16 юни 2005, 17:50

hi6ten написа:Трябва ли да ме е срам, че съм фен на ЦСКА и "Лацио"? Мисля че не...
Фен съм на клуба заради дивата му публика :twisted: Иридучибили са най-адската агитка в Европа! Супер ме кефят! Освен това не мога да съм от "Рома", при положение че там играят нарцисите Тоти, Касано, Монтела...
FORZA LAZIO


Няма нищо лошо да си Лациал-цесекар или романист-Левскар.
Въпреки че политически погледнато Лацио и цска са на двата полюса - едните са крайно-десни,а другите крайно-леви (комунисти демек).
БАН

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 16 юни 2005, 17:55

Стига с тия комунисти бе. Кой в ЦСКА е комунист и ако е - това какво общо има с играта на терена.
А на Лацио феновете - тук съм съгласен, но не забравяй , че най-десните формирования в България са в агитката на ЦСКА ( не че се гордея с това) А това не е ли противоречие.
АЗ НЕ СЪМ КОМУНИСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА>
ИзображениеИзображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 16 юни 2005, 18:02

Повечето фенове на цска В МОМЕНТА не сте комунисти,но отбора ви е такъв и огромна част от феновете ви през 50-те,60-те и 70-те са били такива. Идвали са военните-комунисти от селата в София и са ставали есекари. Това е история,кво да се прави.

Нека обаче не флуудиме темата за ЛАЦИО с подробности за цска !
БАН

Потребителски аватар
Nasco
Мнения: 109
Регистриран на: 18 юни 2005, 07:26
Местоположение: Стадио"ОЛИМПИКО"

Мнениеот Nasco » 18 юни 2005, 08:22

Поздравявам Ви с Non_mollare_mai
Forza LAZIO!!!
Сини шампиони!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 18 юни 2005, 18:42

Мерси за поздрава :)

FORZA LAZIO !
БАН

Потребителски аватар
Nasco
Мнения: 109
Регистриран на: 18 юни 2005, 07:26
Местоположение: Стадио"ОЛИМПИКО"

Мнениеот Nasco » 20 юни 2005, 16:32

Абе да ви питам ко мислите за т.н"хитлерийски" поздрав на ДиКо???
Сини шампиони!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 20 юни 2005, 19:00

Ми тя внучката на Мусолини (която е в управителния съвет на Лацио) го каза най-точно - това е древен римски поздрав и всеки италианец трябва да се гордее с това. Няма нищо общо с фазишма или нацизма :)
БАН


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron