ЮВЕНТУС

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот blazev1992 » 05 дек 2009, 23:36

Лошото за Юве е, че след мача с Байерн остават без Буфон за поне 2 месеца. :qipbl: :qipbl:

Потребителски аватар
trezeguet
Мнения: 316
Регистриран на: 30 яну 2009, 09:35
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот trezeguet » 05 дек 2009, 23:41

Най-накрая! 8)
Няма мое, няма твое - всичко е Берое!!!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 12:12

сега вече с утихнали страсти да си кажа мнението

1.Видя се кой е истинският шампион на Италия!
2.Интер са отбор пълен със симуланти и играчи които не могат да губят!Видя се и другата крайност в лицето на играчите на Юве пълно себераздаване и гонене на победата до край!Ситуацията с избухването на Буфон, може би един от най-спокойните играчи изобщо, е ясно доказателство за ненависта и презрението което изпълва всички спрямо този жалък отбор, отбор нямащ нищо спечелено на терена от десетилетия!Отбор който "спечели' титлите си в канцелариите и който като единствен печеливш от ''калчополи'' е нормално да бъде и негов организатор /както сподели и Виери/!За съжаление болните амбиции на Морати, разказаха играта на клубния футбол на тази страна и сега всички страдат от това!!!!!!
Искам да кажа че това в момента е върхът в представянето на този противен отбор и след предстоящото отпадане от ШЛ ,дали във вторник или на пролет след първите два мача няма значение, Жозе ще си ходи и след като дори и с този треньор не успяха да постигнат успехи е ясно че няма да ги постигнат с никой!
И така те отново ще затънат в блатото на посредствеността където винаги са били и където им е мястото!

А колкото до любимия ми отбор................. Дел Пиеро играч спечелил всички отборни награди във футбола да си хапе пръстите в допълнителното време говори само за себе си........!
И на другия полюс капитанът на Интер Санети, който ще бъде запомнен с това че три години поред е всеки мач титуляр.............. и какво от това питам аз?!
Кръвта вода не става, Интер завинаги за нищо няма да става!

Пак повтарям видя се кой е истинският шампион на Италия!!!!!!!

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот stankovich » 06 дек 2009, 12:37

НЯМА ЛИ ДА КАЖЕШ АМИН...........
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 12:46

на пролет :!:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот vill_1 » 06 дек 2009, 12:54

1.Видя се кой е истинският шампион на Италия!

Да,видя се,че това е Милан.Разликата вече е само 4 точки и за чернобялото Юве остават само мечтите и празните надежди!
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 12:56

бегай бе :arrow:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 12:59

който е гледал мача снощи знае за какво говоря :idea:
който не е :arrow: само дразни и ще му сипвам :qipay: :qipad:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 13:05

Жулио Сезар няма обяснение за странния гол на Юве

Вратарят на Интер Жулио Сезар даде своята гледна точка за странния първи гол, който получи в дербито с Ювентус (2:1). Тогава след като с нея игра Киелини, тя като че ли се удари в още един играч на Юве, след това доста необичайно тупна и излъга вратаря.

"Все още не съм сигурен какво се случи. Мисля, че топката се отклони в някой играч и това ме излъга да тръгна в обратната посока. Когато има подобно отклонение, за вратарите е трудно да реагират. Освен това аз се подхлъзнах и въпреки че топката се движеше бавно, не успях да я спра", заяви Сезар.

Бразилецът смята, че и съдията е повлиял на изхода на мача като не е отсъдил дузпа в полза на неговия тим.

"Няколко неща се случиха в мача, които донесоха успеха на Юве. Първо странния гол, след това мисля, че не получихме чиста дузпа. Както и да е, вече гледаме напред. Няма какво да се оплакваме, а вече трябва да мислим за следващия ни мач с Рубин в Шампионската лига, който ще е като финал за нас", дбави стражът.



Бесният Моуриньо се скри от медиите

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо бе бесен след загубата на неговия тим в дербито с Ювентус (1:2). Португалецът явно не бе в настроение да говори за представянето на неговите футболисти и не се яви на пресконференцията след края на срещата. Той отиде директно в съблеканята за да изкара яда си на тима. Специалния, който бе изгонен от скамейката в средата на първото полувреме, не изпрати дори своя помощник Джузепе Барези да говори пред медиите, а остави тази задача на своите играчи.




за симулацията на негърът нито дума #-o

после не се сърдете че всички ви ненавиждат :idea:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот marto » 06 дек 2009, 13:23

Като говориме за мача, според тебе дали не трябва да накажат Ювентус за расиските обиди по време на мача :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот BAt e venci » 06 дек 2009, 13:39

ако накажат нигата за симулацията да накажат и агитката :idea:
но някак си странно ми се струва да се дават 2 картона за симулация и за нарушение #-o
няма как двете да са факт едновременно :?

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот blazev1992 » 06 дек 2009, 13:42

BAt e venci написа:ако накажат нигата за симулацията да накажат и агитката :idea:
но някак си странно ми се струва да се дават 2 картона за симулация и за нарушение #-o
няма как двете да са факт едновременно :?

Пусни си Левски-Литекс и виж червения картон на Кишишев. :qipag: :qipag: Тогава и Зе май получи. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот marto » 06 дек 2009, 13:43

BAt e venci написа:ако накажат нигата за симулацията да накажат и агитката :idea:
но някак си странно ми се струва да се дават 2 картона за симулация и за нарушение #-o
няма как двете да са факт едновременно :?


Никъде не съм защитавал постъпката на Балотели :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот Blazer » 06 дек 2009, 18:46

Абе Юве много трудно ще станат шампиони, ама тая победа ме изкефи максимално. :qipag:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЮВЕНТУС

Мнениеот vill_1 » 06 дек 2009, 18:48

Трудно ще е-ДА!Милан се възражда! :qipab:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта