ЮВЕНТУС

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

ЮВЕНТУС

Мнениеот Blazer » 04 юни 2005, 16:25

Eto tema i za Juve. Tuk znam che ima dostatuchno fenove na "starata gospoja".

PS: Ako znaete neshto za budeshtite transferi kazvaite, che nyamam turpenie.
Последна промяна от Blazer на 31 мар 2006, 22:16, променено общо 1 път.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 06 юни 2005, 14:56

Спортният директор на Ювентус Лучано Моджи обяви, че клубът е доволен от привличането на защитника на Байерн (Мюнхен) Роберт Ковач. Хърватският национал, който в събота игра на националния стадион “Васил Левски” при победата с 3:1 над България, премина в “Старата госпожа” по правилото Босман. “Страхотно е за клуб от Серия “А” да може да замени играч като Паоло Монтеро, с някой като Роберт Ковач. Няма проблем с това, че той не е гражданин на ЕС. Ще намерим място за него”, обяви Моджи
Ръководството на Ювентус обяви, че Алесандро Дел Пиеро и Джанлука Дзамброта със сигурност ще останат в отбора и през следващия сезон. Медиите в Италия спекулираха, че двамата може да напуснат “бианконерите”, но на среща с техническия директор Антонио Гираудо те са заявили, че ще останат на “Деле Алпи”. "Мога да кажа, че Дзамброта и Дел Пиеро и през следващия сезон ще носят екипа на Ювентус", категоричен беше Гираудо.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

c4m
Мнения: 1
Регистриран на: 06 юни 2005, 16:52

Мнениеот c4m » 06 юни 2005, 17:35

Някъде бях чел, че вземат Джаникеда от Лацио. За други трансфери знаете ли?

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 06 юни 2005, 21:02

da - shte zadyrjat i Kielini, kogoto bqha preotstypili na fiorentina. a na http://www.goal.com mojete da pro4etete mnogo podroben analiz za bydeshtite transferi na juve
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 26 юни 2005, 17:57

Кво стана бе хора??? Къде изчезнаха всички фенове на Юве???? Преди имаше Бианконер, някакви други... Сега нещо май съм сам :(

А и от отбора нищо не се чува като официална информация. Само за Касано има някакви слухове и за Ковач май е сигурно. Това поне аз съм чул или чел. Айде чакам включвания и от други фенове.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 26 юни 2005, 18:07

А сега видях, че според Л. Моджи е по-вероятно да вземем Виера, отколкото Касано. Това е доста радостна новина. Виера е идеалът ми за дефанзивен халф, а Касано ме дразни и чесно казано не знам дали ни е нужен точно той. Дано нещата са сериозни и да вземем французина. Сигурен съм че няма да съжаляваме.
Изображение
Take It Easy!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 26 юни 2005, 20:35

Blazer написа:А сега видях, че според Л. Моджи е по-вероятно да вземем Виера, отколкото Касано. Това е доста радостна новина. Виера е идеалът ми за дефанзивен халф, а Касано ме дразни и чесно казано не знам дали ни е нужен точно той. Дано нещата са сериозни и да вземем французина. Сигурен съм че няма да съжаляваме.


Ухааа! Ако и Давидс беше още при вас всеки втори мач щяхте да завършвате с по 9 души. Сега само с по 10. :twisted: :mrgreen:

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 27 юни 2005, 18:23

Не вярвам да ви огрее за Патрик! Аз мисля да не го продавам 8) :lol: Искам си го в Северен Лондон!!!
КЗЛибия

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 30 юни 2005, 21:22

Ееееее, аре дай си ни го. Знаеш ли каква добра работа ще ни свърши. Пък и стига е играл в това сотборче, време му е да се върне в Италия, в ГОЛЕМИЯ отбор от Торино.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 01 юли 2005, 10:00

Blazer написа:Кво стана бе хора??? Къде изчезнаха всички фенове на Юве???? Преди имаше Бианконер, някакви други... Сега нещо май съм сам :(

А и от отбора нищо не се чува като официална информация. Само за Касано има някакви слухове и за Ковач май е сигурно. Това поне аз съм чул или чел. Айде чакам включвания и от други фенове.

ne si sam i az gore6to podkrepqm juve.samo 4e sega nqma kakvo da komentirame

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 04 юли 2005, 18:43

Доколкото разбрах взимаме Джаникеда( не знам защо ни е и тоя ). Връщаме си Миколи и другите от Фиорентина. Не знам и защо не продадохме Трезеге :?: :?: :?: Тоя вече не ни е нужен, а и за тия пари можеше да вземем по-млад и перспективен играч.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 04 юли 2005, 19:55

е как? По последни информации, Жозе Мауриньо е решил да подсили атаката на Челси с Трезеге...А пък Алесио Такинарди заминава в посока Евертън..стават островитяни.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 05 юли 2005, 00:27

Дано, дано. това са по-скоро добри новини. Значи Джаникеда ще замени Такинарди, остава да продадат и Трезеге и по възможност да измъкнат Робиньо под носа на реал и догодина майка им жална на всички останали, които ни се изпречат :P

Ебавам се бе. Нещо тая година не ме кефи селекцията, ама изобщо.
Изображение
Take It Easy!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 05 юли 2005, 09:44

Blazer написа:Дано, дано. това са по-скоро добри новини. Значи Джаникеда ще замени Такинарди, остава да продадат и Трезеге и по възможност да измъкнат Робиньо под носа на реал и догодина майка им жална на всички останали, които ни се изпречат :P

Ебавам се бе. Нещо тая година не ме кефи селекцията, ама изобщо.


дефиниция на понятието оптимист: фен на Ювентус. :lol:

Потребителски аватар
DETROIT
Мнения: 7
Регистриран на: 06 юли 2005, 16:52

Мнениеот DETROIT » 08 юли 2005, 12:59

Дефиниция на понятието ЮВЕНТУС - NATURAL BORN WINNERS
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron