Световно първенство 2018

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 21:56

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:09

Мамка им фалшив отбор. Биха в един мач и айде 1/2 финал. Първият мач срещу смислен съперник...........директно почти чак на върха мача. И то съперника само като име. Иначе клоунската команда на Неймар.

Не си спомням такъв случай последните 6 останали отбора да са европейски, в това число и финалното каре. Говоря от това което съм гледал. Иначе знам, че трябва да се върна до 82-ра ако е за карето, а ако е за 6 не знам колко назад и има ли въобще.

Отказвам се и от прогнозите. Само някакви насоки хванах. Русия евентуално ако е поне финалист (но за предпочитане победител), Франция че е най-силния европейски отбор (което обаче не означава нищо за постижението-Чехия беше най-силна 2004 ама...) и че е пълен крах на големите отбори. Последното е вече потвърдено и поне него го хванах още преди първите им мачове на световното. В най-добрия случай най-титулувания отбор, който може да стане победител е еднократен домакински нагласен шампион. И то не просто защото такъв или с по-нисък ранг ще е шампиона е крах за големите, а пак защото още 6 отбора като са вече няма голям. Разбирам тук да имаше още 2-3 и просто накрая да не е от тях побледител, а то първенството на половината на 1/4 финалите вече е без голям.

Белгия-Франция са неприятни отбори. Против текущата селекция на петлите нямам нищо против, но като сложа домакинските морафети на европейски и световни, напомпаните звезди Платини и Зидан, класирания за световни с ръце на Анри и т.н. и т.н. не ги искам. Ама пък Белгия с този директен старт на 1/4 финал са още по-неприятни. Не знам. Който и да отиде на финала ще съм за противника му ако само той не е Англия от другия поток. Русия, Хърватска и Швеция са ми приятни отбори. Дано някой от трите да стане шампион.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:17

Дано още утре да отпада Англия и да си гледаме спокойно другия поток и който отиде на финала да сме за него. Малко множко ще дойде и другия нагласен 1/4 финалист да го гледаме на полуфинала. Той пък даже и голямо име няма да срещне за целта.

Първенството е много хубаво. И като развитие и като организация и като стадиони и въобще. Много странни са обвиненията на Запада. Русия не била туй, не била онуй. Ами не знам там комунистически похвати ли са използвали, но явно полицията е като едновремешната милиция. Няма гък. Да сте чули нещо за терористи? Досега сто пъти щяха да направят нещо ако беше по западните стадиони. Да сте чули за сбивания на агитки както ставаше на предни първенства и имаше предложения за наказания и изваждания на отбори? Не, всичко е мирно и тихо. Самите стадиони са красиви. На тях трибуните са на метър от игрището и ни един инцидент с фенове няма. На екрана се пише на славянски както е и нормално при такъв домакин.

Дай боже всекиму да организира такова първенство без значение араби ли са, жълти ли са, латино ли са и да, включително уж витрината на постиженията Запада. Първенството е топ напук на оплакванията, че са използвани приоми за спечелване на домакинството и отишло не където трябва. Много си е добре.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 22:22

Slед толкова вложени милиарди остава да не се получи добро първенство. :qipag: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:24

Но е добро. Не видях изпочупени градове като във Франция.
Разбира се за играта и футболната част си е късмет, не зависи от организаторите, но се получи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 22:26

Корейците се оказа,че се вложили сигурно 10торно по-малко за зимната олимпиада сравнение с руската в Сочи. Просто в повечето държави се гледат пазарните принципи и дисциплината,а не комплексарщината вижте колко якуу свитовну и европейско направихме.Да не говорим,че сигурно са били източени милиони по проекти.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:27

Забравих най-важното :!:

Има възможност за финал Франция-Швеция......което автноматично означава, че Перуката и останалите хайдути в БФС не са виновни за нищо и водят футбола ни по правилен път. Защо? Ами защото първия и втория от нашата квалификационна група, които се класираха за световното, всъщност били световния шампион и световния вицешампион. Какво искате от БФС? :qipam:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:30

VILIO написа:Корейците се оказа,че се вложили сигурно 10торно по-малко за зимната олимпиада сравнение с руската в Сочи. Просто в повечето държави се гледат пазарните принципи и дисциплината,а не комплексарщината вижте колко якуу свитовну и европейско направихме.Да не говорим,че сигурно са били източени милиони по проекти.


Да, то на Запад не се точи при такива проекти :qipbj:

В крайна сметка при избора на домакин основното е "кой има организационните възможности да го направи". Никой не го интересуват твоите словоизлияния, че Русия се перчела или че Македония е по-назад от България в процеса за пълно интегриране в Европа. В крайна сметка руснаците го направиха по-добре от Запада, а Скопие има стадион за европейски финал. Другото е ала-бала, но дори и да го приемем какво от това? Ами добре, Русия да получава домакинства, защото "ще се перчи и ще точат пари при проектите", а Македония защото за лустро изкарала по-хубав стадион от нашите. Никой не го вълнува причината ако ще и тя да е "защото Пешо обича да пие през зимата компоти от праскови".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 22:36

Всичко е в стил семпай плийз забележи ме.
Имам толкова много комплекси,че искам другите да ме обявят за велик, щото нямам самочувството да го направя сам.
Едни държави като Франция, Англия, Германия и др. щяха да направят същата ако не и по-добра организация за по-малко пари, но нямаше да изглеждат като комплексари.
Нищо против Русия и Путин. Просто трябва да спрат с такива комплексарски неща като олимпиадата в Сочи и сега СП.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:43

Аз пък не виждам нищо комплексарско, а едно хубаво световно. Не знам откъде си се надъхал така, но предполагам са евроатлантическите свирки в посока НАТО и ЕС.

Много други неща, които теб не те касаят, се сблъсквам с тях напоследък и се чудя на подобни заключения. В твоя случай. За теб няма нормално хубаво световно. То или е лошо или е ако е хубаво е комплексарско. Предварително си го задраскал каквото и да става. Дори и Иисус Христос да слезе най-неочаквано в началото на финалния мач и да му даде старта, ритайки топката...........ти ще обявиш, че руснаците са го нагласили, защото са комплексари. Няма вариант нещо хубаво да стане и да му се зарадваш. Или няма такова или е от комплексарщина, тоест пак не е такова.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 22:50

Ти сигурно ще се радваш и на СП в Катар ако е добре организирано въпреки,че е стадионите са построени от роби и много от тях са умрели?
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот drvasko98 » 06 юли 2018, 22:51

8, ще те питам сериозно. По-лесно ли се бие Бразилия ако преди това си бил само Панама, Гибралтар и сие или ако примерно преди това си бил да речем Швеция и Парагвай (съвсем произволни са отборите) и ако е така нашите отбори примерно които бият в първенството си Витоша Бистрица би трябвало да са царе в евротурнирите. Според мен днес на белгийците много им попречиха липсата на силни противници преди това и бяха готови да загубят мача

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот VILIO » 06 юли 2018, 22:52

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 22:59

Не знам Васко. Така или иначе победата над Бразилия си е истинска какъвто и състав да са изкарали бразилците. Аз не я отричам. Отричам обаче силата на отбора победител, защото това е първия му смислен мач от избора на домакинство, а то вече сме на дни от определянето на шампиона.

С този един мач те направиха нашето постижение. Мисля, че нашия отбор много повече трудни мачове изигра (и в квалификационната група, не само на световното), за да стигне до същото. И наистина имахме големи мачове и голям отбор. Не мога да кажа същото за тях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2018

Мнениеот 8 » 06 юли 2018, 23:01

Според мен днес на белгийците много им попречиха липсата на силни противници преди това


Напротив. Хубаво, че е тази липса, защото иначе днес просто нямаше да играят в този мач.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта