ФК ЧЕЛСИ

Потребителски аватар
BML
Мнения: 268
Регистриран на: 11 апр 2005, 15:37
Местоположение: София

Мнениеот BML » 20 сеп 2007, 12:41

Жалко, забавен беше :( , но нищо, ще ни забавлява някъде другаде, в някой друг отбор :D .

Въпрек и, че не съм фен на Мауриньо и на Челси, мисля, че той направи доста за този отбор, успявяше да се справи във звездната обстановка и да ги надъха преди всеки мач, но рано или късно идва време за промяна, промяна на треньора, а от там и на самата игра и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 20 сеп 2007, 13:18

Тръгнах ме по лайняната река надолу без весла, неминуемо такова събитие ще се отрази на отбора и настроението на играчите. Играчите, които му вярваха, `щото той ги направи звезди и отбор. Ако съм пропуснал да спомена, Д**ба и тъпия комсомолец :evil:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 20 сеп 2007, 13:26

blazev1992 написа:Кефете се всички фенове на Юнайтед. :evil:


Само не разбрах това за какво го каза. Не съм видял едно мнение на фен на Юнайтед днес по случая :wink:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 20 сеп 2007, 14:16

От напускането на Моуриньо само Челси може да загуби :wink: Първо,защото е голям треньор,второ-тече сезона. :wink:

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 20 сеп 2007, 14:33

murder написа:От напускането на Моуриньо само Челси може да загуби :wink: Първо,защото е голям треньор,второ-тече сезона. :wink:


Съгласен :!:
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 20 сеп 2007, 15:01

Той направо промени Челси. Още в началото, когато биеха само с по 1:0 :lol: до момента в последните 2 години, когато Челси почна да играе готин футбол. Определено мисля, че който и да дойде ще му е много трудно. Явно и публиката, играчите, изобщо всички, които обичаха Челси бяха зад него.
А старта не беше толкова лош. Все пак и Юнайтед тръгна лошо. Ливърпул имаха късмет срещу Вила, а Арсенал просто прави добър старт. Всички съпоставки за успешен сезон си бяха на лице.
За нов треньор - в Тотнъм пресата сменяше Мартин Йол с треньора на Севилия, който постигна много. Точно като Мауриньо. Мисля, че той е удачен вариант.
Изображение

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 20 сеп 2007, 15:11

Челси може да са голям отбор,но за Абрамович клубът е просто една играчка.Прави каквото си иска,когато си иска,както си иска.Въобще не му пука за феновете,поне според мен :idea:

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 20 сеп 2007, 15:28

Абрамович гледа само колко парички ще му паднат в джоба :wink: не се интересува толкова от отбора и феновете :idea:
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 20 сеп 2007, 15:51

:? :? :?

http://www.sportal.bg/news.php?id=66066

Няма Капело, няма Липи, анонимника е тук! Борбата за 5-6място започна...
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 20 сеп 2007, 15:58

този е временен ... поради много причини ...

вариантите са доста- Хидинк, Рамос и Липи ми се виждат най възможните опции...

Абрамович и Жозе ... никой не знае кой какво иска. Това дето пресата го раздухва, шъ мъ извиняват, ама РА не е давал много интервюта, да не кажа почти. Така че, всичко е на ниво измислица. А че търкания са имали, така е било.

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 20 сеп 2007, 16:44

Незнам, дано си прав, мен най-удачния вариант ми се струва Капело, свободен, един от най-голямите, от ранга на САФ и Венгер, човек способен да се справи в съблекалнята. Щом се справи с балетната трупа..
Изображение
ЦСКА

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 20 сеп 2007, 16:50

Pepi Petrov написа:Незнам, дано си прав, мен най-удачния вариант ми се струва Капело, свободен, един от най-голямите, от ранга на САФ и Венгер, човек способен да се справи в съблекалнята. Щом се справи с балетната трупа..


В Англия е по-трудно отколкото в Испания :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Кен Бейтс
Предупреден
Мнения: 15
Регистриран на: 20 сеп 2007, 16:17

Мнениеот Кен Бейтс » 20 сеп 2007, 17:08

За съжаление ,като стар ФЕН на обора , се сбъдва една моя неприятна прогноза . Нищо добро не може да се случи с Челси ,с псевдособственник като Абрамович :evil: . Големи първоначални намерения ,облечени в над 100 млн паунда --само за закупуването .

Последва опит за наливане на основи с привличането на Жозе --доказан световен треньор .След това и с привличането на Питър Киниън --> човекът направил от Юнайтед, световна футболна марка .

Бяха подписани дългосрочни договори , беше приета програма за развитие ,според която до 2015 г. отборът трябваше да е НОМЕР 1 в света.

Явно сега всичко това остава само на хартия .Твърде възможно е и самият Киниън да напусне .А след него да се продадат няколкото скъпи играчи --начело с Тери ,Дрогба и Лампард ,заедно с Чех .

Изглежда Челси се връща там където му е традицията . А именно, в нещо като Тотнъм --то шпорите са си от основаването на същото средняшко ниво -- с еднакви като произход сегашни собственици :roll: .

А Челси -традицията ,е златната среда и отвреме --навреме релакс към опасната зона за изпадане с,евентуално покачване на адреналина в Чемпиъншип :cry: .

И още нещо --> малко встрани .В Русия предстоят политически промени от избори --парламентарни и президентски ,след които ще има преброяване и прекрояване 8) .Не е изключено Роман Аркадиевич ,вече да е немил --недраг .А при такъв сценарий ,надали ще му е до Челси и Моуриньо .Май кака Ирина ,се оказа най -хитра ,като първа напусна ,явно клатещия се кораб :arrow: наречен Роман Абрамович :) .

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 20 сеп 2007, 18:39

Това е много лоша новина за английският футбол
Очаквам Челси да не спечелят титлата точна заради напускането на ЖМ
Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 20 сеп 2007, 19:30

Лоша новина, не само за феновете на Челси.
Жозе говореше как ако бил на мястото на
Бенитес досега да е бил уволнен заради
неуспехите на Рафа в първенството, а тя
каква стана.

Тъпото е също така, че българските "журналета"
не спят :



Това, че Мауриньо е голям треньор никой не се съмнява, явно
лайната в тиквате на журналето му пречат да мисли и пише.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта