МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 22 май 2014, 13:48

:lol: Е София Варна не е проблем ,
само желание да има.

Пък и как да разбера като въпроса беше " Защо не гледаш мачове от ВЛ ( на стад.)"
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 26 май 2014, 18:12

Тоя ЛВГ взима някакви много странни ,за мен ,решения. Блокира оттеглянето на Нани и Евра ,блокира идването на Тони Кроос ,иска да разкара Мата. За капитанската лента ,която беше обещана на Рууни ,той има друго мнение иска ван Перси да я носи.
Не знам до къде ще стигне така ,но ми се струва ,че не е на верния път.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 26 май 2014, 18:23

А на мен ми се струва, че е редно да бъде оставен няколко години поне. Но също така ми се струва ..... всъщност, не ми се струва, ами съм убеден, че няма да изкара дълго, тъй като идиотите, начело на Юнайтед, ще го разкарат още при първите трудности.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 26 май 2014, 18:39

За 3 години май му е договора ,
в МЮ се надяват след това Гигс да поеме.
Обаче на мен ми се струва ,че той от първите си дни започна каши да бърка.
Специално за Нани и Евра съм много озадачен. Да , Евра вкара с/ у Байерн фантастичен гол ,но какво от това - сезона му не беше блестящ никак.
Това пък за капитанската лента неминуемо ще вкара напрежение в отбора.

Не знам ,и аз може да не съм прав ,но тия негови решения ми се струват грешни.
Ще видим до къде ще стигне както го е подкарал.
Изображение


Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 29 май 2014, 05:31

Глейзър почина на 85.

Той обаче отдавна не се занимава с клуба, където са по-малките Глейзърови, синовете Аврам и Джоел.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 29 май 2014, 12:33

Шибани евреи.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Samp » 29 май 2014, 12:41

Той беше прав :qipaq: :qipaq: :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот VILIO » 26 юни 2014, 13:56

Билбао пак отряза Манчестър Юнайтед
Баските потвърдиха, че са отхвърлили оферта от 36 милиона евро за Андер Ерера

Прочети още на: http://www.gol.bg/manunited/2014-06-26/ ... r-yunayted

Дано, не бъде купен.
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Samp » 26 юни 2014, 18:55

Не те слушат Vilio

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот VILIO » 28 юни 2014, 09:39

Май като гледам трансферите няма голяма разлика дали ще е Ван Гаал или Мойз. :qipan:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 28 юни 2014, 10:54

Аре, стига, човекът не е дошъл още, ти го подбра вече. :qipbl: :qipbl:

Важното е да бъде оставен повечко време, не като Мойс, ако не тръгнат веднага нещата и айде смяна. Макар че точно това ще се случи при лош старт.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 01 юли 2014, 14:31

Няма да се случи - неустойката му е в пъти по голяма ,а и е име ЛВГ. Ще му бъде дадено време.Не на последно място ,какъвто и да е старта ,на фона на предходния ще изглежда добър .

Очаквам да дийде с нац. отбор на Холандия :)
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот VILIO » 08 юли 2014, 14:50

Крул: Юнайтед се сдоби с тактически гений

Вратарят на Нюкасъл Тим Крул смята, че Юнайтед получава в лицето на старши-треньора на националния отбор на Холандия Луис ван Гаал истински тактически гений. Няколко решения на холандския специалист по време на Световното първенство по футбол предизвикаха възторг в публиката. Не остана без внимание и последното решение на Ван Гаал по време на срещата с Коста Рика в четвъртфиналите на Мондиал 2014.

Тогава, минута преди края на допълнителното време треньорът извади от игра титулярния вратар Яспер Силесен и пусна в игра Тим Крул, който в серията с дузпите спаси два удара на костариканците и класира тима си за полуфинал в турнира.

"Когато започнах да загрявам, резервите на Коста Рика не разбираха какво се случва. Видях лицето на техния старши-треньор - това е наистина безценно. За нас е голяма чест да имаме такъв треньор като Ван Гаал. И Манчестър Юнайтед знае какво мисли за него футболния свят. На този турнир той показа какви тактически качества притежава", заяви Крул.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 14:59

Евтин трик. Вратарят може и да не ти е дузпаджия ама така настойчиво като го вкарваш в 120-тата минута и естествено уж мълчиш и не вдигаш шум се получава желания ефект, тълпата захапва кукичката и сама крещи "тоя вкара дузпаджия" и ето ги готови психически да падат.

Питайте осмака как се правят такива неща. Любими са ми. Особено във вариант с жените. Нали харесват все да са със "силни", "наясно със себе си" и "да ги водят". Ми пробвайте и ще видите ефекта, както и ще се пръснете от смях. Получава се следното. Отивате на първа среща, сухо я хващате за ръката и тръгвате уверено нанякъде. Малко грубовато от нейна гледна точка, ей така я хвана бед да я питаш, но пък си истински мъжкар, знаеш накъде я водиш. От вашата гледна точка смях. "Така, хванах я, олеле майко, краката й ще се подкосят, а аз всъщност още не знам къде отиваме, ама нали така трябвало". Ако последва по някое време въпрос, щото един път ми се случи и при това още не бях решил къде я водя, отговаряте дръпнато "върви сега" и без да добавяте, но да се подразбира като поведение "не ми се обяснявай, следвай ме". След 20-тина минута неориентирана разходка осмака решава къде ще седнат и отиват там. За мацката през цялото време си знаел какво правиш.

Пак към Ван Гаал. "Тактическия гений" я докара някоя титла в местното първенство, я не и това ще му е успеха в Ман. Не залагам кой знае колко на него.

Просто отбелязвам. Днес в този раздел освен в темата за световното се писа в още една, тази. И никак не е чудно. Както и пишещия, Вильо. Другият вариант беше в темата за Челси, триданта и някой трансфер. Диема могат спокойно да дишат. Аудиторията им е непоклатима и дори и мръсни чорапи да й дадат да ближе все ще си остане вярна.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron