МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот bat_jori » 22 апр 2014, 19:40

и венгер се е утрепал ще пасне идеално.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 22 апр 2014, 19:53

И майка ти ще пасне, добре лапа курове. Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот blazev1992 » 22 апр 2014, 19:58

Delija написа:Честито, Юнайтед се превърна в един обикновен клуб, тепърва започва грандиозното текучество на треньори. При всяка криза, ще идва нов треньор. :qipbj: #-o


Дели, когато си допуснал грешка, е по-добре да я признаеш, а не да се инатиш само заради едната история. А е повече от ясно, че Мойс е некадърник. Никога с Евертън не е загатвал, че може да печели трофеи. А колкото да не, Сър-а примерно е имал успехи в Абърдийн. Това е все едно днес да дойде Симеоне. Млад специалист с потенциал. Докато Мойс нито е млад, нито е специалист с потенциал.
Времето ще покаже дали и следващият ще бъде премахнат, или това ще е изключение от правилото.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 22 апр 2014, 20:02

Дали съм допуснал грешка е доста субективно. След като не оставиха Мойс да поработи, няма как да разберем.

Аз не съм оптимист с предстоящия водопад от треньорски смени.

Относно Симеоне - да не стане като с Вияш-Боаш, не прибързвайте с величаенето. И той уж беше млад специалист с потенциал, но се осра тотално впоследствие.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 22 апр 2014, 20:26

Симеоне не говори английски ,
за сега не е вариант.

Колкото до Мойс той ще напомня за себе си и след като не е в МЮ. Напр. Кроос да стартира с 260К на седмица ми се вижда като една опасна мина завещана от Мойс.
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот sasho_1989 » 22 апр 2014, 23:03

Да връщат дядо ЮП от пенсия :qipbo:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 22 апр 2014, 23:05

Преди това да докарат Ван Гаал, че да му направи отбора.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 22 апр 2014, 23:35

Нищо няма да направи и следващия без значение кой ще е. Ман е спиращ влак.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Al » 23 апр 2014, 08:11

Delija написа:Дали съм допуснал грешка е доста субективно. След като не оставиха Мойс да поработи, няма как да разберем.

Аз не съм оптимист с предстоящия водопад от треньорски смени.

Относно Симеоне - да не стане като с Вияш-Боаш, не прибързвайте с величаенето. И той уж беше млад специалист с потенциал, но се осра тотално впоследствие.


Според мен Блажев има предвид, че МЮ са допуснали грешка, не ти.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 23 апр 2014, 17:58

"Трудните времена за него започнах още през лятото, когато той пое тима. Изпълнителният директор Ед Удуърд не успя да подпише с играчите, които искаше Мойс, имаше много негативизъм, отборът не започна добре и не можа да набере ход. Мисля, че това е срамота. Трябваше да му дадат повече време. Някои от футболистите трябва да се срамуват, защото подведоха мениджъра си", заяви Кийн.

"Седмо място в лигата е разочароващ резултат за Мойс и той трябва да понесе отговорността за това, но също така трябваше да получи подкрепа. Не мисля, че я получи, особено от футболистите. Убеден съм, че той заслужаваше повече време" Рой Кийн



Всеки си има мнение , аз не споделям мнението на Рой Кийн в случая .
Но все пак го пускам, защото е интересно.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 23 апр 2014, 23:09

Аз пък напълно споделям мнението на Кийн.

Умря тотално романтиката във футбола, когато на мениджърите им се даваха по няколко години, за да могат спокойно да изградят нещо ...... днес запишеш 3 загуби и те уволняват на минутата.

Кур за съвременния "футбол", кур и за Глейзърови, шибани евреи, всичките в Треблинка да свършите.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 24 апр 2014, 10:17

Аз съм съгласен ,че е имало и други фактори ,които не са били благоприятни за работата на Мойс.
Обаче Кийн нищо не казва за това ,че Мойзи демонстрира една ужасяваща тактическа неграмотност.Напр. гостуването на Олимпиакос.
Да ,Мойс наистина работеше от сърце и душа- наблюдавал съм го по време на мачове ,убеден съм . Но въпреки това също съм убеден ,че той добри резултати нямаше да постигне колкото и време да му беше дадено ,които и футболисти да му бяха купени.


А пък Глейзърови били пътници- според Сашко ,къде ли ще пътуват не знам :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 11:44

Обаче има и друга, чисто философска призма. Просто в историята, обществена и спортна, примерите, в които едно величие се оттегля и нещата продължават в същия дух сигурно се броят на пръстите на една ръка, ако въобще има такива (да речем прехода Шенкли-Пейсли). Просто след Съра дори триото Моуриньо-Клоп-Симеоне да дойде нямаше да се справи много удачно за един сезон. Защото Съра не беше просто някакъв треньор на Манчестър Юнайтед, а беше всичко в спортно-техническо есетство, че и извън този периметър. И тук нещата не опират до селекцията на 3-4 играчи или правенето на тактика за няколко мача. Тук нещата опират до тотална промяна във философията. И първия сезон Юнайтед трябваше да се научи да диша по нов начин. И едва във втория сезон да се опита да играе футбол по друг начин. Затова си мисля, че Мойс трябваше да изкара и другия сезон. Макар че и аз съм скептично настроен относно неговите възможности.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот VILIO » 24 апр 2014, 11:53

Според мен Мойс го уволниха, не заради тенденциите на модерния футбол, а защото не се справяше и добре и нямаше да направи нищо. Ако треньор беше примерно Ван Гаал дори при провален сезон пак щеше да остане треньор на отбора, защото е голямо име.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 24 апр 2014, 12:17

drvasko98 написа:Обаче има и друга, чисто философска призма. Просто в историята, обществена и спортна, примерите, в които едно величие се оттегля и нещата продължават в същия дух сигурно се броят на пръстите на една ръка, ако въобще има такива.


Най-сетне. През цялото време точно на това залагам. Ман е спиращ влак,КОЙТО И ДА ДОЙДЕ.

По една друга тема. Последният, който ще го направи е Моу точно зарази изложеното по-надолу от теб. То никой разумен не го направил и да се очерни камо ли пък португалеца, който на такива неща обръща много сериозно внимание.

ПП. И отмяна на такова голямо величие, при това в същия клуб, където може и никога да не стане изисква най-малкото МНОГО ВРЕМЕ. От тук следващия извод, идва една дъъъъъъълга зима в Ман, подобна на ливърпулската през последния четвърт век. Продължавайки да скачаш от извод на извод вече трябва и да разбираш защо идват големи времена за Ливърпул.

Затова и с малко логика и без нито един гледан мач могат да се оценят по-правилно нещата отколкото един тръпнещ сектант постоянно следящ това първенство и не разбиращ някои тенденции. Накратко това не го е уловил Триданта и защо Моу няма да отиде в Ман.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron