Арсенал - 6

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Арсенал - 6

Мнениеот drvasko98 » 22 яну 2014, 14:46

Пишем за конкуренцията в Премиъркораба, какво искаш. Нали не сме коментирали още колко пъти е вкарвал Мата на Арсенал.

Не знам какво толкова го е заял Жозето Мата. Сигурно има защо, защото при Жозе общо взето всички играчи дават най-доброто от себе си, а някои дори и повече от най-доброто (Джо Коул, Есиен, Камбиасо, Милито... Пепе :qipap: )

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Арсенал - 6

Мнениеот Al » 22 яну 2014, 14:54

Като видя, че има нещо ново писано в темата, все се надявам, да сме направили някой силен трансфер. А то вие обсъждате Мата (Космата) и оня дето се качва по влакове :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Арсенал - 6

Мнениеот drvasko98 » 22 яну 2014, 14:57

Факт е, че това е най-бедният откъм трансфери прозорец. Никой не купува и си мисля , че може и да има някаква договорка между клубовете за редукция поне на зимните трансфери.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 22 яну 2014, 19:22

аз за мата мечтая още в старата тема ,като се видя ,че жозето го е нарочил -утрепал се за арсенал .ама като питаш мосюто имал си всичко -ама от аутсайдер какво да чакаш-иначе мата и демба ба ще ни донесат жадуваната титла.
тези който имат пари да купуват си имат всичко,тези които имат пари -имат олигофрени начело , а тези дето нямат мечтаят и точат лиги .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Арсенал - 6

Мнениеот Delija » 22 яну 2014, 22:11

То щото пък Жозе-то точно на Арсенал ще го даде Мата, да еба майка ти курвенска, нали ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: Важното е да пишеш глупости наизуст и да плюеш. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 22 яну 2014, 23:19

челси не е левски ,господине.ще го продаде на кой плати повече-той арсенал хариза ван перси на ман защото не сме им конкурент ли ?имаш крава пиеш мляко -дотрмунд защо продаде гьотце и левандвоски на байерн?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Арсенал - 6

Мнениеот Delija » 22 яну 2014, 23:23

Защото, курво проста, Челси на олигарха Абрамович не е Дортмунд и Арсенал. Челси не продава от нужда за пари, така че може да си избира дали да подсилва конкурентите си. Разбира се, че Жозе няма да даде Мата на никого от Арсенал, Сити или Юнайтед.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Арсенал - 6

Мнениеот tridant » 23 яну 2014, 08:16

А според ВВС двата клуба са се споразумели и Мата днес минава мед. тестове на Олд Трафорд.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Арсенал - 6

Мнениеот Al » 23 яну 2014, 09:07

Аз не съм убеден Жорка, че Мата има място в Арсенал. Много е добър, но такъв тип футболисти имаме доста. На нас основния проблем ни е в нападение.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 23 яну 2014, 09:46

Delija написа:Защото, курво проста, Челси на олигарха Абрамович не е Дортмунд и Арсенал. Челси не продава от нужда за пари, така че може да си избира дали да подсилва конкурентите си. Разбира се, че Жозе няма да даде Мата на никого от Арсенал, Сити или Юнайтед.


Има сделка: Челси склони на 37 милиона паунда за Мата

ти ги разбираш нещата спор няма .прост съм ,ама се оказва че съм прав -а ти умният си пишеш малко наизуст,то какво да се очаква от тебе освен приказки от хиляда и една нощ.не е лошо да видиш фин. баланс на дотмунд без трансферите.

ще заспи в арсенал и ще имаме доста облаги от присъствието му ,тима ни разполага с прекалено къса скамейка -росицки е пътник .Сити е модела по 2-3 на пост и то на топ ниво,без това сме един от най -чупливите в момента.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 23 яну 2014, 13:26

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер получи нов повод, за да покаже отношението си към зимния трансферен прозорец. Заради очакваното преминаване на Хуан Мата от Челси в Манчестър Юнайтед французинът се усъмни в „справедливостта“ на системата с два трансферни прозореца.

На Острова почти всички медии са убедени, че може би още до края на деня испанският национал ще се озове на „Олд Трафорд“ срещу рекордната за „червените дяволи“ сума от 37 милиона паунда.

Венгер се хвана за това, че Мата бе неизползвана резерва за „сините“ при победата с 3:1 над Юнайтед в неделя. „Този пазар отваря известна възможност, понеже Челси вече изигра двата си мача срещу Юнайтед и няма да играят повече с тях. Нищо не им пречеше да продадат Мата и миналата седмица“, отбеляза той, като намекна, че трансферът на 25-годишния играч се подсили един от преките конкуренти на неговите „топчии“, но това няма да повлияе на Челси.

„Възможностите се крият в датите. Някои отбори вече са играли по два пъти срещу един опонент, а други – не. Ако искате да уважите принципа за честност в играта, това не бива да се случва. Според мен е редно всички да са на равни начала.“

„Напълно разбирам какво вършат в Челси – те все пак не правят правилата. Нищо не пречи обаче тези правила да се адаптират така, че да осигуряват повече феърплей. Изненадан съм, че Челси изобщо реши да продава Мата, понеже той е страхотен играч, а те го дават на пряк конкурент“, допълни Венгер.
поредното доказателство ,че начело на арсенал е завършен олигофрен
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Арсенал - 6

Мнениеот tridant » 23 яну 2014, 15:00

Не ,прав е Венгер ,но действащите правила не са нарушени. Юнайтед се подсилва ,но след мачовете с Челси и преди вторите мачове с Арсенал и Сити. Не знам дали МЮ ще измъкне нещо ,но все пак с Мата шансовете са по големи. Хитра е португалската лисица.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Арсенал - 6

Мнениеот Delija » 23 яну 2014, 15:56

"Завършен олигофрен", ама е начело след 22 кръга във ВЛ. :qipbj: А костенският гений и велик ум ще си изгние пред монитора, удавяйки се в собствената си жлъч и злоба. :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 23 яну 2014, 20:04

tridant написа:Не ,прав е Венгер ,но действащите правила не са нарушени. Юнайтед се подсилва ,но след мачовете с Челси и преди вторите мачове с Арсенал и Сити. Не знам дали МЮ ще измъкне нещо ,но все пак с Мата шансовете са по големи. Хитра е португалската лисица.

да бяхме го взели и ето коза ,щеше да е в нашите ръце.мосюто си търси пак оправдание ,защото като мен не вярва ,че ще успеем .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Арсенал - 6

Мнениеот bat_jori » 23 яну 2014, 20:09

Delija написа:"Завършен олигофрен", ама е начело след 22 кръга във ВЛ. :qipbj: А костенският гений и велик ум ще си изгние пред монитора, удавяйки се в собствената си жлъч и злоба. :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Ти кажи за мата на кой няма да го продават ,какви ги прави жозето и кой беше абрамович?просветли ни малко ,все пак си доста в час относно трансферите .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron