Примера Дивизион - част 3

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 18:35

Пардон, може и някога да се е отварял пред мен, но да не ми е направило впечатление. Случвало ми се е такива спортни. Нещо подобно на 345 или някакви други цифри мисля че ми се е отварял сайт за залози.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 19:20

Напиши го в още 3 поста, един под друг, глупак. :qipag:

Бахти тъпака, едни и същи неща пише, ама в няколко поста, един под друг. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 22 май 2014, 10:32

http://www.youtube.com/watch?v=u3C3zSkFEIA

И на мен ми хареса съблекалнята на Ноу Камп в частта с джакузито и бара с напитките.

Иначе като ги гледам са голям колектив. Май това е най-голямото което е направил от тях Симеоне.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот VILIO » 21 юли 2014, 13:02

Определиха датите на мачовете за Суперкупата на Испания

Вече са ясни датите, на които ще се изиграят двата мача за Суперкупата на Испания. Съперници в тях ще са Реал Мадрид и Атлетико Мадрид. "Белите" завоюваха Купата на краля след успеха над Барселона във финала, а "дюшекчиите" станаха шампиони за пръв път от 18 години. Първата среща ще е на "Сантиаго Бернабеу" на 19 аавгуст, а три дни по-късно е реваншът на "Висенте Калдерон". Актуалният носител на трофея е Барселона. Каталунците спечелиха купата след две равенства с Атлетико (1:1 и 0:0) през миналата година.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=499225
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот VILIO » 11 авг 2014, 15:36

Кройф: Едно време Барса привличаше големи играчи, сега те отиват в Мадрид

легендата на Барселона Йохан Кройф продължава линията на силна критичност към каталунския клуб. В интервю за вестник "Ултима Ора" холандецът възвеличи новите попълнение на Реал Мадрид и заклейми трансферната политика в синьо-червено. "Кроос беше един от най-добрите за Байерн, а и на Мондиала. Играе прекрасно с топката. Хамес е голям играч. Мадрид разполага със страхотна класа и в нападение, и в халфовата линия. Едно време Барса привличаше големи играчи, сега те отиват в Мадрид", заяви бившият футболист и треньор на "блаугранас".

"В Барселона бяха похарчени много пари, а това винаги повдига много въпроси. Всички хора имат право да се съмняват в трансферната политика", призна той. "Луис Енрике е много амбициран, иска да даде нов тласък на отбора. От него се очаква да убеди футболистите да играят с нова енергия. Един или двама може би няма да успее да убеди. И тук е моментът да действа със здрава ръка", категоричен беше бившият футболист номер 1 на Европа. "Меси, Неймар и Луис Суарес са много добри футболисти. Нужно е обаче да ги видим как играят заедно. Тримата могат да вършат страхотни неща на терена. Необходимо е обаче да ги вършат в полза на отбора", изрази мнение великият холандец. "Много е трудно за Меси да се справя сам. Трябва да му се помага. Меси е човек като всички нас", каза още Кройф.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=502945
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 11 авг 2014, 23:43

Реал М наистина спретнаха симпатично отборче с тези две попълнения и за пръв път от много години си мисля, че номинално може и да са по-силни от Барса. В смисъл Реал имаше някои по-добри сезони напоследък, макар и по-малко, но винаги като имена Барса стоеше по-силно, но сега не съм убеден, че е вече така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот VILIO » 23 авг 2014, 11:59

Испанската магия отново завладява света на футбола
:qipbo: :qipbo:
Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=504740

Примера започва с надеждата за нова тристранна битка за титлата

http://www.dnevnik.bg/sport/2014/08/23/ ... nna_bitka/
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот Delija » 23 авг 2014, 12:35

Заеби, Вильо, не се занимавай повече с тая елементарна игра, съветвам да заебаваш тоя форум и да се местиш в другия. Така можем да си продължаваме до безкрай, но накрая дотъпява. :qipbo: :qipbo:

На мен лично това ми е последният пост тук. 8) :qipbp:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот VILIO » 06 яну 2015, 19:52

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 01 фев 2015, 20:29

Шарапова не ми харесва (Дели). Малко ми е като крава. Оная на Марто хърватка ли, сръбкиня ли беше и тя, много е зъбата. Кириленко най ми пасна 8) , Вожнячки също е много добро попадение. Малко фотки :qipbp:

Изображение

Но ето и една в която е със злобен поглед (съсредоточена в играта), а аз много харесвам красивите жени с такъв поглед в леглото. Предстои голяма битка :qipay: И ще я ступам здраво и знам, че не е мекотело и няма да се даде и примерно ще ме нахапе здраво =D>

Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот Мичо » 02 фев 2015, 20:14

За първи път в историята на Примера четирима вратари допускат голове в един мач, пише Ел Мундо Депортиво.

На двубоя между отборите на Севиля и Еспаньол завършил 3:2 за домакините.

Титулярните вратари Бето на Севиля и Кико Касия на Еспаньол напуснаха играта съответно в 46-ата и 40-ата минути и в игра се появиха Серхио Рико и Пау Лопес Сабата.

Бето допусна попадение от Серхио Гарсия в 15-ата минута от дузпа, а на почивката беше сменен от Рико, който беше поразен от Виктор Санчес разписал се в 77-ата минута.

Стражът на каталунците Касия допусна две попадения - от Диого Фигейраш в 26-ата минута и Витоло, който се разписа десет минути преди почивката. Касия беше изгонен в 40-ата минута.

Неговият заместник беше наказан с късен гол на Яго Аспас в 89-ата минута.

В историята на испанския футбол на два пъти четирима вратари са пазили в един двубой, но нито веднъж и четиримата не са получавали попадения.

На 8 октомври 1961 година това се случва по време на дербито Севиля - Бетис. През сезон 1989/90 срещата Райо Валекано - Осасуна е прекъсната и се доиграва с двама други вратари два месеца по-късно.


Ebaaaasi гнусната циганска секта с тяхните цигански статистики. :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот Христолов » 02 фев 2015, 20:29

Осмак ти остави тия снимки и кажи твоята дебелана почна ли да се стопява след раждането, или още се ослушва :)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 03 фев 2015, 05:03

1. Темата е деликатна и никой нормален няма да я обсъжда във форум.
2. И да искам да ти отговоря не мога да ти дам еднозначен отговор. Зависи от коя гледна точка гледаш (преди бременност, в края на бременност, след раждане), защото спрямо едно нещо е напълняла, а спрямо друго отслабнала.
3. Това в момента въобще не ми е в главата. Имам по-голяма грижа и радост. Малкият как расте в тези първи дни.
4. И да има значение и обстановката да е отрицателна, умния мъж винаги може нещо навън мимоходом да прибара без много шум.
5. Тя е вързана за малкия, в смисъл диетата й (което означава начин на хранене, а не отслабване както неуките десни българи вероятно си го превеждат-така предполагам, защото четат бг сайтове, което означава, че не знаят западен език и от тук като следствие значението на тази дума) е тясно свързана с него. Ако не в количествата поне в аспекта какво може и какво не може да яде.

И какво толкова те вълнува моята жена? :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот 8 » 03 фев 2015, 05:04

Мичо написа:
За първи път в историята на Примера четирима вратари допускат голове в един мач, пише Ел Мундо Депортиво.

На двубоя между отборите на Севиля и Еспаньол завършил 3:2 за домакините.

Титулярните вратари Бето на Севиля и Кико Касия на Еспаньол напуснаха играта съответно в 46-ата и 40-ата минути и в игра се появиха Серхио Рико и Пау Лопес Сабата.

Бето допусна попадение от Серхио Гарсия в 15-ата минута от дузпа, а на почивката беше сменен от Рико, който беше поразен от Виктор Санчес разписал се в 77-ата минута.

Стражът на каталунците Касия допусна две попадения - от Диого Фигейраш в 26-ата минута и Витоло, който се разписа десет минути преди почивката. Касия беше изгонен в 40-ата минута.

Неговият заместник беше наказан с късен гол на Яго Аспас в 89-ата минута.

В историята на испанския футбол на два пъти четирима вратари са пазили в един двубой, но нито веднъж и четиримата не са получавали попадения.

На 8 октомври 1961 година това се случва по време на дербито Севиля - Бетис. През сезон 1989/90 срещата Райо Валекано - Осасуна е прекъсната и се доиграва с двама други вратари два месеца по-късно.


Ebaaaasi гнусната циганска секта с тяхните цигански статистики. :oops:


Дай някоя на уродите кръвосмешения. Примерно количествата на валежите, които са се излели през седмицата на съответните стадиони на които ще се играят мачовете от следващия кръг.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Примера Дивизион - част 3

Мнениеот Христолов » 03 фев 2015, 09:10

Зависи от коя гледна точка гледаш (преди бременност, в края на бременност, след раждане), защото спрямо едно нещо е напълняла, а спрямо друго отслабнала.

ей тва те питам де. значи, дотук добре - казал падащият от 50тия етаж, стигайки до 30тия :mrgreen: една така отслабна 5-6 кила, ама после и писна и качи десет :qipag:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron