ЮВЕНТУС [2]

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот 8 » 11 дек 2013, 17:35

И аз не очаквах.

Нищо, сега отиват в ЛЕ, където ако отпаднат от Лудогорец Дели ще им измисли някакво оправдание, било то че се пазели за друг мач, било то че това Юве било най-слабото.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот drvasko98 » 11 дек 2013, 17:37

Естествено, че ще отпаднат скоро в ЛЕ. От първия или най-късно от втория съперник

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот 8 » 11 дек 2013, 17:39

Ясно. Значи ако Лудогорец ги срещнат всичко друго освен елиминиране е срам и позор. Дори предполагам две победи са задължителни, а ако може и две сухи врати.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот drvasko98 » 11 дек 2013, 20:00

Правиш си свободни съчинения, но не може да ти се помогне.
По принцип по-често подобни отбори, попаднали в ЛЕ, гледат да се разделят с турнира, илби хайде да го кажем така. До полуфинал някъде играят с доста резерви и са преодолими. Нататък вече се хвърлят за купата

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот Delija » 11 дек 2013, 20:58

Какво му обясняваш на 8, нека си живее в сектантските филми, в които сам се вкарва.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 01:53

Да разбирам ли, че Лудогорец ако отпадне от Юве са слабаци, а ако ги елиминират не е нещо особено. Вие така ги поставихте нещата сякаш и Левски и ЦСКА ако са в тази ситуация си минават като на парад.

Въобще ще помоля Дели за коментар на следната хипотетична ситуация (моля те [-o< , на тази ситуация и не ме закарвай в друга тема на разговор). Падат се Лудогорец и Юве на жребия.
Лудогорец бие, твоя коментар? Юве бие, твоя коментар?

Не се измъквай, че хипотетични ситуации не коментираш. Аз мога веднага да си кажа моя и при двата варианта. Невероятно (за първия), нормално (за втория). Иначе да и аз съм на мнение, че хъса на Юве тук не е същия като в ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот Delija » 12 дек 2013, 14:45

Стига си ме вкарвал в жалките си хипотези, ПСВ - Витес 2:6 ..... дори и последният им мач на ПСВ показва дали Дели е прав, ти и онази мишка от Костенец, разбира се, се скрихте и не коментирахте и този позор на ПСВ. Вие знаете само да пишете празни приказки наизуст, никакви факти или реални аргументи, само празни дрънканици.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2013, 15:00

8 написа:Да разбирам ли, че Лудогорец ако отпадне от Юве са слабаци, а ако ги елиминират не е нещо особено.


Всяко елиминиране на съперник от български отбор в пролетните фази на ЕКТ е страхотно постижение, защото се броят на пръстите на малко повече от една ръка подобни неща в цялата близо 60 годишна история на турнирите, така че това е поредното лишено от смисъл твое "хипотетично разсъждение". Смятам, че когото и да елиминират Лудогорец ще е много сериозен успех, включително и Есберг.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 17:53

Ти може да смяташ ама според Дели те още не са направили нищо. Човекът е решил, че ги гони зверски късмет или противниците са слаби.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 17:55

Delija написа:Стига си ме вкарвал в жалките си хипотези, ПСВ - Витес 2:6 ..... дори и последният им мач на ПСВ показва дали Дели е прав, ти и онази мишка от Костенец, разбира се, се скрихте и не коментирахте и този позор на ПСВ. Вие знаете само да пишете празни приказки наизуст, никакви факти или реални аргументи, само празни дрънканици.



Е то и аз мога да пусна от вчера треньора на Динамо, който казва, че Лудогорец са силни още повече че са победили в група със силния ПСВ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот Delija » 12 дек 2013, 21:29

8 написа:Ти може да смяташ ама според Дели те още не са направили нищо. Човекът е решил, че ги гони зверски късмет или противниците са слаби.


Престани да пишеш лъжи ....

Delija написа:Нищо такова не излиза, пак си пишеш някакви си твои измишльотини. Представянето на турците е страхотно, това не се оспорва от никого, просто коментирам факта, че ПСВ е в зверска криза, аз такова нещо - 2 месеца победа да не могат да вземат в Холандия, не помня откак гледам футбол.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот bat_jori » 10 апр 2014, 21:10

уникален футболист е пирло ,как ги върти не е истина .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот VILIO » 08 юли 2014, 15:13

Юве предлага размяна Погба - Ди Мария

Италианският шампион Ювентус не губи надежда, че ще успее да привлече крилото на Реал Мадрид Анхел ди Мария. Аржентинското крило даде индикации, че е готов да си тръгне от "Сантиаго Бернабеу", а кандидати за подписа му не липсват. Пари Сен Жермен, Монако и Манчестър Сити вече подготвят оферти за 26-годишния техничар, като се твърди, че парижани са склонни да платят 70 млн. евро, за да се сдобият с Ди Мария. Идеята на шефовете на Ювентус е по-различна. Те смятат да предложат на колегите си от Реал размяна на Ди Мария и Пол Погба. Французинът е основна фигура в състава на "бианконерите", но договорът му изтича през 2016 година, а на този етап той отказва да го поднови. Това кара ръководството на гранда от Торино да обмисля вариант, при който да използва Погба, за да си осигури услугите на Ди Мария.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот bat_jori » 28 юли 2015, 17:09

жалко за видал,пирло и за тевес-хайде за тевес има алтернативи ,дано се намерят за видал най -вече.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЮВЕНТУС [2]

Мнениеот drvasko98 » 28 юли 2015, 19:25

Такъв е животът. Пирло не е вечен и вече в големите мачове издишаше. От Видал също не съм съвсем доволен в последната една година, но влиянието му върху отбора беше огромно. Все пак в тази зона остават Маркизио (за незнаещите ще кажа, че е в Юве от дете) и Погба. Трансферът на Кедира не ме впечатлява, но останалите доста ми допадат, особено на Ругани. Очаквам да измести Киелини и то нищо чудно още този сезон. Взеха се и млади, и опитни, и италиански играчи за прилични пари, което означава добър баланс.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron