Сид Лоу.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Сид Лоу.

Мнениеот blazev1992 » 15 юли 2013, 21:38

Какви аргументи да ти извади столипиновският, като няма такива.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Сид Лоу.

Мнениеот blazev1992 » 05 сеп 2013, 09:45

Най-накрая в Мадрид
Чакането за Бейл си струваше всеки милион
За разлика от Иско новата звезда целуна емблемата на Реал М за кеф на 25-те хиляди на "Бернабеу"

Сид Лоу
"Гардиън"

Сцената беше готова... отново. Този път обаче Гарет Бейл наистина идваше. Президентът на Тотнъм Даниел Леви го накара да почака доста време, което принуди Реал М да разглоби сцената, изградена на "Сантяго Бернабеу" за представянето на уелсеца. Но в 2 без 15 следобед в последния ден от трансферния прозорец Гарет Бейл най-накрая излезе на стадиона на Реал М, облечен в стилен черен костюм. Той слезе по стълбите от директорската ложа - той, най-скъпият футболист на планетата.
Бейл зае мястото си на първия ред и бе представен лично от президента на Кралския клуб Флорентино Перес. Гарет Бейл вече беше в центъра на светлините на прожекторите, но отрече да е голямото „галактико” в тима на Карло Анчелоти. Крилото от Уелс призна, че Кристиано Роналдо е "шефът" на терена, най-добрият играч на света и с усмивка заяви, че ще поиска разрешение от португалеца дали да бие фаулове. На въпроса за цената Бейл отговори, че това не го интересува: "Бих дошъл в Мадрид и за едно пени".
Но дойде не за пени, а за милиони евро, сто милиона. Официално Реал М обяви, че трансферната сума е 91 млн. евро, а източници от Тотнъм твърдят, че цената е 105 млн. евро. Бейл даде 45-минутна пресконференция, а на първия ред в залата седеше неговото семейство, включително дъщеря му Алба. Никой не си правеше труда да поправя журналистите, които говореха за нов трансферен рекорд.
Леви спечели малка победа, чакайки до последния ден, но определено спечели войната с космическата сума, която прибра за 24-годишния футболист. Но и Бейл получи това, което искаше.
"Трябва да призная, че се чувствам страхотно, че съм тук - каза Бейл пред 25-те хиляди, които скандираха името му. - Това е сбъдната мечта и се надявам, че ще можем да спечелим 10-ата европейски титла". Споменаването на Десетата предизвика масов рев от трибуните, който се усили, когато новият герой на Бернабеу заговори на испански: "Es un sueno para mi jugar en el Real Madrid, gracias. Gracias por esta gran acogida. Hala Madrid!" („За мен е мечта да играя в Реал Мадрид, благодаря ви. Благодаря за това голямо посрещане. Напред, Мадрид!”).
Феновете използваха възможността, за да предадат съобщение на шефа на клуба със скандирането на името на Икер Касияс и с призива "Не продавайте Йозил!"
След това Бейл обиколи стадиона, жонглирайки, и изрита 40 топки в трибуните на "Сантяго Бернабеу". За разлика от Иско, Бейл целуна емблемата на Реал М пред фотографите. "Беше тежко лято, но все пак съм тук и съм много доволен - каза Бейл. - Тотнъм беше страхотно преживяване, но когато клуб като Реал М се интересува от теб, е трудно да откажеш. Президентът на Реал М хвърли много сили за този трансфер. Но аз вярвах от самото начало, че може да се получи. Всички са наясно, че с Леви се преговаря трудно и всички знаят, че той прави най-доброто за Тотнъм".
Бейл призна, че Реал М винаги е бил неговата цел и отрече Райън Гигс да го е примамвал за трансфер в Манчестър Юнайтед. На въпрос дали Леви е нарушил обещанието си да го пусне, ако Тотнъм не играе в Шампионската лига, той отговори: "Тези неща остават в миналото. Имахме лични разговори, но е хубаво, че най-накрая постигнахме съгласие".
Това се разбра в неделя в 10 ч. вечерта, а Бейл пристигна в Мадрид в 4 ч. сутринта и веднага бе откаран в "Шератон". В 11:30 ч. той премина медицински тестове и дори позира за снимка - легнал на медицинско легло, гол от кръста нагоре със свързани кабели за тялото му и вдигнати палци. В 12:30 ч. пред "Бернабеу" вече се виеха опашки и най-долният етаж на трибуните се пълнеше с фенове. И докато часовникът наближаваше 01:00 ч. на обяд, беше отворен и вторият етаж.
Представителите на медиите изживяха приятна изненада в залата за пресконференции - снимка на 10-годишния Бейл с екип на Реал М. Фланелката е от сезон 2001 г., когато бе носена от Стив Макманамън. Снимката бе прожектирана и на големите екрани в двата края на стадиона.
Перес с гордост заяви, че новото попълнение е "родено да играе в Реал М". Бейл потвърди думите на шефа си: "Винаги съм харесвал испанското първенство - заяви футболистът. - Винаги съм обичал Реал М. Гледам този отбор цял живот. Имах екип още когато бях на 10 години".
Сега Бейл вече има екип на Реал М със своето име и номер 11 на гърба. Журналистите го попитаха за първия му спомен, свързан с Реал М. "Помня гола на Зидан на финала на Шампионската лига", отговори той. Първият тест беше преминат успешно.
Посрещането на Бейл беше голямо събитие, но не можа да надмине екстаза от представянето на Кристиано Роналдо, когато 80 000 души дойдоха на "Сантяго Бернабеу".
Въпросът в момента е кога Бейл ще играе за Реал М? Той тренира сам от известно време и не е играл мач от 47 дни. Сега той се присъединява към лагера на националния си отбор. "Надявам се, че ще мога да играя за Уелс и да си върна формата", призна самият футболист.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 09:57

Представителите на медиите изживяха приятна изненада в залата за пресконференции - снимка на 10-годишния Бейл с екип на Реал М. Фланелката е от сезон 2001 г.

"Винаги съм харесвал испанското първенство - заяви футболистът. - Винаги съм обичал Реал М. Гледам този отбор цял живот. Имах екип още когато бях на 10 години".


Мичо, 10-годишно дете, бъдеща испанска звезда на Барса или Реал, носещо екипа на отбор от ВЛ. Кога? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 10:08

Покупката си е супер. Може би малко прекалена финансово, но си е лъскава. Използвайки модела на Дели с колите все едно Ферари на стойност 400 000 си купил за 700 000. Малко множко и над реалната цена, но като се загледаш в колата забравяш всичко, защото си е много по-хубава от страхотни коли от по 100 000 произведени от трите големи немски марки. Та и с Бейл така.

В момента нямат капацитета, но след 2-3 сезона може и да го придобият за спечелването на 10-тата. Не благодарение само на Бейл, но с важно участие на него в успеха, като на ключов играч. Потенциал огромен има в това момче. Въпросът е дали ще го развие. Той вече го е развил де и си е силен футболист, а не някой талантлив юноша, но за да си звезда в някой от двата испански гранда се иска много-много повече.

За мен трансфера е добър, въпреки масата пари, а дори и финансово не виждам проблем ако акумулирам цялото трансферно лято на Реал, тоест включа и изходните трансфери.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Най-важното обаче от този трансфер е, че Реал потвърди една константа. Константа е например, че Байерн дори и да е слаб, рано или късно, но все някога все се връща като първа сила на Европа и печели ШЛ. Дали ще е след 10 или 20 години не се знае, но винаги се завръща в някакъв момент. Та при Реал константата е, че решат ли някой футболист да купят, КОЙТО И ДА Е ТОЙ, нищо не може да ги спре. Така е било винаги. И в миналото и сега. Няма нужда от арабски шейхове или руски милиардери. Този отбор открай време е така. Реши ли да купи някого го постига на каквато и да е цена. Въпросът е дали е решил, че задължително иска някого. Стигнало ли се е до там спиране няма. Аз не съм чул случай в който Реал да има желание за някой, но поради много високата цена да се откаже. Може да се откаже за някой който му е все тая дали ще привлече, но обявят ли намерения "искаме Х" смятайте Х рано или късно е там.
В тази връзка нещо подобно се развива и с Роналдо, въпреки че не е точно трансфер, защото той си е в Реал. Ясно стана, че нещо не му е много симпатично напоследък и искаше да го пуснат. Обаче от Реал заявиха, че той ще завърши кариерата си при тях. Какви пари са му давали за тази реплика не знам, но Роналдо си кротува и щом те са решили, че ще завърши кариерата там той ще я завърши там нищо че догодина му изтича договора и може да напусне. Просто ще подпише друг договор. Няма къде да ходи. Реал казаха, че го искат и това е.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сид Лоу.

Мнениеот Delija » 05 сеп 2013, 13:08

8, ти хем не гледаш английското първенство, хем се изказваш така капацитетно за тоя житен бегач ??! :shock: :shock:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 13:16

Е да, но все пак гледам (не буквално) как и къде (като постове) играе и какви голове прави. Наистина нямам директен поглед върху него, защото не съм го виждал в ШЛ, а аз там забелязвам англичаните.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Сид Лоу.

Мнениеот VILIO » 05 сеп 2013, 13:18

Жозе каза,че го е искал в РЕал! Това прави ли го по-слаб играч? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 13:21

Време беше и за глупости. Защо мислиш, че според мен Жозе е слаб треньор? Просто не е сред първите (от действащите) и това се вижда скандално за мнозина, но това не значи обратното. Говорим за човек с 2 ШЛ, което го прави някакъв. Начело на различни отбори е друг плюс. Не най-големите имена в европейския футбол е трети плюс. В Англия направи равностоен отбор на Ман на Съра, което е голяма работа и пак не начело на основен съперник (Ливърпул или Арсенал).
Разбира се сега ако някой възкликне "велик" веднага мога да покажа и другите щрихи с обратен знак.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Сид Лоу.

Мнениеот tridant » 05 сеп 2013, 15:40

снимка на 10-годишния Бейл с екип на Реал М. Фланелката е от сезон 2001 г.


С намаление я е взел от разпродажба :qipag: :qipag: :qipag:

До гуша ми е дошло от евтини рекламни трикове!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сид Лоу.

Мнениеот Delija » 05 сеп 2013, 17:08

Да, това като по-рано, когато всеки втори новодошъл българин в Левски и ЦСКА ни обясняваше как от малък бил голям левскар/цесекар.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 17:20

tridant написа:
снимка на 10-годишния Бейл с екип на Реал М. Фланелката е от сезон 2001 г.


С намаление я е взел от разпродажба :qipag: :qipag: :qipag:

До гуша ми е дошло от евтини рекламни трикове!


И на мен ми писна от евтините рекламни трикове да ни набиват едно дърварско първенство като най-доброто.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Сид Лоу.

Мнениеот tridant » 05 сеп 2013, 17:25

Не ,аз разбирам ,че като позира с фланелката Х трябва да каже нещо за феновете .като: "Ще дам всичко от себе си ,ала бала ,дрън дрън ,та пляс "
Клише от всякъде ,но все пак е необходимо.
Но да си закараш родата и домочадието - е тук цирка ми идва в повече , прекалено е .
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сид Лоу.

Мнениеот Delija » 05 сеп 2013, 17:31

За 100 милиона и пра-баба си от ковчега ще извади и ще я докара на "Бернабеу".

Това е, парите ебаха майката на всичко.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Сид Лоу.

Мнениеот tridant » 05 сеп 2013, 18:58

8 написа:едно дърварско първенство като най-доброто.



Йозил : "Отивам в най силното първенство"
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сид Лоу.

Мнениеот 8 » 05 сеп 2013, 22:08

Вильо: Същото като на Йозил е най-доброто

Е и?
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron