БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Мичо » 26 май 2012, 12:56

Да ама ти си олигарх тип Казус. :qipag:
А нормалните фенове на юнайтед?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 26 май 2012, 12:59

Е, далеч съм от петцифрена заплата. :|

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Мичо » 26 май 2012, 13:06

Добре де, проекто олигарх. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 27 май 2012, 13:07

Idrajjit . 23.05.2012 | 17:19

Днес бях на матура по Английски език. Едно от упражненията беше reading - четеш и отгошаряш на въпроси по текстове. Третият текст беше за Delia Smith :))))

Боби Борисов 23.05.2012 | 22:44

Вероятно си се справил. :))

Тя е страхотна жена.

Сигурно само те си знаят за коя става дума.
Гестапо Поздрави 22.05.2012 | 16:16

Поздрави за анализа за Челси.Мисля ,че съвсем точно си уловил мнението ,болката,радостта,гордостта и най-вече страдането на играчите,клуба и феновете в този турнир.Поклон пред теб и целят екип на Диема и искренни пожелания следващия сезон вие да изпитате тази радост в шампионската лига с Арсенал.

Боби Борисов 22.05.2012 | 23:03

Нека да е титлата в Англия

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 27 май 2012, 14:25

Това последното е култово. :qipbj:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 29 май 2012, 07:42

Парите са всичко във футбола
Единствената надежда за романтиците е, че е загубена битката, а не войната

Борислав Борисов

Дълбоко в съзнанието ми е заседнал един разказ за трансфера на Марко ван Бастен от Аякс в Милан. Тогава италианците задават въпроса: "Колко ще струва играчът?" Отговорът е, че не се продава. И следващата реплика е нещо от сорта на: „Вие май не ни разбрахте. Питаме колко струва. Каквото не се купува с пари, се купува с много пари”. Не претендирам за абсолютна точност на цитата. Някъде по това време в съзнанието ми се настани усещането, че това с парите и футбола е доста несправедливо. Този сезон за голямо съжаление нанесе непоправими щети на идеята, че финансите нямат чак толкова голямо значение в играта, а е най-важно какво се случва на тренировъчния и на официалния терен. Интересното е, че поне в този случай нашето първенство е в абсолютен синхрон с Европа и света.
Успехи с пари
Шампион у нас стана Лудогорец, който в продължение на година и половина направи един напълно професионален клуб с всички необходими условия за работа. Нищо друго освен комплименти не бих могъл да кажа за тима. Процесът на развитие на този клуб премина през два етапа – купуване на играчи, като по този начин бе натрупана класата, и след това създаване на отбор шампион. Можем спокойно да наречем това „бързата процедура”. Не ме разбирайте погрешно. Лудогорец заслужи домашния дубъл с играта си на терена. Но тези титли са много повече на собственика, отколкото на клуба. Моделът „хвърляме два камиона с пари и ставаме шампиони” вече се приема за нещо напълно нормално. Бих казал, че е задължително, за да бъде уважаван един собственик, и дори аз се чувствам неудобно, че не ми харесва.
От друга страна, нима нещо по-различно през годините се случи в Челси и Манчестър Сити например? Реал Мадрид и Барселона трупат дългове, които вече са половин милиард, но въпреки това са подкрепяни и обожествявани, защото печелят. Крайният резултат е всичко. Вече няма значение как постигаш една цел. Ценното е успехът, а не пътят, по който стигаш до него. Има ли в Разград местно момче, което поне да наподобява като история на кариерата си на поколението в Манчестър от средата на 90-те, или пък да е като Франко Барези, Паоло Малдини, Тони Адамс? Няма, а ми се струва, че скоро няма и да има в такъв тип отбори.
Успехите без пари
От миналата седмица имаме и обратния пример – Литекс. Гриша Ганчев обяви, че няма да издържа отбора и от следващата кампания в тима ще играят предимно юноши. Посланието бе ясно: Излишни пари няма, действайте! В сряда по-интересните неща в играта на състава дойдоха от младите момчета, които успяха да впечатлят с играта си. Каквото и да постигнат ловчанлии с юношите, ще е изключително ценно. Защото тук схемата е обърната – играчите се изграждат в Академията на клуба. Е, за нея също са похарчени пари, в това няма спор. Но не се купува нещо готово, а се работи години време, за да бъде изградено. Със сигурност успехът, ако изобщо го има догодина в Ловеч, ще е далеч по-ценен от това, което се случи в същия тим преди 13 години, когато влязоха в елита и станаха шампиони. Проблемът е, че подобна стратегия няма да намери кой знае колко последователи, защото Литекс остана на пета позиция в подреждането, а това е най-слабото им класиране от доста години.
За да постигнеш успех, без да си купуваш класа, а да я изграждаш, трябва да минеш през няколко разочарования. А привържениците на играта не само в България, а по целия свят са нетърпеливи. Не дават време, резултатите се искат сега и веднага. Важно е, като седнеш в кафенето, да можеш да кажеш, че си шампион. Гордостта идва от резултата, а не от начина, по който е постигнат. Поради това и примерът с Монпелие във Франция или Борусия Дортмунд в Германия изглеждат просто като малки искрици надежда. Възприемаме ги по-скоро като случайност, отколкото като възможност. Да, онези титли са сладки, уважавани и никой не би ги поставил под въпрос, защото изглеждат плод на работа и стратегия. Дано един ден в Ловеч тези млади момчета, израснали в школата на Литекс, да постигнат своите успехи. Знам, че и те са събирани от други градове, не всички са родени в града. Но това поне от гледна точка на романтиката в играта изглежда по-правилният модел на развитие, макар че той едва ли ще донесе славата, с която сега се окичи Лудогорец.
Всъщност уважението към Черноморец може би е доказателство, че не всичко общо между романтиката и футбола е загубено. В този клуб се изляха огромни пари в последните години, но през този сезон с по-малко средства и по-качествена и подредена работа тимът прогресира. Ако не титла или медал, поне заслужи сериозно уважение, а в тази държава това не е никак малко. Да, аз симпатизирам на бургазлии, защото те са може би най-близо до романтиката в играта. Готови са да жертват всичко, за да защитават правата си. Парадоксът там е, че накрая участието на отбора в Европа зависеше от един гол, който ЦСКА трябваше да вкара в Разград, за да стане шампион. А през зимата бе провален трансфер на Анисе от единия клуб в другия, който можеше да помогне в ситуация като тази. Колко пари загуби Черноморец от онази сага? И колко щеше да спечели от участието си в Европа? Странна история, свързана пак с пари.
Провали, от които се печелят пари
Има и трети пример – как да се провалиш, защото имаш интерес от това. И в тази роля си беше ЦСКА. Защо червените изгубили титлата? Заради мача в Перник? Заради пропуснатите точки на друго място? Не, заради управлението. Има два основни фактора – назначаването на Симонович в клуба и прекалено закъснялото му уволнение. Преди и след тези моменти ЦСКА си вървеше добре. Просто на собствениците бе необходим човек, който да разпродаде отбора през зимата и после да поеме отговорност за действията, като бъде уволнен. И сърбинът се справи със задачата. Дори не мисля, че трябва да бъде обвиняван за нещо. Ако не беше той, щеше да е някой друг. Името всъщност няма голямо значение. Нищо лично, както биха казали бизнесмените, тук се говори за пари. Какво общо трябва да има футболът в крайна сметка? Естествено, формално може да се анализира и защо в последния си и най-важен мач за сезона Стойчо Младенов пуска трима централни защитници, при положение че отбраната през пролетта се справяше добре и само с двама души в центъра. Защото след почивката, когато ЦСКА заигра своята игра, се видя, че ситуацията на игрището се промени драстично. Между другото, Стойчо Младенов изобщо не пасва на стила на управление в ЦСКА и не бих се учудил, ако бъде сменен през лятото. Аргументът би бил „грешките в мачовете с Лудогорец и Миньор”.
В Левски за една година бе сменено всичко. Вероятно и на книга собственикът ще напусне през лятото. Знам, че всичко, което се случи на „Георги Аспарухов”, не би следвало да се направи с умисъл. Не искам да го повярвам, но пък цялата ситуация може да се погледне и от друг ъгъл. Точно тези провали помагат най-много да се смени всичко, за да се настани нов начин на работа с нови хора, при това напълно безболезнено. Именно така се оставя усещането, че промените са наложителни, правилни и всъщност са за добро.
В крайна сметка провалът на един сезон не винаги е проблем, както показва практиката в ЦСКА и Левски за последните 10 месеца. Да, парите имат огромно значение в тази прекрасна игра. Стигнали сме до положение, в което възприемаме за грешно, ако не излееш едни милиони или милиарди (в зависимост от нивото на клуба) за развитието. Изглеждаш наивник, ако вярваш, че клубът може да изгради сам звездите си или поне половината от тях. Изглеждаш като глупак, ако вярваш, че в началото на следващия сезон шансовете за титлата ще са равни за всички тимове. И тук дори първенството няма голямо значение. Романтиците изпращат един сезон на разочарование, а практично мислещите привърженици потриват с удоволствие ръце, защото тяхната теза бе категорично доказана – всичко във футбола се върти около парите. Единствената надежда е, че е загубена битката, а не войната. Макар че и това не е съвсем сигурно.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 30 май 2012, 14:11

От есента е тая статия, но все пак не можем да не я постнем в темата на Гуру-то. 8)
Искаме ли истината за футбола ни?
Сред всичките битки на различни равнища, нищо чудно да се сринем до шестата урна

Борислав Борисов
Нова Спорт

В потока от информации около мачовете на националните отбори в последните 10 дни със сигурност бе пропуснато важно предложение на водещите клубове в Европа за трайно намаляване на броя мачове на представителните тимове на държавите в квалификациите за големи шампионати. Румениге направо заяви, че двубоите са твърде много. И всъщност какъв е смисълът да има мач между Сан Марино и Холандия? Абсолютно излишно е.
Разделението
Логиката диктува Европа да се раздели на елитна дивизия и второ равнище. В момента има 9 групи за ЕВРО 2012. Три от тях са от по 5 състава, а другите 6 са по 6 отбора. Което означава, че на континента има 53 отбора, като прибавим и двата домакина на европейското - Украйна и Полша. Според споменатото предложение клубовете искат да освобождават играчите си за 4 двубоя през годината. Следват малко допълнителни разсъждения. Тези 4 срещи, умножени по 2, което е периодът на квалификационната борба, прави 8 двубоя максимум. Трябва да има поне 2 или дори 4 контроли. Вкарваме и мачовете на разменено гостуване и от цялата сметка излиза нещо недоизказано от клубовете – те всъщност искат силните европейски нации да играят в групи от по 3 състава.
Ако се опитаме да продължим логиката на разсъждение и се съобразим с общия брой състави, които сега участват в квалификациите, излиза нещо любопитно. Вероятно се искат две нива на борба. В първото ще попадат съставите от трета до шеста урна, според сегашното разпределение. Ще има същия брой групи от по 4 състава. Те играят предварителни квалификации, излъчват по един тим, който се присъединява към същия брой групи, но вече от по 3 състава, които определят класиращите се за големите първенства от Европа. Едва ли имате съмнение, че ние ще сме в групата на състави, които ще минават през първото сито. Всъщност дали ще „минаваме”, или там ще си оставаме, е съвсем отделен въпрос, на който ми се струва, че имаме ясен отговор.
Добро или зло
Съвсем ясно е, че ФИФА и УЕФА няма да искат да има подобно разделение, защото така губят елита от тимове на континента, както и приходите от тв права и всичко останало. Да не говорим, че конкретно организацията на телевизионното излъчване от следващия квалификационен цикъл минава под съвсем различен режим, подобен на Шампионската лига. Целта е да се постигне ръст на приходите и да се използва интересът към тези мачове. Промяната от Купата на европейските шампиони (КЕШ) в Шампионска лига е показателна какъв ефект всъщност се търси от УЕФА и на ниво национални състави. Големият въпрос е дали това ще се отрази добре на нас. Аз поне си обяснявам споменатото предложение на Румениге като отговор на клубовете към новата уредба за квалификациите на УЕФА. Силно се съмнявам у нас да имаме някаква позиция по този въпрос към момента – било на клубовете, било на БФС.
Пиша всичко това за организацията на европейския футбол на равнище национални състави, защото е съвсем ясно, че предстои ново преразпределение на паричния пай и от срещите на представителните отбори. Сега има огромна разлика между прогреса на тимовете, играещи регулярно в Шампионската лига, и нашите. А в началото на 90-те разликата не бе толкова сериозна. Струва ми се, че се задава подобен процес и на равнище представителни състави. А ние, пак подобно на клубния футбол, не сме готови за него. Задават се не просто сблъсъци между УЕФА и клубовете, а война. В която вероятно ние пак ще сме страдащите.
Сблъсък на поколенията
Нямам никакви пристрастия към Лотар Матеус. Но в последните дни няма как човек да не отбележи, че се появи сериозна разлика в изявленията от БФС. Преди седмица идеята бе, че „стиснем ли си ръцете, това е повече от договор”. Сега се оказва, че „аз знам всички параметри, уточнил съм ги, ще ги дискутираме с колегите от изпълкома и ще решаваме”. Нещо не ми се връзват двете неща. Има разлика, която всъщност е притеснителна. В медиите вървят яростни престрелки между част от играчите и същите тези представители на изпълкома, макар никой да не споменава директно имена. Шефовете твърдят, че вината е във футболистите, защото те са на терена. Играчите пък подсказват, че организацията на футбола у нас май изобщо не е на необходимото ниво. Класически сблъсък на поколенията – стари срещу млади.
В същото време се вижда и тотална промяна в поведението на Лотар Матеус. Той спря да пести критиките си към отделни футболисти и говори за тях публично. Демонстративно изгони една част от тях, за други се изказа така, че те вероятно не се чувстват най-сигурните при него. Германец по рождение и по дух, Матеус опитва да действа така, както биха направили в неговата страна – с директни критика, която цели да се стигне до промяна и прогрес. Само че в България това не върви. Тук сме свикнали с друг тип подход – този на масата. Сядаме на една маса, ядем, пием и после ставаме приятели. Така преодоляваме проблемите и загубите Това пък е друг класически сблъсък – между манталитета и мисленето на северната част на Европа спрямо южната. Вече има достатъчно слухове, че в БФС май не подкрепят толкова Матеус, колкото при неговото назначаване. Дори имена на нов треньор се споменават, като това на Любослав Пенев е най-напред в редицата.
Затишие пред уелска буря
Вече доста време следя действията около националния отбор. И когато изведнъж всички започнат да критикуват даден треньор, имам усещането за наближаващо драматично събитие, примерно изразителна или унизителна загуба. После следва промяна, която се оценява като оздравителна. Обществото се зарежда с позитивизъм поне за още един малък период от нови загуби. Това е класическа PR акция за успокояване на обстановката. Май и сега ни предстои нещо подобно. В последните дни изникнаха толкова хора, които решиха да се изкажат за Матеус, че това едва ли е случайно. А идва мач с Уелс. Тимът, ръководен от Гари Спийд, направи два страхотни двубоя. Първо победи с лекота Черна гора с 2:1, а после надигра тотално Англия на "Уембли" в последните 30 минути и само късметът и ужасяващият пропуск на Роби Ърншоу лиши състава поне от точка. Да не говорим, че ако той бе вкарал, имаше предостатъчно време хората на Капело да се паникьосат и Уелс да им вкара и второ попадение.
На 11 октомври, тук на стадион „Васил Левски”, „драконите” може и да ни отвеят с лекота, потвърждавайки прогреса си, но и в същото време оставяйки ни на унизителното последно място в групата. И тогава кой ще е виновен? Матеус като начало - със сигурност. Проблемът е дали със смяната му нещо ще се промени. Склонен съм да мисля, че скандалното поведение на германеца, както някои вече го определят, е далеч по-полезно за нашия футбол. Защото всъщност той казва истината. Тя никак не е приятна и той почва да става досаден. Как така той ще ни говори за нашия футбол? Давайте да го сменяме! Стане ли това, просто сме стигнали дъното и повече отлепяне няма. Ще сме точно при Люксембург и Армения примерно. Само че те постигнаха знаменити победи, съответно срещу Албания и Словакия, за които ние може само да сънуваме. Искаме промени. За да ги направим, трябва някой да каже истината. Матеус със сигурност не е най-добрият треньор, но поне истината я казва. Но сред всичките тези битки на различни равнища – европейско, вътрешно и личностно, не бих се учудил, ако футболът ни се срине окончателно. Щом Уелс може да стигне до шестата урна, защо ние да сме имунизирани от подобен сценарий?

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот drvasko98 » 31 май 2012, 17:36

Chelsea_69 написа:И нека да припомним :
marto написа:Нито един английски отбор на 1/4 финал в ШЛ


:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:


Има и по-интересно:

от drvasko98 на Съб Мар 03, 2012 8:44 pm

Напълно съм съгласн с Блажев. Още след дупката на Тери трябваше да започне подмяната. Просто има хора ,които са орисани да не печелят. Като Бербатов Ей го и Дрогба не можа да стане шампион на Африка. Чудесни футболисти, заслужават пълно уважение, но им мина времето

:qipap: :qipap: :qipap:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 31 май 2012, 23:25

Аз и сега твърдя, че са изчерпани.Друг е въпросът, че спечелиха. :mrgreen:
4. Как така Азард ще взима 200бона на седмица , а след данъците 100бона ? Толкова ли са големи данъците в Англия . Ако може би ли ми обяснил положението с данъците . Например аз съм футболист и взимам 5млн на година , а след данъци половината от тази сума ли ще имам 2.5млн ?
4. В Англия данъците за чужденците са убийствени. В Испания са двойно по-малко, поради което и някои звезди решиха да отидат там. Нормално е. Като сложиш и курса на паунда спрямо еврото, промяната в него за последните няколко години и ситуацията вече става доста сериозна.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 05 юни 2012, 14:17

Сектата се готви май за Еврото.Добре, че Гуру-то не спи. :qipbo: :qipbo: :qipbp: :qipbp:
chelsea_levski 04.06.2012 | 23:07

Здрасти, Боби.Първо искам да кажа, че съм убеден в назначаването на нов мениджър в клуба.Убеден съм и, че селекцията която се извършва е по негов вкус, клоня към Гуардиола.Та, имам няколко въпроса.
?
3. Прие ли ни като собствен отбор на финала в ШЛ?
Боби Борисов 05.06.2012 | 09:34



3. Да. Това важи за всеки английски отбор напуснал кралството.


bobby_m Англия при Ходжсън 04.06.2012 | 13:47

Здравей Боби,

оптимист ли си за представянето на Англия на ЕП с Рой Ходжсън. Вярно, че до сега на такива форуми англичаните винаги отиват с големите очаквания и като големи фаворити и са се проваляли. Сега не е така, но чак пък такова пораженческо поведение от страна на Ходжсън, незнам аз не съм оптимист. И как ще коментираш футболните причини, поради които Рио Фърдинад не е в отбора.

Боби Борисов 04.06.2012 | 16:24

Ще кажа само, че чакам от доста години да видя такъв отбор на Англия на голямо първенство. Може би ми се иска да има още една или две контузии, за да се изчисти окончателно състава. Да видим!

Николай Иванов Шуменско Премиум Футбол 01.06.2012 | 15:54

Здравей, Боби!



Какво е това Шуменско Премиум Футбол? Към края на сезона започна предаването да се нарича така. Това спонсорски договор ли е или какво? Като цяло ще се радвам ако обясниш какво всъщност е това и дали и през следващата кампания отново ще се нарича така.



Благоадаря предварително!

Боби Борисов 04.06.2012 | 16:04

Да, това е името на студиото ни. Естествено, че има нещо общо с въпросната бира. Просто хората смятат, че студията ни са качествени, гледат се (това го показват и резултатите) почти колкото и мачовете. Доколкото знам и през следващия сезон студиото ни ще се нарича така.


Наско Как мислиш 01.06.2012 | 13:51

Боби според теб възможно ли е Ливърпул да стане шампион през новия сезон, въобще има ли шансове в сравнение с отбори, чиито селекции са в пъти по добри- Челси и Сити. Просто не знам какво ще става, но този сезон може би ще е най-интересния от 20 години насам.

Боби Борисов 04.06.2012 | 16:01

Селекцията никога не е единствено важното нещо в битката за титлата. Въпреки цялата си селекция Сити се нуждаеха от огромен късмет в последния ден от сезона, за да станат шампиони.

Шампион може да стане за мен всеки от отборите в топ 8. Може би с изключение на Нюкасъл и Евертън, които ми е трудно да повярвам, че имат потенциал, за да израстнат чак толкова.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 07 юни 2012, 21:05

Сектата работи вече за европейското. :qipay: :qipbp: :qipbp:
„Месията“ Рой Ходжсън стряска французите през Ла Манша
Изображение
Психологическата война между англичани и французи преди срещата помежду им на Евро 2012 очевидно вече започна. Днес над Белите скали на Доувър бе издигната 33 метрова статуя на селекционера на „трите лъва“ Рой Ходжсън.

Монументът представлява репродукция на прословутата статуя на Христос в Рио де Жанейро.
http://gong.bg/uploads/images/2012_06_0 ... NGLAND.jpg
Според ирландската букмейкърска къща, която е възложила изработването на творбата, „Спасителят“ Рой се вижда от френския бряг, който е на 25 километра на изток.

Англия и Франция откриват надпреварата в група „D” на 11 юни в 19 ч. българско време.
http://gong.bg/uploads/images/2012_06_0 ... NGLAND.jpg

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Мичо » 07 юни 2012, 22:01

Блажев, комплексите и циганското мислене те докараха до това сам да си пишеш. :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 07 юни 2012, 22:18

Сектата вдига паметници, няма време да пише. :qipbl:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Мичо » 07 юни 2012, 22:43

:qipbl: Добре, че са твоите селски комплекси та да сме добре информирани какво става на острова. :qipbo:
А нещо за циганийката да напишеш? За мръсните гадове, гаврещи се с играта?
мангалите и твои братя?
Би ли лапнал някоя испанска патка, Блажев? :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 08 юни 2012, 08:03

Да не съм Казуса, че да ги защитавам. :qipag: :qipag: Даже искам да отпаднат сега в групите на европейското. :qipbp: :qipbp: Докато сектата до един подкрепя кралицата. :qipbl: :qipbl:
Това как го отпразнувахте? :roll:
Кралица Елизабет II: 60 години на трона


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron