БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 06 яну 2015, 10:52

8 написа: Те обичат такива перверзии. В коя минута бил първия тъч и всякакви подобни статистики. Може пък и мач по Коледа да им е фетиш. Едно е да играят Нюкясъл-КПР през март, а съвсем друго по Коледа. Във втория случай стоиш гол пред телевизора и лъскаш бастуна. Било готино и важно.

:qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот VILIO » 06 яну 2015, 14:02

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 14 фев 2015, 22:46

лудия от преди малко: навлизаме в заключителните 15 минути от срещата, известни като "бизнес тайм" :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 28 фев 2015, 14:47

ти защо 23.02.2015 | 16:57

тъкмо бях почнал да не ти обръщам внимание на поробеността ти в пристрастие към английския футбол, когато изръси тъпотията в 4-тата минута.Сигурно много ще те хейтват затова и големи и малки хейтърчета, но аз ще подходя по-различно като ти обясня кое е смешното да си толкова както казах поробен в собственото си пристрастие.
Ти си пристрастен към висшата лига и колкото и да е слаба тя ти винаги ще твърдиш че е номер 1.Забележи какво става с отборите в нея, ако искаш вземи за пример този сезон, ако искаш предните.Има смешен челси, който вътре на острова и извън него за да спечели ще трябва да играе с добре познатия отвратителен стил, което при положение че е най-печелившия към този момент в първенството не виждам с кое го прави най-интересно, най-вълнуващо или най-добро??Ман сити са единствения отбор, в момента който може да се каже че е достоен да представлява така нареченото най-добро първенство.Имат уникални техничари и много мъдър треньор.Пелегрини е мъдър докато моуриньо просто е лукав и докато при Пелегрини нормални играчи развиват своята техника, то при моуриньо нормални такива я губят.Арсенал играят добър футбол, но те не са на нивото на нито един голям отбор нито в англия, нито в европа.Това е и причината да играят четвъртфинали само след сблъсъци с отбори като Монако.Ливърпул показаха уникален стил миналата година, но 5 лалани не правят един суарез.Ако Барса ако продадат Меси няма да могат да го заменят с 5 дървета като Жиру.Ливърпул в Европа пълна 0.Това ли е Ливърпул??Юнайтед с ван гал??това ли заслужава този отбор??И челси отива да играе с едно смешно ПСЖ и му се нарежда отзад.Защо???Ман сити прави 5-0 на Нюкясъл и се изреждат всички да вкарват и сега като излезнат срещу Барса, които на Ноу Камп бяха трагични последния мач, познай кой ще гледа топката от близо цял мач??И в какво се изразява твоето пристрастие??Че ти това го виждаш.Следователно го асимилираш.Но, който и да ти каже че не си прав ще кажеш не.Разбирам плиткото ти съществуване пристрастието ти е по силно от реалността, която впрочем ти вади хляба, но защо твърдиш че тя е на първо място, когато не е така.Мотото ти май беше че на първо място си обективен, аз защо не мога да го видя???покажи ми къде на първо място си обективен??Най-лошото е че казваш на всички, които те критикуват че са хейтъри.Значи, който не е на твоето мнение е хейтър??Горе пише че мога да те критикувам, това и правя - култутно, без псувни с въпроси свързани с английската висша лига, но всеки път когато ти задам подобни въпроси с подобен текст отговори нямам.Защо??Пише и че въпросът, който получаваш винаги ще бъде прочетен.Значи четеш и не искаш да отговаряш.Защо кажи??Относно хейтърите въпреки че знаеш ще ти кажа.Думата идва от омраза, следователно като хейтваш значи мразиш.Казвал си поне 100 пъти че отговаряш на всички, които не са хейтъри.Ако си държиш на думата отговори на това, което ти написах защото аз не съм хейтър.Нито те мразя, нито ще те мразя, мога свободно да имам мнение и за висшата лига и за теб стига да мога да се обоснова, това и правя.Не може да кажеш това в 4-тата минута при положение че не си гледал нито 6-0 Байерн, който е скучен по други причини, просто положенията са пред една врата, което беше и с арсенал миналата година, пусни си го на запис, знам че обичаш.Не си гледал смеха на Реал сосиедад - Севиля по рано през деня или Ювентус, които не са на нивото на българското, а са на нивото малко над това на английското.А от както каза коментара в целия мач по локвите видях само блъскане, дърпане и подминати картони.Когато твърдиш подобни неща ти си хейтър по адрес на другите, а когато някой не е съгласен с думите ти не означава че е хейтър.
Разбирам че не можеш да плюеш по това, което ти храни семейството, но ти не плюеше и по ШЛ, когато ги предавахте.Ако утре те назнача да коментираш Лига Европа много ми е интересно какви неща ще говориш.Живота може да направи с всеки каквото си иска, стига да реши.Иронията му може да бъде от брутална през всичко до смешна.И както сега хейтваш Шл си спомням за 2006 и гола на Ето'о.Ще ти пиша отделно за него някой път да се повеселим.Тогава не си мислил това за ШЛ.Другото, което е много важно е за т.н. футболна спартакиада.Онзи формат, в който Арсенал игра финал в Уефа беше по смешен защото играха два пъти в групи помниш ли??Малчуганите незнаят, както и много други неща, за които ги лъжеш предавайки им виждането ти.Ако съм малък фен на някой от англисийските отбори, гледам само бг медии, висшата лига само във вашия ефир и анализи почти само от теб наистина ще ме убедиш че отбора ми не го интересува Шл и че дори и той не се интересува от това.Даже супер спокойно твърдип това за всеки отбор сякаш изобщо на никой в клуба не му пука за представянето в турнира.Много ще е интересно да питаш някой от англисйките фенове??Мога да ти пиша още два дена без да спирам, няма да ми писне това че пиша, по готино от това няма, но е важен адресата, специално ти като такъв почти никога не ми отговаряш и показваш че не заслужаваш, но както всичко в живота трябва да съществуват овце за да съществуват последователи и като не отговаряш на описанието не си в играта.Твоята е смешна, но така си преценила.До момента много пъти съм се отказвал да ти пиша само като се сетя събеседника какъв отговор ще даде.Ако не ми отговориш ще ти го посткам всеки ден.И това и други неща.Културни разбира се

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот 8 » 28 фев 2015, 19:28

Ако съм малък фен на някой от англисийските отбори, гледам само бг медии, висшата лига само във вашия ефир и анализи почти само от теб наистина ще ме убедиш че отбора ми не го интересува Шл и че дори и той не се интересува от това.


В това Бобито наистина е успял. Видно е от Вильо. Съвсем истински вярва в ТВ права и че ШЛ "пречи". И повечето английски фенове са вдъхновени от подобни глупости. Гледат диемите и каквото там им кажат е крайната истина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот VILIO » 01 мар 2015, 01:04

На нищо не вярвам. Следвам фактите, защото съм вложил време в изследване на определени тенденции.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот 8 » 01 мар 2015, 01:38

Симпатично момче си. Защо по дяволите си губиш времето с ВЛ и затъпяваш? Вземи се в ръце, не си на нивото на селската аудитория на диемите............мъчно ми е за теб :cry:
Айде Мичо е дърт, взе-дал, ама ти си младо момче, недей така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 03 мар 2015, 11:47

Господин Ангелов хм. 28.02.2015 | 00:03

Здравейте господин Борисов !
Имам два въпроса към вас:
1.Все още ли си на мнение, че английските отбори не отстъпват на другите ? Защото фактите говорят друго и то е че Ман сити(почти сигурно),Арсенал(почти сигурно),Тотнъм и Ливърпул отпаднаха от евро турнирите и всичко на всичко останаха Евертън и играещия анти футбол Челси.


Боби Борисов 02.03.2015 | 17:23

1. Да, убеден съм, че не отстъпват на никого, но вече са толкова разглезени, че нямат дори амбицият ада печелят. Това е спортна злоба, която вече се изгуби на Острова и това е генерален проблем за всички отбори и клубове. Вече се гледат финансовите резултати и бюджетите. Изпълнени ли са предварителните планове там ... всичко е наред.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 03 мар 2015, 11:50

Fan Евротурнирите и Мениджърите 27.02.2015 | 23:33

Боби какво мислиш за представянето на отборите от Англия в Европа и каква е причината за този крах? Евротурнирите никога не са били приоритет за мен (а смятам и за мнозинството фенове от Англия), но самото отпадане от подобни отбори е срамно.
Оставам с чувството, че тези провали се държат на модерните измишльотни. В момента в които в Англия почнаха да се лансира по континентален футбол, континентални треньори и ко = почнахме да гледаме такива излагации.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 03 мар 2015, 11:53

Soulen VL 26.02.2015 | 01:33

Здрасти Боби, къде отиде силата и блясъка на ВЛ? Това, което се случи на Манчестър Сити и Арсенал е срамно, особено погрома от Монако. Не е ли време за преструкториране на Висшата лига? Очевидно е че има някакъв проблем освен в Челси.

Честно казано вече не мисля, че е и най-силното първенство. Испанското и Немското доста дръпнаха, а отборите от Англия тъпчат на едно място, а повечето даже деградират.

1.Според теб каква е причината за това отборите от Англия да отслабват със всяка година на конкурентите си от Европа?

2. Какво е решението според теб на проблема на английските отбори в последно време? отборите от Англия преди 10 години мачкаха всичко по птя си.


Боби Борисов 02.03.2015 | 14:01

Нищо изненадващо. Пиша по темата от есента. И ощ епо-сложно ще става, защото английските клубове вече са недосегаеми от финансова гледна точка. Висшата лига е толкова мощна финансово, че единственото важно е да си в четворката, за да вземеш бюджета от ШЛ. Излезеш ли от групите вече няма проблеми, защото там увеличението на бюджета не е толкова голямо.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 03 мар 2015, 11:54

ranger крахът на английския футбол 26.02.2015 | 01:12

Здравей Боби упорито мълчиш за загубите на арсенал и сити и най жалкото е не резултатите а безличната игра на островните грандове но ти продължаваш да мълчиш спри да се криеш зад това че не гледаш ШЛ и поне веднъж бъди мъж и обясни на хилядите си почитатели защо британските отбори в европа са кръгла нула.

Боби Борисов 02.03.2015 | 14:00

Напротив! Може да прочетеш мнението ми по темата в съботния брой на един спортен всекидневник.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 03 мар 2015, 11:56

Това което искам е да се обосновеш за подобни неща, които твърдиш,и те не са едно и две.И ако твърдиш че се обосноваваш не виждам как това се случва като отговора ти е "че не си длъжен да коментираш".Ти нали си опитен журналист с 20 години стаж, трябва да можеш да даваш мнение за това, с което си вадиш хляба.Нали боби беше номер 1??Мисля че и награди имаше??ЖИВ И ЗДРАВ!!
Мисля че затова си тук.За да говориш защото разбираш.Питам те за футбол, и то за английски.Това че е свързано с английски отбори срещу отбори извън острова не означава че не е важно за английския футбол.
Не е нужно да ти пускам записите от шампионската лига.Като всеки нормален фен на футбола гледах редовно и не помня никога да си оплювал ШЛ.Без да ти гледам записите сега се обзалагам че нито един път не си го правил това оплюване.Сега показваш друго отношение към турнира и доказателствата в последните години са доста.Изилиза че това така наречено "моето мнение винаги е било едно и също" не върви.Това че сега в ефир говориш разбира се само за случващото се на острова е нормално.Все пак англичани извън острова не се подвизават успешно.Когато имаше 2 пъти по 3 английски полуфиналиста не беше така.Виж не те хейтвам.Фен съм на Ливърпул.Не мога да повярвам как може да са толкова жалки след като не е останало нищо от онзи отбор, който излизаше и мачкаше.Сега са ЖАЛКИИИИИИИИИИИИ.Цял живот ще бъда фен на ЛИВЪРПУЛ 100000000 пъти повече от колкото ти на Арсенал, нооооооо АНГЛИЙСКИЯ ФУТБОЛ Е ТРАГЕДИЯ.Сити снощи не знаеха къде се намират.Арсенал без да те обиждам са най-жалкия и безхарактерен отбор в европа.Могат да бият само отбори като олимпиякос, порто, монако и т.н.Челси не мога да ги понасям.Живи и здрави да са, но в името на футбола такъв стил не трябва да съществува.Юнайтед въпреки че са конкурент номер 1 на Ливърпул, когато играха хубав футбол ги уважавах.Онзи отбор, който вдигна шл 2008 беше супер сила.Какъв е този Юнайтед с Ван Гал спрямо онзи тогава??Моят отговор е жалък.Не искам да хейтвам никой, но не може в името на лъскавия продукт да твърдиш че всичко е точно.Ясно е че ти да дават няколко хиледарки и една от задачите ти е да не обиждаш продукта, но това което иска един обективен, реалистичен фен е да коментираш точно по тези два критерия, които даже са синоними.Английската висша лига не е номер 1, никой англисйки отбор не може да се противопостави на гигантите в европа.Даже и отбори, които са не толкова добри напълно нормално елиминират и ще елиминират англисйки отбори.


Боби Борисов 02.03.2015 | 13:48

Пич, имам толкова много други неща за правене, че няма как да си губя времето с теб. четох ти писанията до третия ред. Да не говорим, че е феноменална глупост за мачовете на запис, но ... защо да ти обръщам внимание изобщо.

Това ти беше за последно. И не заради мен, а заради другите хора, които четат тази рубрика. Имало е такива герои и в миналото и този сайт не е видял нищо добро от тях.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот 8 » 03 мар 2015, 13:15

Eeeeeeeee този път има големи шедьоври =D>

Да, убеден съм, че не отстъпват на никого, но вече са толкова разглезени, че нямат дори амбицият ада печелят.

Виж ти какъв бил проблема на английските отбори :roll: Скучно им е да печелят :?
Същата летаргия е обхванала и националния отбор.......откакто съществува :qipbl:

Честно казано вече не мисля, че е и най-силното първенство.

Ужас, разколници в сектата :qipac:

защото английските клубове вече са недосегаеми от финансова гледна точка. Висшата лига е толкова мощна финансово

Преди като нямаше успехи в ЛЕ било щото нямало парите на ШЛ. Сега като няма успехи и в ШЛ и там нямало пари, не поне и толкова колкото "във вече толкова мощната финансово ВЛ".

Следва яка драма и мъжкарски обиди.
ranger крахът на английския футбол 26.02.2015 | 01:12

Здравей Боби упорито мълчиш за загубите на арсенал и сити и най жалкото е не резултатите а безличната игра на островните грандове но ти продължаваш да мълчиш спри да се криеш зад това че не гледаш ШЛ и поне веднъж бъди мъж и обясни на хилядите си почитатели защо британските отбори в европа са кръгла нула.


Това ти беше за последно. И не заради мен, а заради другите хора, които четат тази рубрика. Имало е такива герои и в миналото и този сайт не е видял нищо добро от тях.

=Вън от сектата! Ааааааааа ма-ха! Ще разваляш реда и дисциплината сред мирните ми овчици :qipav:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 04 мар 2015, 16:35

поданиците роптаят след предното избухване на Гуруто

sergo не си прав 02.03.2015 | 18:35

Айде да престанем с глупостите за това, колко са обезпечени английските клубове. Играят зле в евротурнирите и това е неоспорим факт и причината със сигурност не е, че са много богати, а просто защото толкова си могат. Кви са тия глупости, дето ги разправяш, че си изпълнили плана и хоп айде да спираме да играем, пълна глупост! Заблуждаваш се много жестоко! Реал Мадрид, Барселона и Байерн Мюнхен да не би да са бедяци? Не, но играят докрай, работата е...... А бе кво да ти обяснявам като ти си "едно си баба знаяла....Жив и здарв!


Боби Борисов 03.03.2015 | 20:18

Преди 15 години обяснявах, че италианският футбол е приключил, но още не са го разбрали. тогава пак се говореше така за мен. Лошо няма. И други неща съм казвал, които са звучали така и после са се оказвали точни.

Хубаво е да се чете какво съм казал.

Не съм твърдял, че са осигурени финансово и заради това не играят.

Сега казвам следното. Английските клубове гледат само към парите. И когато си постигнат бюджетите вече не могат да бъдат мотивирани за нещо повече. Играта, съществуването им и цялата им същност са насочени към парите и бюджетите. Влизаш в ШЛ, излизаш от групите и вече бюджетът ти е ок. Поради това вече губят агресивност, губят идентичност, вече дори няма шотландски треньори във ВЛ. Поради това и играта им е такава, никаква. Английските клубове все повече не са футболни отбори, а финансови корпорации. И футболът е просто средство за изкарване на пари, а не основна дейност. Което е огромен проблем.

Така че това с "едно си баба знае" ... на някой друг.


==============

В тезата ти може и да има логика, но тя се отнася само до ръководствата. Никой няма да слезе в съблекалнята и да каже: "ами, момчета, вие си свършихте работата,заплатите са осигурени, сега можете да отпадате". Да,ръководството не натиска за успехи там, но като го прави ще кажеш, че не се работи в такава среда, като не го правиш, няма да е спокойствие, а липса на мотивация. Въртиш си както си искаш работите, Боби, и признавам че ти се получава. Може и да залъжеш масите, но се намират единици, които схващат задната ти мисъл. И тук постъпваш доста лицемерно. Гледай с едни очи на всичко, Боби. И излез и си кажи - Арсенал и Сити са евроидиоти и това се дължи на Венгер, Манчини и Пелегрини. Не слагай всички под общ знаменател. Тенденцията е единствено при тях. Останалите са постоянни, имат трофеи и избухвания, и рядко стават изненади с тях.


=========================

Mags Висша лига 04.03.2015 | 11:25

Боби, наистина ли вярваш, че английските отбори се стремят да влизат в Топ 4 и да играят в Шампионска лига само по финансови причини? Това не искам да го повярвам просто! Естествено не отричам парите като стимул, но все си мисля, че трофеите и възможно по-предните места в класирането са си мотивация (дори и от маркетингова гледна точка). Просто не мога да си представя как даден отбор от Топ 4 ще мине групите на ШЛ и ще си каже: "Стига ни, свършихме си работата, догодина пак", и ще престане да се старае толкова в мачовете. Особено пък самите футболисти и треньори, които работят и за престиж. Иначе за собствениците мога да се съглася, че при тях водещ мотив е печалбата, но те пък нямат чак такова влияние конкретно върху стила на игра и цялостната мотивация на отбора.


Боби Борисов 04.03.2015 | 15:02

И за не искам да го повярвам, но се случва. поне според мен. Изобщо много неща в английския футбол се объркаха серозно за последните два сезона. Това с трофеите е идеалистично, но вече ми се струва, че не е вярно за повечето клубове.

Всички в тези клубове са наемници. Изпълняват си договорите, печелят парите, отчитат резултатите и ... после пак същото. Голяма част от емоцията и страстта на английските клубове бе изядена от чуждите собственици.


Естествено, че чужденците са виновни и за това. Кой друг би могъл да е.

Кедъра Английските отбори 04.03.2015 | 06:53

Здравей. Чета много коментари във форуми, гледам всичките първенства ( не само топ 5 ) и ми е много интересно защо смяташ, че Висшата лига е най - доброто ?? Отборите не са на нивото на топ клубовете. И не говоря за резила на анг. отбори в Лига Европа, а за това което показват в Шампионска лига. Не можеш да кажеш, че там не си дават зор - просто толкова си могат. И тази година ( както вече стана тенденция ) пак се изложиха. Какво би казал за играта на шампиона Ман Сити срещу Барса ?? Тази година се очакваше много повече от тях, но напротив - бяха още по трагични. Имат ли шансове за продължаване ?? После идва Арсенал - най - големия резил във футбола от много време насам. Венгер се оправдаваше с невероятните отбори, кото му се падаха предните години - ами сега ?? Ако отпаднат от Монако, което е 99.9% сигурно, ще бъде страшно смешно. Ами Ливърпул ?? Не можаха да победят Лудогорец, а срещу Базел тотално се изложиха. Още в групите отпаднаха. И остана Челси. Всички им възлагат големи надежди, но мислиш ли, че с тази дефанзивна игра ще издържат ?? Да, срещу ПСЖ стана, защото парижани не се вкараха положенията, но поне си минаваха защитата на Челси без проблем. Така беше и миналата година - Атлетико Мадрид без много зор ги отстраниха. Челси няма достатъчно добра защита, за да им изнася мачовете. Така, че дори да отидат на четвъртфинал или по - нагоре - срещу Барселона, Реал Мадрид и Байер Мюнхен нямат шансове, даже и срещу Атлетико Мадрид. Английските отвори нямат класата на топ отборите - фактите говорят. И нямам предвид Лига Европа, вече го казах. Не разбирам защо отборите се натискат за топ 4, щом после следва срамно отпадане. А представете си, ако Ман Ю. сега играеше ШЛ. Още по - смешно би било. Ти си фен на това първенство - ясно е, но не може да отречеш очевидните неща. Анг. първенство ти харесва, защото е най - атрактивното ( което не го отричам ), но отборите ( най - добрите в Англия ) не са на нивото на останалите. А в рангинга за Уефа се вижда ясно. Да, италианския футбол е западнал, но и той е атрактивен за гледане. Като страничен наблюдател тези първенства са най - приятни за гледане, но отборите им нямат достатъчно класа. Най - добрите футболисти отидат другаде. Ти си пристрастен, а аз говоря като фен на английски отбор, но признавам, че нивото на отборите е по- ниско. И тази година се видя. Благодаря за вниманието.


Боби Борисов 04.03.2015 | 14:51

Това което казвам е, че "Английското първенство е най-силното и най-интересното". Говоря за първенство, а не за отбори. За мен между двете неща има огромна разлика. Добре, нека не е огромно, но съществена. Надявам се, че съм ясен. Първенството е интересно и силно, заради много различни фактори. Само един от тях е качеството на отделните състави. Но има и доста други.

Съжалявам, но италианският футбол не е атрактивен. Гледал съм и имам поглед и върху настоящите мачове. Освен може би ако моите и твоите идеи за атрактивност са различни. Тогава го приемам. Но аз не мога да приема за атрактивен футбол на ходом. З амен атрактивността не идва от петички и подхвърляне на топката във въздуха. И атрактивността на всяк опървенство зависи от всеки един двубой, дори между последните в класирането.

А между другото изобщо не съм съгласен ,че най-добрите футболисти отиват другаде. Напротив! Най-добрите футболисти като цяло отиват във ВЛ. Говоря за средното ниво. А иначе ще припомня изявление н ашефа на испанската лига след подписването на новия договор за тв права във ВЛ, който заяви, че испанският футбол е в опасност да не устои на натиска на английските клубове към звездите им.

Това е моят отговор. Иначе всичко опира до лични предпочитания. Аз казвам какво мисля и вярвам. Не оспорвам правото на всеки друг да има различна позиция от моята. Дал съм и моите аргументи (най-общи естествено).


================

Филип Станев До Боби 03.03.2015 | 23:25

Боби, ще излъчвате ли плейофите от Чемпиъншип в края на сезона?


Боби Борисов 04.03.2015 | 14:51

Да, ще бъдат излъчени


Вильо напира да се слее с божествената светлина в ашрама на Гуруто

De La Vega .. 03.03.2015 | 19:34

Боби, може ли да се работи във вашия екип или съответно друг с висше образование по право ?


Боби Борисов 03.03.2015 | 20:26

Естествено.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Христолов » 05 мар 2015, 10:46

Vorca Шампионска лига 04.03.2015 | 15:14

Здравей, Боби. Всички знаем какъв фен си на анг. футбол. Би ли изказал мнението си защо отборите от Острова се провалиха - Ман Сити срещу Барса и Арсенал срещу Монако. Но без глупостите за парите. Чисто футболен коментар.

Боби Борисов 05.03.2015 | 10:27

Какъв е смисълът да казвам каквото и да е щом започваш с това, ч есъм фен на английския футбол! И добавяш, че мнението ми за парите е "глупост". Значи съм склонен да изказвам глупави мнения, а едва ли имаш нужда от такива.

да, по същество нищо. ако някой не кълве на глупостите за парите, направо да го разкарваме.

но сега да насочим вниманието си към този бисер:

Plamen Avramov Атрактивност 04.03.2015 | 16:53

Здравей Боби! Бих искал да вмъкна нещо на темата за атрактивността на първенствата. За мен най-важното в дискусията е, че няма друго първенство извън Англия (и тук не говоря само за ВЛ), в което може да има мач без нито едно чисто голово положение и аз да си пусна въпросния мач 1-2 пъти на запис. Точка!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron