Ел Гранде Реал - част IV

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот G8 » 11 юли 2012, 12:47

vill_1 написа:Програмата на настоящия и бъдещ шампион в Испания!

:qipbp: :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 18 юли 2012, 20:09

http://www.sportal.bg/news.php?news=374559

Като изключим Барса, които са от друга орбита, както пише и в статията, тия наистина са събрали най-доброто в света. Все ключови играчи от световен мащаб. При това за разлика от Барса, като количество са повече, защото излизат и извън титулярната 11-ка.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 28 юли 2012, 16:08

Моу смени плочата: Кака може да остане



Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо реши да внесе неяснота по бъдещето на нападателя на отбора Кака. Както е известно, преди няколко дни испанските медии излязоха с информации, че от "Сантиаго Бернабеу" са посочили вратата на бразилеца. Лично Моуриньо казал на бившата звезда на Милан, че няма да разчита на него през новия сезон. Това повиши апетитите на "росонерите", като вицепрезидентът на миланския гранд Адриано Галиани веднага излезе с фразата, че "някои любови не умират". Впоследствие на бял свят се появи информация, че италианците искат Кака под наем, а бе отчетено, че любимият на играча №22 на "Сан Сиро" става свободен. Днес обаче Моуриньо върна нещата в изходна позиция.

"Всичко е възможно. Аз мисля, че в крайна сметка Кака може да остане в Мадрид и през следващия сезон. Ако това стане, аз ще бъда щастлив, защото с него имаме добри взаимоотношения. Между мен и него няма никакви тайни. Той добре знае моите виждания. Но ще видим какво ще стане, все пак трансферният прозорец е отворен до 31 август", коментира Специалния.

Очаква се на 7 август Галиани и босът на Кралския клуб Флорентино Перес да имат среща в САЩ, на която окончателно да се реши дали Рикардо ще се завърне в Милано, или не. Ден по-късно двата най-титулувани отбора в Шампионската лига ще изиграят звездна контрола по между си в Маями.



Моуриньо пое нещата в свои ръце - иска Модрич до четвъртък


Наставникът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо взе инициативата в свои ръце в опита си да задвижи трансфера на Лука Модрич. Португалецът е позвънил лично на президента на Тотнъм Даниел Леви, за да се опита да уреди привличането на хърватина преди контролата на Реал с ЛА Галакси следващия четвъртък.

Самият футболист вбеси ръководството на "шпорите" със своеволията си, след като реши да не се яви на няколко поредни тренировки на своя тим и отказа да се качи на самолета за САЩ, където се провежда предсезонното турне на Тотнъм. Впоследствие Модрич започна да тренира на клубната база и е поднесъл извиненията си на босовете. Двата клуба обаче не могат да сближат позициите си по отношение на трансферната сума, като Даниел Леви продължава да настоява на 40 милиона паунда, докато Флорентино Перес е склонен да плати 27 милиона. "Дейли Мейл" обаче твърди, че от "Сантиаго Бернабеу" в крайна сметка ще предложат 33 милиона паунда.

Според слуховете в английските медии ситуацията се усложнява и от факта, че Пари Сен Жермен също има реален интерес към хърватина. Моуриньо обаче се надява, че личното му познанство с Леви може да допринесе за благоприятната и скорошна развръзка на тази заплетена ситуация.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 06 авг 2012, 09:31

Изображение
Изображение


blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 13 авг 2012, 22:43

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Точно го прочетох в гонг.бг и се сетих точно за Веселка.Ама тя ни го каза още преди 4 месеца.Странно що, ама журналята ни пробутват по 2 пъти на 4 месеца една и съща новина. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 14 авг 2012, 00:22

Аз също ви го казах в онези дни ама се прие като война по оста Барса-Реал. Дели може да потвърди.
Наистина го четох това негово искане и знам, че не е измислица на журналистите, а негово желание.

А що се отнася до претенциите на "великана" ето вече от мен и по аргументите му:
Португалският специалист каза, че вече трябва да бъде наричан Единствения вместо Специалния, защото е единственият треньор, станал шампион на трите най-силни първенства в Европа.

Англия, Испания, Германия..........нямам спомен да е вдигал сребърната салатиера в Бундеслигата :?

ПП. А адашката го пуска и сега, защото вече го пише, при това дори и в български медии, а тогава я подгонихте като мен, че си съчинявала чула-недочула измислиците на някого. Истината е, че новината е стара и е от тогава когато за първи път тя го написа. Вярно е написаното, но не е никак актуално, а от пролетта.

ПП2. А пък и да е вярно изказаното мнение на португалеца какво прави това Моу нещо велико!? Виторио Поцо и треньора на бразилците от 58 и 62 (ако е бил един и същ) пък са треньорите с най-много световни титли....е и? Най-великите ли са? Хванал там някакъв любопитен факт и ни го тика в носа. Нахалник! :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2012, 10:37

Както ти си го писал нееднократно, най-силните три първенства в Европа са

Италия Испания Англия
може да са
Испания Англия Италия
или Англия Испания Италия

но място за Бундеслигата там няма, коклкото и да ми е интересно това първенство. Това, че от две години Германия изпревари Италия нищо не значи!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 14 авг 2012, 15:31

Аз и сега мисля, че италианското е по-силно от немското, все пак в последните години от там изникнаха два европейски шампиона в лицето на Милан и Интер и те успешно се противопоставят в това направление дори и на англичаните, в смисъл не са много по-различни от тях в турнирите, но става дума за текущите и официални оценки. Текущи, а не вечни (при които си прав за трите най-добри) и официални (а не мои), защото пред Моу моите виждания не могат да вървят като аргумент.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 14 авг 2012, 20:46

Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 27 авг 2012, 10:23

Това журналистите са ебати долната паплач. #-o Толкова са жалки в опитите си изкуствено да създават интриги, за да ги четат хората....

http://www.sportal.bg/news.php?news=382688

Виждам заглавието и си викам станало е нещо сериозно, отварям вътре и чета как Моуриньо казва, че загубата им е напълно заслужена според показаното на терена, че отборът не е играл добре и това е, напълно нормално изказване, къде ги съчиниха тези нападки ?!

п.п.: Биби, слон да ви го набута. :qipaq: :qipap: :qipap:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 27 авг 2012, 10:31

Аз не мога да разбера Реал толкоз ли бе закъсал, че да ходи на поредното турне тип Пайнер до САЩ, за да вземе 2-3-5 милиона. #-o
А иначе, като гледам как почва, нищо чудно при Моуриньо третите сезони да са последни в отборите му. Явно до 2 сезона може в 1 клуб.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 27 авг 2012, 10:37

Ами за съжаление Реал (а и не само те) отдавна не провежда истинска подготовка, а ходи на разни безумни турнета, за да печели пари. Тимът не може да се подготви максимално качествено, но нищо, важното е пари да падат. #-o

п.п.: в Челси изкара три и нещо.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 27 авг 2012, 10:49

blazev1992 написа:Аз не мога да разбера Реал толкоз ли бе закъсал, че да ходи на поредното турне тип Пайнер до САЩ, за да вземе 2-3-5 милиона. #-o
А иначе, като гледам как почва, нищо чудно при Моуриньо третите сезони да са последни в отборите му. Явно до 2 сезона може в 1 клуб.


Реал не са единствения отбор който ходи на турнета. Така,че не виждам какво толкова се оплакваш.
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 27 авг 2012, 10:59

Хич не ми пука кой къде ходи и не се оплаквам. Просто е малоумно и въобще не ми пука дали Реал ще спечели 300 долара повече, или 300 по-малко. Надали са чак толкова закъсали. За теб ми е ясно, че най-важното във футбола не е самата игра, а печеленето на пари. За други хора обаче по-важно е какво става на терена, а не с колко касата на клуба се е променила.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron