Ел Гранде Реал - част IV

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2013, 16:00

Играта му е впечатляваща, Блажев, играта. А явно не знаеш, че до преди два сезона играеше като ляв бек. Аз не казвам въобще, че е в топ 3 на света, не съм си го и помислял, но смятам, че е много качествен играч и може да даде повече на Реал от Ди Мария или Йозил. Разбира се времето ще покаже

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 04 авг 2013, 16:09

Бейл може да е и от всеки друг много повече в Реал с изключение на Роналдо и Касияс. Не че и от тях не може, но спрямо другите съм убеден, че ще даде много повече.

Освен това поста му е дефицитен. От ляв бек през лявото крило и атакуващ халф. Някаква сглобка от Карлуш и Иниеста. Да беше нападател е по-лесно. Ако не е Роналдо ще е Вия, ако не е Вия ще е Дрогба и т.н. От неговата позиция обаче като се пръкне играч с такива качества е много по-ценен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 04 авг 2013, 17:22

Аз не го харесвам за това да ходи в РЕал,а не в Юнайтед. :qipap:

п.п. не смятам,че е некадърник, но не смятам,че Юнайтед имат нужда от него.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2013, 17:48

Според мен Юнайтед вече от нищо нямат нужда :qipab:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 21 авг 2013, 17:16

Да не би Моуриньо още да е треньор на Реал, че Касияс е бил резерва в неделя. :shock: :roll: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 29 авг 2013, 14:10

Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 29 авг 2013, 14:16

Осмак, какво ще кажеш за сегата с Касияс, Лопес и Анчелоти? :roll:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 29 авг 2013, 20:56

Вече не го вълнува, нали го няма оня "португалски мазник". :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 29 авг 2013, 21:10

Ами какво да кажа. Моите настроения са следните. Анчелоти не е нищо особено като треньор. Касияс е най-големия вратар, който мога да си представя. Другия при това положение ми е отрицателен герой, но справедливостта изисква да кажа той какво е виновен ако се представя добре при конкуренцията и не отстъпва. Нечестно би било да бъде пренебрегнат само защото е бил извикан да попълва дупки. От друга страна обаче и при Касияс е нечестно. Загуби мястото при контузия. След това той не е имал реален шанс да бъде пооставен да пази известно време и така да си върне неоспоримо титулярното място. За капак тук се намеси и личното отношение на "португалския мазник" (Дели здравей :qipay: ).

От цялата работа ще загуби испанския национален отбор. Като прогноза отдавна го лая, че им идва края, но те вече се трупат и солидни аргументи. В центъра са ясни. Шави и Иниеста. Първият отдавна мина най-доброто си време, втория е в самия му край и няма гаранция, че догодина ще потвърди, че и при него е минал и последното му голямо първенство е било 2012. Остават двата възлови поста. Да се вкарват и да не се пускат голове. При първото ситуацията при Вия беше същата, но с преминаването в Атлетико има шанс да се промени. Повече титуляр и може и да е във форма догодина. Остава Касияс. Ако тук не се подобрят нещата Испания силно се клати. Те са в такава ситуация, че най-доброто им вече е на течение и за да извлекат и още нещо трябва благоприятно стечение на обстоятелствата и всичко да бъде изкарано на макс. Не като преди ако само Вия играе ще го реши с головете си, ако е само Касияс като не пусне нито един гол и така става или онези двамата в центъра, които тогава бяха в непобедима Барса. Сега се иска Шави и още нещо да покаже в кариерата си пък макар и само в един месец, Иниеста да направи последно силно представяне, защото и той влиза в 30-те, Вия голове, Касияс да не пуска. Разбира се всичко това в кариерите си го имаха и в повече, но сега не са на върха и се изисква максимума при сегашната ситуация, тоест такива спънки като тази на Касияс ще са фатални за националния им отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 29 авг 2013, 21:14

А ти какво мислиш? Ти си им фен.
Аз ти казах отстрани мнението си без пристрастия. Може би единствено субективни в посока на качествата на Касияс.
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 03 сеп 2013, 10:16

Реал направиха глупостите на века вчера. Да купят Бейл за 100 милиона #-o #-o #-o (вярно добър футболист, но най-скъпият в историята....не, мерси) и да продадат Йозил.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 03 сеп 2013, 12:56

Мисля, че бъркаш. И аз като теб ще кажа вярно, не са взели най-добрия футболист, но покупката и продажбата са много добри и Реал ще има файда. Трансферът си е перла. Вярно, не чак за 100 милиона, но общо взето се взема най-перспективното и реализирано вече добро от "отвън" (извън Барса и Реал-първото не можеш да го имаш, второто вече го имаш). Като извадиш парите за Йозил и заплатата на Кака отиващ в Милан и Реал дори не се налага да бъркат за някакви баснословни суми, а да ми казваш, че загубата на Кака и Йозил за Реал е нещо драматично мисля, че не си прав. Единият въобще не влиза, другият не е ключов за Реал. Бейл може да е нещо повече.

Венгер какъв е тъпук не е истина. Няколко сезона не направи нито един смислен трансфер и сега, за да се оправдае бързаше да направи такъв и набързо, без проучвания, сваляния на цени, договаряния директно избуха 40 милиона за Йозил. За тези пари можеше да се купи много повече качество и количество. Най-малкото за 10 милиона максимум (ако не правеше пазарлъци, а иначе и по-малко) щеше да си вземе Вия. Атлетико за 5 го взеха. С по-голяма сума, но все пак под 40 милиона, можеше да се мисли дори и за връщане на един Фабрегас. Въобще за 40 милиона можеше да се мисли за доста добра селекция, а сега се взе един просто добър футболист, който обаче сам по себе си не прави никаква разлика. Всичко това за огромни пари.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 03 сеп 2013, 13:11

Йозил е добър трансфер за Арсенал и за Реал. Имаха нужда точно от такъв играч, който да държи топката и ще им вдигне нивото с една класа, ако не и с повече дори.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 03 сеп 2013, 13:14

:shock: Тоя Бейл го изкарвате едва ли не Марадона, а до момента не е показал абсолютно нищо. Един добър сезон и толкова. Роналдо дойде в Реал и стана най-скъп трансфер след две поредни години в ТОП2 за футболист на Европа и света, с множество успехи в Юнайтед и т.н. А Бейл с нищо не е показал, че може да бъде номер 1. Даже не знам и защо го определяш за "най-перспективен". По същата логика мога да обявя Марко Ройс от Дортмунд за най-перспективен. Виж го, закара Мьонхенгладбах в зона ШЛ, след това закара и Дортмунд на финал в ШЛ, да не говорим, че като голове/асистенции води на Бейл. Но не съм тръгнал да го изкарвал номер 1. :qipbp: :qipbp: Бейл, за сметка на това, нито в Англия има нещо, нито в Европа. Няма какво да обяснявате, че Тотнъм са малък клуб. То и Суонси са малък клуб, но поне взеха трофей, докато Бейл за подобно нещо може да си мечтае. Въобще футболист от добрите в Европа, но като място не мога да каже на кое е-след Роналдо и Меси значително назад, а дали ще е 5, 10, 15, 20-не може да се определи, зависи от личните предпочитания.
А на тоя Реал от години му трябва само 1 нападател, всичко друго си го имат. А вместо да се вземе за тия пари Кавани/Фалкао, голаджии, които да довършат пъзела по подобие на Барса с Вия, то сега се взе ненужна частица, която ще нажежи още повече обстановката. Роналдо едва ли ще иска да е втора цигулка.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 03 сеп 2013, 13:24

8 написа:
Венгер какъв е тъпук не е истина. Няколко сезона не направи нито един смислен трансфер и сега, за да се оправдае бързаше да направи такъв и набързо, без проучвания, сваляния на цени, договаряния директно избуха 40 милиона за Йозил. За тези пари можеше да се купи много повече качество и количество. Най-малкото за 10 милиона максимум (ако не правеше пазарлъци, а иначе и по-малко) щеше да си вземе Вия. Атлетико за 5 го взеха. С по-голяма сума, но все пак под 40 милиона, можеше да се мисли дори и за връщане на един Фабрегас. Въобще за 40 милиона можеше да се мисли за доста добра селекция, а сега се взе един просто добър футболист, който обаче сам по себе си не прави никаква разлика. Всичко това за огромни пари.

1.Просто добър футболист с 91 асистенции и номер 1 по асистенции в топ първенствата. :qipap:
2. Вила е стар и податлив на контузии. Така, че го прави рисков трансфер плюс това,че не се знае дали ще свикна с друго първенство.
3.Фабрегас иска да остане в Барселона.
4. Вече няколко години подред Арсенал купува точно повече количество играчи и са я стигнали до под кривата круша.
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron