Ел Гранде Реал - част IV

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 19:18

Тъй като няма фенове на Реал тук, ще отворя аз темата. 8) 8)

Днес освободени психически след решаването на първенството на "Камп Моу", смазаха Севиля и 3 кръга преди края са с рекордните 112 гола в Примера този сезон. Аз викам до 120 да ги докарат, нищо, че не играят никакъв футбол според разни "специалисти".....
Последна промяна от Delija на 29 апр 2012, 19:29, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част Втора

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 19:20

А, и Мичо да забрани на Казуса да влиза тук. :qipaq: :qipag: :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част Втора

Мнениеот blazev1992 » 29 апр 2012, 19:24

Ето и любимото интервю на Весела. :qipay:
Жозе Моуриньо:
Ако ме искат, оставам
Критикуват ни хора, които се задъхват, като качат 2 стъпала




След отпадането на Барселона шансовете на Реал Мадрид на Моуриньо да спечели 10-ата си европейска купа скочиха до небето. Но Байерн имаше съвсем други планове. В крайна сметка въобще няма да има испански финал, какъвто повечето специалисти предвиждаха. Треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо обаче похвали футболистите си, защити пропусналите дузпи Кака, Роналдо и Серхио Рамос и обеща да продължи да води клуба, ако играчите все още го искат.



- Тежко ли приемате отпадането от Шампионската лига?
- Добре съм. Това е футболът. Трябва да реагираш еднакво адекватно и на победите, и на загубите. Момчетата бяха фантастични срещу един много добър отбор. Липсваше ни точност в завършващата фаза, но това беше един прекрасен тактически мач. При резултат 2:1 е нормално и двата отбора да се страхуват да не направят някоя голяма грешка. Ние заслужавахме да победим, най-вече защото мачовете бяха много изравнени, и е напълно различно, когато отбор, който играе за титлата, среща отбор, който не се бори за това. Изпаднах в същата ситуация, когато Челси игра с Ливърпул на полуфинал. Ливърпул бяха на 30 точки зад първия и пуснаха резервите срещу Фулъм, докато Челси се бореше във всеки мач за шампионската титла онзи сезон.
- Кака, Роналдо и Рамос изпуснаха дузпите си накрая. Сгрешихте ли при избора на изпълнители?
- След 2 часа игра под високо напрежение не е лесно да вкараш дузпа. Футболистите, които бият дузпите, са футболисти, които имат топки и които не усещат страх! Не егоисти, а просто без страх. Аз съм горд с моите играчи. Явно дори и най-добрите, като Лео Меси и Кристиано Роналдо, се провалят - такъв е футболът, такъв е животът. Искахме да играем на финал и съм по-разстроен за играчите, отколкото за самия мен. Сега трябва да сме силни. Миналата година спечелихме Купата на краля и ако този сезон станем шампиони, това е нова крачка напред за нас.
- Само на умората ли отдавате пропуските на футболистите?
- Те са супер мъже, но Супермен е само филм. Меси изпусна дузпа срещу Челси, а ние изпуснахме 3, но това е футболът. Хората критикуват тези пропуски, но същите тези хора се задъхват, когато качат две стъпала по стълбите. Тези играчи работиха като зверове 2 часа на терена и дадоха всичко от себе си, а след това просто изпуснаха при дузпите.
- Кристиано Роналдо вкара двата гола, но през останалото време не показа почти нищо на терена.
- Кристиано Роналдо е фантастичен играч! Няма да го сравнявам с Лео Меси, защото говорим за двама велики играчи. Ще кажа само, че тази година Кристиано Роналдо е по-добър.
- Още ли усещахте умората от мача срещу Барселона в събота?
- Моите играчи се бориха здраво 2 часа на терена. Играхме на предела на възможностите си. Челси и Байерн можеха да дадат почивки на някои от играчите си преди двата мача, но Барселона и Реал не можеха да си го позволят. Искам да поздравя Байерн Мюнхен. Ако не бяхме играли толкова важен мач в Примера, и ние щяхме да оставим добрите играчи да си починат. На финала в Шампионската лига ще играят петият от Англия срещу втория от Германия - отбори, които са на 10 и на 30 точки зад лидерите. Надявам се обаче да стане един страхотен мач.
- Какво очаквате от финала в Мюнхен?
- Байерн имаше повече късмет от нас, но аз вече се научих да им желая доброто. Преди 2 години аз бях на този стадион и скачах от радост (за 2:0 с Интер), а сега е техният ред. Челси е един от отборите в живота ми и аз съм за тях на финала, но пожелавам на Байерн Мюнхен един хубав мач. Това е красотата на футбола - никой не знае какво ще се случи. Надявам се на един хубав финал, който ще зарадва феновете. Това е втори финал за Челси, а за Байерн ще бъде втори в рамките на 3 години.
- Разбираемо сте за Челси на финала, но няма ли на англичаните да им е много трудно с многото липсващи футболисти и особено без Джон Тери?
- Джон Тери няма да играе за Челси, но отборът е на финал, което е най-важното нещо. Разбира се, че искам сините да победят, но имам и голямо уважение към червените. Смятам, че футболистите на Челси бяха истински герои срещу Барселона! Знам, че някои хора смятат, че са господари на играта, и критикуват Челси за играта им, както критикуваха и Интер преди 2 години, но те не разбират нищо от характер, от тактическо и психическо представяне на отбор с човек по-малко. Челси заслужава да е на финал!
- Ще останете ли в Реал Мадрид и през следващия сезон, след като втора поредна година отпадате на полуфиналите?
- Трябва да реагираме с гордост и достойнство. Тези футболисти искаха да спечелят трофея. Ние достигнахме два поредни полуфинала в Шампионската лига, което не е малко. Но искаме още. Клубът расте. Ако клубът и играчите искат да остана, аз ще се съглася.

Ако остане, според мен догодина купата е бяла.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част Втора

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 19:27

Игуаин наистина май ще си ходи, Жозе днес хич не го е пуснал (а обикновено го прави), Кака също е пътник. Виж за него съжалявам, жалко, че не можа да бъде онзи Кака, който беше в Милан. :qipbl:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ел Гранде Реал - част Втора

Мнениеот Казуса » 29 апр 2012, 19:44

blazev1992 написа:Ако остане, според мен догодина купата е бяла.

Тази година има късмета да срещне голям отбор на чак на полуфинала. Да видим догодина, като му се падне някой от Манчестер или Милано на четвъртфинал или осминафинал, какво ще му се случи :qipbo:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 19:48

Мичоооооооооооооооооооо, спиш, да тА Иба у пияндето. :qipaq: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот itsoVIII » 29 апр 2012, 19:49

Той е левскарче, сака подкуп :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 19:51

Добре, ще му купя една двестаграмка Блек Рам уиски, силата на една легенда. :qipab:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 29 апр 2012, 19:54

Можеш да му купиш нещо качествено.Например.....едно Блек Рам 12-годишно. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот itsoVIII » 29 апр 2012, 19:55

Т'ва е подкуп, не вервам да го върне, каквото ще да е :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 29 апр 2012, 20:31

blazev1992 написа:Можеш да му купиш нещо качествено.Например.....едно Блек Рам 12-годишно. :qipag: :qipag: :qipag:


Не се безпокой, Мичо всичко пие, и спирачна течност да му дам, няма да я върне. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Мичо » 01 май 2012, 19:16

:qipbl: Мичо е естет и пияч от висша класа, мислете му. :qipbo:


Малко по темата... :twisted:

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Казуса » 01 май 2012, 19:19

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 02 май 2012, 08:22

Казуса веднага си е набил чикия от този колаж. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Vesela Taneva » 03 май 2012, 09:27

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2732364
На мадрадистите честита титла!
пп Роналдо пак нещо оплескал дузпа :qipad: А и съдиите доста са помагали на Реал


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron