Ел Гранде Реал - част IV

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 04 авг 2013, 09:49

Да, Бейл е некадърник. Ти не казваш, а направо произнасяш присъди.

Моу ще му видим поредния сеир в Челси. Едва ли ще постигне успехите на предшествениците си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот VILIO » 04 авг 2013, 10:20

Португалецът разкри, че е искал да привлече уелската звезда на Тотнъм Гарет Бейл в Реал Мадрид, докато бе наставник на "лос бланкос". "Попитах за него в последната ми година на "Сантиаго Бернабеу", но не беше възможно да го вземем. Сега изглежда, че трансферът ще се получи и аз съм щастлив за Мадрид, защото Бейл е фантастичен играч. Обсъжданата трансферна сума е огромна и мисля, че Бейл ще бъде под огромно напрежение да оправдае тази инвестиция", каза Моуриньо.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=440887

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2013, 10:37

Да се нарича Бейл некадърник е доста нелепо. Друг е въпросът, че на британските играчи цените им са поне два пъти над реалните

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 04 авг 2013, 10:55

8 написа:Аз харесвам Гарет Бейл. Дали умопомрачителната сума е реална не споря, но определено качествата му отговарят като за най-добрия отбор в света. Тук като шайка пак сте се надушили. Щом Моу е добър не се и учудвам, че Бейл не е. То като е тръгнало всичко е наобратно.........

Осмак, тук не става дума дали харесваш, или не Бейл. Обективните факти са-до момента нито е извел Тотнъм до нещо, нито е попадал дори веднъж в ТОП30 на най-добрите футболисти в света. :shock: Роналдо, когато отиде в Реал, бе носител на ШЛ, тъкмо достигнал за втора поредна година финал, 3 пъти поред шампион на Англия, Златната топка също беше я печелил вече. А Бейл... #-o

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2013, 11:02

Роналдо да иде в Тотнъм или Евертън и тогава да видим до къде ще ги изведе. И да видим кой играч на тези отбори е спечелил Златната топка. Ако искаш пробвай и с Фиорентина, Виляреал или подоБни тимове.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 04 авг 2013, 11:08

А мислиш ли, че е случайно, че Роналдо никога не е бил в подобен отбор, а Бейл само в такива? :roll:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2013, 11:30

blazev1992 написа:А мислиш ли, че е случайно, че Роналдо никога не е бил в подобен отбор, а Бейл само в такива? :roll:


Еми ето, сега отива Бейл в голям отбор. Не могат всички да почнат кариерата си от Юнайтед или Реал

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 04 авг 2013, 14:13

8 написа:
Моу ще му видим поредния сеир в Челси. Едва ли ще постигне успехите на предшествениците си.



Челси е изчерпан отбор и с него не може да се постигне нещо сериозно, ти сам го призна миналия сезон.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 04 авг 2013, 14:19

drvasko98 написа:Роналдо да иде в Тотнъм или Евертън и тогава да видим до къде ще ги изведе. И да видим кой играч на тези отбори е спечелил Златната топка. Ако искаш пробвай и с Фиорентина, Виляреал или подоБни тимове.


Поне можеше да вземе една ЛЕ с Тотнъм, никой не ти говори за титлата в Англия или трофея в ШЛ. Също така някоя от домашните купи - ФА, да речем.

Реално Тотнъм и с Бейл, и без, си е на едно и също ниво, не са дръпнали с него.
Последна промяна от Delija на 04 авг 2013, 14:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Христолов » 04 авг 2013, 14:21

Delija написа:
8 написа:
Моу ще му видим поредния сеир в Челси. Едва ли ще постигне успехите на предшествениците си.



Челси е изчерпан отбор и с него не може да се постигне нещо сериозно, ти сам го призна миналия сезон.

нещо друго е имал предвид, сега ще разясни. може да се окаже че точно обратното е искал да каже - сега тъкмо набират сила :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 04 авг 2013, 14:22

drvasko98 написа:Роналдо да иде в Тотнъм или Евертън и тогава да видим до къде ще ги изведе. И да видим кой играч на тези отбори е спечелил Златната топка. Ако искаш пробвай и с Фиорентина, Виляреал или подоБни тимове.

Мислиш ли сериозно, че ако това е най-скъпият футболист в света (което респективно би трябвало да значи най-добрият или със сигурност в ТОП3), то не би имало промяна в постиженията на отбора. Все си мисля, че предвид на хилядите турнири в Англия, все барем можеше да спечели нещо. Ей го, Бирмингам, Уигън, Суонси, все някой нещо взима, а Тотнъм последно се сещам, че наш Митко им донесе някакъв трофей. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот Delija » 04 авг 2013, 14:23

Христолов написа:
Delija написа:
8 написа:
Моу ще му видим поредния сеир в Челси. Едва ли ще постигне успехите на предшествениците си.



Челси е изчерпан отбор и с него не може да се постигне нещо сериозно, ти сам го призна миналия сезон.

нещо друго е имал предвид, сега ще разясни. може да се окаже че точно обратното е искал да каже - сега тъкмо набират сила :qipag:



Не се и съмнявм, че сега ще напише един ферман и ще обясни как вече били тръгващ влак.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 04 авг 2013, 14:24

Delija написа:
8 написа:
Моу ще му видим поредния сеир в Челси. Едва ли ще постигне успехите на предшествениците си.



Челси е изчерпан отбор и с него не може да се постигне нещо сериозно, ти сам го призна миналия сезон.

Разговорите за Жозе и против него са единствените, които могат да съперничат за титлата "грамофонна плоча на годината" на темата за и против Стойчо. #-o И моля да не е тук продължението на тая тема.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот 8 » 04 авг 2013, 15:00

blazev1992 написа:
8 написа:Аз харесвам Гарет Бейл. Дали умопомрачителната сума е реална не споря, но определено качествата му отговарят като за най-добрия отбор в света. Тук като шайка пак сте се надушили. Щом Моу е добър не се и учудвам, че Бейл не е. То като е тръгнало всичко е наобратно.........

Осмак, тук не става дума дали харесваш, или не Бейл. Обективните факти са-до момента нито е извел Тотнъм до нещо, нито е попадал дори веднъж в ТОП30 на най-добрите футболисти в света. :shock: Роналдо, когато отиде в Реал, бе носител на ШЛ, тъкмо достигнал за втора поредна година финал, 3 пъти поред шампион на Англия, Златната топка също беше я печелил вече. А Бейл... #-o


Стоичков отиде в Барса с не по-голям статут. Последва дрийм тийм.Ти какво искаш? Готови Златни топки на всеки пост да идват?

Ти правиш ли една разлика между умните можещи и напудрените тарикати? Съра ще ти вземе Роналдо от Спортинг в Ман, онзи младия обнадеждаващ играч, докато Моу може да вземе само Роналдо от Ман в Реал, но не и от Спортинг в Ман. Тези изяви тип Стойчо "дайте ми най-доброто и с най-много пари" ако не всеки почти всеки ги владее. Не са толкова трудни. Дай ми най-богатата държава да управлявам като финансов министър и сигурно в края на годината населението ще й е най-благоденстващо. Това прави ли ме факир?

Бейл е страхотен играч. Друг въпрос е дали стойноста му е колкото или повече на Кристияно Роналдо. Да, има перспекстиви повече в него предвид възрастта, но парите са изсилени. Понеже това не е основния мотив пред Реал (не са като ЦСКА пред фалит) не го коментирам, а говорим дали този играч е за там. Определено е. Нещо като Роберто Карлуш би могъл да бъде.
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ел Гранде Реал - част IV

Мнениеот blazev1992 » 04 авг 2013, 15:19

8 написа:
blazev1992 написа:
8 написа:Аз харесвам Гарет Бейл. Дали умопомрачителната сума е реална не споря, но определено качествата му отговарят като за най-добрия отбор в света. Тук като шайка пак сте се надушили. Щом Моу е добър не се и учудвам, че Бейл не е. То като е тръгнало всичко е наобратно.........

Осмак, тук не става дума дали харесваш, или не Бейл. Обективните факти са-до момента нито е извел Тотнъм до нещо, нито е попадал дори веднъж в ТОП30 на най-добрите футболисти в света. :shock: Роналдо, когато отиде в Реал, бе носител на ШЛ, тъкмо достигнал за втора поредна година финал, 3 пъти поред шампион на Англия, Златната топка също беше я печелил вече. А Бейл... #-o


Стоичков отиде в Барса с не по-голям статут. Последва дрийм тийм.Ти какво искаш? Готови Златни топки на всеки пост да идват?

Ти правиш ли една разлика между умните можещи и напудрените тарикати? Съра ще ти вземе Роналдо от Спортинг в Ман, онзи младия обнадеждаващ играч, докато Моу може да вземе само Роналдо от Ман в Реал, но не и от Спортинг в Ман. Тези изяви тип Стойчо "дайте ми най-доброто и с най-много пари" ако не всеки почти всеки ги владее. Не са толкова трудни. Дай ми най-богатата държава да управлявам като финансов министър и сигурно в края на годината населението ще й е най-благоденстващо. Това прави ли ме факир?

Бейл е страхотен играч. Друг въпрос е дали стойноста му е колкото или повече на Кристияно Роналдо. Да, има перспекстиви повече в него предвид възрастта, но парите са изсилени. Понеже това не е основния мотив пред Реал (не са като ЦСКА пред фалит) не го коментирам, а говорим дали този играч е за там. Определено е. Нещо като Роберто Карлуш би могъл да бъде.

Малко врели-некипели ги пишеш.
Първо, Бейл до момента с нищо не е загатнал, че е чак такъв добър футболист. До момента с Тотнъм няма нищо впечатляващо, което да е постигнал. А до тая година даже не им беше и най-добрият играч. Един от многото в Тотнъм. Сега след трансферите на Модрич и ван дер Ваарт изпъкна. И да, добър играч е, но е един от многото прилични играчи, нищо, с което да кажа-уау, тоя е уникален, ще дам 200 милиона за него. С една нула по-малко-ок, няма лошо, но не и тия пари.
Да вмъкна и нещо за Моуриньо, макар че е дъвкано 100 пъти. Моуриньо никога не е имал против да работи и с млади играчи, стига да играят добре. Перфектния пример- Сантон в Интер и Варан в Реал. 18-годишни лапета, но показаха качества и ги направи титуляри. Единият, след като се махна Моуриньо, странно или не, изчезна от футболния свят, а с другия никой не знае кво ще стане, но при Моуриньо игра страхотно. Моуриньо гледа качествата и играта, не на колко си години.
В Челси не знам какви супер футболисти си видял, но именно той направи футболисти Чех, Есиен, Дрогба и т.н. От Моуриньо искат резултати хората, съвсем нормално е и той да привлича по-опитни играчи. Челси, Интер, Реал не са Нюкясал, Чезена или Сантандер, в които можеш да налагаш младите. В тия отбори се искат постижения.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта