Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 18 дек 2015, 09:53

Няма как да не се съглася, а тези футболисти ,които съм изброил по горе можеха да
бъдат ядро на настоящия и бъдещ Челси .Така че,тези решения ще имат последици и за в бъдеще.
Не приемам сериозно оправданията на Моуриньо за Де Бройне,така както не приемам и тези на САФ за Погба.
Това просто са очевадни грешки,но мега треньорите,започват да плещят врели некипели ,когато сгазят лука.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот Delija » 19 дек 2015, 22:56

Delija написа:Резултатите на Челси май не са съвсем от слабост ....

„Освобождаването на Моуриньо е решение, което трябва да защити интересите на клуба. Челси е изпаднал в затруднение, резултатите не са добри. Има сериозно разминаване между мениджъра и играчите, затова решихме, че е време да реагираме“, обясни Еменало.


Добре позната картинка по нашите ширини, по същия начин на Рибейро и Ераносян им намазаха ските звезделеещите се футболистчета на Лудогорец. След което, като им назначиха мекицата Дерменджиев, на когото сигурно му и серат по главата, изведнъж се преродиха и мажат наред.


Мдам, гледам и Челси днес бият, май бързо ще излязат от "кризата". :qipag: :qipag: :qipag:

Не съм очаквал, че Моуриньо може да изпадне някога в положението на путка като Вияш-Путкаш, играчите да му правят най-безочливо и демонстративно сечено. И то в клуб като Челси, където е обожествяван. :shock: :shock:

Друг е въпросът как Абрамович търпи скъпоплатените си звездички да сменят треньори, когато им скимне. И да правят циркове.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 20 дек 2015, 11:27

Абрамович ще ги разкара саботьорите -Азар , Коста и Фабрегас.


Чудя се, дали МЮ няма да предприемат офанзива по привличането на Моуриньо.
Друг подобен случай едва ли ще имат.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот Delija » 20 дек 2015, 13:33

Съмнява ме, въпреки че бих се радвал да видя Жозе в Манчестър. По-скоро очаквам да вземат някой льольо, тип Брендън Роджърс.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 20 дек 2015, 16:06

А аз не мисля така, 90% съм сигурен , че такъв опит ще бъде направен.
Дали ще е успешен ,не мога да кажа.
Преди време Моуриньо каза, че предпочита да остане в Лондон ,след като напусне Челси.
Но МЮ не е като да няма с какво да го изкуши.

А ЛВГ е пътник според мен, изхвърча от ШЛ,снощи Норич ги дърмонят на ОТ ,футболистите са недоволни ,легендите също.
Аз по принцип не съм привърженик легенди да се обаждат, за това онова, но тоя път съм абсолютно съгласен с тях.
МЮ след доста похарчени пари, играе крайно неубедително.
Както и да го гледам-сега имат нужда от треньор , а Моуриньо е свободен.

Ако това стане, Абрамович ще побеснее -жална му майка на Азар -ако не бяха финансовите загуби, щеше в Чукотка да го прати да играе.
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 22 дек 2015, 08:18

Дели , спомняш ли си, какво ми каза ,когато на Моуриньо му предстоеше да се завърне в Челси,
и аз ти казах ,че не можете да го купите с пари . Ти ми каза " Тогава ще го отвлечем "

Трябва да ти кажа, че според мен хитрата лисица САФ намери начин да го отмъкне.
Разбира се, още няма подписан договор, но според мен е въпрос на време, ще се случи съвсем скоро, вече никакви съмнения нямам.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот Delija » 24 дек 2015, 22:10

Да, доколкото знам, Жозе и САФ си имат голямо уважение, така че по тази линия може и да стане нещо. Но тук думата ще имат и американските чифути, все пак те притежават клуба.

Според мен, обаче, ако ще идва Жозе, по-добре да е от лятото, той така и работи по принцип, не е от треньорите, дето ходят да запълват дупки.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 27 дек 2015, 10:47

След вчерашната загубана МЮ от Стоук ,която аз я бях предвидил ,както и тази от Норич, имам следната теория.
Не е тайна ,че в Челси бяха разкрити "пробити " футболисти- Азар, Коста , Фабрегас ? за него не знам със сигурност ,той отрича ,а Моуриньо каза че му вярва. Но в Челси явно ги знаят, затова ще видим кои ще излетят още в зимната пауза и ще ги разберем.
Паралелно с това имаше и футболисти с отчайваща форма като Иванович, Джон Тери, Матич и др.
От друга страна МЮ също ги изигра мачовете със Стоук и Норич -как да кажа, за да ги загуби, футболисти като Рууни и Фелайни ми изглеждаха като играещи,настроени на друга вълна.
Много трудно могат да се намерят доказателства, ще чакаме 3 част на автобиографията на САФ ,където той би могъл да загатне мноого леко за тази операция.А целта и според мен беше,да бъде предизвикано уволнението на Моуриньо и той да бъде привлечен в МЮ.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот Delija » 27 дек 2015, 20:32

Е, ти много сложно го изкара. :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 27 дек 2015, 20:50

Не знам дали е сложно ,но изминалите събития ,а и предстоящите
потвърждават тази хипотеза.
Знам , че Челси са сондирали за възможността Еден Азар да бъде разменен за Хамес,
а Диего Коста за Джаксън Мартинес.
Разбира се Азар с лекота би могъл да премине в ПСЖ -но те са съперник на Челси за ШЛ

Имаш ли напр. обяснение защо на мача с Уотфорд ,дузпата я изпълни Оскар ,а не досегашния щатен изпълнител Еден Азар или пък Диего Коста,който можеше да направи хеттрик ? На пръв поглед дребен ,незначителен детайл ,но той ти казва много.
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron