Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 07 яну 2015, 14:50

Е, Азар си играе основно по крилото. Това не значи, че е от типа крила, окито и аз не харесвам и които само влачат към тъча. Шурле също не е типично крило, а много по-комплексен играч, спокойно може да играе като втора деветка и дори като типичен халф. В тази редица халфове някак си пудела ми е много безличен и за мен той трябва да е напейката, а Шурле основно на терена, но това си мое мнение. В крайна сметка Жозето ще обира лаврите и критиките

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 07 яну 2015, 14:53

8 написа:Стоичков беше казал веднъж нещо. Не помня във връзка с (в националния) броя на мачовете ли (кой стигнал 100, той останал с 80 и нещо) или головете (Бонев, Бербатов имат повече). "Какво значение имат 100 мача (или 50 гола)? Излез и изиграй един (или десет), но ги изиграй като мачовете на живота си". Тоест направи толкова колкото душа ти дава, но това което правиш го направи незабравимо и неповторимо. Той такъв си беше и като футболист.
Например и кариерата на треньора Кройф е подобна. Млад спря след Барса. Не е гонил и тук и там да се пробва. Дойде, поигра си малко като треньор, направи нещо незабравимо и толкова. Няма файда от 30 години треньор с 10 титли в 3 първенства и да си водили националния на Холандия до някакъв полуфинал. Направи 10 години с 3-4 титли, но нещо незабравимо като дрийм тийма.

То ако ме питате и в секса е така. Мъжете глупеят пред жените. За какво ти е бройката и повече да се чукаш? За да се хвалиш. Тъпа работа. Направи го с една или две, но с най-големите кучки. Единствено и неповторимо само с тях и само за теб. От другото не виждам (вече) смисъл. Голям праз там, че си влязъл в поредния отвор. Скука. И аз съм станал като жените, претенциозен. Няма ли нещо по-така не ме търси.



Това ти е професия и страст. Няма как ей така да кажеш няма да съм треньор повече. :lol: Защото като професия ти спира потока от пари,а като страст начина на живот се променя значително.
Ето един не толкова добър пример, но е пример. Дядо ми е бил професионален шофьор дълги години. След като се пенсионира първоначално му е било много трудно да свикне с новия начин на живот.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 17:41

Някои го правят по един път, НО КАКЪВ, и след това хората въздишат по тях.

Освен това не всички хора са еднакви, тоест не при всички се изразява абсолютния кеф в това да си неразделен с нещо (като дядо ти). Има хора, и аз съм сред тях, на които и най-хубавото не им е мечта цял живот да го правят, а търсят промяна след реализация.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 08 яну 2015, 09:43

8 написа:
От тези играчи лично на мен ми харесват Шурле и Фабрегас. Азар не е нещо особено. Малко смалете еуфорията и се вгледайте в детайлите. В СЪЩИНАТА. Оскар и Уилям нищо не ми говорят. Не гледам диемите.



Добре ,де тогава от къде са ти впечатленията за изброените футболисти :lol: :lol: :lol:
Спомени от Световното :lol: :lol: :lol:

Пускаш някакви разсъждения за футболисти,които не си гледал.
Е как да го квалифицирам това ?
Не ,че Film+HD и Film+ ги гледаш повече.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 08 яну 2015, 11:08

drvasko98 написа:Е, Азар си играе основно по крилото. Това не значи, че е от типа крила, окито и аз не харесвам и които само влачат към тъча. Шурле също не е типично крило, а много по-комплексен играч, спокойно може да играе като втора деветка и дори като типичен халф. В тази редица халфове някак си пудела ми е много безличен и за мен той трябва да е напейката, а Шурле основно на терена, но това си мое мнение. В крайна сметка Жозето ще обира лаврите и критиките


Разликата е,че Шурле е по-експлозивен играч,а Азар и другите в халфовата линия на Челси имат по търпелив стил на игра.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 08 яну 2015, 14:17

А това е лошо, така ли? Челси никога не са тикитакали и без това с топката, нито отборите на Жозето като цяло

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 08 яну 2015, 19:20

tridant написа:
8 написа:
От тези играчи лично на мен ми харесват Шурле и Фабрегас. Азар не е нещо особено. Малко смалете еуфорията и се вгледайте в детайлите. В СЪЩИНАТА. Оскар и Уилям нищо не ми говорят. Не гледам диемите.



Добре ,де тогава от къде са ти впечатленията за изброените футболисти :lol: :lol: :lol:
Спомени от Световното :lol: :lol: :lol:

Пускаш някакви разсъждения за футболисти,които не си гледал.
Е как да го квалифицирам това ?
Не ,че Film+HD и Film+ ги гледаш повече.


Абе квалифицирай го както искаш. Какво ме занимаваш с вълненията си :!:

Къде съм гледал няма значение. Ти какво, отчет ли искаш да ти давам?

За финал да спомена само, че не ми трябва да гледам цяло първенство или няколко години, а и 2-3 мача са ми достатъчни, за да оценя някой футболист. Да не съм ти някакъв малоумник, който ще гледа нонстоп години наред, за да мога да си изградя мнение.

По въпроса за Шурле си казах мнението. Какво си тръгнал да анализираш от колко мача е, на какво ниво и кой дава мнението. Явно много ти харесва моята особа. Или го приемаш или го подминаваш, стига си ме занимавал с глупости от рода на трябвало да се гледа зомбирано Диема по цели нощи иначе не става. Не сме всички като теб :!: Тъй и тъй си на вълна английската кралица да ти кажа Live and let live.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 09 яну 2015, 09:35

8 написа: Явно много ти харесва моята особа.



Ко речи ?



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Че такъв помияр да не се вижда всеки ден.
Пусни си една кабелна,помияр , няма да обеднееш толкова .
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот Al » 09 яну 2015, 12:13

Отборът на Волфсбург подготвя сериозна оферза за правата на крилото на Челси Андре Шюрле, твърди "Дейли Мейл". Според изданието "вълците" много искат да вземат този футболист в редиците си и са приготвили предложение на стойност 23 милиона паунда, с което да изкушат "сините" от Лондон да се разделят с него. През този сезон Шюрле има изиграни 13 мача и 2 отбелязани гола, но той рядко попада сред титулярите на Жозе Моуриньо, като е стартирал само в 5 мача. Португалският наставник наскоро заяви, че не е доволен от неговата форма и дори го сложи на специална фитнес програма. Очаква се от Волфсбург да влязат в контакт с шефовете на Челси в близките дни, за да стартират разговорите за евентуален трансфер.


Да бе, да.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 09 яну 2015, 14:42

Като нищо :qipad:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 09 яну 2015, 15:13

Вофлсбург купиха Кевин де Бройне миналата зима от Челси за скромните 18 млн.
За Шурле-мисля,че Моуриньо не иска да го продава ,но знам ли.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lionel Messi is worth €87 million more than Cristiano Ronaldo, according to research within the International Centre for Sports Studies (CIES) in Switzerland.

The 27-year-old attacker has won four Ballons d'Or in his career so far and skippered Argentina to the World Cup final last year, winning the Golden Ball award for being the best player in the process.

Like Ronaldo with Real Madrid, Messi has a contract with Barcelona until June 2018, although reports have been circulating in recent weeks that he might swap Camp Nou for Chelsea due to discontent in Catalunya.

But Chelsea will know Messi will not be cheap: the Football Observatory, a research group within CIES, suggest Messi currently has a valuation of €220m.

Ronaldo is next in the list, valued at €133m, while world-record signing Gareth Bale sits in 10th with an estimated net worth of €60m to the Santiago Bernabeu club.

Chelsea have three players in the top 10: Eden Hazard is rated at €99m in third spot just ahead of fourth-placed Diego Costa (€84m) and fellow summer signing Cesc Fabregas in eighth (€62m).

Juventus bagged Paul Pogba for free in 2012, now he's valued at €72m - fifth in CIES' ranking as of January 2015 - while the other three spots in the top 10 are filled by Premier League players: Manchester City's Sergio Aguero at €65m in sixth, Liverpool's Raheem Sterling at €63m in seventh and Arsenal's Alexis Sanchez.

Notable absentees from the top 10 include Neymar (11th at €58m), Bayern Munich's highest-valued star Mario Gotze (13th at €52m) and 2014's most expensive player Luis Suarez (16th at €48m).

European champions Real Madrid have the most players on the list with eight other stars in addition to Ronaldo and Bale in the top 120: James Rodriguez in 15th, Isco in 17th, Karim Benzema in 21st, Toni Kroos in 23rd, Luka Modric in 27th, Sergio Ramos in 40th, Dani Carvajal in 68th, Raphael Varane in 87th and Marcelo in 94th.

The oldest player in CIES' 2015 valuation tally is 31-year-old Franck Ribery, tied for 106th at €20m, while Manchester United's teenage left-back Luke Shaw is valued at €26m along with Mario Balotelli and Gerard Pique in 65th.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 09 яну 2015, 16:07

tridant написа:За Шурле-мисля,че Моуриньо не иска да го продава ,но знам ли.


Не се излагай. Разбира се, че знаеш. За какво сме та сложили да гледаш диемите.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 12 яну 2015, 09:58

Кои сте " вие" ,които сте ме сложили да гледам Диемите ? :lol: :lol: :lol: #-o
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 10:08

Хората, които влизат във форума да се забавляват и търсят малко смях на фона на скучното ежедневие.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 12 яну 2015, 14:21

Ей сега ще им осигуря нужната порция смях
Вярвам,ще разпознаеш главния герой :lol:

Аз лично,много се смях.

коефициент на Джини

Само това като прочетох и спрях и не съм чел по-надолу. Не мога да слушам такива аргументи от вас, защото по същия коефициент България от преди 89-та е на едно от първите места в света. Да ама вие отричате онова. Следователно няма какво да ви слушам глупостите когато ви е угодно нещо което иначе не възприемате.

Да не говорим, че преди споменаването на коефициента от мен едва ли сте го и знаели.


След като си го споменал за първи път -явно за по сигурно прескачаш до Уикипедия за да си "припомниш" значението му.
Графиката ,която си пуснал в следващия си пост е точно от там. Апропо ,ако беше по наясно щеше да включиш ,че тя е абсурдна ,но да не те надценявам все пак.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Gini_since_WWII.svg/1024px-Gini_since_WWII.svg.png


Обаче справката в Уики не ти е помогнала особено ,защото следва това


Черна точка. От тези редове разбирам, че ти не разбираш коефициента Джини. Ако изключим въпросните хора коефициента се подобрява, не влошава, освен ако не мислиш, че най-бедните в онова общество са били членовете на ЦК, но тогава излиза, че си луда.
Не е просто да се осмисли математически и няма никаква връзка със системата в обществото. То въобще самия коефициент не го интересува соц ли е, кап ли е, просто измерва.


След това следва ново обяснение от Весела Танева,тя няма претенции да ни е отворила очите за коефициента на Джини, но пък е съвсем наясно какво измерва и как го измерва.


Чак и черни точки раздава. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Няма по точно определение от 100% идиот
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron