Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 06 яну 2015, 15:49

Блажев ,много серт ги съдиш Челси -неоснователно според мен.
В случай ,че не си го гледал,защото по същото време имаше и други интересни мачове , потърси в нета мача Шалке-Челси
Куртоа за какво точно го обвиняваш ? Той строи защитата при статични,получават ли голове от статични -Не /дузпите тук не е уместно да ги броим/
Да, Кейхил трябва да се стегне -съгласен съм с това. За половин сезон направи 2 пъти повече грешки от целия минал.
Оскар може и от него се очаква повече .



8 написа:Тоя не го знам в Челси какво прави, но на световното го видях. Влиза и свършва работа. Такива играчи, мили ми Триданте, не са за "вкарване на свежест", а се ползват.



Драги ми Смехурко , не става само с лайвскор !!!
Гледай 7-8 мача ,пък тогава :qipad:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот blazev1992 » 06 яну 2015, 19:47

Не знам защо ми даваш изключението, а не правилото?!?! А то е, че Челси е адски неубедителен. Щото на мача с Шалке веднага мога да ти противопоставя Марибор, Съндерланд, Нюкясал, Стоук, Тотнъм...
Куртоа не знам на какво ги реди, ама Челси с Чех в последните години беше бетон. Такива неща, които се случиха с Тотнъм и Евертън в началото на сезона, с Чех само можеш и да си мечтаеш да се случеха. Челси в първите 7-8 кръга нямаха кажи-речи суха мрежа, за 1 мач се контузи с Арсенал Куртоа и Чех веднага закова защитата.
Оскар и Шурле са ясни. Страхотни играчи, обаче Моуриньо си ги пази за твърди резерви, което е пагубно за подобен тип играчи. #-o Не може с 10 минути на няколко мача да очакваш да ти решат всичките проблеми. За сметка на това редовно пуска мухи тип Оби Микел.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 06 яну 2015, 22:15

tridant написа:
8 написа:Тоя не го знам в Челси какво прави, но на световното го видях. Влиза и свършва работа. Такива играчи, мили ми Триданте, не са за "вкарване на свежест", а се ползват.



Драги ми Смехурко , не става само с лайвскор !!!
Гледай 7-8 мача ,пък тогава :qipad:


Не усещаш колко си смешен. Поне помисли малко, питай ако не разбираш. Ще ти помагам.

1. Не само аз, ами и Васко и Блажев ти пишат за Шурле, че е страхотен играч. Ако не си толкова тъп ще ти го кажа по-простичко, като за селско момче или неграмотен софиянец. Имат предвид водещ играч да е, титуляр. Не "освежаващ" и за малко.
2. И сега по-лошото, което ти е убягнало и те прави смешен. Осем, с 1-2 мача гледани има оценка като масовата......а ти с нонстоп гледания си в заблудата. Това говори много, ама много зле за теб. Редно е да ти задам дори въпроса "ти разбираш ли въобще какво е това футбол"?

Смятай щом всичко като гледаш не можеш да стигнеш до негледалия осем какъв зян си. Ми гледай ги на запис мачовете след това по 10 пъти. Може пък и да зацъка нещо в главата ти ако има и да правиш някой и друг футболен извод. Ако не питай, ще ти подсказваме да не се излагаш.

И ти вместо да замълчиш осмиваш този факт, тоест себе си. изтъпани се отпред и започна да редиш "смехурко". Това те прави още по-смешен. Не само смешник ами излиза и се смей (и той не знае, че смеха е заради него).
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 07 яну 2015, 07:44

:qipbj: :qipbj: :qipap:

Осмак ,не ми се сърди ,но аз наистина те смятам за 100% идиот. Ако обичаш ,не се опитвай да влизаш в каквито и да е диалози с мен.

Това че си гледал 2 мача ,но пък си готов да изказваш мнение по всяка тема - това не е нормално поведение според мен.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 13:29

Мисли си каквото искаш. И аз честно да ти кажа. Много пъти пишеш сериозно, а аз мислех, че се шегуваш, но отдавна знам, че не е така и вече те възприемам като сектант. Не идиот. Чакай да помисля. Може би най-точното е глупак. Вероятно с добавката нахален, защото сектантите са такива. Глупави, но досаждат на хората с някакви небивалици-репресии, народи, висши лиги и т.н.-и подскачат и крещят, пяна капе от устата им.

Най-точно от всичко обаче и с една дума е глупак. Съдя не само от футболните теми. Като те видях и какво педерастче си спрямо Костов си повече от ясен.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 07 яну 2015, 13:46

Ходи да се лекуваш ,Оли

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Виж си икономическите прогнозки ,не знам кой изобщо ти дава заплата за тия глупости които пишеш ,но няма да е за дълго . Ти си един клошар ,но пък напълно заслужаваш безрадостното си битие.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 07 яну 2015, 13:47

8, я обясни защо Шюрле е по-полезен за Челси отколкото Оскар, Азар,Фабрегас и Уилям? Ако може да не изтъкваш основно,че бил играел много добре за Германия. Този твой аргумент вече го разбрахме!
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 07 яну 2015, 14:13

Нещо бъркаш, Вильо. Той не е по-полезен, просто защото няма как да бъде такъв от пейката :qipap:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 07 яну 2015, 14:18

Проблемът на Шюрле, е че Челси играят без крила,а той е типично крило. Линията зад нападателя се състои от три десетки - Вилиян, Азар и Оскар. Дори Фабрегас който играе леко назад може да играе ролята на плеймейкър.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 14:22

VILIO написа:8, я обясни защо Шюрле е по-полезен за Челси отколкото Оскар, Азар,Фабрегас и Уилям? Ако може да не изтъкваш основно,че бил играел много добре за Германия. Този твой аргумент вече го разбрахме!


От тези играчи лично на мен ми харесват Шурле и Фабрегас. Азар не е нещо особено. Малко смалете еуфорията и се вгледайте в детайлите. В СЪЩИНАТА. Оскар и Уилям нищо не ми говорят. Не гледам диемите.

За мен добри са тези които правят разликата в смисъл "ако играеше е така, но ако не играеше е онака". Например Бербатов ако ти играе въпреки многото голове принципно не се променят успехите на отбора му. Някои му викат на това КПД, други като Васко ефективност.

Не харесвам помпозност от рода на Гиби, но пък например в ЕКТ Петков, циганин ли е какъв ли е, определено имаше принос за измъчените им победи.........ама победи, без него нямаше да са такива.

Не натрапвам на никой този начин на мислене. Той обаче си е моя.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 14:25

tridant написа:Ходи да се лекуваш ,Оли

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Виж си икономическите прогнозки ,не знам кой изобщо ти дава заплата за тия глупости които пишеш ,но няма да е за дълго . Ти си един клошар ,но пък напълно заслужаваш безрадостното си битие.


Ти си открай време четвъртия и добре се справяш при липсата на тримата. Малко се различаваш, но няма значение. Кочмето например е сладко глупав, докато ти си нахално тъп. Като онези нахъсаните псета за боища дето използват.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 14:29

Има някои футболисти, които може и да не са много симпатични/лъскави, но като излязат на терена правят точно това което трябва да направят. Е те това са футболистите за мен.

Например в колективен план такива са немците. На кой му харесват, на кой не, няма значение. Велика футболна нация. Излиза и прави каквото трябва да се направи. Там на Албиона да се занимават с анализите защо аджеба еди какво си пак не станало. В Германия първо се прави и никой не коментира дали няма да стане...то просто става.

Лиготиики от рода на "Венго", "Командира" са за помияри. Такива псета не са ми интересни. Предпочитам някой който може и да не долюбвам ама да е пич.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 07 яну 2015, 14:38

8 написа:От тези играчи лично на мен ми харесват Шурле и Фабрегас. Азар не е нещо особено. Малко смалете еуфорията и се вгледайте в детайлите.

Aзар е много техничен играч, умее да задържа топката, да подава ... т.е. май е полезен.

8 написа:Оскар и Уилям нищо не ми говорят. Не гледам диемите.

https://www.youtube.com/watch?v=DMw4lMuoNpg
В последния мач има гол и е в основата на третия гол за Челси.

8 написа:За мен добри са тези които правят разликата в смисъл "ако играеше е така, но ако не играеше е онака". Например Бербатов ако ти играе въпреки многото голове принципно не се променят успехите на отбора му. Някои му викат на това КПД, други като Васко ефективност.

Добре, тогава какво КПД би има Шурле в повече от други играчи в Челси? Не ме разбирай погрешно. И аз смятам,че трябва да играе повече, но според мен има причина поради която не го пускат. Може би е заради стила на Челси знам ли ... Както казах той е крило,а Челси играят без крила.

8 написа:Например в колективен план такива са немците. На кой му харесват, на кой не, няма значение. Велика футболна нация. Излиза и прави каквото трябва да се направи. Там на Албиона да се занимават с анализите защо аджеба еди какво си пак не станало. В Гермавия първо се прави и никой не коментира дали няма да стане...то просто става.
.


Тогава да закрием всички форуми. Какво има толкова да коментираме на това нещо футбол ? То там просто си става там една топка ритат я и те така . :qipag:
И не ни прави на луди,че германците нямали студия където да коментират футбол. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 14:40

Стоичков беше казал веднъж нещо. Не помня във връзка с (в националния) броя на мачовете ли (кой стигнал 100, той останал с 80 и нещо) или головете (Бонев, Бербатов имат повече). "Какво значение имат 100 мача (или 50 гола)? Излез и изиграй един (или десет), но ги изиграй като мачовете на живота си". Тоест направи толкова колкото душа ти дава, но това което правиш го направи незабравимо и неповторимо. Той такъв си беше и като футболист.
Например и кариерата на треньора Кройф е подобна. Млад спря след Барса. Не е гонил и тук и там да се пробва. Дойде, поигра си малко като треньор, направи нещо незабравимо и толкова. Няма файда от 30 години треньор с 10 титли в 3 първенства и да си водили националния на Холандия до някакъв полуфинал. Направи 10 години с 3-4 титли, но нещо незабравимо като дрийм тийма.

То ако ме питате и в секса е така. Мъжете глупеят пред жените. За какво ти е бройката и повече да се чукаш? За да се хвалиш. Тъпа работа. Направи го с една или две, но с най-големите кучки. Единствено и неповторимо само с тях и само за теб. От другото не виждам (вече) смисъл. Голям праз там, че си влязъл в поредния отвор. Скука. И аз съм станал като жените, претенциозен. Няма ли нещо по-така не ме търси.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 07 яну 2015, 14:45

Може и да е (Азар), но все още това няма измерение. Нека да стане ще го припозная. Засега не виждам никаква разлика в Белгия ако той играе или не играе, както и Челси нямаше да е по-различен без него. Като си говорим за разлики и Челси се сещам бързо за два примера. Дрогба и ШЛ или уж пенсионера Лампард сега в МС. Честно казано по-ценен от много милионните трансфери в други отбори. Колко прави, може и по-малко да е от по-силните му години, но прави бе. Определено дава разликата и има файда от него в не един и два момента.

За Челси не мога да коментирам, защото първо не съм Моу и да вземам решенията, второ и не ги следя, че да знам с крила или без крила играят. Това си го коментирайте вие. Просто казвам, че немеца ми направи впечатление, че си върши работата на терена и то перфектно. Е да, не се забелязва много и не е с фойерверки, но какво от това. Който иска такива неща да си взема Сашко Тонев. Там има едни безмислени слаломи и публиката много им се кефи. Всъщност смисъл никакъв няма от тях, но важното е, че тълпата се ентусиазира. Мъри, Стойчо Младенов, Домовчийски, много такива безмислени неща има, но пък създават усещане за величие на тълпата. Не очаквай от простоватите хора да се радват на истинските бижута скрити в мида. Те са редки и за малцина.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron