Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 22 сеп 2014, 15:28

И за дерби не е вярно ,последното им такова беше с Арсенал от миналия сезон ,ако се не лъжа , 6-0 завърши мача.
Предишното гостуване на Сити ,макар да завърши само 0-1 ,беше много ,много по живо от сегашното ,а Челси имаха 2 или 3 греди.
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 16 ное 2014, 12:38

Изображение
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 27 ное 2014, 17:41

Ирландската букмейкърска кантора Paddy Power извърши неочаквано действие. Ръководителите на авторитетната къща смятат, че Челси е спечелил главния трофей във Висшата лига на Англия през този сезон, независимо, че до края на сезона остават още 26 кръга.

Общата сума на изплатените пари е 400 000 паунда. Щастливци са станали тези клиенти на кантората, които преди старта на сезона са заложили на отбора на Жозе Моуриньо

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


:shock:
Сигурно са гледали мача с Шалке и са се отчаяли :lol:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 02 яну 2015, 12:51

Поздрави за букмейкърите от въпросната къща и за Триданта по случай новата година. Хари Кейн

А, да не пропусна, че ефективността на Франки Лампард по-добра от тази на всеки халф на Челси, вкл. свръхвъзхвалявания Педерас

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 02 яну 2015, 16:23

ЧНГ, Васко !

Арсенал сигурно са победили вчера ,за това си в толкова добро настроение . :D

За Лампард-греда , Азар има повече голове от него , а за асистенциите няма даже какво да говорим.
Но ,че се представя повече от отлично е факт. За почти 37 годишен футболист. В не един мач даде 3-те точки на Сити,вчера отново.

Не бързай да ги погребваш Челси -има достатъчно мачове до края
Със Сити ще играят на Станфорд Бридж този път ,смятам МС ще гризнат дървото.
Последна промяна от tridant на 03 яну 2015, 19:44, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 02 яну 2015, 18:09

МС ще направят скоро нещо и в ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 03 яну 2015, 09:06

Кога скоро ? Този сезон трябва да направят ,а не скоро. Отбора им е със средна възраст почти 29 години ,т.е. предстои подмладяване ,после обиграване
Те в групата си не бяха убедителни. Да не кажа ,че едва я преминаха. Аз не вярвам ,че Пелегрини може да им даде нужното самочувствие и увереност за да отстранят Барса. Да ,иначе са силни ,както бяха и миналата година ,но в ШЛ са неуверени .Аз смятам ,че са до тук - до Барса.А Пелегрини ще бъде отстранен след края на сезона.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 04 яну 2015, 10:52

1. Най-напред е вътрешния шампионат, а малко по-късно ШЛ. Например Интер установи хегемония в калчото преди ШЛ. Реал първо спря титлите на Барса в Примерата, за да дойде тази година и успеха.
МС е някъде по пътя. Във ВЛ вече установи лидерство, без значение дали ще са или не шампиони тази година, предстои пробив в ШЛ. Не мога да ти гарантирам точния миг кога ще е, тоест дали точно тази година. В горните примери все се вижда, че се чака. На Интер 5 титли у дома, а на Реал 3 години след последната ШЛ на Барса.
2. Барса върви със стъпка назад при достигнатите фази. Финал, полуфинали, четвъртфинали. Ред е на осминафинал.
Спиращия Барса след това става европейски шампион с изключението миналата година да остане на 1 минута от титлата, тоест води до 90-тата минута. Още един аргумент за силен пробив на Сити в ШЛ ако преминат Барса.

Аз лично залагам на МС в сблъсъка. Може и да бъркам. Не казвам, че мача вече се е изиграл и е ясен, но аргументите сочат към Сити. Да кажем 60 към 40, тоест нищо не е сигурно, но ако трябва да го играя на залози или игри във форума бих заложил на МС. По-вероятно е.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 05 яну 2015, 12:20

Триданте, какво мислиш за твърдото титулярно място на Вилиан/Уилям и посмъртното резервно за Шурле?

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 05 яну 2015, 13:56

Ще ти кажа- Шурле наистина не беше в оптимална форма в началото на сезона. Това не беше само при него-при много от футболистите ,участвали на СП се случи така. И при Азар имаше подобен момент -но той вече е в топ форма.
При Вилиан ,който също беше на СП ,това не се случи и той започна много силно сезона. Но той много енергия изразходва във всеки мач и може би му се натрупа умора. Така че, идва мигът на Шурле-надявам се.Иначе Шурле е отличен футболист-бърз ,има силен и прецизен удар от далечно разстояние.
Не така стоят нещата при Мохамед Сала/Салах . Май за него търпението на Моуриньо се е изчерпало и той ще поеме към Интер.
Имам по големи изисквания към Оскар в офанзивен план.-той е много талантлив и се надявам да го докаже.

Не мога да не отбележа и Матич-до тук е изключителен.
И не толкова стабилната игра на Кейхил, което е малко необичайно.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 05 яну 2015, 15:17

Аз много харесвам немеца, защото обичам такива играчи, които имат висока ефективност, без да правят някакви фурори по терена. Затова съм много учуден, че той почти не играе. Не просто не е титуляр, но през мач получава по някоя минута. А според мен Челси има потенциала да играе много офанзивно, без от това да им страда дефанса, които по принцип са много силни в единоборства един на един и не им е нужно чак такова числено предимство в защита. Та на мен схема с Матич и пред него Оскар/Вилиан и Фабрегас, отстрани Азар и Шурле, които да покриват фланговете,но и да влизат навътре и да шутират и сътоветния таран, най-често Коща, ми се вижда доста силна

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот tridant » 06 яну 2015, 00:02

На мен ми се струва ,че той ще е част от необходимата свежест ,която трябва да се влее сега ,когато вече е по напечен сезона. Т.е. смятам ,че вече по често ще го виждаме в игра.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот 8 » 06 яну 2015, 00:21

Тоя не го знам в Челси какво прави, но на световното го видях. Влиза и свършва работа. Такива играчи, мили ми Триданте, не са за "вкарване на свежест", а се ползват.
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот blazev1992 » 06 яну 2015, 00:22

Противно на всички дитирамби за Челси, смятам, че тая година отборът е доста зле. :shock: Тоест като игра-да, по-добре е от миналата година, но като резултати е пълна скръб. В големите мачове миналата година в първата 6ца нямаше отбор, който да ги е победил, плюс победи над всички от ТОП4 по два пъти (единствено Арсенал взеха 1 точка на Челси в тия мачове), докато тоя сезон е точно обратното. Защитата е пълна скръб. И не разбирам защо, по дяволите, трябваше да връща Куртоа, след като има Чех и при него защитата е на меко казано добро ниво. Като начин на командване Куртоа ще му трябва бая време, докато стигне изградения сихнрон в отбраната на Челси при Чех. Също така не разбирам Моуриньо защо пуска постоянно тоя неадекватник Кейхил. И Тотнъм, и Нюкясал ги победиха точно заради грешките на тоя идиот. Съответно не прави никакви ротации в отбора си. Шурле точно заради това е на тоя хал. Не може да пускаш играч веднъж на 4 мача за по 15 минути и да очакваш той да се докаже. Миналата година беше на много добро ниво, тая година с Бърнли в първия кръг също беше на ниво, не знам що така го закотви.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Футболен Клуб Челси 1905 - част 2

Мнениеот VILIO » 06 яну 2015, 00:25

8 написа:Тоя не го знам в Челси какво прави, но на световното го видях. Влиза и свършва работа. Такива играчи, мили ми Триданте, не са за "вкарване на свежест", а се ползват.


Видял си му два три мача от които единия е бил срещу Бразилия. =D>
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron