АНГЛИЯ (част 3)

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот blazev1992 » 09 юни 2012, 16:14

Реднап: Шампионската лига не струва


Шампионската лига е прекалено надценена, изказа се мениджърът на Тотнъм Хари Реднап, който не успя да класира отбора си в най-големия клубен турнир в света. Шпорите влязоха в топ 4 на Висшата лига, но и това не бе достатъчно, след като Челси спечели купата в Мюнхен. "Какво пък толкова? Шампионска лига - голямата работа – изхвърли се пред „Скай спортс” Реднап. - Турнирът е доста надценен. А ако играчите толкова много искат да са в него - да играят добре през новия сезон и ще се класират." Реднап вероятно смята, че хората са забравили как дра гърло за Байерн срещу Челси, за да може Тотнъм да се закачи за плейофите на „надценената” Шампионска лига.
В Тотнъм все още умуват дали да разчитат дългосрочно на Реднап, който не успя да класира отбора в Шампионската лига за втора поредна година. Точно поради тази причина тимът може да бъде напуснат от големите звезди Рафаел ван дер Ваарт, Лука Модрич и Гарет Бейл. 27-годишният хърватски национал Нико Кранчар вече повлече крак, като си уреди трансфер в Динамо Киев. Хари Реднап явно е изнервен, че шефовете на Тотнъм не му предлагат да продължи договора си, който е до 2013 година. „Остава ми само една година от контракта, а все още не ми го подновяват. Но аз не се притеснявам за себе си и не търся някаква сигурност - даде го ларж Хари. - Аз се тревожа за играчите на Тотнъм. В момента в главите им е само едно: "Реднап сега е тук, но догодина може и да го няма. Това си е проблем...". А ако президентът на Тотнъм Даниел Леви мисли, че не струвам - добре, няма какво да се направи. Но това положение не е добро."

:qipag: :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот VILIO » 09 юни 2012, 16:49

Този отново показа,че не може да надскочи своите способности. Тотнъм ако искат да се развиват трябва да го уволнят и да сложат по-добър .
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2012, 18:51

Така е с тези халфове трябваше да са шампиони, но треньорът ги проваляше. :qipap:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот blazev1992 » 11 юни 2012, 23:15

След като Челси покори Европа, защо да не го направи и Англия

Франк Лампард
"Сън"

Никой не вярваше, че Челси може изобщо да постигне нещо този сезон. Да не говорим за спечелването на Шампионската лига. Но ние успяхме!
Няма да се учудя, ако и Англия направи подобна изненада. В края на краищата всички прилики са налице. Във важен момент и на двата отбора бе поставен начело нов треньор. В Челси имахме изключителни проблеми с отсъствието на наказани и контузени играчи до самия край, същата е ситуацията и в Англия. Всичките тези несгоди обаче ни сближиха и направиха по-силни и по-обединени от всякога.
И да - наистина имахме късмет! Но психическата воля, непоколебимостта, която демонстрирахме срещу Байерн на финала и срещу Барселона преди това, не е присъща на всеки. Аз съм сигурен обаче, че националният отбор на Англия е изграден от същите бойци, с каквито Челси стана шампион на Европа.
На всичкото отгоре Англия дори е в малко по-изгодна позиция от Челси. Защото срещу отбора няма такава сила, каквато е Барселона в клубния футбол. Испания не е в група D. Окей - Англия не е фаворит, но същото важеше и за Челси. Така че съм абсолютен оптимист и се надявам още в първия мач срещу Франция да бъде спечелена победа.
Има още нещо, което е от изключително значение - влиянието на Рой Ходжсън след ерата Капело. Просто съм влюбен в тази Англия на Рой! Това е истинската Англия. Атмосферата е много по-спокойна, майтапчийска. Няма го казармения режим от преди. Момчетата разполагат с много свободно време, в което могат да правят каквото им скимне. В същото време тренировките са изключително натоварени и обикновено са съсредоточени върху един-единствен аспект.
Колкото до самия Рой - той е абсолютен професионалист. Тактическите занимания при него наистина са на световно ниво. Личи си, че е работил на много места по света. Наясно е с различни стилове на игра, различни техники и тактики. Освен това избра точните хора за екипа си - например Гари Невил. Така че идването на Рой Ходжсън начело на Англия наистина бе глътка свеж въздух.
Не знам дали ще победим Франция, но съм сигурен, че ще е много, много трудно да загубим. Джо Харт е най-добрият вратар в света в момента, а ако не е, е поне втори. Ашли Йънг е в страхотна форма и може да тормози французите и по двата фланга. В средата на терена Стиви Джерард и Скот Паркър нямат тайни във футбола, а напред имаме страхотни футболисти - Уелбек, Уолкот, да не говорим за Руни, когато се върне след наказанието.
Така че: "Напред, Англия!" Имаме истински шанс. Знам го отлично - нали в крайна сметка вече и аз съм шампион на Европа!

Как да не им се смее човек на такива. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот bogdan34 » 11 юни 2012, 23:19

blazev1992 написа:Как да не им се смее човек на такива. :qipbj: :qipbj:

Как да не им се смее човек на такива като теб. =D>

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот blazev1992 » 11 юни 2012, 23:26

Дебилщините си ги запази за другаде.Нито съм те коментирал, нито съм се заядал с теб :idea: :arrow:
Просто е смешно как определи, че Харт е между двамата най-добри вратари в света, след като Нойер, Касияс и Чех със сигурност не са по-лоши от него и със сигурност са се доказали, докато Харт все още не е.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Мичо » 12 юни 2012, 08:32

Блажев, съсредоточи се да се подмокряш на гелосаната прическа на оня педераст Роналдо и остави хората да харесват това, което искат и да имат свое мнение.
Казах ти, че прекаляваш и дразниш, спри се.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот drvasko98 » 12 юни 2012, 12:57

blazev1992 написа:Дебилщините си ги запази за другаде.Нито съм те коментирал, нито съм се заядал с теб :idea: :arrow:
Просто е смешно как определи, че Харт е между двамата най-добри вратари в света, след като Нойер, Касияс и Чех със сигурност не са по-лоши от него и със сигурност са се доказали, докато Харт все още не е.


Блажев, да не вземе Лампард да се окаже много по-прав от теб. Нямам предвид в това, бе Харт е 1 или 2 в света, а като цяло.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот VILIO » 15 юни 2012, 15:26

Висшата лига с уникален договор - ще прибира 3 милиарда само от Великобритания, най-слабият отбор 60 милиона


Английската Висша лига продължава да доказва на света, че е най-гледаното и най-интересното първенство на планетата.
Това доказва новата рекордна сделка за транслация на своите мачове. Стойността на договорът е 3 милиарда паунда, като това е абсолютен рекорд в световни мащаби.
Според клауза в съглашението всеки тим, част от първенството ще прибира с поне 14 милиона паунда повече от изминалата година. Най-любопитното в случая, е че договорът е за излъчване на мачове само във Великобритания.
Двете фирми платили космическата сума са ''Sky'' и ''ВТ'' като само те ще имат право да предлагат видео на живо от мачовете.
Като за капак медиите на Острова разкриват, че най-слабият отбор през сезон 2013/ 2014 ще получи 60 милиона паунда, толкова колкото получи тази година Манчестър Сити за спечелването на Висшата лига.


-----------------------

Валенсия са получили сигурно по-малко отколкото ще получи последния. :qipap:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот blazev1992 » 16 юни 2012, 08:34

drvasko98 написа:
blazev1992 написа:Дебилщините си ги запази за другаде.Нито съм те коментирал, нито съм се заядал с теб :idea: :arrow:
Просто е смешно как определи, че Харт е между двамата най-добри вратари в света, след като Нойер, Касияс и Чех със сигурност не са по-лоши от него и със сигурност са се доказали, докато Харт все още не е.


Блажев, да не вземе Лампард да се окаже много по-прав от теб. Нямам предвид в това, бе Харт е 1 или 2 в света, а като цяло.

Няма лошо да станат.Просто звучи някак смешно да твърди, че Харт е най-добрият вратар, а за "Скот Паркър" нямало тайни във футбола.Преспокойно може утре Бербатов да заяви, че и за Тошко Янчев нямало тайни във футбола, а Никито е в ТОП3 на най-добрите вратари в света. :qipap:
А при евентуален мач между Англия и Испания, както се очертава, ще викам за Кралицата.Да отпадат испанците. :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Delija » 16 юни 2012, 10:34

VILIO написа:
Валенсия са получили сигурно по-малко отколкото ще получи последния. :qipap:


Момче, ти футболен фен ли си или някакъв финансов сухар ??!

Какво ми дреме колко ще вземат поредните дърводелци в Англия, като Валенсия играе 30 пъти по-добър и приятен за гледане футбол от тях. Аз се интересувам от това, от играта, не кой колко ще прибере. Бахти странните хора сте.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Chelsea_69 » 16 юни 2012, 11:59

И Суонси играят приятен футбол, ама питай Валенсия дали им е гот :) и дали е честно разпределението .Щото ако нещата продъжлават така разликата между двата отбора и третия на края на сезона ше е 40 точки.
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Delija » 16 юни 2012, 13:13

И какво като е 40 точки ??! Суонси може и 50 пъти повече от Валенсия да взема, ама ако излезе срещу Реал, ще се представи 30 пъти по-зле от Валенсия.

Вече не знам, вие фенове на футбола ли сте, или на парите .....

п.п.: разпределението е напълно честно. Тези, които предизвикват най-много интерес и привличат най-много ТВ зрители, ще взимат и най-много от приходите. Откъде накъде Суонзи ще взима пари, които друг ги изкарва ?!?!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот VILIO » 16 юни 2012, 16:44

1. Искам да покажа на господин 8 който твърди едва ли не,че интереса към английския футбол е нулев,а видиш ли е най-скъпия футболен продукт. :qipap:
2. Футболът и икономиката са много свързани. Валенсия въобще сигурно не им е приятно,че постоянно трябва да продават играчите си и да нямат реална възможност да достигнат до голямо парче от баницата .
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Delija » 18 юни 2012, 09:56

А Стоук Сити като не са принудени да си продават играчите, какво са постигнали - нещо титли, купи, участия в ШЛ ?????
"Горката" Валенсия почти всяка година играе в ШЛ, а Стоук Сити, с голямото парче от баницата, цял сезон лашка в средата на класирането и рита за здраве. :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron