БОБИ-тата атакуват!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 08 май 2012, 14:39

drvasko98 написа:Да, обаче, когато ходеха по 3 английски отбора на полуфинал три години подред, това не беше конкурентност :qipap: :qipbj: Тогава имаше само топ 4, а останалите били много слаби :qipbj: Като влязоха Тотнъм и опукаха Милан и Интер, пак не беше конкурентност



A бе аз на Делия преди обяснявах,че извън топ 4 отбори в Англия(в периода 2004-2009,защото тогава в ШЛ участва все едни и същи отбори от Англи) са силни ама просто не могат да влязат в 4ката защото първите 4ри са по-силни, а не,че другите са чак толкова слаби. А феновете на испанския футбол обясняваха,че в Испания има огромна конкуренция и за това постоянно все участват различни отбори в ШЛ. Сега обърнаха плочата и тръгнаха да говорят неща които ние говорихме само,че за двата гранда. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 08 май 2012, 18:50

Никой не е обръщал плочата, а не си прав, докато не ми отговориш на две неща.

1. След като след четвъртия английските отбори са били "силни, но не толкова силни като първите четири и това им пречело" що междувременно не взеха някое ЛЕ? Там никой от четирите междугалактически отбори не им пречи. В същото време фактите, а не пристрастията, показват кой ги вземаше тези купи.

Значи ако отговора ще е "ЛЕ не ги интересува" просто не го давай. Това вече го знам. Ако имаш нещо друго да казваш казвай.

2. Твоята логика за качество аз също я вкарвам от 85-та за италианците, защото Наполи, Милан и Интер имаха умопомрачителни отбори (след изчезването на англичаните, а преди и Юве и Рома) обаче тук келешите бързат пак с уикитата и ми вадят статистиката, която много добре я знам, а именно, че чак в края на 80-те италианците почнаха да вземат купи.
Аз друго имам предвид. Бяха най-силни като сила (макар и все още да няма купи), както и бяха втората сила след англичаните до 85-та и логично заеха тяхното място. Това, че няколко години поизчакаха купите и междувременно някои соц отбори използваха вакуума не променя мнението ми, че италианците наследиха англичаните в лидерството тогава.

Говорим за Наполи на Марадона, Милан на холандците и Интер на немците.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 08 май 2012, 19:46

Ще ти отговоря само на единия въпрос. Никой от тези 4ри отбори не взе ЛЕ защото никой от тях не участваше в този турнир между 2004 и 2009 участваха в комплект в ШЛ и никой от тях не отпадаше от групите или не завършваше трети с което да играе в ЛЕ.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2012, 20:07

8 написа:Говорим за Наполи на Марадона, Милан на холандците и Интер на немците.


Тези отбори бяха създадени след 1985-86 година. Преди това итлаинците въобще не са били втора сила след англичаните. Само Ювентус имаше някакви успехи по времето на англичаните и нито един друг италиански отбор не е печелил купа около 15 години назад от 1986 в нито един от трите турнира. Немците бяха твърдо втори. Пак някакви фантастики си съчиняваш

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот Delija » 08 май 2012, 20:18

VILIO написа:Ще ти отговоря само на единия въпрос. Никой от тези 4ри отбори не взе ЛЕ защото никой от тях не участваше в този турнир между 2004 и 2009 участваха в комплект в ШЛ и никой от тях не отпадаше от групите или не завършваше трети с което да играе в ЛЕ.


Кой го ебе за четворката, става въпрос за остатъка.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 08 май 2012, 20:33

VILIO написа:Ще ти отговоря само на единия въпрос. Никой от тези 4ри отбори не взе ЛЕ защото никой от тях не участваше в този турнир между 2004 и 2009 участваха в комплект в ШЛ и никой от тях не отпадаше от групите или не завършваше трети с което да играе в ЛЕ.


Прочети написаното от Дели, а май не се и четеш (тоест разбираш) ти какво пишеш, защото питам върху твои думи. Някой да не чете останалите се случва ама да не чете себе си и да не знае какво пише ми се вижда странно.

A бе аз на Делия преди обяснявах,че извън топ 4 отбори в Англия(в периода 2004-2009,защото тогава в ШЛ участва все едни и същи отбори от Англи) са силни ама просто не могат да влязат в 4ката защото първите 4ри са по-силни, а не,че другите са чак толкова слаби.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 08 май 2012, 20:40

drvasko98 написа:
8 написа:Говорим за Наполи на Марадона, Милан на холандците и Интер на немците.


Тези отбори бяха създадени след 1985-86 година. Преди това итлаинците въобще не са били втора сила след англичаните. Само Ювентус имаше някакви успехи по времето на англичаните и нито един друг италиански отбор не е печелил купа около 15 години назад от 1986 в нито един от трите турнира. Немците бяха твърдо втори. Пак някакви фантастики си съчиняваш


Имам предвид, че напъна за катурване на англичаните дойде от:
Успешен финал за КЕШ на Юве, предшестван от пак финал, но неуспешен на Рома, предшестван пак от финал, макар и пак неуспешен и не срещу англичани на Юве.

Наполи беше силен от сезон 86/87, Милан от 87/88, Интер от 88/89, съответно първите ставайки шампиони и катурвайки Юве на Платини, вторите катурвайки Наполи на Марадона, третите катурвайки великия Милан. Визирам моментите, когато вече бяха силни, защото силата например при Милан не е дошла чак при КЕШ през 89.
Както и да е, не ми се спори на тази тема и при строго придържане към статистиката италианската сила не е видна от средата на 80-те, а по-късно. Моето мнение обаче е, че бяха най-силните отбори. Нещо като Барса и Реал сега нищо че ги няма на финала и статистически е недоказуемо.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2012, 21:27

Еми точно това не е. Байерн, Хамбургер, Мьонхенгладбах, а в турнирите извън КЕШ и Кьолн, Айнтрахт се представят много силно от средата на 70-те до средата на 80-те. Италианците ги няма никакви в този период освен Ювентус

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 08 май 2012, 23:11

Az лично си спомням как Тотнъм пуснаха третия си състав срещу Донецк,а Астън Вила пусна втория срещу ЦСКА москва на 1/16 финали. Мога да се сетя и за други примери. :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот Delija » 08 май 2012, 23:21

А аз си спомням как с титулярите Тотнъм загуби от Севиля, а Мидълзбро, също с титулярите, бе разнебитен от Севиля с 0:4. Спомням си и как Ливърпул загуби с титулярите от Атлетико Мадрид. Има и още доста примери.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 08 май 2012, 23:23

drvasko98 написа:Еми точно това не е. Байерн, Хамбургер, Мьонхенгладбах, а в турнирите извън КЕШ и Кьолн, Айнтрахт се представят много силно от средата на 70-те до средата на 80-те. Италианците ги няма никакви в този период освен Ювентус


Не говоря за 70-те и началото на 80-те.
83, 84, 85 напъна идваше от Италия (статистиците да не бързат с носителя на КЕШ за 83-та, знам го, просто тогава и италианците натискаха, финалиста е техен, тогава и следващите години).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот marto » 10 май 2012, 02:28

Delija написа:А аз си спомням как с титулярите Тотнъм загуби от Севиля, а Мидълзбро, също с титулярите, бе разнебитен от Севиля с 0:4. Спомням си и как Ливърпул загуби с титулярите от Атлетико Мадрид. Има и още доста примери.


Реално и двата Манчестърски градна играха с титулярите на осмифиналите :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 10 май 2012, 15:53

Delija написа:А аз си спомням как с титулярите Тотнъм загуби от Севиля, а Мидълзбро, също с титулярите, бе разнебитен от Севиля с 0:4. Спомням си и как Ливърпул загуби с титулярите от Атлетико Мадрид. Има и още доста примери.


Които са далеч по-малко от примерите за отбиване на номера в ЛЕ от страна на английските отбори. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 10 май 2012, 16:07

Що не ги изброиш направо поименно мачовете в които английските отбори са играли сериозно? Явно се броят на пръстите на едната ръка.

Я дай и отсега една справка за следващия сезон, че да не въртиш дупето пак до побъркване. В кои мачове ще играят сериозно английските отбори. ШЛ, ЛЕ, ВЛ, ФА, лигата. Да го отделим, че после има да се връткаш. Тази година стигнахте с гуруто си до безумието, че ШЛ пречела и манчестърите се вкопчили за местната титла..........обаче след полуфиналите алелуя, интереса на английските отбори към ШЛ се възобнови. Чудя се кои са по-смахнати, англичаните или левскарите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 10 май 2012, 16:16

Кой говори за ШЛ бе ? Аз говоря за бедния турнир ЛЕ . :qipap:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта