БОБИ-тата атакуват!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 02 дек 2011, 12:28

Челси навлязоха в криза, Ман подцениха ситуацията вместо отрано да решат групата, Сити е по-добре да се съсредоточат в шампионата.

Мисля, че е добро обяснение при отпадания и все така Англия остава номер 1. Съответно при класирания гръмват фанфарите, че именно ШЛ е показателна за истинските неща, а в ЛЕ никой не се бори заради неповторимите телевизионни пари в шампионата. Ти какво мислиш?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот PyyHu » 02 дек 2011, 14:30

За Сити наистина е по-добре да се съсредоточат в шампионата.По всичко личи, че ще останат в челните места, така, че почти на 100 % и другата година ще играят в ШЛ.Но ако тази година се хвърлят да спечелят титлата в ПШ, а те имат всички шансове да го напрвят, ще разтърсят първенството.С парите, които притежават и постоянните трансфери на топ играчи, които правят ще се превърнат в сериозен отбор.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 02 дек 2011, 18:44

Aз говоря за тотнъм конкретно, а не за другите отбори. И пак водиш спора към простотиите ти, че смятам, че англия е номер 1. къде съм го написал и аз не знам ./
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот blazev1992 » 04 дек 2011, 14:26

Лукас Лейва прави по 5,7 единоборства средно на мач през сезона - най-много във ВЛ (68) и на второ място сред топ 5 първенствата на Европа.

John Spencer 02.12.2011 | 23:00

Боби,ще коментираш ли жребия на Англия за Евро 2012 ?

Боби Борисов 03.12.2011 | 10:28

Добър жребий. Бих казал дори идеален, защото има вариант при излизане от групата да се размине с Испания до финала. Но най-важното е тимът да играе добре. Англия почва с Франция, тези мачове са принципно тактически, така че вярвам, че англичаните няма да загубят. Биха Швеция и без Рууни, така че мога да вярвам, че ще спечелят втория мач, просто са по-добри от шведите сега. Леко притеснителен е мача с Украйна, защото те са домакини, но пък това може и да е за добро. Изобщо, мисля, че жребият е доста добър.

:qipbo: :qipbo: :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 05 дек 2011, 01:27

Лукас Лейва прави по 5,7 единоборства средно на мач през сезона

Най-сетне :qipbp:
Цяла нощ не можах да спя блъскайки си главата въпросния Лейва дали аджеба не прави 5,6 или 5,8 единоборства по време на мач, но ето, няма никакво съмнение и било истина, били точно 5,7!!! Христолов! Записвай си момче!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот 8 » 05 дек 2011, 01:32

Англия почва с Франция, тези мачове са принципно тактически, така че вярвам, че англичаните няма да загубят. Биха Швеция и без Рууни, така че мога да вярвам, че ще спечелят втория мач, просто са по-добри от шведите сега.

Да, с Франция са определено тактически мачовете. Водиш цял мач и накрая те правят на глупак с два бързи гола в 90-тата минута. С Швеция пък не знам откъде идва тази увереност. Макар и в безмислен за съперника мач надвиха холандците наскоро, а лалетата са на светлинни години пред ордата на кралицата. Справка един от изпълнителите им Ван Перси какво е за отбор от любимите на Вильо "Топ 4" в Англия.

В тая група яко за Швеция. Другото много грозно. Два силно домакински отбора плюс актуален домакин на текущото европейско. Някак си не ми връзва към тях. Разбира се в мачовете на французите и украйнците с Англия ще съм за тях, защото поданиците са много забавни в глупостта си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот Христолов » 05 дек 2011, 02:00

8 написа:
Лукас Лейва прави по 5,7 единоборства средно на мач през сезона

Най-сетне :qipbp:
Цяла нощ не можах да спя блъскайки си главата въпросния Лейва дали аджеба не прави 5,6 или 5,8 единоборства по време на мач, но ето, няма никакво съмнение и било истина, били точно 5,7!!! Христолов! Записвай си момче!

два пъти вече пиша на Водача и пак закъснява със статистиката за седмицата! :qipbl:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 05 дек 2011, 09:23

Аз пък не виждам лошо в това, че някой гледал статистиката на Лукаш Лейва . Той сега се контузи и е нормално да се говори за неговата статистика, защото Ливърпул играеха силно в халфовата линия. Сега вероятно ще почнат трудни мачове за тях, защото цялостната концепция им е разбива без него. Това се интересуват феновете на Ливърпул и за тях е интересно. За това не виждам какъв е смисъла на иронията.
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот blazev1992 » 05 дек 2011, 11:50

Ориол Ромеу има успеваемост в последните две домакинста на Челси при пасовете 66/70.

united_rooney въпросчета 03.12.2011 | 23:15

Здравей Боби ! Искам да ти задам няколко въпроса.
1. Какво мислиш за Тим Крул? Поне според мен той ще привлече огромни интереси от страна на редица Европейски гранди с това представяне.
2. Двойката Джоунс-Карик как ти се струва? Лично на мен ми допада много.
3.Според теб мениджъра на Борусия Дортмунд Юрген Клоп може ли да е наследника на Фъргюсън? Самото номиниране за един от най-добрите наставници за 2011 говори достатъчно.
Ще се радвам да споделиш мнението си Поздравления за добрата работа която вършите.

Боби Борисов 04.12.2011 | 14:56

1. Вече година време твмърдя, че е страхотен вратар. Интересното е, че всеки играч който аз харесам го харесва и Хари Реднап.

2. Утре мисля да я разгледам в предаването

3. Ще видим

Каледония 03.12.2011 | 14:01

Цитирам :

"Англия почва с Франция, тези мачове са принципно тактически, така че вярвам, че англичаните няма да загубят"

1.Това означава ли, че вярваш в тактическите възможности на Дон-а?

2.Слабата преса в Челси не е ли най-сериозният проблем на сините?При по сериозно пресиране тези елементарни подавания, които ни направиха и Ливърпул и Арсенал, биха ли минали според теб?

3.Кой е най-тактически грамотния отбор този сезон?За мен са свраките.Ще си проличи и след 1 час..

4.Смяташ ли че могат да се превърнат в нещо още по-сериозно, ако си вземат добър полузащитник, с поглед върху играта, и един човек зад Демба Ба, не толкова отборен играч, но такъв който да умее да комбинира с човек пред себе си и да бележи голове.Например Ван дер ваарт?

Боби Борисов 04.12.2011 | 14:49

1. В тактическите - да. В умението му да избира 23-ма човека за голямо първенство - не. Или поне още не.

2. Може би слабостат идва от комбинацията от няколко елемента - пресата е един от тях, но и владението на топката от бранителите е другия, а също и бързината на изнасянето на топката отсвоята половина в противниковата

3. В момента ми изглежда Манчестър Ю

4. Признавам си, че все още ги виждам някъде около десетото място. но при това разделение на лигата може би трябва да коригирам мнението си на седмото.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот wondertree » 05 дек 2011, 13:11

Фенклуб Реал Мадрид България организира сбирка за предстоящото Ел Класико с Барселона в събота (10.12.2011). Събитието ще се състои в пицария "Рим" в София след 22,00 часа. Заведението се намира в центъра на столицата на ул. "Гладстон" №32. Всички заинтересовани могат да потърсят повече подробности за сбирката на Темата във форума на фенклуба - http://www.realmadrid-bulgaria.com или на страницата във Фейсбук http://www.facebook.com/events/209666512441811/.


Сектанти :!: :?:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот Христолов » 05 дек 2011, 13:51

разликите са огромни.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот wondertree » 05 дек 2011, 14:37

А какъв щеше да е коментарът ти, ако на мястото на Реал Мадрид бях сложил произволен отбор от Англия? Щом ги влече хората да се събират. На мен не ми пречат.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот Христолов » 05 дек 2011, 15:28

реал мадрид е най-великият отбор в света за всички времена, няма нищо общо с челтнъм фийлд форест уондърърс юнайтед. и се събират да гледат решаващ мач за титлата, а не двубой между юноши-младша за carrot cup.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот wondertree » 05 дек 2011, 15:46

Страхотно е, когато в аналогични случаи едните са сектанти, а другите привърженици на "най-великия отбор в света за всички времена" и се "събират да гледат решаващ мач за титлата" през Декември. Всеки си има право да подкрепя каквото и както си иска и разбира.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БОБИ-тата атакуват!

Мнениеот VILIO » 05 дек 2011, 15:52

Това прилича малко на християни които ругаят другите религии и искат да ни обяснят, че техния религиозен фанатизъм е най-правилен. :qipag:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron